Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εχουν δικαιο τα παιδια διμητρακι,εμεις φταιμε και οχι οι κοπελες και η χωρα.στην ουκρανια γαμας τσαμπα γκομεναρες χωρις να ξοδεψεις μια.μερικες φορες  αν το παιξεις οτι εχεις δυσκολιες ειναι στην νοοτροπια τους να σε βοηθανε.δεν χρειαζεται να παιξεις απο μαμπα να γαμησεις,οπειαν καμακωσεις θα σου μιλησει σιγουρα και ισως να ερθει να την πηδηξεις αμεσως.σου φερνουν και φιλες γιατι γουσταρουν τριο,πολυ αγαμητες.οι ουκρανοι δεν γαμανε καθολου και ολοι ειναι αφραγγοι.για αυτο πανε ολες στην αρκαδια και παλια κιεβο στο ριβερ και στα κλαμπ που γραφατε.μηπως γνωρισουν κανα ξενο και της γλιτωσει απο την μιζερια,ονειρευονται τουρκια και ελλαδα.ειναι τιμιες,δεν κανουν πουστιες και ειναι ακακος σαν λαος.ποτε δεν λενε ψεματα και ολες εχουν πτυχια μπαλετου και ξενων γλωσων.δεν ειναι φιλοχρηματες ουτε ζητανε η εχουν σκοπο να ζητησουν χρηματα γιατι απο περιουσια εχουν μπολικη.το μουνι τους που ειναι απο χρυσαφι.οπειος θελει βιζιτες μπορει και με 300 γριβνα την μερα να βρει δηλ 10 ευρο!τι να τρωνε την μερα στα σαλον και στα ιτερνετ αφου θα εχουν μονιμο σπονσορα να τους δινει 10 ευρο την μερα η μονο να της ταιζει και να τους ταζει αερα κουπανιστο?εχουν μπολικο χρονο οι κοπελες και καιγονται για γνωριμιες με την ελπιδα να φυγουν  απο την διαλυμενη ουκρανια απο τους πολεμους.ας μας πουνε τα παιδια αν εχουν μιλησει ποτε σε κανονικη κοπελα ουκρανια η προσπαθησαν ποτε να πλισιασουν καπεια στον δρομο μη πουτανα για να τους μιλησουν.απο οτι καταλαβα μονο απο μαμπα μιλανε,το ιδανικοτερο σαιτ να βρισκεις γκομενες τζαμπα.τι να ξερω περισοτερο ο καυμενος,μαλλον εγω ειμαι ο ψευτης της ουκρανιας.ελπιζω τον χειμωνα να ερθει ο ρολογας οδυσσο και θα σας πει την αληθεια.ελπιζω να μην βγαλετε και το παιδι οτι αυτος ειναι το προβλημα οταν θα γραφει την αληθεια.σας αφηνω τωρα εχω μαθηματα κουνκ φου τωρα με μια βιετναμεζα.20 ευρο θα της δωσω για μια φορα,ουκρανια παιρνεις 2 για ολη την μερα χαχαχαχαχ
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Δεν χρειάζεται να προσθέσουμε τίποτα άλλο,τα είπες όλα σωστά.Μας έχουν ζαλίσει με τον κάθε Ιωσήφ και με τον κάθε έμπειρο ανατολικό...κάποια στάνταρντ σίγουρα υπάρχουν σε γενικές γραμμές αλλά οι ιδιαιτερότητες του καθενός ως άτομο παίζουν το μέγιστο ρόλο.Αυτό ισχύει παντού και σε όλα τα πλάτη και μήκη του πλανήτη.Επειδή δεν μπορώ να κάνω και να πετύχω κάτι εγώ δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να το κάνει και κάποιος άλλος.Το αν είσαι έμπειρος η όχι πρέπει να το λένε οι άλλοι για σένα και όχι εσύ για τον εαυτό σου :2funny: αλλιώς καταντάς γελοίος και γραφικός.
ΥΓ. ο Dirty είναι Κισινάου,συναντηθήκαμε εχθές στο Ωπα.Μια χαρά είναι το παλληκάρι,ήταν μαζί με μια ουκρανή από το Chernivtsi.
πολι ντακαντανσ τεκεσ το οπα με ρομαντικουσ πακιδεσ και ομποτσια!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
θιμιζι σιγουρα τεκε στο λεπροχορι(ομονια) με πορνοαραβεσ!!!!εχι κε λουλα πορνε μου το οπα?
 
D

dude901123

Επισκέπτης
εχουν δικαιο τα παιδια διμητρακι,εμεις φταιμε και οχι οι κοπελες και η χωρα.στην ουκρανια γαμας τσαμπα γκομεναρες χωρις να ξοδεψεις μια.μερικες φορες   αν το παιξεις οτι εχεις δυσκολιες ειναι στην νοοτροπια τους να σε βοηθανε.δεν χρειαζεται να παιξεις απο μαμπα να γαμησεις,οπειαν καμακωσεις θα σου μιλησει σιγουρα και ισως να ερθει να την πηδηξεις αμεσως.σου φερνουν και φιλες γιατι γουσταρουν τριο,πολυ αγαμητες.οι ουκρανοι δεν γαμανε καθολου και ολοι ειναι αφραγγοι.για αυτο πανε ολες στην αρκαδια και παλια κιεβο στο ριβερ και στα κλαμπ που γραφατε.μηπως γνωρισουν κανα ξενο και της γλιτωσει απο την μιζερια,ονειρευονται τουρκια και ελλαδα.ειναι τιμιες,δεν κανουν πουστιες και ειναι ακακος σαν λαος.ποτε δεν λενε ψεματα και ολες εχουν πτυχια μπαλετου και ξενων γλωσων.δεν ειναι φιλοχρηματες ουτε ζητανε η εχουν σκοπο να ζητησουν χρηματα γιατι απο περιουσια εχουν μπολικη.το μουνι τους που ειναι απο χρυσαφι.οπειος θελει βιζιτες μπορει και με 300 γριβνα την μερα να βρει δηλ 10 ευρο!τι να τρωνε την μερα στα σαλον και στα ιτερνετ αφου θα εχουν μονιμο σπονσορα να τους δινει 10 ευρο την μερα η μονο να της ταιζει και να τους ταζει αερα κουπανιστο?εχουν μπολικο χρονο οι κοπελες και καιγονται για γνωριμιες με την ελπιδα να φυγουν  απο την διαλυμενη ουκρανια απο τους πολεμους.ας μας πουνε τα παιδια αν εχουν μιλησει ποτε σε κανονικη κοπελα ουκρανια η προσπαθησαν ποτε να πλισιασουν καπεια στον δρομο μη πουτανα για να τους μιλησουν.απο οτι καταλαβα μονο απο μαμπα μιλανε,το ιδανικοτερο σαιτ να βρισκεις γκομενες τζαμπα.τι να ξερω περισοτερο ο καυμενος,μαλλον εγω ειμαι ο ψευτης της ουκρανιας.ελπιζω τον χειμωνα να ερθει ο ρολογας οδυσσο και θα σας πει την αληθεια.ελπιζω να μην βγαλετε και το παιδι οτι αυτος ειναι το προβλημα οταν θα γραφει την αληθεια.σας αφηνω τωρα εχω μαθηματα κουνκ φου τωρα με μια βιετναμεζα.20 ευρο θα της δωσω για μια φορα,ουκρανια παιρνεις 2 για ολη την μερα χαχαχαχαχ

Αν δεν μπορείς να γαμήσεις μουνιά στην Κύπρο ή στην Ελλάδα.. δεν θα γαμήσεις πουθενά. Η βασική διαφορα ανάμεσα σε Ουκρανία, Μολδαβία, Ελλάδα, Κύπρο και όποιο άλλο μέρος του κόσμου θέλεις, είναι πως εκεί έχεις απείρως μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας. Το 0 αν το πολλλαπλασιάσεις με το 1000 πάλι 0 θα βγάλεις. Έτσι πάει με τα ποσοστά. Κάποιοι ανάπηροι, ΑΜΕΑ, ακοινώνητοι πάνε σε αυτά τα μέρη ελπίζοντας πως οι γυναίκες μόλις τους δουν θα τους παρακαλάνε επειδή κάποιος βλάχος το είπε σε κάποιο καφενείο.. Το παιχνίδι είναι περίπου το ίδιο παντού. Αν το έχεις και το παίξεις καλά θα τρελαθείς στο γαμήσι σε αυτές τις χώρες. Αν δεν το έχεις.. θα κάνεις βόλτες σαν τον Γαριδάκι29 από πάρκο σε πάρκο και θα βρίζεις το μέρος αδυνατώντας να συνειδητοποιήσεις πως δεν φταίει η χώρα αλλά η μαλακία στο κεφάλι σου. Μετά θα βρίζεις τους Έλληνες εκεί που σου έκαναν παρέα, τις γυναίκες που δεν σου έκατσαν, την κυβέρνηση, το πολιτικό σύστημα..
Σσσσσσ.. μη μιλάτε κάποιοι κοιμούνται.. στο πλευρό που τους βολεύει.
Φιλάκια σε όλους.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Αν δεν μπορείς να γαμήσεις μουνιά στην Κύπρο ή στην Ελλάδα.. δεν θα γαμήσεις πουθενά. Η βασική διαφορα ανάμεσα σε Ουκρανία, Μολδαβία, Ελλάδα, Κύπρο και όποιο άλλο μέρος του κόσμου θέλεις, είναι πως εκεί έχεις απείρως μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας. Το 0 αν το πολλλαπλασιάσεις με το 1000 πάλι 0 θα βγάλεις. Έτσι πάει με τα ποσοστά. Κάποιοι ανάπηροι, ΑΜΕΑ, ακοινώνητοι πάνε σε αυτά τα μέρη ελπίζοντας πως οι γυναίκες μόλις τους δουν θα τους παρακαλάνε επειδή κάποιος βλάχος το είπε σε κάποιο καφενείο.. Το παιχνίδι είναι περίπου το ίδιο παντού. Αν το έχεις και το παίξεις καλά θα τρελαθείς στο γαμήσι σε αυτές τις χώρες. Αν δεν το έχεις.. θα κάνεις βόλτες σαν τον Γαριδάκι29 από πάρκο σε πάρκο και θα βρίζεις το μέρος αδυνατώντας να συνειδητοποιήσεις πως δεν φταίει η χώρα αλλά η μαλακία στο κεφάλι σου. Μετά θα βρίζεις τους Έλληνες εκεί που σου έκαναν παρέα, τις γυναίκες που δεν σου έκατσαν, την κυβέρνηση, το πολιτικό σύστημα..
Σσσσσσ.. μη μιλάτε κάποιοι κοιμούνται.. στο πλευρό που τους βολεύει.
Φιλάκια σε όλους.
+1000
Καλα να περνας
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ουκρανία και γενικά παντού γαμανε μονο οσοι τα σκάνε.ολα τα άλλα είναι μπουρδες.αυτη είναι η μονη αλήθεια.δεν έχεις λεφτα? Παρε τα αρχιδια σου θα σου πει η μεση ελληνιδα η ουκρανιδα και καλα θα κάνει να στο πει.αφραγκο τι να σε κανει? :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αν δεν δωσεις κάτι ουτε 100κιλη δεν γαμας.για ποιο λογο να σου κάτσει?για την ωραία σου πουτσα :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Δεν σε ξέρω φίλε.. αλλά εγώ τώρα είμαι Ουκρανία και γαμάω χωρίς χρήματα. Δεν πιστεύω πως είμαι ο μόνος.. Πληρώνω μόνο τα έξοδά μου, ξενοδοχεία, φαγητά καφέδες, άντε και κάνα ταξί να πάει τη γκόμενα σπίτι. Αν και οι περισσότερες σου επιστρέφουν τα χρήματα γιατί είναι υπερήφανες, τουλάχιστον αυτές που έτυχε να βγώ εγώ. Και μιλάμε για dext door κορίτσια 25-32,33 άντε 35 αν κρατιέται σε φόρμα. Αν θέλεις να γαμήσεις την miss Ukraina.. ή καμιά 18,19,20 τότε μη με διαβάζεις και κράτα τις απόψεις σου ως σωστές.
Και πάλι φιλάκια.. έχω ραντεβού και έχω αργήσει.. bb
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν σε ξέρω φίλε.. αλλά εγώ τώρα είμαι Ουκρανία και γαμάω χωρίς χρήματα. Δεν πιστεύω πως είμαι ο μόνος.. Πληρώνω μόνο τα έξοδά μου, ξενοδοχεία, φαγητά καφέδες, άντε και κάνα ταξί να πάει τη γκόμενα σπίτι. Αν και οι περισσότερες σου επιστρέφουν τα χρήματα γιατί είναι υπερήφανες, τουλάχιστον αυτές που έτυχε να βγώ εγώ. Και μιλάμε για dext door κορίτσια 25-32,33 άντε 35 αν κρατιέται σε φόρμα. Αν θέλεις να γαμήσεις την miss Ukraina.. ή καμιά 18,19,20 τότε μη με διαβάζεις και κράτα τις απόψεις σου ως σωστές.
Και πάλι φιλάκια.. έχω ραντεβού και έχω αργήσει.. bb
γαμας και εσύ κοριτσάκια που περιμένουν  να τα αποκαταστησης φλογερε ελληνα λατινε εραστη.για το σώμα σου σε θέλουν ολες.το μονο που έχει σημασία σε αυτές τις γυναίκες είναι το χρήμα και τίποτα.ουτε η ομορφιά απασχολεί τις γυναίκες ούτε τίποτα.μονο το στατυς και το χρήμα.ειτε κάνει σεξ με έναν κατοσταχρονο είτε με σενα το ιδιο της κάνει.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Απλά ενημερωνω κάποιους ώστε να είναι σε ετοιμότητα :wanker:
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
γαμας και εσύ κοριτσάκια που περιμένουν  να τα αποκαταστησης φλογερε ελληνα λατινε εραστη.για το σώμα σου σε θέλουν ολες.το μονο που έχει σημασία σε αυτές τις γυναίκες είναι το χρήμα και τίποτα.ουτε η ομορφιά απασχολεί τις γυναίκες ούτε τίποτα.μονο το στατυς και το χρήμα.ειτε κάνει σεξ με έναν κατοσταχρονο είτε με σενα το ιδιο της κάνει.
πλανασε πλανην οικτραν αδελφε
η αληθεια ειναι καπου στην μεση,
Ο καυλωμενος Λεων δεν λεει ψεμματα οι ουκρανες δεν θα δουν τον ξενο σαν τον σωτηρα τους και με το καλησπερα εχουν ανοιξει τα ποδια
ουτε θα κουνας το 50 αρικο  100αρικο 20αρικο και θα τσακωθουν ποα θα το πρωτο-αρπαξει
αλλα
ο παραγων ξενος μετραει εκει οπως περναει παντου σε ολον τον κοσμο και θα στο εξηγησω οσο πιο απλα και πιο συντομα μπορω για να μην γραφω σεντονια
θα το κανω με ενα απλο παραδειγμα....φαντασου εναν σουηδο, ιταλο , ξενο γενικα που κανει διακοπες σε ενα κοσμοπολιτικο νησι θα την καμακωσει και θα την πηδηξει, απλα γιατι ειναι ξενος και δεν θα τις κρεμασει κουδουνια, οποτε εχει φαει και τις πουτσες της και κανενας δεν μαθενει τιποτα
το ιδιο ισχυει στην ουκρανια, θα φανε την πουτσα τους και θα το δωσουν πιο ευκολα σε εναν ξενο ειδικα αν της δελεασει με κατι και το εχει λιγο το παραμυθι, μα με χαρτζιλικη μα με παραμυθι τυπου θα σε κανω γυναικα μου θα σε παω διακοπες κτλ κτλ, αν θελεις μπορω να κανω κοπυ μερικες εικονες απο διαλογους αλλα δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβεις τα ρωσσικα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
pppsssssss εχωωωω χιση στην σοβρακα μουυ τι καυλαντα θρενττ ειναι αυτοοο   πσσσσσσσσ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ολοιιι οι σχετικοι εδωω :dancing: :dancing:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
πλανασε πλανην οικτραν αδελφε
η αληθεια ειναι καπου στην μεση,
Ο καυλωμενος Λεων δεν λεει ψεμματα οι ουκρανες δεν θα δουν τον ξενο σαν τον σωτηρα τους και με το καλησπερα εχουν ανοιξει τα ποδια
ουτε θα κουνας το 50 αρικο  100αρικο 20αρικο και θα τσακωθουν ποα θα το πρωτο-αρπαξει
αλλα
ο παραγων ξενος μετραει εκει οπως περναει παντου σε ολον τον κοσμο και θα στο εξηγησω οσο πιο απλα και πιο συντομα μπορω για να μην γραφω σεντονια
θα το κανω με ενα απλο παραδειγμα....φαντασου εναν σουηδο, ιταλο , ξενο γενικα που κανει διακοπες σε ενα κοσμοπολιτικο νησι θα την καμακωσει και θα την πηδηξει, απλα γιατι ειναι ξενος και δεν θα τις κρεμασει κουδουνια, οποτε εχει φαει και τις πουτσες της και κανενας δεν μαθενει τιποτα
το ιδιο ισχυει στην ουκρανια, θα φανε την πουτσα τους και θα το δωσουν πιο ευκολα σε εναν ξενο ειδικα αν της δελεασει με κατι και το εχει λιγο το παραμυθι, μα με χαρτζιλικη μα με παραμυθι τυπου θα σε κανω γυναικα μου θα σε παω διακοπες κτλ κτλ, αν θελεις μπορω να κανω κοπυ μερικες εικονες απο διαλογους αλλα δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβεις τα ρωσσικα
πανω κάτω τα ίδια λέμε.περιμενουν κάτι απο σενα και λένε.τι εχω να χασω αμα φαω και καμιά πουτσα από 1000 άτομα? Τίποτα.στο τέλος θα αυξησω και τις πιθανότητες μου για μια η πολλές καλές γνωριμίες με πολυ Καλές ευκαιρίες.
 

PUTANIKOS

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
θα φανε την πουτσα τους και θα το δωσουν πιο ευκολα σε εναν ξενο ειδικα αν της δελεασει με κατι και το εχει λιγο το παραμυθι, μα με χαρτζιλικη μα με παραμυθι τυπου θα σε κανω γυναικα μου θα σε παω διακοπες κτλ κτλ, αν θελεις μπορω να κανω κοπυ μερικες εικονες απο διαλογους αλλα δεν ξερω αν μπορεις να καταλαβεις τα ρωσσικα

Καλησπερα, παρακολουθω ανελλιπως ολα τα θρεντ για ανατολικες χωρες και πιστευω οτι οι διαλογοι ειναι αυτο που ακριβως τους λειπει, θα μπορουσες καποια στιγμη οταν θα εχεις χρονο να ανεβασεις μερικους διαλογους; ευχαριστω.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Καλησπερα, παρακολουθω ανελλιπως ολα τα θρεντ για ανατολικες χωρες και πιστευω οτι οι διαλογοι ειναι αυτο που ακριβως τους λειπει, θα μπορουσες καποια στιγμη οταν θα εχεις χρονο να ανεβασεις μερικους διαλογους; ευχαριστω.
ανεβαζω μερικα παραδειγματα
 

Συνημμένα

  • sample.jpg
    sample.jpg
    125,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • sample1.jpg
    sample1.jpg
    107,2 KB · Εμφανίσεις: 37

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Ουκρανια,Ρωσια Κτλ ειναι μονο για τους γνωστες, οι λοιποι η πληρωνουν η τον παιζουν  :bigdick: Απλα τα πραγματα
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Ουκρανια,Ρωσια Κτλ ειναι μονο για τους γνωστες, οι λοιποι η πληρωνουν η τον παιζουν  :bigdick: Απλα τα πραγματα
οπως βλεπεις κυριε νυκτερε η τιμη ποικοιλει απο 3500 εως 5000 τοπικο νομισμα
καντε διαιρεση πρωτα με το 25 μεση ισοτιμια και μετα με 8 μερες και πειτε μου ποσο παει την μερα
κανε σε παρακαλω μια περιληψη μεταφρασης απο τα δικα σου χερακια
 

Συνημμένα

  • sample2.jpg
    sample2.jpg
    92,2 KB · Εμφανίσεις: 32
  • sample3.pg.jpg
    sample3.pg.jpg
    93,9 KB · Εμφανίσεις: 53

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom