Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Λιγες μερες πριν τα χριστουγεννα σε ρωσικο εστιατοριο που ανηκει σε φιλο γνωρισα την κοπελα. Ηταν μεγαλη παρεα απο ουκρανους και ουκρανες που ειχαν ερθει να δειπνησουν. Η κοπελα ηταν μπαλαρινα στο μεγαρο μουσικης και οι υπολοιποι και υπολοιπες συναδελφοι της.  
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Απο το ξενοδοχειο Κρεολη οι δυο επομενες φωτογραφιες. Για να μην με αρχίσετε και εμενα με τα καροτσια του σουπερ μαρκετ  :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Υπαρχει σοβαρο οικονομικο προβλημα στην Ουκρανια,πολυ σοβαροτερο απο οτι εχουμε εμεις. Βιζα για Ευρωπη δεν τους δινουν ευκολα οπως πριν ενα χρονο. Οποτε οι ουκρανοι θα ερχονται Ελλαδα με το σταγονομετρο.  Στο θεμα τον σχεσεων ολο και κατι κανουμε στα κρυφα  ;)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σε εμας το αντιθετο κυπρο.καθε μερα εχουμε 2 πτησεις ουκρανιαν κιεβο φουλ,συν 3 φορες την εβδομαδα η γουιζαιρ και μια φορα καθε τοσο τσαρτερ απο οδησσο,λβοβ,ντιπροπετροβσκ.σημερα με τον κλεανθη τον κυπριο που ζει οδυσσο μιλουσαμε με ελληνες και ελεγε τα ιδια που λεω οτι ο κοσμος ζει πολυ καλα οδυσσο.ακομα οτι τα παραλιακα μαγαζια ειναι ακριβοτερα απο την ελλαδα και καναμε πλακα με το ποσα στηχιζουν οι γαριδες στα σουπερμαρκετ οδυσσο ταβρια.ο κλεανθης ελεγε 2 κιλα πηρε γυρο στα 75 ευρο,εμενα 2 κιλα της πηρα εκπτωση που πηγα καπου καλεσμενος 50 ευρο.ο ελληνας μας λεει και αγοραζουν  αυτοι?ο κλεανθης του εξηγησε πως ναι και οτι το μαυρο χρημα ειναι αρκετο που κυλα εκει.ειπα πως για να φανε 2 ατομα ψαρι οδυσσο θα θες 70-100 ευρο οσα στην πανακριβη κυπρο,για πλακα συναφερα που ειπα στον δασκαλο ιωσηφ η κοπελιτσα που βρηκα 22 θελει ψαρι αυριο με την φιλη της πανε 100 ευρο.ο δασκαλος ειπε παρτους μια κονσερβα σαρδελες 1 ευρο χαχαχαχ.τα τελευταια 3 χρονια εχουμαι χιλιαδες ουκρανους οπως και λευκωρωσους.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Καλημέρα.

Χθες Κίεβο γνώρισα ένα εξωτικό φρούτο.

Διασταύρωση Ρωσσίδας (μαμά) με Καυκάσιο Lezgin (μπαμπάς).

Μου είπε ο μπαμπάς της είναι μουσουλμάνος αλλά η μαμά της την έκανε χριστιανή.

Όχι ψηλή αλλά ωραίο σώμα, μαύρα μακριά μαλλιά, ανοικτά καφέ όμορφα μάτια.

Σαν να γαμάς την γυναίκα του Τζένγκις Χαν.

 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
θελω να καλεσω μια ουκρανη στην αθηνα την ξερω απο ιντερνετ μιλησαμε και στο τηλεφωνο αλλα φοβαμαι μην μου τα φαει-στειλω και δεν ερθει δηλ-τι μπορω να κάνω να διασφαλιστω? :rolleyes:
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Και γιατι δεν πας εσυ στην Ουκρανια ?

Στο skype εχεις μιλησει μαζι της ?

Πες της ας βγαλει αυτη τα εισητηρεια και ας ερθει ...
Που ειναι το προβλημα ? Σου ζητησε λεφτα ?
Ξερεις οτι λεφτα δεν στελνουμε ....με την καμμια .
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μετά απο 1100 σελίδες πάλι τα ίδια!!!! :rockon: :2funny: :headbang:

Πλέον πραγματικά πιστευω πως μόνο ο πορνομετανάστης πρέπει να απαντάει σε τέτοια πόστ και να μας ξυπνάει ρίχνοντας ένα κατεβατό ξεχέσιμο για το πόσο κακομοίρηδες,τραγικούς και άθλιους μας έχει κάνει αυτή η χώρα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
θελω να καλεσω μια ουκρανη στην αθηνα την ξερω απο ιντερνετ μιλησαμε και στο τηλεφωνο αλλα φοβαμαι μην μου τα φαει-στειλω και δεν ερθει δηλ-τι μπορω να κάνω να διασφαλιστω? :rolleyes:

Πας στο Μουζενίδη και βγάλεις τα εισιτήρια τη βίζα της κτλ όλα από εκεί.Ο Μουζενιδης έχει και γραφεία στην Ουκρανία.Ρώτα πόσα χρειάζονται για βίζα,zagran passport κτλ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Και γιατι δεν πας εσυ στην Ουκρανια ?

Στο skype εχεις μιλησει μαζι της ?

Πες της ας βγαλει αυτη τα εισητηρεια και ας ερθει ...
Που ειναι το προβλημα ? Σου ζητησε λεφτα ?
Ξερεις οτι λεφτα δεν στελνουμε ....με την καμμια .
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ποτε  δεν ζητανε τα χρηματα!τι νομισατε ειμασται ακαταδεκτες κοπελες ουκρανια ασε που αν μας συναφερεις πρωτος για λεφτα θα σε βρισουμε γιατι δεν ειμασται τετειες χαχαχαχ.οταν αγορασεις τα εισιτιρια μετα λεμε στειλε λεφτα για το ενα,το αλλο και ντασβιτανια.εχει και ζωα που τις περιμεναν,δεν ηρθαν και οταν τους ειπαν δικαιολογια ξαναστειλαν λεφτα χαχαχαχ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
θελω να καλεσω μια ουκρανη στην αθηνα την ξερω απο ιντερνετ μιλησαμε και στο τηλεφωνο αλλα φοβαμαι μην μου τα φαει-στειλω και δεν ερθει δηλ-τι μπορω να κάνω να διασφαλιστω? :rolleyes:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σιγουρα θα στα φαει.τι εγινε η καψουρα στην ρωσια? τελικα δεν απαντησες τοτε.οαχταν πεις θα πας εσυ θα πει οκ σε περιμενω και θα γινει καπνος χαχχαχ.αν εισαι τυχερος θα σε κλισει αμεσως απο σκαυπ και δεν θα κανεις εξοδα να πας.ελα σεπτεβριο οδυσσο που θα ειμαι εγω,πες τις ελα εδω να γνωριστουμαι.σιγουρα δεν θα ερθει αλλα θα περασεις καλα μαζι μου με βιζιτεαχς.ο κμαν ειναι εντελος ασχετος που σου λεει τραβα μουζενιδη χαχααχα.για να παρει βιζα πρεπει να δειξει που εργαζεται και να εχει στην τρταπεζα πανω απο 1000 ευρο στον λογαριασμο της.ο φιλος μου ο σαλονικιος φερνει μια γκομενα αλλα 3 χρονια ηταν μαζι της προηγουμενος και εχει την οικονομικη δυνατοτητα να της βαζει λεφτα.οταν ηρθε ελλαδα αυτη του τα επεστρεψε μου ειπε αλλα δεν τον πιστεψα αχαχα ετην ξερω την κοπελα δεν ειναι απο αυτες που επιστρειφουν.ο κμαν διαβαζει και παιρνει συμβουλες απο τον πιθηκο τι να μας πει για της ουκρανιδες μεσω ιτερνετ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Δηλαδή ο Σινοχάρας πώς τις φέρνει Ελλάδα?Εχουνε λογαριασμούς άνω των 1000 ευρώ?Αν σου στραβώσει για οποιονδήποτε λόγο Ελλάδα την φέρνεις Ιστανμπούλ όπου δε χρειάζεται βίζα.Δηλαδή είναι μια βίζα της πούτσας που βγάζουν στο αεροδρόμιο.
Με το Μουζενίδη αγοράζουν ολόκληρο το τουρ οπότε πληρώνεις και για ξενοδοχείο απλώς βρίσκει το πιο φτηνό.Δηλαδή 25 ευρώ τη μέρα για ξενοδοχείο,συν αεροπορικό εισιτήριο συν βίζα συν zagran passport.Ετσι έρχονται και οι Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες που θέλουν να κάνουν διακοπές στην Ελλάδα.
Δεν ξέρω αν κάτι άλλαξε λόγω του πολέμου.
Γιατί αλλιώς αυτή θα πει στείλε για τη βίζα μετά θα πει ξέρεις χρειάζονται περισσότερα μετά θα πει στείλε για το διαβατήριο και μετά ξέρεις πρέπει να έχω και 1000 δολλάρια κατάθεση στην τράπεζα.Στα βγάζουν σιγά σιγά.Ενώ ο Μουζενίδης θα σου πει ακριβώς τα έξοδα.Αν είναι μαλακισμένη και δεν έρθει αυτή δεν κερδίζει τίποτα.Εσύ βέβαια θα χάσεις κάπου 700 ευρώ.
Αν όμως της στείλεις λεφτά και δεν έρθει θα χάσεις κάπου 250 ευρώ και αυτή αυτά θα τα κερδίσει.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
o sinoxaras απο μοσχα εφηερνε αλλα σιγουρα δεν ρισκαρε,απο καπου αλλου θα ηταν πασα.απο την λετονια εφερνε τελευταια.φιλος μου παλια εφερνε απο μοσχα,φυσικα δεν ηταν μοσχοβιτισες αλλα της εφερνε κυπρο και τις πουλουσε τοτε 80 λιρες την ωρα η αν περιμενες μεχρι 10 το βραδι στην εδινε 120 λιρες ολο το βραδι.οι κοπελες που φερνει ο σινοχαρας δεν ειναι ιτερνετ και τραβελ κοπελες αλλα βιζιτες κανονικες που ερχονται για μεροκαματο.κυπρο εχουμε αρκετες απο αυτες αλλα χαλια εμφανισιακα,ερχονται για 3-5 μηνες.για αυτο δεν παω αγια ναπα που ελεγες.μονο αυτες εχει,οι καλες ειναι με αντρα,οικογενεια,μικρουλες απιαστες και παρεα.οι αλλες που ερχονται απο νιζνι,ουφα,σαμαρα και αλλου ερχονται ολλ ινκλουσιβ και την βγαζουν τζαμπα στο ξενοδοχειο.ρωσοι με λεφτα μονο λεμεσο και πρωταρα πανε.αγια ναπα λιγους βλεπεις τωρα με τα ολλ ινγλουσιβ σιν το οτι μιλανε ολοι απο κοντακτε.εχει γρουπ κοντακτε για κυπρο,λεει μια ειμαι με την φιλη μου θελουμε κλαμπ παρεα δυλ.μαλακα να πληρωσει η ποιος θα ειναι αυτη την περιοδο σε αυτο το χοτελ,η ποιος θελει να παμε παρεα εκδρομη στο τροδος,κυπριακα χωρια.ετσι βρισκουν ολες παρεα,το τονιζουν μονο με ρωσους θελουν παρεα
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
o sinoxaras απο μοσχα εφηερνε αλλα σιγουρα δεν ρισκαρε,απο καπου αλλου θα ηταν πασα.απο την λετονια εφερνε τελευταια.φιλος μου παλια εφερνε απο μοσχα,φυσικα δεν ηταν μοσχοβιτισες αλλα της εφερνε κυπρο και τις πουλουσε τοτε 80 λιρες την ωρα η αν περιμενες μεχρι 10 το βραδι στην εδινε 120 λιρες ολο το βραδι.οι κοπελες που φερνει ο σινοχαρας δεν ειναι ιτερνετ και τραβελ κοπελες αλλα βιζιτες κανονικες που ερχονται για μεροκαματο.κυπρο εχουμε αρκετες απο αυτες αλλα χαλια εμφανισιακα,ερχονται για 3-5 μηνες.για αυτο δεν παω αγια ναπα που ελεγες.μονο αυτες εχει,οι καλες ειναι με αντρα,οικογενεια,μικρουλες απιαστες και παρεα.οι αλλες που ερχονται απο νιζνι,ουφα,σαμαρα και αλλου ερχονται ολλ ινκλουσιβ και την βγαζουν τζαμπα στο ξενοδοχειο.ρωσοι με λεφτα μονο λεμεσο και πρωταρα πανε.αγια ναπα λιγους βλεπεις τωρα με τα ολλ ινγλουσιβ σιν το οτι μιλανε ολοι απο κοντακτε.εχει γρουπ κοντακτε για κυπρο,λεει μια ειμαι με την φιλη μου θελουμε κλαμπ παρεα δυλ.μαλακα να πληρωσει η ποιος θα ειναι αυτη την περιοδο σε αυτο το χοτελ,η ποιος θελει να παμε παρεα εκδρομη στο τροδος,κυπριακα χωρια.ετσι βρισκουν ολες παρεα,το τονιζουν μονο με ρωσους θελουν παρεα
εσενα οταν σου προτεινε οπως εχεις γραψει να σου φερει Λεττονη σου ειπε να τις πληρωσεις μεροκαματο;
ή ειναι τοσο αρχοντας που θα τις πληρωνε αυτος για εσενα;
ετσι ελεγες και για τον ντερτι οτι ειναι πουτανα αλλα ο ντερτι ειπε οτι δεν εδωσε λεφτα; τι διαολο ο σινοχαρας ρην πληρωσε;
εσυ ελεγες συνεχεια θα τις προτεινεις χρημματα να αφησει τον ντερτι αλλα δεν το εκανες
και η δευτερη που θα ερχοταν για τριο τελικα δεν ηρθε,,, αν ηταν πουτανα οπως λες θα εχανε το σιγουρο μεροκαματο ΄η μηπως βρηκε αλλο πελατη
κατι δεν μας λες σωστα
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
και κυπρο δεν θελει βιζα? πως και ετσι εξαιρεθηκαν..? :huh:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πολλά χρόνια πριν μας τα εχει πει ο δάσκαλος Ιωσηφ....

Μοναχικοί εργένηδες ψάχνουν νύφες από την Ουκρανία

Ρε πολλα εχει πει ο Ιωσηφ. Και οι μονιμοι κατοικοι των χωρων αυτων δλδ ο Ιωσηφ ( Ουκρανια), ο πορνομεταναστης ( Ρωσσια) και εγω ( Πολωνια ), ενα σας λεμε και οι τρεις : γραψτε τις στα αρχιδια σας ολες αυτες τις πατσαβουρες και μην ασχολειστε και μη τις μυθοποιειται και ταξιδια και "πορνοεκδρομες" και σουρτα φερτα, η να τις φερετε Ελλαδα κλπ.
ΟΥΤΕ ΓΑΜΑΤΕ η και να γινεται γινεται με το σταγονομετρο , οσο θα γινοταν και αλλου δηλαδη και το μονο που καταφερτνεται ειναι
1. Να γελοιοποιειστε και να γινεστε περιγελος αυτων και τον αλλων ντοπιων
2. Να χανετε ενα σκασμο λεφτα σε διαφορες μαλακιες χωρις αντικρυσμα
3. Να μεγαλωνετε το κομπλεξ και το εγω αυτων των μαλακισμενων.

Επειδη περασε μια εποχη συγκυριακα, λογω οικονομικων δυσκολιων και ηρθαν απο τετοιες χωρες καποτε ως πουτανες ( δηλαδη τις εστειλαν οι νταβαδες αντρες τους ), για να σας τα φανε, νομιζετε τωρα οτι το βρηκατε και θα σας εχουν στα ωπα ωπα. Τωρα κονομησαν ολοι αυτοι , εσυ χρεοκοπησες Μαλακα Ελληνα και κατσε να ασχολεισαι με αυτες τις κομπλεξικες και να το παιζεις γαμπρος . Κουνια που σε κουναγε...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ρε πολλα εχει πει ο Ιωσηφ. Και οι μονιμοι κατοικοι των χωρων αυτων δλδ ο Ιωσηφ ( Ουκρανια), ο πορνομεταναστης ( Ρωσσια) και εγω ( Πολωνια ), ενα σας λεμε και οι τρεις : γραψτε τις στα αρχιδια σας ολες αυτες τις πατσαβουρες και μην ασχολειστε και μη τις μυθοποιειται και ταξιδια και "πορνοεκδρομες" και σουρτα φερτα, η να τις φερετε Ελλαδα κλπ.
ΟΥΤΕ ΓΑΜΑΤΕ η και να γινεται γινεται με το σταγονομετρο , οσο θα γινοταν και αλλου δηλαδη και το μονο που καταφερτνεται ειναι
1. Να γελοιοποιειστε και να γινεστε περιγελος αυτων και τον αλλων ντοπιων
2. Να χανετε ενα σκασμο λεφτα σε διαφορες μαλακιες χωρις αντικρυσμα
3. Να μεγαλωνετε το κομπλεξ και το εγω αυτων των μαλακισμενων.

Επειδη περασε μια εποχη συγκυριακα, λογω οικονομικων δυσκολιων και ηρθαν απο τετοιες χωρες καποτε ως πουτανες ( δηλαδη τις εστειλαν οι νταβαδες αντρες τους ), για να σας τα φανε, νομιζετε τωρα οτι το βρηκατε και θα σας εχουν στα ωπα ωπα. Τωρα κονομησαν ολοι αυτοι , εσυ χρεοκοπησες Μαλακα Ελληνα και κατσε να ασχολεισαι με αυτες τις κομπλεξικες και να το παιζεις γαμπρος . Κουνια που σε κουναγε...
 [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=YF7Lo5d11DM[/video] [/video]   :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:   :-* :-* :-* :-* :-*  kaleeee οχιιιι της ξεκολιαρεςςς μην γαματεεεε!!! αφου υπαρχουννν δροσερααα αγοριαααα :gay: :gay: :gay: της παλιο καργιολεςςς ακουσ εκει να εχουνε μουνιιι :-* :-* :-* :-* :-* :-*  τραβατε γκαυ μπαρρρ καλεε στην πολονιααα !!! καλεεε !!!! κουδουινιααααα καλεεεεεεεεε!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom