Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μπουρδιελιαρηδες ειμαστε ολοι αλλα εσυ φιλε γραφεις οτιδηποτε αλλο εκτος απο γυναικες, ασχετα βιντεο ασχετα τα παντα. και οκ να πουμε οτι κανεις το χαβαλε σου με τα αναρθα κειμενα σου, αλλα η γραφη σου φιλε ειναι τελειως για τον πουτσο για επιστημονα... τουλαχιστον να τα διαβαζουμε και να μην μας μενει η απορια στο τελος τι ηθελε να πει ο ποιητης
οποιητης ειναι χεσμενος απο την χαρα του γιατι ετοιμαζετε για μπουρδελοταξιδιον  :tits2: :tits2:  πολλα τα χιλομετρα φετοςςς να ξεχασο την καργιαααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  αδερφε σεβαστη η αποψη σου και επιτελους σεβεσε  τουσ αλους αμεα σεα και λιπες μπουρδελιακες δυναμεις  :rockon: :rockon:  κυριοςς!! δηλαδη!!! επι της γραφης μου εχεις δικαιον!!! :rockon: :rockon: :rockon: αλλα η μοναδικοτη τα του ατομου ειναι δισκολο να αλαξειι μπορη βεβεα να βελτιοθει  :rockon: :rockon: :rockon:  τα λεμε μαγκιτεσ καλα να περνατεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
μπουρδιελιαρηδες ειμαστε ολοι αλλα εσυ φιλε γραφεις οτιδηποτε αλλο εκτος απο γυναικες, ασχετα βιντεο ασχετα τα παντα. και οκ να πουμε οτι κανεις το χαβαλε σου με τα αναρθα κειμενα σου, αλλα η γραφη σου φιλε ειναι τελειως για τον πουτσο για επιστημονα... τουλαχιστον να τα διαβαζουμε και να μην μας μενει η απορια στο τελος τι ηθελε να πει ο ποιητης
ΠΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Μην μου αλλάξετε τον Νταβαριτσ θα μαλώσουμε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Κάποιοι παλαιότερα τα βάλαν με τον Πίτσι και τη γραφή του και τον χάσαμε για χρόνια!!
Αφού λίγοι γαμάνε εδώ μέσα τουλάχιστον να γελάμε...
Αν και έχω βάσιμα στοιχεία πως όσο πιο λολά και παράξενα γράφει κάποιος τόσο πιο πολύ  :knockinb:!!!!!!!!!!!! ;) :2funny: :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εδω δυσκολευεσε 2 χρονια να κανεις μια παραθεση σωστα, πιστευεις οτι μπορεις να κανεις μια σοβαρη διαπραγματευση με μια γκομενα;
μονος σου ειπες οτι οι γκομενες δεν σου καθονται ποτε στην ουκρανια κι αν σου κατσουν δινεις 5 φορες παραπανω...και ναι ρε τυπε υπαρχουν ελληνες 1,90 γυμνασμενοι με κοιλιακους τεζα σαν τον ντερτι που οι γκομενες καθονται τσαμπα απο οποια εθνικοτητα να ειναι, και υπαρχουν ελληνες που ειναι ικανοτατοι στο λεγειν και στο πως να ριξουν μια γκομενα
κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια φιλε λεων
και αν δεν καταλαβενεις το ρητο, ρωτα τα μαθεις
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σλαβιανι σου  εστειλα πρωσωπικο μυνημα,αν το διαβασες απαντησε παρακαλω.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΠΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Μην μου αλλάξετε τον Νταβαριτσ θα μαλώσουμε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Κάποιοι παλαιότερα τα βάλαν με τον Πίτσι και τη γραφή του και τον χάσαμε για χρόνια!!
Αφού λίγοι γαμάνε εδώ μέσα τουλάχιστον να γελάμε...
Αν και έχω βάσιμα στοιχεία πως όσο πιο λολά και παράξενα γράφει κάποιος τόσο πιο πολύ  :knockinb:!!!!!!!!!!!! ;) :2funny: :rockon:
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=8cXeBd1uS1Q[/video]  [/video] ακου ασμα βαρισιμαντοο  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)  ουκρανεια οτι θεσ γαμας!!! ανετα ακομη!!! ανετοτατααα !! και καμακι!!!  ΣΤΑ ΚΛΑΜΠ ΠΑΝΕ!!!! ΤΙ ΝΑΣΑΣ ΚΑΝΟ ΤΟΡΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚαΡΓΙΟΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΠΑΡ ΚΑΟ ΣΥΤΗΣ ΝΤΙΣΚΟ ΕΙΝΑΙ!! ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΕΝΑ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΡΙΣΕΙς εε κατσε φιλισ τοτεε !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  καλα ποσ γραφο ετσι παλι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: Λοιπον ωρολογοποιεία μιας και φενετε οτιι εισεε νέος με λαμπροο μέλλον αν και στα μέρη σου  αν φτάσεις τα χρονάκια σε βλέπω με τσαμπικα να σε μπουζουριαζόσουν παραδοσιακά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ....δεν την γλιτονεισσσ !!!!!!!!! λιποννν στην ουκρανεια γαμας οτι θεσσ ι μαλοον οτι τραβαει η τσεπη σου!!! στης πουτανοχορες ολεσ οι καργιες για να γαμηθουν η να βρουν μαλακες παν στα κλαμπ μπαρ καφε  και σουσαδικα !!! και πλεον τα πολι καλα μορα φευγουν εξοτερικο μονα τουσ για τουσ προυχοντεσ του εξοτερικου !!! σιγα μιν κατσουν να σκασουννν !!! αν εισε λακαμας ταλιροφονιας λοιπον η δεν εχεισ λευτα!! απλα  δεν πας!!!! αυτες οι χορες ειναι παραδεισος ακομα σε σχεση με την μεσογιακη ευροπη!! οσον αφορα το μουνι!!!   η κανεισ οτι και ο σχινο  πασ νικιαζεισ σπιταρονα να γουσταρειςς και αβερτα πουτανεσ και σεμι πουτανεσ!!!!! και ακομα καλητερα τησ φερνεισ ελλαδα και τελοσ!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
συνεχηστε να παραμυθιαζεται τον κοσμο.
 αδερφε ξερησ οτι σε αγαπαο εσενα λογο του οτι εισε κομαντοο!!! και δεν μασασ!! αλλα μαλοον καυλομενος θα μινεισσ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  βαλε χιουμορρ να δεις πος θα γινουν απλα και κατανοητα τα πραγματα!!! καυλομεενεεεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ  κομανταραμου εκανα μαλακια !!! τον περασα για σιονιστη τον ανθροπο  :jerking: :jerking: :jerking:  ειπαμε παπαρομοντ!!!! ο μπλασκος ειναι χριστιανοσ τεζαα και κομαντοο !! και σιγουρα γραφει καλητερα απο ολους και την εχει την λαικια την ουκρανεζα που σε ενδιαφερη τεζα περγραψει ακριβοσ μα ακριβοσσ :rockon: :rockon: :rockon:  αλλα δεν μου αρεσεε που σαν κομαντο επρεπε να παραμινει σιμφονα με της ιροικες διδασκαλιες του εδο αντρασ!!! οπος ο μιτσαραςς και ο σοριτας!!! τι εξαφανιστικε σαν λαμογιολακαμας!!?? ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕς ΚΑΙ ΝΟΜΟΥΣ ΔΕΝ ΕΚΡΑΤΕΙς??? μετεφερετου της συγνομεσ μου για το τσαμπα γαμιση που του ριξα!!! ιλικρινα εσφαλα !!!! με τον μπλασκοο :rockon: :rockon: :rockon: παπαρομοντ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Βαλε επονημα ρουχαλακια και κανα ρολογακι τεζα σκασε σε οπιο κλαμπ θελισ ουκρανεια παρε καλο τραπεζι  μπουκαλα και παρελκομενα αμεσος τα κοπροσκιλα θα σου στιλουν την β εθνικη να δουν τι καπνο φουμαρεις στην παντελονα!! αν δεν μασησεις θα στην πεσουν τα καλαα τοσα απλα!!! αν δε εχεις απλα δεν πας!!!! κατσε να βαλο μια φοτο να καταλαβετε τη ενοο αλφα εθνικη ανατολικο μπλοκ!!!!  ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΕΤΙΑ ΠΑΟ ΡΟΛΟΓΓΑΑΑΑ  ΤΣΙΜΠΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΙΛΑΡΑΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΠΑΣΟΟ  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=EWFtU-4FKm8 [/video] [/video]
 

Συνημμένα

  • Image00001.jpg
    Image00001.jpg
    256,9 KB · Εμφανίσεις: 23

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Και παλιά το έγραψα ότι οι πιο όμορφες γυναίκες είναι μίξη σλάβων με τατάρους

Φίλε, να ασχοληθώ, η θα καταλήξω με κανα μαχαίρι στην πλάτη;

ή το κεφάλι μου σε κανένα στύλο στο Γκρόζνι (της Τσετσενίας);
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Φίλε, να ασχοληθώ, η θα καταλήξω με κανα μαχαίρι στην πλάτη;

ή το κεφάλι μου σε κανένα στύλο στο Γκρόζνι (της Τσετσενίας);
Οι λαοί του καυκάσου μας γουστάρουν πολύ περισσότερο εμάς τους έλληνες από ότι οι ουκρανοί και ρώσοι. Είναι τιμή για αυτούς αν είναι ο γαμπρός τους έλληνας ,οπότε προχωρά άφοβα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τορα που πατε για καυκασο!!! λοιπον χαλκιδικη τορα που μιλαμε εχει νικιασει βιλα ενασ δικος μου με ρουμανικα γουστα τεζα!! :tits2: :tits2: :tits2: αλφα αλφα!! μου λεγε οτι στην χαλκιδικη τορα πριν κανα δυο βδομαδες ενας πιτσιρικας καυκασειος εφαγε κανα δυο σφαλιαρες σε ενα κλαμπ  απο ελληναραδες μαγκες !! και γιρισε με ενα κουμπουρι στο μπαρ και το αδιασε πανο τους!!!! τον μαζεψανε τον βαλαν μεσα και στο κρατητιριο οταν πιγαν να τον βγαλουν για τουαλετα τους πλακοσε στο ξιλο την κοπανησε απο το αστηνομικο τμημα και τον ξαναπιασαν!!! και αυτος απλα ειταν ενας πιτσιρικας!!! πουνα πεσεις σε κανα θιριο ανατολικο να δεις γελια  :2funny: :2funny: :2funny:  εγο τα ξερο με τουσ ανατολικουςς!! σασ τα γραφο συνεχεια :!! ποτε τσαμπουκα αν τουσ πιασεις στο μπλα μπλα τους εχεεις κανει φιλους και οντος μασ αγαπανε αλλα αν την δεισ μαγκας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  φιτεμενος τουλαχιστον!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αντε βαριεμε να γραφο σημεριςς τα ξαναλεμε  :rockon: :rockon: :rockon:  Υ.Γ τι θυμιθικα τορα !! ειμουν με τον στραβο καλη του ορα!! σε ενα απο τα κακοφιμα κολομπαρα στην ουκρανεια και εκει που τα πιναμε στο μπαρ ερχετε ενα θηρειο 2.05 ιψος θαταν καμια 150 κιλα με σκουνταει και μου λεειε τι εισε εση ρεε ελληνας του λεο στα αγλκικα με αγκλαλιαζει με σηκονει στο αερα σαν καφασι απο μπιρες :2funny: :2funny: τοτε θα μουνα καμια 120 κιλα  :2funny: :2funny: και δεν με αφηνε να φηγο αν δεν πιναμε μαζι αλλα δυο μπουκαλια βιτκααα :2funny: :2funny: :2funny: αρεεε αναμνησεισσ!!!! τοτε λεγαν ελληνας οι ουκρανοι και κλεγαν!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
ναι νυκτερε αλλα ο ιωσηφ οτι ελεγε ειναι σωστα γιατι στα κιεβα μονο για τις κατηγοριες που ελεγε μπορεις να συναντησεις η να γνωρισεις εκει.αν δεις πως ειναι οι ουκρανιδες που παντρευτηκαν κυπρο δεν θα πιστευεις οτι βρηκαν αντρα χαχαχαχ.ολοι τις βρηκαν σε πουτανομπαρ και καμπαρε.αν εσυ φιλε νυκτερε ξερεις κανενα που βρηκε γυναικα καλης κατηγοριας εκει εγω δεν ειδα ποτε.εξερουμενου 2 φιλων μου που σπουδασαν μοσχα,δουλευουν και ζουν εκει 15 χρονια,οι αλλοι βρηκανε οτι σκουπιδι και το μαζεψανε.αν δεις της ρωσιδες που ερχονται διακοπες κυπρο,αυτες που ζουνε εδω και δουλευουν σε ρωσικες εταιριες να δεις πως ειναι εμφανισιακα,απιαστες αυτη η κατηγορια.μετα να δεις τι παντρευτηκαν οι αθλιοι κυπρο θα γελασεις.τοσο ασχημες ουκρανιδες μονο κυπρο της ειδα χαχχαχαχαχ
Φιλε Χαρη ειναι βαρετο να επαναλαμβανουμε τα ιδια. Ο ιωσηφ ειναι 60 χρονων τι απηχηση εχουν αυτα που λεει στον Glock παραδειγμα που ειναι 30 χρονων???? Ο καθενας οτι λεει ειναι συμφωνα με τις δικες του εμπειριες και βιωματα που σε καμια περιπτωση δεν ταυτιζονται με εμπειριες και βιωματα καποιου αλλου που θα τυχει να ειναι πιο νεος πιο εμφανισιμος,ευκαταστατος,εξυπνος,εμπειρος. Δεν υπαρχουν κανονες που να ισχυουν για ολους μας ουτε καν για εμας τους ιδιους γιατι συνεχως αλλαζουμε και αλλιως  σε βλεπει μια γκομενα οταν εισαι 20-30 χρονων και αλλιωτικα οταν εισαι,40,50,60. Όσο για την Κυπρο φυσικο και επομενο ειναι να βρηκαν μπαροβιες και βιζιτουδες για γκομενες η γυναικες. Εφοσον στα μπαρ και στα μπουρδελα ψαχτηκαν τι περιμενες να βρουνε πυρηνικους φυσικους??? Αν ψαχνοταν στα κολεγια και στα πανεπιστημια θα ειχαν εντελως διαφορετικα αποτελεσματα. Ετσι οπως το πας εσυ ρε Χαρη θα σου κατσει καμια στο τζαμπα και θα της πεις οτι οτι δεν παω μαζι σου γιατι ο ιωσηφ ειπε οτι δεν γινονται αυτα  :2funny:        
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Οι λαοί του καυκάσου μας γουστάρουν πολύ περισσότερο εμάς τους έλληνες από ότι οι ουκρανοί και ρώσοι. Είναι τιμή για αυτούς αν είναι ο γαμπρός τους έλληνας ,οπότε προχωρά άφοβα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
στην κυπρο εχουμε πολλους γεωργιανους,ρωσοποντιους.ολες οι μικρες ποντιες δουλευουν γκαρσονες στα καφε,λενε παντα ειναι απο ελλαδα και πολλες γκομε τνιαζουν με ελληνες μικρους που συχναζουν συνεχεια στα καφε.στην γεωργια εβλεπα πολλους με φανελα της εθνικης ελλαδας,ρωτουσα αν ειναι ποντιοι αλλα καμια σχεση χαχαχαχ.απλα γουσταραν την σημαια μας και τον λαο μας.αεροδρομιο γνωρισα καπειο που πηγαινε αθηνα με φανελα της ελλαδας απο ολθμπιακους αγωνες,γυμνασμενος ηταν.μου ειπε ηταν ο προπονητης καπειου ποντιου αθλητη ταεκβοντου που πηρε χρυσο για την ελλαδα.για τον φιλο πανω που ρωτα αν πρεπει να τους φοβαται,λεω οχι.εχουν μια μαγκια οταν ειναι πολλοι αλλα θεσαλονικη και οδυσσο που εδωσαν πανω μου την μια εγιναν αρνακια οταν τους ειπα στα ρωσικα τι θα τους κανω και ουκρανια τωρα τρεχουν ακομα τα τσιγγανακια χαχαχαχ,μου ειπε ενας φιλος τους ταχα τσετσενοι ειναι αλλα μαλλον με τσιγανοι εμοιαζαν.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
φιλε νταβαριτς εχεις λαθος.καμια δεν φευγει να παει πουθενα απο αυτες που βλεπεις στα κλαμπ.που θα περνανε καλυτερα?ξερεις ποσους μαλακες ξερω οπως ο σαλονικιος φιλος μου που παρακαλα να αγορασει 50 χιλ.ευρο σπιτι σε μια πιτσιρικα?για ελλαδα δεν ερχεται καμια οταν τους λεει αλλα επιδει ξερουν οτι εχει πολλα λεφτα του ζητανε αυτοκινητο,σπιτι μεχρι και δακτυλιδια 2-3 χιλιαδες τους αγοραζε ως πριν με γνωρισει πριν 3 χρονια χαχαχα.αν ειναι μια αθλια που δεν εχει στον ηλιο μοιρα και ζει σε υποβαθμισμενες περιοχες οπως αυτες που παντρευτηκαν κυπρο σιγουρα θα παει στην τουρκια να ζησει με τις κοτες στο χωριο χαχαχαχ.ολα τα τοπ μουνια που μου ειπες βλεπεις  απο αρκαδια ολες δουλευουν στα πρακτορεια γαμου και δεν καταδεχονται κατι κατω του ουκρανου εκατομυριουχου,ξερεις ποσες τις παρακαλανε.υπαρχουν αρκαδια και καπειες που δεν ειναι επαγγελματιες αλλα δουλευουν μονες,ερχονται να βγαλουν μεροκαματο στο ιμπιζα και ιτακα.ολο καπειος τις πλισιαζει να ζησει μαζι του η προσφερει λεφτα.πωσες αφραγγες ξερω που δεν εχουν μια και πανε σε αυτα τα κλαμπ και ποζαρουν φοτο με ποτα.ειναι πανακριβα εκει καπειος τους κερνα και τους προτινει λεφτα. 
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οι ελληνες ως εκει ειναι η δυναμη τους,μαμπα γκομενενες 500-800 την ωρα,δεν μπορουμε να ανταγωνιστουμε τους ντοπιους που συχναζουν στα μερη αυτα.τελος.οπως τον φιλο που  μου ελεγε για ελληνα οτι καμακωνει μουναρες στο καφε και κερναει,κυκλοφορα μαζι τους.λεω μαλλον στο τοπ καφε που ολες πουτανες ειναι παει ο τυπος,τελικα εκει ηταν που πηγαινε ο καμακιας πριν 1-2 χρονια χαχαχαχαχ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.944
Πόντοι
2.356
Φιλε Χαρη ειναι βαρετο να επαναλαμβανουμε τα ιδια. Ο ιωσηφ ειναι 60 χρονων τι απηχηση εχουν αυτα που λεει στον Glock παραδειγμα που ειναι 30 χρονων???? Ο καθενας οτι λεει ειναι συμφωνα με τις δικες του εμπειριες και βιωματα που σε καμια περιπτωση δεν ταυτιζονται με εμπειριες και βιωματα καποιου αλλου που θα τυχει να ειναι πιο νεος πιο εμφανισιμος,ευκαταστατος,εξυπνος,εμπειρος. Δεν υπαρχουν κανονες που να ισχυουν για ολους μας ουτε καν για εμας τους ιδιους γιατι συνεχως αλλαζουμε και αλλιως  σε βλεπει μια γκομενα οταν εισαι 20-30 χρονων και αλλιωτικα οταν εισαι,40,50,60. Όσο για την Κυπρο φυσικο και επομενο ειναι να βρηκαν μπαροβιες και βιζιτουδες για γκομενες η γυναικες. Εφοσον στα μπαρ και στα μπουρδελα ψαχτηκαν τι περιμενες να βρουνε πυρηνικους φυσικους??? Αν ψαχνοταν στα κολεγια και στα πανεπιστημια θα ειχαν εντελως διαφορετικα αποτελεσματα. Ετσι οπως το πας εσυ ρε Χαρη θα σου κατσει καμια στο τζαμπα και θα της πεις οτι οτι δεν παω μαζι σου γιατι ο ιωσηφ ειπε οτι δεν γινονται αυτα  :2funny:        
Δεν χρειάζεται να προσθέσουμε τίποτα άλλο,τα είπες όλα σωστά.Μας έχουν ζαλίσει με τον κάθε Ιωσήφ και με τον κάθε έμπειρο ανατολικό...κάποια στάνταρντ σίγουρα υπάρχουν σε γενικές γραμμές αλλά οι ιδιαιτερότητες του καθενός ως άτομο παίζουν το μέγιστο ρόλο.Αυτό ισχύει παντού και σε όλα τα πλάτη και μήκη του πλανήτη.Επειδή δεν μπορώ να κάνω και να πετύχω κάτι εγώ δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να το κάνει και κάποιος άλλος.Το αν είσαι έμπειρος η όχι πρέπει να το λένε οι άλλοι για σένα και όχι εσύ για τον εαυτό σου :2funny: αλλιώς καταντάς γελοίος και γραφικός.
ΥΓ. ο Dirty είναι Κισινάου,συναντηθήκαμε εχθές στο Ωπα.Μια χαρά είναι το παλληκάρι,ήταν μαζί με μια ουκρανή από το Chernivtsi.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Δεν χρειάζεται να προσθέσουμε τίποτα άλλο,τα είπες όλα σωστά.Μας έχουν ζαλίσει με τον κάθε Ιωσήφ και με τον κάθε έμπειρο ανατολικό...κάποια στάνταρντ σίγουρα υπάρχουν σε γενικές γραμμές αλλά οι ιδιαιτερότητες του καθενός ως άτομο παίζουν το μέγιστο ρόλο.Αυτό ισχύει παντού και σε όλα τα πλάτη και μήκη του πλανήτη.Επειδή δεν μπορώ να κάνω και να πετύχω κάτι εγώ δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να το κάνει και κάποιος άλλος.Το αν είσαι έμπειρος η όχι πρέπει να το λένε οι άλλοι για σένα και όχι εσύ για τον εαυτό σου :2funny: αλλιώς καταντάς γελοίος και γραφικός.
ΥΓ. ο Dirty είναι Κισινάου,συναντηθήκαμε εχθές στο Ωπα.Μια χαρά είναι το παλληκάρι,ήταν μαζί με μια ουκρανή από το Chernivtsi.

Να πω και εγώ πως τα παιδιά του Κισινάου είναι πολύ οκ.. πρώτη φορά τους συνάντησα εκεί. Καθήσαμε μια ωρίτσα και τα είπαμε και όση ώρα ήμουν εκεί ένας από την παρέα χτύπησε μιά γκόμενα άνω του 8.. ψηλός μούναρος.. και έχουν ραντεβού στη Disco. Αυτά για να μη διαβάζετε ανοησίες για χρυσά δόντια και μιζέρια. Οι Έλληνες εκεί ζούν και βασιλεύουν.
Το ταξίδι συνεχίζεται.. αύριο φεύγω Chernivcy μετά από ένα αρκετά πετυχημένο 4ήμερο Κισινάου και ένα διήμερο Σόφια..
Το ταξίδι πάνω από όλα. Τα υπόλοιπα είναι το κερασάκι. Και παρεπιπτώντος μέχρι στιγμής το κερασάκι ήταν καλό.. Οδησσού και Τσερνιβτσίου λέμε..
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Δεν χρειάζεται να προσθέσουμε τίποτα άλλο,τα είπες όλα σωστά.Μας έχουν ζαλίσει με τον κάθε Ιωσήφ και με τον κάθε έμπειρο ανατολικό...κάποια στάνταρντ σίγουρα υπάρχουν σε γενικές γραμμές αλλά οι ιδιαιτερότητες του καθενός ως άτομο παίζουν το μέγιστο ρόλο.Αυτό ισχύει παντού και σε όλα τα πλάτη και μήκη του πλανήτη.Επειδή δεν μπορώ να κάνω και να πετύχω κάτι εγώ δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να το κάνει και κάποιος άλλος.Το αν είσαι έμπειρος η όχι πρέπει να το λένε οι άλλοι για σένα και όχι εσύ για τον εαυτό σου :2funny: αλλιώς καταντάς γελοίος και γραφικός.
ΥΓ. ο Dirty είναι Κισινάου,συναντηθήκαμε εχθές στο Ωπα.Μια χαρά είναι το παλληκάρι,ήταν μαζί με μια ουκρανή από το Chernivtsi.
Εγω ποτε δεν τον εχω αμφισβητησει οποτε δεν χρειαζεται να απολογουμαι, πες στα στον φιλο μου τον Χαρη αυτα που απορουσε γιατι δεν εκραζα τον Dirty. Και μονο οτι ανεβαινει πανω 3 φορα μεσα σε μικρο χρονικο διαστημα ο Dirty δειχνει οτι περναει καλα. Θα τους ξεπερασει ολους συντομα με τετοιο ρυθμο.  
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=8cXeBd1uS1Q [/video] [/video] ακου ασμα βαρισιμαντοο  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)  ουκρανεια οτι θεσ γαμας!!! ανετα ακομη!!! ανετοτατααα !! και καμακι!!!  ΣΤΑ ΚΛΑΜΠ ΠΑΝΕ!!!! ΤΙ ΝΑΣΑΣ ΚΑΝΟ ΤΟΡΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚαΡΓΙΟΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΠΑΡ ΚΑΟ ΣΥΤΗΣ ΝΤΙΣΚΟ ΕΙΝΑΙ!! ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΕΝΑ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΡΙΣΕΙς εε κατσε φιλισ τοτεε !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  καλα ποσ γραφο ετσι παλι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: Λοιπον ωρολογοποιεία μιας και φενετε οτιι εισεε νέος με λαμπροο μέλλον αν και στα μέρη σου  αν φτάσεις τα χρονάκια σε βλέπω με τσαμπικα να σε μπουζουριαζόσουν παραδοσιακά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ....δεν την γλιτονεισσσ !!!!!!!!! λιποννν στην ουκρανεια γαμας οτι θεσσ ι μαλοον οτι τραβαει η τσεπη σου!!! στης πουτανοχορες ολεσ οι καργιες για να γαμηθουν η να βρουν μαλακες παν στα κλαμπ μπαρ καφε  και σουσαδικα !!! και πλεον τα πολι καλα μορα φευγουν εξοτερικο μονα τουσ για τουσ προυχοντεσ του εξοτερικου !!! σιγα μιν κατσουν να σκασουννν !!! αν εισε λακαμας ταλιροφονιας λοιπον η δεν εχεισ λευτα!! απλα  δεν πας!!!! αυτες οι χορες ειναι παραδεισος ακομα σε σχεση με την μεσογιακη ευροπη!! οσον αφορα το μουνι!!!  η κανεισ οτι και ο σχινο  πασ νικιαζεισ σπιταρονα να γουσταρειςς και αβερτα πουτανεσ και σεμι πουτανεσ!!!!! και ακομα καλητερα τησ φερνεισ ελλαδα και τελοσ!!!
Πάλι αρλούμπες αμολάς ζωντόβολο. Αμα δεν μιλάς την γλώσσα δεν γαμάς. Τελεία και παύλα. Γκομενα ίσως βγάλεις, όπως θα βγάλεις ακόμα και στην Αίγυπτο αν κάτσεις καμποσο καιρο, αλλά καθημερινά πηδήματα χωρίς γλώσσα, ή χωρίς να ρέει αφθονο το χρήμα...γιοκ. Εσύ προφανώς έχεις το ακαταλόγιστο, αφού η διανοητική σου ικανότητα προφανώς συμβαδίζει με αυτήν της γραφής σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom