Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
xaxaxaxax τους λες ελα ελλαδα με εξοδα δικα σου?χαχαχαχ.με τι λεφτα θα ερθουν ρε?καλα μας ειπες ερχονται με δικα τους εξοδα να σε συναντησουν,πληρωνουν μονες τα ξενοδοχεια,αφου εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να το κανουν γιατι ερχονται να σε συναντησουν.δεν πανε να ειναι απο υποβαθμισμενα μερη της ουκρανιας δεν τρωνε κουτοχορτο.βεβαια δεν ειμαι τοσο εξυπνος οπως με παρουσιαζεται,μαλλον εγω θα φταιω που οσες εφερα απο τετεια μερη δεν μου καθονταν χωρις να δουνε λεφτα.οσες καθησαν δεν τις βρηκα στο ιτερνετ.για αυτο σας αμφισβητω,στο οτι μιλατε με κοπελες σε σαιτ στο  ιτερνετ που μια νορμαλ και αθωα δεν θα ψαχνωταν εκει.μαμπα-τσαμπα δεν εχει.η κοπελα που ειδα οδυσσο  φωναζε απο 200 μετρα ειναι βιζιτα.καθοταν ανετη,χαζογελουσε και επαιζε συνεχεια με το κινητο της.δεν μου φανηκε για καμια που καιγοταν να γνωρισει καπειον και να παιξει το παιχνιδι σου.μην μου πεις και μενα εδω ειναι τσερνικοβ το θεμα,ουκρανια ειναι και εκει.αν μιλουσες ρωσικα θα μπορουσες να βρεις κοπελες αυτου του επιπεδου χωρις να παιζεις στο ιτερνετ.τσερνικοβ δεν λεω μπορει να βρεις μια στις εκατονταδες που γραφεις επιδει παιζεις με στατιστικα,σε αυτο δεν αμφιβαλω.εχεις στοχο,κανεις συμφωνια απο πριν οκ,καπειος θα σου πει ειναι λογικο να βρεις μια φτηνιαρα μονο να την ταιζεις.αλλα μην λες ερχονται απο αλλου με δικα τους εξοδα και δεν τους δινεις κατι.καμια δεν θα πηγαινε με ενα τοσο αναισθητο ξενο που θα εκμεταλευοταν την φτωχια της,να εχει απαιτησει να κανει η ιδια τα εξοδα να τον συναντησει.μαθε λιγα ρωσικα να επικοινωνεις πρωτα.τις ξερεις καλα αυτες?ασε που μπορει να σε σφαξουν σαν κοιμασε για τα λεφτα.στο λεω γιατι 3 φορες γλυτωσα απο τετειες,ευτυχως δεν ειχα εμπιστοσυνη και δεν εκλινα ματι.
το τελευταίο που γράφεις είναι ιδιαίτερα σημαντικό.ειδικα για αυτούς που ζουν σε ροζ συννεφακια βλέποντας ένα αγγελικα πλασμενο ον και όχι ενα κυνικό .υπολογιστικο.ψυχρο.βλαμμενο κοριτσάκι..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ακομα θεωρω θαυμα οτι με οπεια συμφωνεισεις σου εμφανιζεται.ουκρανια ακομα και αυτες που σε ξερουν η γαμησες χτες σε δουλευουν συνεχεια και δεν εμφανιζονται.ασε να λενε οι αλλοι τα παραμυθια περι εμφανισης και οτι επιδει δεν εμφανιζονται και δεν καθονται σε σενα δεν πανε με μενα χαχαχα.ακομα και η φαρμακοπειος που περιμενα θα με πριξει απο μυνηματα που την πηδηξα ακομα δεν εχει στειλει τιποτα χαχαχαχ.θυμασται οταν γραφανε ολοι στην αρχη της εμπειριες τους που ελεγαν πρεπει να παιρνεισ συνεχεια τηλεφωνα,πανω απο 30-40 αν τυχον και εμφανιστει μια.τωρα δια μαγειας εμφανιζονται ολες.ολες συνηθως εκει αν σου δωσουν τηλεφωνο πραγματικο καποτε απαντανε καταλαθος και μετα ποτε.την εισαγελεα την ξερει και ο σινοχαρας?εχει καλες επαφες και κοντακ στην ουκρανια,κοριτσακια της διπλανης πορτας,δικηγορινες,διευθηντριες σε εταιριες,μονο τετειες ξερει.ακομα και σε γαμο μεγιστανα πηγε χαχαχαχ.σημερα ειμαι πολυ φορμα και θα σας τρελανω ολους χαχαχαχ.φιλε ντερτι καλα να περνας και ελπιζω εσυ να μην θυμωνεσαι οπως μερικους που τα περνουν ολα σοβαρα και λενε δεν θελω να σε συναντησω οδυσσο.δεχομαι την πλακα ελπιζω και εσεις.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
το τελευταίο που γράφεις είναι ιδιαίτερα σημαντικό.ειδικα για αυτούς που ζουν σε ροζ συννεφακια βλέποντας ένα αγγελικα πλασμενο ον και όχι ενα κυνικό .υπολογιστικο.ψυχρο.βλαμμενο κοριτσάκι..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ειναι πολυ σκληρες οι πιο πολλες,ιδικα αυτες που ειναι φιλοχρηματες και της δουλειας.ποσες οταν ανοιξα το πορτοφολι και ειδαν ποσα ειχα μεσα δεν επαιρναν αυτα που συμφωνουσαμε.ηθελαν περισοτερα ,επαιρναν τηλεφωνα σε νταβαδες,μπατσους,γνωστους και με απειλουσαν.μια γκομενα μου μου την εστησε,μου εκλεψαν 3000 ευρο και 300 δολαρια και την εκανε με κατι τουρκους.εκανε την αθωα δεν ηξερε πως μου την επεσαν και ληστεψαν.οταν εμαθε μετα απο 2 μερες παλι ειχα αρκετα λεφτα απο την οικογενεια μου αφησε τους αραβες,τουρκους που την επαιρνε η φιλη της και με ξαναερωτευτηκε χαχαχχ.βεβαια την διαολοεστειλα και με 300 γριβνα εβαλα φιλο μπραβο και της εδωσε χαστουκια,μετα την γαμησε απο λιγο καιρο χαχαχαχ.φιλε κρις ειμαι 35,παω 29-30 χρονια εκει.εχω παθει παρα πολλα απο φιλους,μπραβους,μπατσους,γκομενες.οι εμπειριες μου δεν ειναι μονο απο πουτανες στο ιτερνετ,αν παθουν ολοι οσα περασα θα φοβηθουν και δεν θα ξαναπατησουν.και στους φιλους πιο πανω λεω να προσεχουν.ουκρανος φιλος μου 8 χρονια κολητοι θα με καθαριζε με πιστολι.απλα τον καταλαβα και τον ξεγελασα να συναντηθουμε στο μετρο οπου ηταν μεθυσμενος και του το πηρα.τον κανονησα και αυτον,δεν τον ξαναειδα για τα επομενα 2 χρονια μετα δεν ξανακατεβηκα κιεβο,οδυσσο βρηκα ηρεμια απο ολους.κιεβο ζουσα με τον φοβο συνεχεια,οπου πιγαινα με ηξεραν.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ειναι πολυ σκληρες οι πιο πολλες,ιδικα αυτες που ειναι φιλοχρηματες και της δουλειας.ποσες οταν ανοιξα το πορτοφολι και ειδαν ποσα ειχα μεσα δεν επαιρναν αυτα που συμφωνουσαμε.ηθελαν περισοτερα ,επαιρναν τηλεφωνα σε νταβαδες,μπατσους,γνωστους και με απειλουσαν.μια γκομενα μου μου την εστησε,μου εκλεψαν 3000 ευρο και 300 δολαρια και την εκανε με κατι τουρκους.εκανε την αθωα δεν ηξερε πως μου την επεσαν και ληστεψαν.οταν εμαθε μετα απο 2 μερες παλι ειχα αρκετα λεφτα απο την οικογενεια μου αφησε τους αραβες,τουρκους που την επαιρνε η φιλη της και με ξαναερωτευτηκε χαχαχχ.βεβαια την διαολοεστειλα και με 300 γριβνα εβαλα φιλο μπραβο και της εδωσε χαστουκια,μετα την γαμησε απο λιγο καιρο χαχαχαχ.φιλε κρις ειμαι 35,παω 29-30 χρονια εκει.εχω παθει παρα πολλα απο φιλους,μπραβους,μπατσους,γκομενες.οι εμπειριες μου δεν ειναι μονο απο πουτανες στο ιτερνετ,αν παθουν ολοι οσα περασα θα φοβηθουν και δεν θα ξαναπατησουν.και στους φιλους πιο πανω λεω να προσεχουν.ουκρανος φιλος μου 8 χρονια κολητοι θα με καθαριζε με πιστολι.απλα τον καταλαβα και τον ξεγελασα να συναντηθουμε στο μετρο οπου ηταν μεθυσμενος και του το πηρα.τον κανονησα και αυτον,δεν τον ξαναειδα για τα επομενα 2 χρονια μετα δεν ξανακατεβηκα κιεβο,οδυσσο βρηκα ηρεμια απο ολους.κιεβο ζουσα με τον φοβο συνεχεια,οπου πιγαινα με ηξεραν.
απο τα 5σου πας ρε φιλε? Μας δουλεύεις?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ουφ,τα εχω απαντησει στα πρωτα μου μυνηματα πριν 2 χρονια,σαν godcharry.διαβασε,πρεπει να παω βολτα τωρα δεν εχω χρονο
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Πραγματικά οι αναλύσεις εδώ αφορούν το 3% των αντρών. Όσους δεν έχουν κοινή λογική, μέσο νου, πιστεύουν σε Νεφελίμ.. και επίσης κατηγορούν το σιωνιστικό στοιχείο για την πολιτική κατάσταση στην Ελλάδα και μετά ψηφίζουν ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, Χ.Α., ΤΣΥΡΙΖΑ κ.α. Χθες είχα την Carolina και μετά το 3 τμχ. ένιωσα τόσο λιώμα που σκέφτηκα πως εμείς πρέπει να ζητάμε από τις γκόμενες χρήματα και κεράσματα. Μετά μπήκα εδώ, διάβασα τους ειδικούς αναλυτές και κατάλαβα γιατί είναι τόσο ευκολο να γαμάς στην Ουκρανία. Αν ανταγωνίζομαι τον Πεπονάκι29.. και λοιπούς αναλυτές.. γάμησέ τα.. θα πεθάνω από τον πούτσο. Όπως έχουν πεθάνει και οι υπόλοιποι με μέσο νου και για αυτό σταμάτησαν να γράφουν.
Χαιρετίσματα και φιλάκια.. Δεν είναι στραβός ο γυαλός.. απλά κάποιοι στραβά αρμενίζουν.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Όσο για την ασφάλεια στην Ουκρανία.. Αν πηγαίνεις σε Disco και σε Bar φοράς κροκόδειλους και την πέφτεις σε ότι κινείται θα φας πολλές μάπες, όπως μάπες θα φας αν έχεις την ίδια συμπεριφορά και στην Ελλάδα, Τουρκία, Αλβανία, Ιταλία.. κτλ. Εγώ μετά από 10 ταξίδια νιώθω σαν το σπίτι μου.. Γαμάω σαν να είμαι στο δωμάτιό μου και δεν νιώθω καμία ανασφάλεια. Αλλά μαλακίες δεν κάνω, ούτε συμπεριφέρομαι σαν Greek καμάκι σε νησί της δεκαετίας του 80. Προσέχω όπως θα πρόσεχα παντού. Και αυτό με κρατάει ασφαλή.
Και πάλι φιλάκια
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πραγματικά οι αναλύσεις εδώ αφορούν το 3% των αντρών. Όσους δεν έχουν κοινή λογική, μέσο νου, πιστεύουν σε Νεφελίμ.. και επίσης κατηγορούν το σιωνιστικό στοιχείο για την πολιτική κατάσταση στην Ελλάδα και μετά ψηφίζουν ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, Χ.Α., ΤΣΥΡΙΖΑ κ.α. Χθες είχα την Carolina και μετά το 3 τμχ. ένιωσα τόσο λιώμα που σκέφτηκα πως εμείς πρέπει να ζητάμε από τις γκόμενες χρήματα και κεράσματα. Μετά μπήκα εδώ, διάβασα τους ειδικούς αναλυτές και κατάλαβα γιατί είναι τόσο ευκολο να γαμάς στην Ουκρανία. Αν ανταγωνίζομαι τον Πεπονάκι29.. και λοιπούς αναλυτές.. γάμησέ τα.. θα πεθάνω από τον πούτσο. Όπως έχουν πεθάνει και οι υπόλοιποι με μέσο νου και για αυτό σταμάτησαν να γράφουν.
Χαιρετίσματα και φιλάκια.. Δεν είναι στραβός ο γυαλός.. απλά κάποιοι στραβά αρμενίζουν.
ο Δημήτρης αν δεν κάνω λάθος τρολαρει :think:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
μετα απο 3 ταξιδια στην ουκρανια τα τελευταια 2 χρονια εχω ισχυρη προσωπικη αποψη!!!  ειναι απολυτα ασφαλες το να ζεις και να καμακωνεις εκει...
θελει ομως σπιρταδα εξυπναδα και εξαρταται απο την οικονομικη σου κατασταση, την εμφανιση σου κ.α. εγω νυχτες ξενυχταω ανεξελεγκτα,μεθυσα, γαμησα χαθηκα χαχαχα... και συνηθως νοικιαζω σπιτια σε κατι πουστροπολυκατοικιες που φοβασαι και μονο να μπεις  :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ευτυχος που βρεθηκε ο ντερτις στην ουκρανια,γαμα τσαμπα και μας κανει περηφανους.σκεφτωμαι να παω κλουζ τωρα,για ουκρανια φενεται ειμαι εγω ο ψευτης και ο προβληματικος.σιγουρα θα λενε ευτυχος που ηρθε αυτο το μεγαλο καμακι απο ελλαδα γιατι μονο ηλιθιους γνωρισαμε τωσα χρονια χαχαχαχ.τι λες ντερτι το πονηρο κοριτσακι που ειδαμε ουκρανια συστημενο απο τον σινοχαρα ποιον απο τους δυο μας θα πηρε ηλιθιο καιπροβληματικο?σιγουρα εμενα,θα σκεφτηκε γιατι να παω με τον βλακα που θα με πληρωσει να με γαμησει και να μην παω τσαμπα μετα απο μιση ωρα με τον ψωλαρα που ηρθε απο το  τσερνικοβ.τι να κανω με τον κοντο βλακα θα σκεφτηκε,με τον ντερτις θα παρω και την φιλη μου να μας ξεπατωσει γιατι το εχει και ειναι αθλητικος τυπος.το οτι θελεις εξυπναδα και περαση να γαμας πουτανες απο το ιτερνετ τωρα το ακουσα,τοσο καιρο νομιζα για τα λεφτα το εκαναν.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ευτυχος που βρεθηκε ο ντερτις στην ουκρανια,γαμα τσαμπα και μας κανει περηφανους.σκεφτωμαι να παω κλουζ τωρα,για ουκρανια φενεται ειμαι εγω ο ψευτης και ο προβληματικος.σιγουρα θα λενε ευτυχος που ηρθε αυτο το μεγαλο καμακι απο ελλαδα γιατι μονο ηλιθιους γνωρισαμε τωσα χρονια χαχαχαχ.τι λες ντερτι το πονηρο κοριτσακι που ειδαμε ουκρανια συστημενο απο τον σινοχαρα ποιον απο τους δυο μας θα πηρε ηλιθιο καιπροβληματικο?σιγουρα εμενα,θα σκεφτηκε γιατι να παω με τον βλακα που θα με πληρωσει να με γαμησει και να μην παω τσαμπα μετα απο μιση ωρα με τον ψωλαρα που ηρθε απο το  τσερνικοβ.τι να κανω με τον κοντο βλακα θα σκεφτηκε,με τον ντερτις θα παρω και την φιλη μου να μας ξεπατωσει γιατι το εχει και ειναι αθλητικος τυπος.το οτι θελεις εξυπναδα και περαση να γαμας πουτανες απο το ιτερνετ τωρα το ακουσα,τοσο καιρο νομιζα για τα λεφτα το εκαναν.
τίποτα δεν είναι πιο σημαντικό για μία γυναίκα από τον οργασμό της :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
ευτυχος που βρεθηκε ο ντερτις στην ουκρανια,γαμα τσαμπα και μας κανει περηφανους.σκεφτωμαι να παω κλουζ τωρα,για ουκρανια φενεται ειμαι εγω ο ψευτης και ο προβληματικος.σιγουρα θα λενε ευτυχος που ηρθε αυτο το μεγαλο καμακι απο ελλαδα γιατι μονο ηλιθιους γνωρισαμε τωσα χρονια χαχαχαχ.τι λες ντερτι το πονηρο κοριτσακι που ειδαμε ουκρανια συστημενο απο τον σινοχαρα ποιον απο τους δυο μας θα πηρε ηλιθιο καιπροβληματικο?σιγουρα εμενα,θα σκεφτηκε γιατι να παω με τον βλακα που θα με πληρωσει να με γαμησει και να μην παω τσαμπα μετα απο μιση ωρα με τον ψωλαρα που ηρθε απο το  τσερνικοβ.τι να κανω με τον κοντο βλακα θα σκεφτηκε,με τον ντερτις θα παρω και την φιλη μου να μας ξεπατωσει γιατι το εχει και ειναι αθλητικος τυπος.το οτι θελεις εξυπναδα και περαση να γαμας πουτανες απο το ιτερνετ τωρα το ακουσα,τοσο καιρο νομιζα για τα λεφτα το εκαναν.

Εγώ δεν σου είπα πρότεινε χρήματα και πάρτην? Πλάκα μου κάνεις? Η κάθε γυναίκα επιλέγει ποιον, πως, πότε και πόσα. Εγώ με το πόσα δεν ασχολήθηκα και σου είπα πρότεινε χρήματα και παρτην γιατί πουτάνες εγώ δεν γαμάω και αν σου πει οκ θα μου κάνεις χάρη, Χάρη, το ξέχασες? Όποια έχει βυζάρες, είναι μικρούλα και παίζει με το κινητό της είναι πουτάνα? Άντε ρε Χάρη.. Με λίγα λόγια εσύ που την έπεφτες σε όλες στα πάρκα και δεν σου καθόντουσαν, ακόμη και όταν πρότεινες χρήματα για δώσε μια εξήγηση.. γιατί συνέβαινε αυτό? Αφού όλες είναι πουτάνες. Μην Πεπονιάζεις.. μπάζει η θεωρεία σου από παντού. Η πουτάνα πάει για χρήματα ή όχι? Και αφού είναι όλες πουτάνες γιατί δεν σου καθόντουσαν όταν πρότεινες χρήματα? Έχεις κάποια απόδειξη πως είναι πουτάνα? Το κρίνεις και από τη μάρκα κινητού? Από τα μαλλιά μήπως? Από το χρώμα παπουτσιών? Ο άλλος τι είναι προαγωγός? Αν τις έχει τόσο εύκολα να τις πλασάρει σε όποιον να'ναι τέτοιες μικρούλες μουνάρες τότε ας τον προσκυνήσουμε και ας διαγράψουμε τον Πεπόνια που μας έχει γαμήσει στις θεωρίες και από Μαμαλίγκα τίποτα.. Μόνο κάτι φωτογραφίες από το Μαρινόπουλο της Πετρούπολης και τις γριές που τις πληρώνει να τις γαμήσει. Η επιτυχία του άλλου δεν είναι η δικιά σου αποτυχία. Η επιτυχία του άλλου είναι μια ευκαιρία να αλλάξεις δρόμο, αφού αυτός που ακολουθείς εσύ σε οδηγεί στο κοντέινερ του Πετροχωρίου στα 45 σου να περιμένεις τη μάνα σου να στείλει κάνα φράγκο. Αυτό είναι το όνειρό σου?
Φιλάκια..
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Είναι απλά τα πράματα.οποια δεν κάθεται με χρήματα .δεν κάθεται και χωρις χρήματα η απλα θέλει περισσότερα χρηματα.ολα τα άλλα είναι μπούρδες για παιδάκια που κοιμούνται τον υπνο του δικαιου.ετσι είναι η ζωή.αποδεχτειτε την αλήθεια και η ζωή σας θα γίνει σίγουρα χειρότερη στην αρχη αλλά πολυ καλύτερη μετα.η πτώση στην πραγματικότητα ειδικά οταν δεν σε ευνοεί είναι αρκετά δυσκολη εμπειρία.βεβαια θελω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι εδω για την αλήθεια.τουλαχιστον εγω είμαι :hi:
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Είναι απλά τα πράματα.οποια δεν κάθεται με χρήματα .δεν κάθεται και χωρις χρήματα η απλα θέλει περισσότερα χρηματα.ολα τα άλλα είναι μπούρδες για παιδάκια που κοιμούνται τον υπνο του δικαιου.ετσι είναι η ζωή.αποδεχτειτε την αλήθεια και η ζωή σας θα γίνει σίγουρα χειρότερη στην αρχη αλλά πολυ καλύτερη μετα.η πτώση στην πραγματικότητα ειδικά οταν δεν σε ευνοεί είναι αρκετά δυσκολη εμπειρία.βεβαια θελω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι εδω για την αλήθεια.τουλαχιστον εγω είμαι :hi:
εχεις δικιο εν μερη chriss33
αλλα γενικα ολα θεμα ικανοτητων
ειτε στο μπουρου μπουρου , ειτε σε διαπραγματευσεις, αλλα το βασικο ειναι να μην γυαλιζει το ματι σου αν το δουν αυτο οι ντεβουσκες.... ή που θα φοβηθουνε ή που θα ζητησουν τον ουρανο με τα αστρα
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Είναι απλά τα πράματα.οποια δεν κάθεται με χρήματα .δεν κάθεται και χωρις χρήματα η απλα θέλει περισσότερα χρηματα.ολα τα άλλα είναι μπούρδες για παιδάκια που κοιμούνται τον υπνο του δικαιου.ετσι είναι η ζωή.αποδεχτειτε την αλήθεια και η ζωή σας θα γίνει σίγουρα χειρότερη στην αρχη αλλά πολυ καλύτερη μετα.η πτώση στην πραγματικότητα ειδικά οταν δεν σε ευνοεί είναι αρκετά δυσκολη εμπειρία.βεβαια θελω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι εδω για την αλήθεια.τουλαχιστον εγω είμαι :hi:

Με λίγα λόγια ότι έχεις γαμήσει σε αυτές τις χώρες ήταν με χρήματα? Εγώ πραγματικά έχω μετρημένες στα δάχτυλα των δυο χεριών μου τις φορές που γάμησα γενικά με χρήματα στη ζωή μου. Επίσης δεν πιστεύω πως όσες γάμησα εγώ χωρίς χρήματα είναι αγίες και δεν μπορούνε με κάποιον άλλο να αλλάξουν τροπάριο και να πάρουν χαρτζηλίκι. Αλλά επειδή δεν μπορώ να το αποδείξω, ούτε να το διαψεύσω, για εμένα αυτό είναι η άχρηστη πληροφορία της ημέρας. Παρακαλούσα το Χάρη να προτείνει χρήματα.. μου είπε πως θα το κάνει και τελικά δεν το έκανε. Είναι δικιά μου ευθύνη να αποδείξω πως δεν είμαι ελέφαντας? Του είπα κάτσε να γνωρίσεις και την εισαγγελέα.. και έφυγε. Μήπως οι εισαγγελείς της Ουκρανίας ειναι και αυτές πουτάνες.. Περιμένω τον επόμενο φωστήρα να πετάξει μια μαλακία.. από κάποιο καναπέ της Αλβανίας, της Λάρισας, της Αθήνας. Άλλωστε όλοι οι γαμιάδες του υπολογιστή εδώ τακιμιάζουν, στα forum της Ουκρανίας, Μολδαβίας.. Και όσοι είναι εκεί και γαμάνε απαξιούν να απαντήσουν. Τι να απαντήσουν στον ηλίθιο που δνε πήγε ποτέ εκεί ή πήγε και γυρνούσε στα πάρκα και έκανε βιντεάκια χαζογελώντας και έπινε καφέδες στα καφενεία?
Φιλάκια..
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Με λίγα λόγια ότι έχεις γαμήσει σε αυτές τις χώρες ήταν με χρήματα? Εγώ πραγματικά έχω μετρημένες στα δάχτυλα των δυο χεριών μου τις φορές που γάμησα γενικά με χρήματα στη ζωή μου. Επίσης δεν πιστεύω πως όσες γάμησα εγώ χωρίς χρήματα είναι αγίες και δεν μπορούνε με κάποιον άλλο να αλλάξουν τροπάριο και να πάρουν χαρτζηλίκι. Αλλά επειδή δεν μπορώ να το αποδείξω, ούτε να το διαψεύσω, για εμένα αυτό είναι η άχρηστη πληροφορία της ημέρας. Παρακαλούσα το Χάρη να προτείνει χρήματα.. μου είπε πως θα το κάνει και τελικά δεν το έκανε. Είναι δικιά μου ευθύνη να αποδείξω πως δεν είμαι ελέφαντας? Του είπα κάτσε να γνωρίσεις και την εισαγγελέα.. και έφυγε. Μήπως οι εισαγγελείς της Ουκρανίας ειναι και αυτές πουτάνες.. Περιμένω τον επόμενο φωστήρα να πετάξει μια μαλακία.. από κάποιο καναπέ της Αλβανίας, της Λάρισας, της Αθήνας. Άλλωστε όλοι οι γαμιάδες του υπολογιστή εδώ τακιμιάζουν, στα forum της Ουκρανίας, Μολδαβίας.. Και όσοι είναι εκεί και γαμάνε απαξιούν να απαντήσουν. Τι να απαντήσουν στον ηλίθιο που δνε πήγε ποτέ εκεί ή πήγε και γυρνούσε στα πάρκα και έκανε βιντεάκια χαζογελώντας και έπινε καφέδες στα καφενεία?
Φιλάκια..
σεβαστή η άποψή σου. Αλλα δεν την ασπάζομαι :hi:.κατι εταζες η κατι περιμεναν να πάρουν οι περισσότερες.ετσι σαφως το δέχομαι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ δεν σου είπα πρότεινε χρήματα και πάρτην? Πλάκα μου κάνεις? Η κάθε γυναίκα επιλέγει ποιον, πως, πότε και πόσα. Εγώ με το πόσα δεν ασχολήθηκα και σου είπα πρότεινε χρήματα και παρτην γιατί πουτάνες εγώ δεν γαμάω και αν σου πει οκ θα μου κάνεις χάρη, Χάρη, το ξέχασες? Όποια έχει βυζάρες, είναι μικρούλα και παίζει με το κινητό της είναι πουτάνα? Άντε ρε Χάρη.. Με λίγα λόγια εσύ που την έπεφτες σε όλες στα πάρκα και δεν σου καθόντουσαν, ακόμη και όταν πρότεινες χρήματα για δώσε μια εξήγηση.. γιατί συνέβαινε αυτό? Αφού όλες είναι πουτάνες. Μην Πεπονιάζεις.. μπάζει η θεωρεία σου από παντού. Η πουτάνα πάει για χρήματα ή όχι? Και αφού είναι όλες πουτάνες γιατί δεν σου καθόντουσαν όταν πρότεινες χρήματα? Έχεις κάποια απόδειξη πως είναι πουτάνα? Το κρίνεις και από τη μάρκα κινητού? Από τα μαλλιά μήπως? Από το χρώμα παπουτσιών? Ο άλλος τι είναι προαγωγός? Αν τις έχει τόσο εύκολα να τις πλασάρει σε όποιον να'ναι τέτοιες μικρούλες μουνάρες τότε ας τον προσκυνήσουμε και ας διαγράψουμε τον Πεπόνια που μας έχει γαμήσει στις θεωρίες και από Μαμαλίγκα τίποτα.. Μόνο κάτι φωτογραφίες από το Μαρινόπουλο της Πετρούπολης και τις γριές που τις πληρώνει να τις γαμήσει. Η επιτυχία του άλλου δεν είναι η δικιά σου αποτυχία. Η επιτυχία του άλλου είναι μια ευκαιρία να αλλάξεις δρόμο, αφού αυτός που ακολουθείς εσύ σε οδηγεί στο κοντέινερ του Πετροχωρίου στα 45 σου να περιμένεις τη μάνα σου να στείλει κάνα φράγκο. Αυτό είναι το όνειρό σου?
Φιλάκια..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μαλακιες λες,δεν προτεινα σε καμια κοπελα στο παρκο χρηματα.απλα σαν περπατουσαμε ηθελα να σου αποδειξω οτι καμια νορμαλ κοπελα δεν μιλα με κανενα ξενο και ολες στα αρχιδια τους.σου προτεινα να κανεις το ιδιο  να δεις,να δοκιμασεις για να δουμε αν ειναι θεμα ικανοτητων που λεει ο αγαπητος σλαβιανη.ικανοτητον στην διαπραγματευση ενοη ο σλαβιανη οχι να καμακωσει νορμαλ γκομενες.οπως σου εγραψα και για τσερνικοβ οτι αν καμακωνες τις φοιτητριες απο τα πανεπιστημια στα καφε αντι απο σαιτ θα ετρωγες αποριψη.φιλε ντερτι ηρθανε φιλοι χρονια καμακια κυπρο οδυσσο,φιλοξενησα 3 οδθσσο και 2 κιεβο,πηραν αρχιδια.τελευταια βιζιτα που πηρα ηταν οταν ηρθε ο διμητρακις για παρεα πηγαμε σαλον και γαμησαμε.σου ειπα η κοπελα βιζιτα ειναι και φενεται,ειπες πες της λεφτα και αν θελει λεφτα παρε την χαχαχα.με ειχες τελειος για χαζο δηλαδη,μετα που την πηδηξες τσαμπα οπως ειπες μου ξαναειπες να της προτεινω αλλα δεν το εκανα.ηρθα στο καφε για να δω την βιζιτα φιλη της,αν μου αρεσει να την παρω,μου ειπες περασες καλα με την κοπελα και θα την επαιρνες ξενοδοχειο.αφου ητανε βιζιτα καθαρη,τι να προτεινω?,μετα θα ελεγες τις γνωστες ιστοριες,θα λεω της εδωσα 700 εσθ θα λες εμενα με πηρε τζαμπα αχαχαχαχ.αν θελεται μπορω να σας γραφω καθε μερα ιστοριες,αν θελεται μην της πιστευεται χαχαχαχ.ασε τις κοπελες απο σαιτ και βγες εξω στα παρκα,θαλασσα, να παιξεις και πες μας εντυπωσεις αν πιανονται οι γκομενες.δεν λεω νυχτα γιατι εκει παντα κερνας αδικα,παιζεις μπαλα μερα.το θεμα τον ικανοτητων που λεει ο σλαβιανει ειναι οτι καπειος δινει 700 την ωρα,αλλος με  500 αλλα καπειος να διαπραγματευεται να γαμα τσαμπα τι να πω.μην προσπαθειται να με παρουσιασεται ηλιθιο και οτι εγω εχω το προβλημα απο την στιγμη που κανενας απο εσας δεν παιζει εκτος μαμπα.δεν ειναι απαντηση αυτη αν απο αλλους παιρνει λεφτα δεν σημαινει παιρνει απο εμενα.προσπαθεις να παρουσιασεις οτι ειναι ηλιθιοι ανθρωποι που ζουνε,σπουδασαν και πανε δεκαετιες εκει.αν το 3 τις εκατο ειναι αποτυχημενοι το υπολειπο γιατι εξαφανανηστηκε και δεν πατανε ουκρανια?κυπριοι πλεον μονο δικιγοροι,τραπεζιτες για δουλειες και λιγοι αμερικλανοι στα πρακτορεια γαμου,πλεον βλεπω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom