Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=kvDMlk3kSYg[/video]  [/video]  aberta koybertaaa τσαμπα τον περνουνε οι ουκρανεσ!! αν ξερης τα μερη!!! πχ καλοκαιρη δεν πας στην πολυ της οντεσσασ αλλα ζατοκα καρολομπουργας και κιλια και πριμορσκ διπλα με 100 ευρο κερνας ολη την πιτσιρικαροκαργιολια της παραλιας μπιρες και γαμας χιπικα αβαερτααα με τα ιδια λευτα οντεσσα περνεις 5 λουκουμαδες και δυο μπιρες στο παγκακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εχο κεφια σημεραααα :rockon: :rockon:  οπιος παει καλοκαιρη στην πολη της οντεσασ για να βρει μουνια απλα δεν το κατεχει τι αθλημα η φερνει απο αλου γυνεκες η ειναι τεζα δικτιομενος στην οντεσσα!! η πεζει νανε και μαλακας :2funny: :2funny: :2funny: φιντελ ενα πραγμα σεφταλιας φιδεςς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=Af1BRDUt2xE[/video] [/video]
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Καλησπερα, παρακολουθω ανελλιπως ολα τα θρεντ για ανατολικες χωρες και πιστευω οτι οι διαλογοι ειναι αυτο που ακριβως τους λειπει, θα μπορουσες καποια στιγμη οταν θα εχεις χρονο να ανεβασεις μερικους διαλογους; ευχαριστω.
εκτος απο τον διαλογο τυπου θα σου κανω ενα δωρακι... υπαρχει και το θα ερθω μονο για σενα για 3 μερες να σε γνωρισω γιατι με ενδιαφερει η σοβαρη σχεση,οποτε σε 10 μερες εχεις γνωρισει 3 σοβαρες σχεσεις ειδικα σε ηλικιες απο 27-35, οπως κανει πχ ο ντερτι παντα μεσα απο το ιντερνετ για να μην γυρνας σαν την αδικη καταρα
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
 aberta koybertaaa τσαμπα τον περνουνε οι ουκρανεσ!! αν ξερης τα μερη!!! πχ καλοκαιρη δεν πας στην πολυ της οντεσσασ αλλα ζατοκα καρολομπουργας και κιλια και πριμορσκ διπλα με 100 ευρο κερνας ολη την πιτσιρικαροκαργιολια της παραλιας μπιρες και γαμας χιπικα αβαερτααα με τα ιδια λευτα οντεσσα περνεις 5 λουκουμαδες και δυο μπιρες στο παγκακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εχο κεφια σημεραααα :rockon: :rockon:  οπιος παει καλοκαιρη στην πολη της οντεσασ για να βρει μουνια απλα δεν το κατεχει τι αθλημα η φερνει απο αλου γυνεκες η ειναι τεζα δικτιομενος στην οντεσσα!! η πεζει νανε και μαλακας :2funny: :2funny: :2funny: φιντελ ενα πραγμα σεφταλιας φιδεςς
αν καταλαβε καποιος τι εγραψε η Πυθια απο το μαντειο των Δελφων παρακαλω να το μεταφρασει στα ελληνικα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
milisaa me  διονισοο  :2funny: :2funny: το θεοο τησ ρουχλας και τησ κρεπαλης :rockon: :rockon: :rockon:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=LXDkJT7lYR4[/video] [/video]  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=ghjyOpptviE[/video]  [/video]  πανιμαης???? :2funny: :2funny: :2funny:  πε ρουσκιι να καταλανενεις  :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

PUTANIKOS

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
εκτος απο τον διαλογο τυπου θα σου κανω ενα δωρακι... υπαρχει και το θα ερθω μονο για σενα για 3 μερες να σε γνωρισω γιατι με ενδιαφερει η σοβαρη σχεση,οποτε σε 10 μερες εχεις γνωρισει 3 σοβαρες σχεσεις ειδικα σε ηλικιες απο 27-35, οπως κανει πχ ο ντερτι παντα μεσα απο το ιντερνετ για να μην γυρνας σαν την αδικη καταρα


Μιλας πολυ ανοικτα, οταν η τυπισα ζηταει 10000 γριβνα για αυτην και την φιλη της και εσυ της απαντας οτι θελεις και κωλο μοιαζει καθαρα σαν εμπορικη συναλλαγη, ισως ειναι το μαμπα τετοιο, μαλλον κανω λαθος που ψαχνω καποια στο φκαντακτιε..
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Μιλας πολυ ανοικτα, οταν η τυπισα ζηταει 10000 γριβνα για αυτην και την φιλη της και εσυ της απαντας οτι θελεις και κωλο μοιαζει καθαρα σαν εμπορικη συναλλαγη, ισως ειναι το μαμπα τετοιο, μαλλον κανω λαθος που ψαχνω καποια στο φκαντακτιε..
εγω προσωπικα σαν αυτοσκοπο εχω το γαμησι με 3-4 γυναικες ταυτοχρονα, με φτιαχνει πολυ αυτο....το Ντερτι τον φτιαχνει να εχει <σοβαρες> σχεσεις, δεν θα πηγαινα ποτε στην ουκρανια για να κανω γαμο, εκτος αν κατσει, που δεν το επιδιωκω
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ellada τα παλλια τα χρονια οταν καποιος ηθελε να γαμησει τσαμπα καλοκαιρη πιγενε ματαλα κρητη στην οδησσο τορα οποις ειναι αρβαλα και θελει τσαμπα γαμιση στο κιμα με μπιρες ρουχλα και χιπικα σιστιματα ζατοκα καρολομπουργας και για πιο χιμααα Приморское, Килийский район  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  τσαμπαααααα!!!! αιντε πιρφοριι :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: κατσε να βαλο και ασμα για τα παλικαρια μας εδο μεσαα :gay: :gay:  :2funny: :2funny: 
  αντε παο για μπιρεσ ςστο μαντειο τον δελφον :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
milisaa me  διονισοο  :2funny: :2funny: το θεοο τησ ρουχλας και τησ κρεπαλης :rockon: :rockon: :rockon:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=LXDkJT7lYR4[/video] [/video]  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=ghjyOpptviE[/video]  [/video]  πανιμαης???? :2funny: :2funny: :2funny:  πε ρουσκιι να καταλανενεις  :bounce-glasses: :bounce-glasses:
Ελα πορνοσ!!!κιριο διονισι απο οντεσσα ενοισ?
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ελα πορνοσ!!!κιριο διονισι απο οντεσσα ενοισ?
μην τα σφιρασ ετσι τα ροσικαα ρεε διαβαζει κοσμος ;) ;) ;) ;)  ρε πιτσιλαα κανε μου την χαρη πορνεμου και τσιμπα το θανασηη και τραβατον να γαμισει μια βδομαδα σινεχομεναααα  :rockon: :rockon: :rockon:  κανε μου την χαρη ρε πορνεμου μπασ και δουλεψει το καμενο κεφαλι τουυ  :tickedoff: :tickedoff::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !! αντε και θα αποκαληψο το πιο φτινο μερος για καλοκαιρη στην ουκρανεια τιγκα στα μουνεια και τσμπε ολε!!!! ;) ;) ;)  y.g ειμαστε για τον πυτσο παντος  εδο :2funny: :2funny: :2funny:  δεν γαμασ λεει !!!!!!! :S :S :S  που στην ουκρανειααα ????2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  γελαν τα σιμαντρααα παλι!!!!!!!  αντε μιν αμολησοο με πανσεληνο καμια ντεβουσκααα κατσε παο για μπιρες να το κανο ρομαντζαδα σημερα επανερχομεεεε :rockon: :rockon:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=IChrC0jBqlA[/video] [/video]
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Μιλας πολυ ανοικτα, οταν η τυπισα ζηταει 10000 γριβνα για αυτην και την φιλη της και εσυ της απαντας οτι θελεις και κωλο μοιαζει καθαρα σαν εμπορικη συναλλαγη, ισως ειναι το μαμπα τετοιο, μαλλον κανω λαθος που ψαχνω καποια στο φκαντακτιε..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
απο το κοντακτε δεν θα γνωρισεις ουτε θα σου απαντησει ποτε καμια.ειναι σαν το φεισπουκ,μαμπα ειναι σαιτ γνωριμιων με βιζιτες,σπονσαρισμα.οι ιδιες κοπελες  που γραφουν σχεση,γαμο και μαλακιες ταυτοχρονα λενε σεξ στο προφαιλ τους με λεφτα ενοειται.ακομα και αυτες που λενε σχεση,γαμο,μαλακιες πολλες μια εβδομαδα πριν ηταν βιζιτες απλα δεν γραφουν πλεον σεξ και ψαχνουν μονιμο σπονσορα.οσες φορες εστειλα μυνηματα σε κοπελες που ψαχνουν σχεση,γαμο και μαλακιες σπανια αν μου απαντησε καπεια απλα ευχαριστω για το κοπλιμεντο και δεν ξαναπαντησε.κοντακτε στελνω συνεχεια μυνηματα χωρις αποτελεσμα,σπανια αν σσου απαντησει καπεια ευχαριστο και μετα δεν ξαναγραφει.σπανια σε βαζουν καπειες στους φιλους αλλα ποτε δεν θα σου μιλησουν.το μαμπα με νευριασε πριν μηνες,εχανα πολυ χρονο να περιμενω  να απαντησουν,δεν εχω υπομονη ασε που οι πιο πολλες δεν απαντανε.αυτες που απαντανε επιδει τις ξερω σχεδον ολες,σχεδον παντα οι ιδιες ειναι αυτες που δουλευουν και σε σαλον και μιστερ χ.απο κοντακτε δεν θα γνωρισεις ουτε παιζει κατι,ακομα μακρια απο σαιτ σαν το τραβελ γκερλς.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μιλησα πριν μαζι του απο το σκαυπ με την βοηθεια μεταφραστη χαχαχαχ.οδεσσα συμφωνω μαζι του αυτη την εποχη δεν αξιζει,αδειαζει η πολη και κανουν διακοπες ζατοκα και καρολινα μπουγαζ.λουζανοφκα που ειναι κοντα μοιαζει περιπου με ζατοκα τι να τρεχω 80 χιλιομετρα.τωρα πολλοι φιλοι μου ειναι εκει διακοπες,ο ενας ηταν σε κυπριακη τραπεζα και η γκομενα του δουλευει σε μια ιτ εταιρια.καθε καλοκαιρι εκει ειναι με παρεα,ολη η οδεσσα εκει ξεκουραζεται και δεν χρειαζεται να πετανε λεφτα εξωτερικο.εκει μπορεις να γνωρισεις νορμαλ γκομενες,ολες οι γνωστες που εχω που εχουν καλες δουλειες σε εταιριες συχναζουν εκει αλλα με παρεα οχι μονες,με γκομενους η 5-6 φιλες απο δουλεια.στο κεντρο οδυσσο και αρκαδια μενουν οι εργαζωμενες βιζιτες,αδεια ειναι η πολη την μερα.νυχτα παλι ησιχια ειναι στο κεντρο.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
tsita τα μεγαφονα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  Μπουρδέλο φιλοσοφίας  το ανάγνωσμα Κάλο Αύγουστο πορνοχαιβανια μου!!! κάλο μίνα !! λοιπόν αν ένας άνθρωπος είναι τυχερός και ζήσει 100 χρονιά τα 35 από αυτά θα κοιματε σίγουρα!! δηλαδή από τα 100 του μένουν τα 65 ξύπνιος από τα 65 λοιπόν τα 15 είναι μπέμπης και μέχρι να προτογαμιση στα 15 όποτε του μένουν 50 χρονιά από αυτά άλλα μείον 15 γεράματα τουλάχιστον!!!! δηλαδή γύρο στα 35 χρονιά ωφέλιμο γαμήσια έχεις αν ζήσεις 100 χρονιά!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: ΟΠΟΤΕ ΓΑΜΑΤΕΕ οπος λςςι και ο γιγαντας πορνομιτσος !!!! και αφηστε της καψουρες και το χασιμο χρονου!!!!! γαματεεεε ρεεεεε!! αυτη ειναι η πικρη αληθειαα!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:  και παμε ουκρανεια ένα από τα καλύτερα μέρει χειμώνα καλοκαίρι στην ουκρανεια είναι το τρίγωνο οντεσαα μικολαεφ  κερσον και από πάνω το χειμώνα τέζα Ζαπορόζιε και τα μυαλά στα καγγελα!!! αν δεν γουστάρεις χιλιόμετρα από αυτά τα μέρη της κατεβάζεις οντεσσα και οπαα!!! αξίζει ακόμα πραγματικά και να πας άλλα και να ασχοληθείς !!! και μιλάμε πολύ καλό φτηνό και καγιολε ολε μουνί ευτυχώς ακόμα!!!!  :tits: :tits: :tits:  και μιν ακουο μαλακιες !!!! παντου ακομα στο ανατολικο μπλοκ εκτος σερβιας ο ελληνας γαμαει καλα!!! και επι πληρομη και οσ γκομενος και οσ γαμπροςςς!!!! τελεία και παύλα!!!!! οποίος δεν γαμάει στο ανατολικό μπλοκ είναι η πούστης η τεμπέλης !! άμα ασχοληθείς θα σκοράρεις σίγουρα!!! τελεία για σήμερα  :rockon: :rockon: :rockon: τεζα το γραμοφονο και καλα ο μινας σε ολους :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
tsita τα μεγαφονα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  Μπουρδέλο φιλοσοφίας  το ανάγνωσμα Κάλο Αύγουστο πορνοχαιβανια μου!!! κάλο μίνα !! λοιπόν αν ένας άνθρωπος είναι τυχερός και ζήσει 100 χρονιά τα 35 από αυτά θα κοιματε σίγουρα!! δηλαδή από τα 100 του μένουν τα 65 ξύπνιος από τα 65 λοιπόν τα 15 είναι μπέμπης και μέχρι να προτογαμιση στα 15 όποτε του μένουν 50 χρονιά από αυτά άλλα μείον 15 γεράματα τουλάχιστον!!!! δηλαδή γύρο στα 35 χρονιά ωφέλιμο γαμήσια έχεις αν ζήσεις 100 χρονιά!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: ΟΠΟΤΕ ΓΑΜΑΤΕΕ οπος λςςι και ο γιγαντας πορνομιτσος !!!! και αφηστε της καψουρες και το χασιμο χρονου!!!!! γαματεεεε ρεεεεε!! αυτη ειναι η πικρη αληθειαα!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:  και παμε ουκρανεια ένα από τα καλύτερα μέρει χειμώνα καλοκαίρι στην ουκρανεια είναι το τρίγωνο οντεσαα μικολαεφ  κερσον και από πάνω το χειμώνα τέζα Ζαπορόζιε και τα μυαλά στα καγγελα!!! αν δεν γουστάρεις χιλιόμετρα από αυτά τα μέρη της κατεβάζεις οντεσσα και οπαα!!! αξίζει ακόμα πραγματικά και να πας άλλα και να ασχοληθείς !!! και μιλάμε πολύ καλό φτηνό και καγιολε ολε μουνί ευτυχώς ακόμα!!!!  :tits: :tits: :tits:  και μιν ακουο μαλακιες !!!! παντου ακομα στο ανατολικο μπλοκ εκτος σερβιας ο ελληνας γαμαει καλα!!! και επι πληρομη και οσ γκομενος και οσ γαμπροςςς!!!! τελεία και παύλα!!!!! οποίος δεν γαμάει στο ανατολικό μπλοκ είναι η πούστης η τεμπέλης !! άμα ασχοληθείς θα σκοράρεις σίγουρα!!! τελεία για σήμερα  :rockon: :rockon: :rockon: τεζα το γραμοφονο και καλα ο μινας σε ολους :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


Αρχοντα ποτε γουσταρεις να κανονισουμαι να ρθω να παμε πορνοεκδρομη μαζι να γαμησουμε???
 
D

dude901123

Επισκέπτης
εγω προσωπικα σαν αυτοσκοπο εχω το γαμησι με 3-4 γυναικες ταυτοχρονα, με φτιαχνει πολυ αυτο....το Ντερτι τον φτιαχνει να εχει <σοβαρες> σχεσεις, δεν θα πηγαινα ποτε στην ουκρανια για να κανω γαμο, εκτος αν κατσει, που δεν το επιδιωκω

Με γάμησες.. Το διαβάζω πρωί, πρωί και μου χύθηκε ο καφές. Αν σοβαρή σχέση σημαίνει το παραμυθάκι έρχομαι για εσένα, να σε συναντήσω και αν μας κάτσει να κάνουμε 'σοβαρή σχέση' που πρακτικά σημαίνει 1(50%), 2(25%), 3(25%) μέρες μαζί και μετά αν περάσω καλά ίσως σε ξανασυναντήσω σε ένα επόμενο ταξίδι μου στην ίδια περιοχή, μερικά μηνύματα στο Viber, Skype να σε κρατήσω ζεστή και σε λίγες περιπτώσεις - μετράω 5 συνολικά τα τελευταία 3 χρόνια - έλα Ελλάδα να σε φιλοξενήσω μια βδομάδα με έξοδα ταξιδιού δικά σου και τα υπόλοιπα έξοδα δικά μου τότε περιγράφεις πολύ καλά την έννοια 'Σοβαρή Σχέση'. Για να μην χανόμαστε στη μετάφραση..
Ποιον θα ερεθίσω αν πω πως σε 2 ημέρες Chernivcy είχα 3 επιτυχίες και 2 ραντεβού αποτυχημένα? Και μαντέψτε το ένα αποτυχημένο ήταν με Ουκρανή που μιλάει ελληνικά και ζει το μισό χρόνο Ελλάδα.. συγκυρία μάλλον. Και όλα αυτά χωρίς να πληρώσω καμία και παρακαλούσα να πάρουν χρήματα για ταξί το πρωί και δεν έπαιρναν..
Φιλάκια.. στα παράλια της Ουκρανίας, αλλά εδώ παίζεις μόνος σου χωρίς ανταγωνισμό. Bukovyna Ole
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Με γάμησες.. Το διαβάζω πρωί, πρωί και μου χύθηκε ο καφές. Αν σοβαρή σχέση σημαίνει το παραμυθάκι έρχομαι για εσένα, να σε συναντήσω και αν μας κάτσει να κάνουμε 'σοβαρή σχέση' που πρακτικά σημαίνει 1(50%), 2(25%), 3(25%) μέρες μαζί και μετά αν περάσω καλά ίσως σε ξανασυναντήσω σε ένα επόμενο ταξίδι μου στην ίδια περιοχή, μερικά μηνύματα στο Viber, Skype να σε κρατήσω ζεστή και σε λίγες περιπτώσεις - μετράω 5 συνολικά τα τελευταία 3 χρόνια - έλα Ελλάδα να σε φιλοξενήσω μια βδομάδα με έξοδα ταξιδιού δικά σου και τα υπόλοιπα έξοδα δικά μου τότε περιγράφεις πολύ καλά την έννοια 'Σοβαρή Σχέση'. Για να μην χανόμαστε στη μετάφραση..
Ποιον θα ερεθίσω αν πω πως σε 2 ημέρες Chernivcy είχα 3 επιτυχίες και 2 ραντεβού αποτυχημένα? Και μαντέψτε το ένα αποτυχημένο ήταν με Ουκρανή που μιλάει ελληνικά και ζει το μισό χρόνο Ελλάδα.. συγκυρία μάλλον. Και όλα αυτά χωρίς να πληρώσω καμία και παρακαλούσα να πάρουν χρήματα για ταξί το πρωί και δεν έπαιρναν..
Φιλάκια.. στα παράλια της Ουκρανίας, αλλά εδώ παίζεις μόνος σου χωρίς ανταγωνισμό. Bukovyna Ole
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
μην τα σφιρασ ετσι τα ροσικαα ρεε διαβαζει κοσμος ;) ;) ;) ;)  ρε πιτσιλαα κανε μου την χαρη πορνεμου και τσιμπα το θανασηη και τραβατον να γαμισει μια βδομαδα σινεχομεναααα  :rockon: :rockon: :rockon:  κανε μου την χαρη ρε πορνεμου μπασ και δουλεψει το καμενο κεφαλι τουυ  :tickedoff: :tickedoff::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !! αντε και θα αποκαληψο το πιο φτινο μερος για καλοκαιρη στην ουκρανεια τιγκα στα μουνεια και τσμπε ολε!!!! ;) ;) ;)  y.g ειμαστε για τον πυτσο παντος  εδο :2funny: :2funny: :2funny:  δεν γαμασ λεει !!!!!!! :S :S :S  που στην ουκρανειααα ????2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  γελαν τα σιμαντρααα παλι!!!!!!!  αντε μιν αμολησοο με πανσεληνο καμια ντεβουσκααα κατσε παο για μπιρες να το κανο ρομαντζαδα σημερα επανερχομεεεε :rockon: :rockon:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=IChrC0jBqlA[/video] [/video]
μεγαλο ρισπεκτ κιριοσ διονισισ!δεν ιξερα οτι γνοριζεστε εκπορνευτι μου!!!!
ξεροχινο στο βαμβακερο μου σοβρακο ξεροχιστι μου!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
δοσε του χερετισματα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

υ/γ τορα που θα ερθι ελλαδα ο πορνομεταναστισ θανασι θα τον παο πιατσα να χισουμε παρτουζιτσα ,δινατα αυστιρα ριθμικα ατακτα ξεβρακοκεφαλα πορνιδια!!!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
xaxaxaxax τους λες ελα ελλαδα με εξοδα δικα σου?χαχαχαχ.με τι λεφτα θα ερθουν ρε?καλα μας ειπες ερχονται με δικα τους εξοδα να σε συναντησουν,πληρωνουν μονες τα ξενοδοχεια,αφου εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να το κανουν γιατι ερχονται να σε συναντησουν.δεν πανε να ειναι απο υποβαθμισμενα μερη της ουκρανιας δεν τρωνε κουτοχορτο.βεβαια δεν ειμαι τοσο εξυπνος οπως με παρουσιαζεται,μαλλον εγω θα φταιω που οσες εφερα απο τετεια μερη δεν μου καθονταν χωρις να δουνε λεφτα.οσες καθησαν δεν τις βρηκα στο ιτερνετ.για αυτο σας αμφισβητω,στο οτι μιλατε με κοπελες σε σαιτ στο  ιτερνετ που μια νορμαλ και αθωα δεν θα ψαχνωταν εκει.μαμπα-τσαμπα δεν εχει.η κοπελα που ειδα οδυσσο  φωναζε απο 200 μετρα ειναι βιζιτα.καθοταν ανετη,χαζογελουσε και επαιζε συνεχεια με το κινητο της.δεν μου φανηκε για καμια που καιγοταν να γνωρισει καπειον και να παιξει το παιχνιδι σου.μην μου πεις και μενα εδω ειναι τσερνικοβ το θεμα,ουκρανια ειναι και εκει.αν μιλουσες ρωσικα θα μπορουσες να βρεις κοπελες αυτου του επιπεδου χωρις να παιζεις στο ιτερνετ.τσερνικοβ δεν λεω μπορει να βρεις μια στις εκατονταδες που γραφεις επιδει παιζεις με στατιστικα,σε αυτο δεν αμφιβαλω.εχεις στοχο,κανεις συμφωνια απο πριν οκ,καπειος θα σου πει ειναι λογικο να βρεις μια φτηνιαρα μονο να την ταιζεις.αλλα μην λες ερχονται απο αλλου με δικα τους εξοδα και δεν τους δινεις κατι.καμια δεν θα πηγαινε με ενα τοσο αναισθητο ξενο που θα εκμεταλευοταν την φτωχια της,να εχει απαιτησει να κανει η ιδια τα εξοδα να τον συναντησει.μαθε λιγα ρωσικα να επικοινωνεις πρωτα.τις ξερεις καλα αυτες?ασε που μπορει να σε σφαξουν σαν κοιμασε για τα λεφτα.στο λεω γιατι 3 φορες γλυτωσα απο τετειες,ευτυχως δεν ειχα εμπιστοσυνη και δεν εκλινα ματι.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
xaxaxaxax τους λες ελα ελλαδα με εξοδα δικα σου?χαχαχαχ.με τι λεφτα θα ερθουν ρε?καλα μας ειπες ερχονται με δικα τους εξοδα να σε συναντησουν,πληρωνουν μονες τα ξενοδοχεια,αφου εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να το κανουν γιατι ερχονται να σε συναντησουν.δεν πανε να ειναι απο υποβαθμισμενα μερη της ουκρανιας δεν τρωνε κουτοχορτο.βεβαια δεν ειμαι τοσο εξυπνος οπως με παρουσιαζεται,μαλλον εγω θα φταιω που οσες εφερα απο τετεια μερη δεν μου καθονταν χωρις να δουνε λεφτα.οσες καθησαν δεν τις βρηκα στο ιτερνετ.για αυτο σας αμφισβητω,στο οτι μιλατε με κοπελες σε σαιτ στο  ιτερνετ που μια νορμαλ και αθωα δεν θα ψαχνωταν εκει.μαμπα-τσαμπα δεν εχει.η κοπελα που ειδα οδυσσο  φωναζε απο 200 μετρα ειναι βιζιτα.καθοταν ανετη,χαζογελουσε και επαιζε συνεχεια με το κινητο της.δεν μου φανηκε για καμια που καιγοταν να γνωρισει καπειον και να παιξει το παιχνιδι σου.μην μου πεις και μενα εδω ειναι τσερνικοβ το θεμα,ουκρανια ειναι και εκει.αν μιλουσες ρωσικα θα μπορουσες να βρεις κοπελες αυτου του επιπεδου χωρις να παιζεις στο ιτερνετ.τσερνικοβ δεν λεω μπορει να βρεις μια στις εκατονταδες που γραφεις επιδει παιζεις με στατιστικα,σε αυτο δεν αμφιβαλω.εχεις στοχο,κανεις συμφωνια απο πριν οκ,καπειος θα σου πει ειναι λογικο να βρεις μια φτηνιαρα μονο να την ταιζεις.αλλα μην λες ερχονται απο αλλου με δικα τους εξοδα και δεν τους δινεις κατι.καμια δεν θα πηγαινε με ενα τοσο αναισθητο ξενο που θα εκμεταλευοταν την φτωχια της,να εχει απαιτησει να κανει η ιδια τα εξοδα να τον συναντησει.μαθε λιγα ρωσικα να επικοινωνεις πρωτα.τις ξερεις καλα αυτες?ασε που μπορει να σε σφαξουν σαν κοιμασε για τα λεφτα.στο λεω γιατι 3 φορες γλυτωσα απο τετειες,ευτυχως δεν ειχα εμπιστοσυνη και δεν εκλινα ματι.

Ρε Χάρη έρχονται να δουν την Ελλάδα με visa invitasion (60 ευρώ + εισιτήριο λεωφορείο Κισινάου-Θεσσαλονίκη 70 ευρώ*2). Αν εσύ πιστεύεις πως δεν έχουν 200 ευρώ για μια εβδομάδα Θεσσαλονίκη πλανάσαι οικτρά. Αν η βίζιτα πηγαίνει μαζί μου δωρεάν γιατί γουστάρει την παρέα μου εμένα δεν μου πέφτει λόγος. Χρήματα εγώ πάντως δεν έδωσα. Και δεν θέλω να την παντρευτώ.. οπότε στα αρχίδια μου τι πραγματικά είναι. Με κοινωνιολογικές μελέτες και αμπελοφιλοσοφίες εδώ εγώ δεν ασχολούμαι. Αν έμενες λίγες ημέρες ακόμη Οδησσό θα έβλεπες και την εισαγγελέα που ήρθε απο Dniepr και θα τη ρωτούσες εσύ αν της έδωσα χρήματα για εισιτήρια. Λοιπόν η αμφισβήτηση και η ξερολιά εδώ είναι σε πρώτο πλάνο. Για να περάσω καλά πάω. Αυτές οι αναλύσεις τέτοιου τύπου είναι για αυτούς που δεν γαμάνε.. και ανεβάζουν βιντεάκια να χορεύουν και να πηδάνε γριές πόρνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom