Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
να κανω και ενα μαθημα στον φιλο ντερτι να ξεχωριζει τις βιζιτες!μια και δεν ειδε ποτε ξανα.αρχιζουμε φιλε ντερτι,οπεια κοπελα ερθει με αυτο το παρουσιαστικο,ντυσιμο,τακουνια,πουτανοκουνημα να βρεθει με ενα ξενο που μιλησε στο ιτερνετ ειναι βιζιτα.οπεια ερθει στο καφε να σε συναντησει πρωτη φορα,δεν μιλα καθολου μαζι σου μονο χαζογελα,παιζει με το κινητο,στελνει μυνηματα και σε γραφει ειναι βιζιτα.οπεια μετα απο μιση ωρα που δεν σου εδωσε καμια σημασια η να μιλησει μονο σου δειχνει ενα μυνημα ,μαλον απο τον σινοχαρα που στην εστειλε και μετα απο μιση ωρα σου αρχιζει τσιμπουκια και αγρο σεξ ειναι βιζιτα.οπειας προτεινεισ νασου φερει και φιλη για τριο και συμφωνει ειναι βιζιτα.οπεια ερχεται να συναντησει ενα ξενο που μιλησε ιτερνετ γαμηθηκε μαζι του αμεσως και εξαφανιστηκε μετα αμεσως ειναι βιζιτα.οταν συναντα τον ξενο την επομενη μερα το απογευμα αλλα τελικα καπεια βιζιτα ετυχε στην φιλη και δεν τα καταφερε,συνεχιζει να τον γραφει,χαζογελα,να παιζει με το κινητο,να μην θελει να παει βολτα οπως ολος ο κοσμος πριμορσκι που ειναι χαμος και παιζουν μπαντες μουσικη και θελει να καθεται στο τοπ καφε το στεκι των βιζιτων και να μην θελει να παει μαζι σου βολτα αλλα να καθεται να χαζογελα με το κινητο τοτε ειναι καραπουταναρα.[size=10pt]αν μετα απο ολα αυτα που εγραψα δεν σου πηρε 1000 γριβνα να την γαμησεις αλλα λιγοτερα εκτος απο καραπουταναρα ειναι και ηλιθια.[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ  Από τα γελια  απίθανο ποστ...χαχχαχααααααααα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ελα ρε συ.Ουκρανία είσαι.3 ραντεβού μίνιμουμ τη μέρα από το ίντερνετ.Από αυτές γαμάς τη μία χαλαρά.Σύνολο 3 γκόμενες το πρώτο τριήμερο.Και μετά αρχίζεις να βγαίνεις με αυτές που γνώρισες στο δρόμο και στα κλαμπ.Απλά δεν υπάρχει περιθώριο αποτυχίας.Εγώ γελάω με τους τύπους που γράφουν έμεινα δύο εβδομάδες δεν ήταν αρκετές.Πού?Ουκρανία που γαμάς από τη μέρα νούμερο 1.Στις δυο βδομάδες έχεις μίνιμουμ 5 γκόμενες και πάει λέγοντας.
Με 5000 ευρώ το μήνα Ουκρανία είσαι υπερδιαστημικός εγώ ποτέ δεν το επιχείρησα γιατί θα σε κλέψουν ή θα φας ξύλο.Απλά Βαλκάνιος αρχιδόμαγκας με 5000 ευρώ και ένα μήνα ελεύθερο Ουκρανία είναι mission impossible Ουκρανία.Δεν το έχει κάνει κανείς.Δε γίνεται.
Ντάξει άμα είσαι μαλάκας Αμερικανός ή Δυτικός και ένα και δύο χρόνια μπορεί να σε αφήσουν μαλακοκαύλης είσαι.Αμα είσαι Βαλκάνιος δεν έχεις πολλά περιθώρια.Δύο εβδομάδες μάξιμουμ πριν σε γαμήσουνε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για αυτο περιμενω να ερθεις εσυ με τον ρολογα για να καταλαβεις στα αρχιδια τους,δεν  εχουν κανενα αναγη,αυτο προσπαθω να πω.ο ντερτι και ο σλαβιανι υποστυριζουν οτι εγω δεν δουλευω σωστα,μα δεν μιλω για τις κοπελες απο ιτερνετ που μιλανε αυτοι και ολες ειναι διαπραγματευσιμες,αλλα για να καμακωσεις στο δρομο και στα κλαμπ οπως θελει ο κμαν.αν εχουν τιν ικανοτητα αυτη  ας αφησουν τα μαμπα που ειναι ολες πουτανες και να βγουν στην αρενα  .ακομα και οι κρυφοβιζιτες δεν σου μιλανε στο δρομο,εχουν τηντιμη τους ιτερνετ.φοβουνται να μιλησουν μαζι μου που ντυνομαι καλα,ειμαι ευγενικος και δειχνω χρημα,μετα τις ιδιες θα τις δεις να χαζογελανε στα παγκακια με ενα γυφτο που βρωμαει δρωματα η να μαζευονται γυρω απο ενα αφραγγο γυφτο που ζητιανευει με την κιθαρα και να τον θαυμαζουν που παιζει μουσικη χαχαχαχ.μιλαμε τετεια νοωτροπια,τα ιδια εγραφε και ο δασκαλος.μιλαω βεβαια για αυτην την κατηγορια στους τοπους που κυκλοφορουμε οπου πανε οι μικρουλες,οδυσσο πριμορκι.και κιεβο γιδροπαρκ και χρισατικ.ειναι αστειο να μου λενε γνωρισα διευθηντρια τραπεζας απο ιτερνετ,εισαγελεα,διευθηντρια ιτ απο μαμπα χαχαχαχ.τετειες οπως θελουμε δεν θα τις γνωρισουμε ποτε.αυτες μονο αν εισαι στο λινκεν ιν και δουλευεις σε παρομειες εταιριες μαζι τους τις γνωριζεις,δεν πανε στο χρισατικ και στην ντιριπασοσκαγια για να τις κολα ο καθε αφραγγος βρωμιαρης που περνα εκει χαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
αυτο που λεει ο σλαβιανι εχει πλακα και δοση αληθειας για να δειτε τι ηλιθιες ειναι.τις πλισιαζει ενας νορμαλ καλοντυμενος τυπος και κανουν οτι φοβηθηκαν και κρατανε την καρδια τους χαχαχαχ.σε 3 τετειες περιπτωσεις τους ειπα,τι εγινε δεν πιστευαται θα σας μιλουσε καπειος νορμαλ εδω,αντε τραβατε στους αφραγγους γυφτους που σας περιμενουν,να σας καλεσω ρεστοραν ηθελα.φευγοντας γυριζα πισω και αυτες σταματουσαν,κοιταζαν και γελουσαν θα σκεφτηκαν δικαιο μας ειπε ο μαλακας αλλα σε τετειες περιπτωσεις νιωθω ο σπιτι,τι ηθελες να σε προσβλημενος και δεν παω πισω να  τους μιλησω χαχαχαχ.η αλλη καραπουταναρα της ειπα παμε σπιτι μετα το γευμα.λεει εχω να παω καπου,στελνει μθνημα με προσβαλες γιατι σου αρεσει μια αλλη κοπελα.της ειπα οχι,απλα εισαι και φενεσαι καραπουταναρα και ηθελες να σου προτεινω λεφτα για να ερθεις σπιτι να σε γαμησω.για αυτο προσβαλτηκες νομιζες θα σε προσκαλουσα  να σε γαμησω τζαμπα χαχαχαχ.μια αφραγγη χωριατα ηταν που ντυνοταν και συμπεριφεροταν σαν η μεριλιν μονροε χαχαχαχ.μιλαμε και τετειο επιπεδο γκομενες συνανταμε ντιριπασοσκαγια και λιγο πιο πανω στο παρκακι σαπορναγια.αλλη που πηγαμε φαγητο αρχικα μου ειπε αρνηθηκε γιατι νομιζε δεν θα πληρωνα στο εστιατοριο εγω χαχαχαχ.αυτα για να δειτε τροπο σκεψεις που εχουν,πως διαπραγματευεται καπειος να της γαμησει τσαμπα?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ενοειται οτι ομως οπεια δεκτει να ερθει να φαει συνηθως ειναι βιζιτα,οι καλες η αυτες που ειναι νορμαλ παντα θα αρνηθουν η δεν θα μιλησουν καν,μετα ισως της δεις με την φιλη τους να  τρωνε μονες,αυτο για να μην τις βαζουμε ολες σε ενα καλουπι.κιεβο στα μερη που κυκλοφορουσα μπορουσα μονο 15-24 ηλικιες να γνωρισω.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για της διδιμες που λες φιλε σλαβιανι δεν μενουν οδυσσο,ετυχε να δουνε φωτο μου κοντακτε και εστειλαν μυνημα οτι ειναι εκει.αρνηθηκα να τις συναντησω    πριν 2 χρονια της γνωρισα,αλλα σκεφτηκα να τις γνωρισω στο ντερτι,αν και αυτες να τις ταιζεις και να ποτιζεις στοιχηζουν περισοτερα απο βιζιτες.αν καπειος νομιζει λεω  μαλακιες για ουκρανια και οτι εγω ειμαι αποκλειστικα το προβλημα τον προκαλω να βαλει φωτο του οπως λεει και ο διμητρακης και θα βαλω και εγω χαχαχαχαχ.οι φανταστικοι ταξιδιωτες οι οσοι μονο με βιζιτες απο ιτερνετ ασχολουνται παντα μονο γαμανε συνεχεια και δεν εχουν αποτυχιες.φιλοι που επεμεναν γαμησαν τσαμπα μινσκ και κιεβο,μετα απο 4-5 χρονια μου παραδεκτηκαν οτι ελεγαν μαλακιες.δεν χρειαζομασται σινοχαρα και ντερτι για να βρουμε πουτανες απο το ιτερνετ χαχαχαχ,μιστερ χ και μαμπα ειναι ολες και εχει τιμοκαταλογο.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
για της διδιμες που λες φιλε σλαβιανι δεν μενουν οδυσσο,ετυχε να δουνε φωτο μου κοντακτε και εστειλαν μυνημα οτι ειναι εκει.αρνηθηκα να τις συναντησω    πριν 2 χρονια της γνωρισα,αλλα σκεφτηκα να τις γνωρισω στο ντερτι,αν και αυτες να τις ταιζεις και να ποτιζεις στοιχηζουν περισοτερα απο βιζιτες.αν καπειος νομιζει λεω  μαλακιες για ουκρανια και οτι εγω ειμαι αποκλειστικα το προβλημα τον προκαλω να βαλει φωτο του οπως λεει και ο διμητρακης και θα βαλω και εγω χαχαχαχαχ.οι φανταστικοι ταξιδιωτες οι οσοι μονο με βιζιτες απο ιτερνετ ασχολουνται παντα μονο γαμανε συνεχεια και δεν εχουν αποτυχιες.φιλοι που επεμεναν γαμησαν τσαμπα μινσκ και κιεβο,μετα απο 4-5 χρονια μου παραδεκτηκαν οτι ελεγαν μαλακιες.δεν χρειαζομασται σινοχαρα και ντερτι για να βρουμε πουτανες απο το ιτερνετ χαχαχαχ,μιστερ χ και μαμπα ειναι ολες και εχει τιμοκαταλογο.

Πονοκέφαλος με έπιασε..
Τελικά ρε Χάρη ήσουν πάνω Οδησσό πόσες ημέρες? Και τελικά ποιο τρόπο χρησιμοποίησες και τι επιτυχίες είχες? Πόσες γκόμενες γάμησες? Φτανει με τις θεωρίες και φαντασιώσεις. Στην πράξη.. Τι έκανες, με ποιον τρόπο το έκανες και τι αποτέλεσμα είχε? Άσε τι κάνουν οι άλλοι. Και μετά κάνε και ένα προσωπικό σχολιασμό για τα αποτελέσματα των ενεργειών σου. Μπλα, μπλα, μπλα.. έκανε εκείνος, άκουσε ο άλλος, είπε ο δείνα..
Εσύ δεν πρότεινες χρήματα σε διάφορες? Εσύ δεν μου το είπες? Αφού όλες είναι πουτάνες, τουλάχιστον έτσι πίστευες για αυτές που ρώτησες, τι σου απάντησαν? Εσύ δεν μου είπες για μια που την άκουσες να μιλάει για χρήματα με κάποιον στο τηλέφωνο και θα της πρότεινες εσύ περισσότερα χρήματα για να πάει μαζί σου?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ελεγα στην δικη σου θα προτεινω χρηματα για να αποδειξω οτι ειναι βιζιτες και λες παραμυθια για την κοπελα που ειδα.σε καμια δεν προτεινα ουτε πλισιασα να μακοπειοπροσφερω χρηματα,ειδα μια μικρη κρυφοβιζιτα που εκλινε ραντεβου σου ειπα που αξιζε να πληρωσω αλλα δεν της μιλησα τελικα.γαμησα μονο 2 την22 που ηταν κοντουλα και πολυ ομορφη αλλα την σουταρα που ζητησε τα 800 γρ για λεωφορειο και την φαρονησμακοπειο 39 χρονων που ειναι πρωην γειτουνησα μου.δεν ειχα χρονο γιατι ειχα πολυ κοσμο να δω και αν και σκεφτωμουν να παρω και καμια βιζιτα δεν εβρισκα χρονο.αφου ειχα γαμησει την δευτερη μερα δεν χρειαζοταν να τρεχω βραδι αρκαδιες να ξοδευομαι και προτιμουσα να καθομαι κεντρο.δεν ειχε κοσμο ουτε κοπελες μονες στα καφε εκει να πλισιασεις ετσι δεν επιδιωκα να γνωρισω.μου αρεσε η μικρουλα μετα στο καφε και την εβγαζα συνεχεια εκει.περιμενα και την 40 απο χερσον να γυρισει απο το χωριο της,μετα οταν ηρθε ειχε περιοδο.δοκιμασα και με την αδερφη της 35 αλλα δεν εκατσε η φαση.οπως και ο σινοχαρας λες το αποτελεσμα πηρα 10 στις 10,αλλα πληρωμενες πετυχημενος στοχος χαχαχαχ.εχω λεφτα να γαμω 6-10 πουτανες την μερα αν αυτος ειναι ο στοχος μου αλλα δεν ημουν εκει για να παιξω με πουτανες.αυτο το εκανα σοφια που δεν ειχα σκοπο να ξαναπαω και ισως αν παω κλουζ.σλοβακια το ιδιο πηγα 2 φορες μονο για πουτανες.στην σοφια που πηρα 5 σε τεσερις μερες πουτανες θεωρουμαι επιτυχημενος?
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Χάρη φταις εσύ που δεν γαμάς :2funny:πρέπει να πας στο ΟΠΑ να πάρεις μαθήματα από τα μεγάλα καμάκια  :2funny:
 Οταν καποιος λέει οτι αυτοι ειναι μεγαλοι γαμιάδες εγω τι να πω? :2funny:
 Παντος ο ψεύτης σε περασε για αγαθό γ'αυτό και σε συναντησε....εμένα κώλοσε να με συναντίσει  :2funny:Εσένα σου έφερε την πουτάνα του Σινοχάρα για να σου δειξει και καλα οτι έχει γκόμενα  :2funny:.Αλλα εσυ σαν εμπειρος τον έπιασες  :2funny:.
  Παντος με την αγαμία που πέφτει στην Ελλάδα αν τους εδειχνε την ασχημη 35χρονη Βουλγαρα και την 50χρονη Πολωνή θα τα παίζανε  :2funny:.Εγω σου εχω πει οτι ο ψευτης ειναι υπαναπτικτος,κακομοίρης  :2funny:...και αγάμητος μεχρι αηδίας  :2funny:μια φωτογραφια δεν εχει βαλει τοσο καιρο που γραφει  :2funny:Οπως εχω γραψει αν ειχε γκόμενες θα μας ειχε φλομωσει στις φωτογραφίες  :2funny:.Εγω με αυτους στη Μολδαβία  :2funny:ειναι για κλάμματ όλοι τους αυτος όμως γραφει οτι ειναι μεγαλοι γαμιάδες  :2funny:.
 οι αναγνώστες δεν τρωνε κουτόχορτο και ξερουν να κρίνουν....μια εικόνα όσο 1000 λέξεις  :2funny:

Ρε συ.. Να πληρώσουμε το ίντερνετ στο σπίτι σου να μη τρέχεις σε Ίντερνετ καφέ για να ποστάρεις πιο συχνά? Μας έχεις λέιψει..
Super Market, Super Market..
 
D

dude901123

Επισκέπτης
ελεγα στην δικη σου θα προτεινω χρηματα για να αποδειξω οτι ειναι βιζιτες και λες παραμυθια για την κοπελα που ειδα.σε καμια δεν προτεινα ουτε πλισιασα να μακοπειοπροσφερω χρηματα,ειδα μια μικρη κρυφοβιζιτα που εκλινε ραντεβου σου ειπα που αξιζε να πληρωσω αλλα δεν της μιλησα τελικα.γαμησα μονο 2 την22 που ηταν κοντουλα και πολυ ομορφη αλλα την σουταρα που ζητησε τα 800 γρ για λεωφορειο και την φαρονησμακοπειο 39 χρονων που ειναι πρωην γειτουνησα μου.δεν ειχα χρονο γιατι ειχα πολυ κοσμο να δω και αν και σκεφτωμουν να παρω και καμια βιζιτα δεν εβρισκα χρονο.αφου ειχα γαμησει την δευτερη μερα δεν χρειαζοταν να τρεχω βραδι αρκαδιες να ξοδευομαι και προτιμουσα να καθομαι κεντρο.δεν ειχε κοσμο ουτε κοπελες μονες στα καφε εκει να πλισιασεις ετσι δεν επιδιωκα να γνωρισω.μου αρεσε η μικρουλα μετα στο καφε και την εβγαζα συνεχεια εκει.περιμενα και την 40 απο χερσον να γυρισει απο το χωριο της,μετα οταν ηρθε ειχε περιοδο.δοκιμασα και με την αδερφη της 35 αλλα δεν εκατσε η φαση.οπως και ο σινοχαρας λες το αποτελεσμα πηρα 10 στις 10,αλλα πληρωμενες πετυχημενος στοχος χαχαχαχ.εχω λεφτα να γαμω 6-10 πουτανες την μερα αν αυτος ειναι ο στοχος μου αλλα δεν ημουν εκει για να παιξω με πουτανες.αυτο το εκανα σοφια που δεν ειχα σκοπο να ξαναπαω και ισως αν παω κλουζ.σλοβακια το ιδιο πηγα 2 φορες μονο για πουτανες.στην σοφια που πηρα 5 σε τεσερις μερες πουτανες θεωρουμαι επιτυχημενος?

Είσαι καλά? Έφαγες κάτι χαλασμένο? Με είδες να δίνω χρήματα, άκουσες κάτι για χρήματα? Έχεις την άποψη σου.. οκ σεβαστή. Αλλά χαλάρωσε λίγο. Με πουτάνες εγώ δεν πάω και αν δεν το κατάλαβες αυτό από τις φώτο που σου έδειξα και τα μηνύματα που διάβασες.. συγνώμη δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Όπως και για την Πολωνή που την έκανες 50άρα. Ρώτα τον Άλλαν που τη γνώρισε από κοντά. Αν μια 30αρα εσύ την κάνεις 50άρα.. τότε πως να καταλάβεις μια βίζιτα? Άσε δεν υπάρχει ελπίδα. Μην κάνει σαν τον Πεπονάκι.. Αυτό που δεν ξέρεις.. κράτησέ το για τον εαυτό σου. Ξερολιές βλέπουμε από πολλούς εδώ μέσα, χαλάρωσε.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Είσαι καλά? Έφαγες κάτι χαλασμένο? Με είδες να δίνω χρήματα, άκουσες κάτι για χρήματα? Έχεις την άποψη σου.. οκ σεβαστή. Αλλά χαλάρωσε λίγο. Με πουτάνες εγώ δεν πάω και αν δεν το κατάλαβες αυτό από τις φώτο που σου έδειξα και τα μηνύματα που διάβασες.. συγνώμη δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Όπως και για την Πολωνή που την έκανες 50άρα. Ρώτα τον Άλλαν που τη γνώρισε από κοντά. Αν μια 30αρα εσύ την κάνεις 50άρα.. τότε πως να καταλάβεις μια βίζιτα? Άσε δεν υπάρχει ελπίδα. Μην κάνει σαν τον Πεπονάκι.. Αυτό που δεν ξέρεις.. κράτησέ το για τον εαυτό σου. Ξερολιές βλέπουμε από πολλούς εδώ μέσα, χαλάρωσε.
ειναι απλα τα πραγματα
οσες γαμανε ολοι ειναι βιζιτες ή κρυφοβιζιτες ή καραπουταναρες
κι οσες γαμει ο Χαρης ειναι καλα κοριτσια
αμαν μας εσκασες
θελει ο Χαρης να σου βαλει μυαλο αλλα δεν βαζεις
μαλλον αργει ο εγκεφαλος σου να αιματωθει, ωσπου να φτασει απο τα ποδια στον εγκεφαλο σου μια που εισαι 1,90 κανει ωρα γι αυτο εισαι χαζος
θα πρεπει να σε βαλουμε στο κρεβατι του προκρουστη να σε κοντυνει λιγο μπας και βαλεις μυαλο παλιοτατζικε

και δεν πας μονο με πουτανες αλλα και με ηλιθιες πουτανες που δεν σου πηραν ενα χιλιαρικακι γριβνες την ωρα
υποαναπτυκτε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πεστου τα φιλε σλαβιανι χαχαχαχ.θελω και εγω να μου γνωρισεις την εισαγελεα χαχαχαχαχ.με τον ντερτι οι πουτανες πανε για την κορμοστασια του.τελος αυτο το θεμα κουραστηκα.αν καπειος κουνα την αχλαδια,τον παιρνει απο πισω δεν σημαινει ειναι πουστης.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ο Dirty πάει με Ουκρανέζες άνω των 25 ετών.Σοβαρά υπάρχουν άτομα που πληρώνουν Ουκρανέζες άνω των 25 για να γαμήσουνε?Μια Ουκρανέζα άνω των 25 θεωρείται γριά.Οσοι πληρώνουνε δεν ασχολούνται καν αφού τα πιπινάκια είναι διαθέσιμα για 50 ευρώ.Να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.Αλλο η Πολωνέζα ΜΙΛΦ άλλο η Ουκρανέζα.Η Ουκρανέζα πάει τζάμπα απλώς έχει φάει τα ψωμιά της και υπάρχει τρελλός ανταγωνισμός.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
πεστου τα φιλε σλαβιανι χαχαχαχ.θελω και εγω να μου γνωρισεις την εισαγελεα χαχαχαχαχ.με τον ντερτι οι πουτανες πανε για την κορμοστασια του.τελος αυτο το θεμα κουραστηκα.αν καπειος κουνα την αχλαδια,τον παιρνει απο πισω δεν σημαινει ειναι πουστης.
χωρις παρεξηγηση εσενα ουτε την γριπη μου δεν σου γνωριζω,
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πεστου τα φιλε σλαβιανι χαχαχαχ.θελω και εγω να μου γνωρισεις την εισαγελεα χαχαχαχαχ.με τον ντερτι οι πουτανες πανε για την κορμοστασια του.τελος αυτο το θεμα κουραστηκα.αν καπειος κουνα την αχλαδια,τον παιρνει απο πισω δεν σημαινει ειναι πουστης.
o χαρης στης καροτσατες !!!! και ο λουμηδης στους καφεδεςς :2funny: :2funny: :2funny: αξιος ο κομανταραςς !! :rockon: :rockon: :rockon: αν καπειος κουνα την αχλαδια,τον παιρνει απο πισω δεν σημαινει ειναι πουστης.!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: αλλη διασταση λεμε!!!!! χαρις δε βεστ!!!!  :kneel: :kneel:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=LkDlBbk5Es4[/video] [/video] οι καροτσατες στα παρκα λεμε τα καλητερα πιπετα!!! και ορμονικα διναμη εεε τεζα στα γαλατα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  βιβα χαρις ειναι ολοκληρη κατηγορια απο μονος του!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • wwww.jpg
    wwww.jpg
    178,6 KB · Εμφανίσεις: 11

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Υπάρχει γενικά ο μύθος οτι μόνο παπάρες επισκέπτονται την Ουκρανία.Διότι αν κάποιος αξίζει εμφανισιακά,κοινωνικά,γκομενικά,οικονομικά έχει ήδη καπαρωθεί Ελλάδα.Οπότε όλοι όσοι πάνε Ουκρανία είναι για τον πούτσο.Ο παραπάνω μύθος δεν υπολογίζει την παρουσία του Βαλκάνιου τσομπάνη.Του υπερατόμου δηλαδή που κάνει τη ζημιά.Τώρα πώς το υπεράτομο κάνει τη ζημιά αυτό μένει να εξιχνιάσουν οι πάπαροι.
Γενικά όλο το θέμα είναι να είσαι πάντα ένα βήμα μπροστά.Οι Ελληνίδες θα τρελαίνονταν με αυτό τα κάνουμε όλα κώλο αλλά έτσι είμαστε οι Βαλκάνιοι άρχοντες.Ανώτεροι από κάθε άποψη.Ας μας σταματήσουν αν μπορούνε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε συ.. Να πληρώσουμε το ίντερνετ στο σπίτι σου να μη τρέχεις σε Ίντερνετ καφέ για να ποστάρεις πιο συχνά? Μας έχεις λέιψει..
Super Market, Super Market..
Το ιντερνέτ το πληρωσα για ενα χρόνο 3580 ρούβλια!Εδω ολα αυτά είναι τσάμπα τα 32 γίγα στο τηλεφωνο κοστιζουν 450 ρουβλια (tele2) η Мегафон εχει απεριόριστο ιντερνετ με 800 ρούβλια το μήνα αλλα ειναι λιγακι πιο αργο.
  Ακομα να μας βάλεις φωτογραφία απο καμιά γκόμενα  :2funny:.Μπαίνω που και που για να γελάσω με σας τους φουκαράδες  :2funny:
  Τελικά έχεις δίκιο οι Ελληνες της Μολδαβιας μετράνε  :2funny:οπως μετράς κ'εσύ είναι φοβερά καμάκια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτός γάμησε 6 γκόμενες σε 3 μέρες στο Κισινιώφ και όλα 18χρονα  :jerking: :2funny: ενω εσυ μόνο 4 35άρες.
 

Συνημμένα

  • 150920_525626230792607_486938708_na.jpg
    150920_525626230792607_486938708_na.jpg
    81,7 KB · Εμφανίσεις: 19
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Το ιντερνέτ το πληρωσα για ενα χρόνο 3580 ρούβλια!Εδω ολα αυτά είναι τσάμπα τα 32 γίγα στο τηλεφωνο κοστιζουν 450 ρουβλια (tele2) η Мегафон εχει απεριόριστο ιντερνετ με 800 ρούβλια το μήνα αλλα ειναι λιγακι πιο αργο.
  Ακομα να μας βάλεις φωτογραφία απο καμιά γκόμενα  :2funny:.Μπαίνω που και που για να γελάσω με σας τους φουκαράδες  :2funny:
  Τελικά έχεις δίκιο οι Ελληνες της Μολδαβιας μετράνε  :2funny:οπως μετράς κ'εσύ είναι φοβερά καμάκια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτός γάμησε 6 γκόμενες σε 3 μέρες στο Κισινιώφ και όλα 18χρονα  :jerking: :2funny: ενω εσυ μόνο 4 35άρες.
φενετε πολι δινατο το πλειμποι που παρεθεσεσ πορνομεταναστι μου!!!
ρισπεκτ στουσ καζανοβεσ τισ μολδαβιασ!!! :hi: :hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
θιμαμε πορνομεταναστι μου που ιχεσ προβλεψι τιν αποτιχια του ανθροπου πιρφορου :( ενο εγο πιστευα οτι τελικα θα παι καλα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ο Dirty πάει με Ουκρανέζες άνω των 25 ετών.Σοβαρά υπάρχουν άτομα που πληρώνουν Ουκρανέζες άνω των 25 για να γαμήσουνε?Μια Ουκρανέζα άνω των 25 θεωρείται γριά.Οσοι πληρώνουνε δεν ασχολούνται καν αφού τα πιπινάκια είναι διαθέσιμα για 50 ευρώ.Να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.Αλλο η Πολωνέζα ΜΙΛΦ άλλο η Ουκρανέζα.Η Ουκρανέζα πάει τζάμπα απλώς έχει φάει τα ψωμιά της και υπάρχει τρελλός ανταγωνισμός.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οπως στην πολωνια αρχοντα που δεν ειχες επυτυχια δεν σημαινει εσυ εκανες κατι λαθος,ετσι και ουκρανια σε προσκαλω κιεβο η οδυσσο και αν γαμησεις τσαμπα η σου μιλησει καμια δεν θα ξαναπατησω εκει χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom