Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
δωσε μου αυτην με το παιδακι χαχαχαχ,αλλα θελω να βλεπει το παιδακι οταν την γαμω,ειναι το φετιχ μου.παντως αρχισα να πιστευω δεν εισαι καλος διαπραγματευτης.οσες πληρωνεις εσυ στον ντερτι καθονται τσαμπα χαχαχαχ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
φενετε πολι δινατο το πλειμποι που παρεθεσεσ πορνομεταναστι μου!!!
ρισπεκτ στουσ καζανοβεσ τισ μολδαβιασ!!! :hi: :hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
θιμαμε πορνομεταναστι μου που ιχεσ προβλεψι τιν αποτιχια του ανθροπου πιρφορου :( ενο εγο πιστευα οτι τελικα θα παι καλα.
Εγώ με το που τον είδα τον ανθρωπο Πιρφόρο καταλαβα οτι το στυλ του το συχενοντε οι γυναικες.Το αποτελεσμα ηταν οτι μεχρι και οι πουτανες τον συχαινονταν  :2funny:.Οσο για τα ζώα της Μολδαβίας ελιδες τα χάλια τους  :shit: :shit:άλλο τωρα τι  :jerking: γράφουνε  :2funny:Είπαμε μια εικόνα όσο 1000 λέξεις  :2funny:.
  Δες την ποδάρα που εξέχει στην άκρη της φωτογραφίας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
δωσε μου αυτην με το παιδακι χαχαχαχ,αλλα θελω να βλεπει το παιδακι οταν την γαμω,ειναι το φετιχ μου.παντως αρχισα να πιστευω δεν εισαι καλος διαπραγματευτης.οσες πληρωνεις εσυ στον ντερτι καθονται τσαμπα χαχαχαχ.
Του δίνουν και 200 γκρίβνια για τα έξοδα του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Οσο για το Σκυλοχάρα στα ποσά που γράφει οτι συμφώνησε βάλε και ένα μηδενικό ακόμα  :2funny:
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ με το που τον είδα τον ανθρωπο Πιρφόρο καταλαβα οτι το στυλ του το συχενοντε οι γυναικες.Το αποτελεσμα ηταν οτι μεχρι και οι πουτανες τον συχαινονταν  :2funny:.Οσο για τα ζώα της Μολδαβίας ελιδες τα χάλια τους  :shit: :shit:άλλο τωρα τι  :jerking: γράφουνε  :2funny:Είπαμε μια εικόνα όσο 1000 λέξεις  :2funny:.
  Δες την ποδάρα που εξέχει στην άκρη της φωτογραφίας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Του δίνουν και 200 γκρίβνια για τα έξοδα του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Οσο για το Σκυλοχάρα στα ποσά που γράφει οτι συμφώνησε βάλε και ένα μηδενικό ακόμα  :2funny:
ο χιστισ στιν φοτο ινε ελινασ πορδομετανστισ στο χισιναου πορνομεταναστι μου?
εχο πελορια αναγκι να κικλοφορισο με αυτα τα τερατοδεσ δερατα του καμακιου!!!!εχο το πορνοπροεσθιμα οτι δε θα προλαβενουμε να γαμαμε!!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για να δειτε ποσο ασχημα περνανε ουκρανια η τρελη μου που επεστρεψε απο ενα μηνα κριμαια διακοπες τον σεπτεβριο ετοιμαζεται πορτογαλια με το νεομερσεντες που της πηρε ο αντρας της!τυχαια γνωρισα ενα ουκρανο απο οδυσσο δουλευει κυπρο προγραματιστις.δουλευε το 2009 στην εταιρια που ηταν διευθηντρια η τρελη,αυτη πηγε το 2011 δεν τον ρωτησα βεβαια αν την ξερει.ρωτησα ποσα επαιρνε,μου ειπε 1000 δολαρια τον μηνα.ρωτησα ντιρεκτορ μανατζερ  ποσα παιρνει?λεει σιγουρα πολυ περισοτερα.ειπε ζει λεμεσο και δεν θελει να επιστρεψει οδυσσο ποτε.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
για να δειτε ποσο ασχημα περνανε ουκρανια η τρελη μου που επεστρεψε απο ενα μηνα κριμαια διακοπες τον σεπτεβριο ετοιμαζεται πορτογαλια με το νεομερσεντες που της πηρε ο αντρας της!τυχαια γνωρισα ενα ουκρανο απο οδυσσο δουλευει κυπρο προγραματιστις.δουλευε το 2009 στην εταιρια που ηταν διευθηντρια η τρελη,αυτη πηγε το 2011 δεν τον ρωτησα βεβαια αν την ξερει.ρωτησα ποσα επαιρνε,μου ειπε 1000 δολαρια τον μηνα.ρωτησα ντιρεκτορ μανατζερ   ποσα παιρνει?λεει σιγουρα πολυ περισοτερα.ειπε ζει λεμεσο και δεν θελει να επιστρεψει οδυσσο ποτε.
πορνοχαρι ποτε θα ανεβισ για εκπορνευσουλα στιν αχανεσ αδισοπιτι σοβιετικι στεπα?
εχο αναγκι να με οδιγισισ πορνε μου!να πιτσιλισουμε τα πιο ατακτα,τα πιο λισαλεα νεανικα σλαβικα λαγνα αλαβαστρινα κορμια!!!
ξεροχινουμε στα βαμβακερα βρακια μασ με πορνοχαρι!!!! :kneel:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πρεπει να παω καπου να ηρεμησω,θα πηγαινα οδυσσο σεπτεβριο αλλα ακυρο.ευτυχσ θα περασει γρηγορα ο σεπτεβριος,αλλα πρεπει να παω καπου να ξεκουραστω και παω τελος οχτωβρη οδυσσο.σκεφτωμουν κισινιοφ αλλα καμενο μερος,αντιθετα κλουζ ειναι τοπ γκομενες.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
πρεπει να παω καπου να ηρεμησω,θα πηγαινα οδυσσο σεπτεβριο αλλα ακυρο.ευτυχσ θα περασει γρηγορα ο σεπτεβριος,αλλα πρεπει να παω καπου να ξεκουραστω και παω τελος οχτωβρη οδυσσο.σκεφτωμουν κισινιοφ αλλα καμενο μερος,αντιθετα κλουζ ειναι τοπ γκομενες.
Εχο αναγκι πορνε μου να με μιισισ στισ ατακτεσ πτιχεσ του καμακιου!!! :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ειδα αρκετες βιζιτες απο ουκρανια κυπρο,δυστηχος δεν εχω μαμπα.το αστειο ειναι οτι ντυνονται,συμπεριφερονται και φενονται βιζιτες αλλα η τσαντα τους cucci,prada. εμφανισιακα ειδα 3 καλες,πρωσωπικα δεν θα τις γαμουσα συχενομαι να εχουν πλαστικα βυζια και κατι σιλικονατα χειλη.ειδα ενα ουκρανο τον λυπηθηκα,με μια βιζιτα κυκλοφορουσε των 100 γριβνα.αλλος ουκρανος ειχε της 2 σιλικονατες βιζιτες που ειδα μαζι του.καλα αυτος θελει να κυκλοφορα με τετειες ας τους παρει κατι καλο να φορανε,νορμαλ ρουχα.αυτο που κανω με πολλες κοπελες,δεν μου ζητανε απο μονος κανω δωρα και θελω να δειχνουν καλοντυμενες για να κυκλοφωρανε μαζι μου χαχαχαχ.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
ειδα αρκετες βιζιτες απο ουκρανια κυπρο,δυστηχος δεν εχω μαμπα.το αστειο ειναι οτι ντυνονται,συμπεριφερονται και φενονται βιζιτες αλλα η τσαντα τους cucci,prada. εμφανισιακα ειδα 3 καλες,πρωσωπικα δεν θα τις γαμουσα συχενομαι να εχουν πλαστικα βυζια και κατι σιλικονατα χειλη.ειδα ενα ουκρανο τον λυπηθηκα,με μια βιζιτα κυκλοφορουσε των 100 γριβνα.αλλος ουκρανος ειχε της 2 σιλικονατες βιζιτες που ειδα μαζι του.καλα αυτος θελει να κυκλοφορα με τετειες ας τους παρει κατι καλο να φορανε,νορμαλ ρουχα.αυτο που κανω με πολλες κοπελες,δεν μου ζητανε απο μονος κανω δωρα και θελω να δειχνουν καλοντυμενες για να κυκλοφωρανε μαζι μου χαχαχαχ.
τερατοδεσ πλειμποι :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
χτες ειδα ενα κυπριο πλειμποι 45 γεματο τατουαζ να κρατα 2 ομορφες βιζιτες,η μια κρατουσε χερακι μαζι το η αλλη την φιλη της.δεν  ξερω απο που της ψωνισε ο τυπος.παντως εδω και ενα μηνα εντοπισα 4 να καθονται εξω απο ενα νεο ξενοδοχειο.δεν πλισιασα να δω τι παιζει γιατι δεν νομιζω να δεχονται κατω απο 100 συν καμια 50 το ξενοδοχειο εκει.γνωστοι μου 45-55 χρονων που δουλευουν στην λευκωσια σε δουλειες της νυχτας μου ειπαν οτι παρα πολλες γνωστες τους βιζιτες που δουλευαν παλια σε καμπαρε κατεβηκαν και παιρνουν τηλεφωνα παλιους πελατες.παλλια τησ ειχανε μπλακ λιστ και μετα το τελος εργοδοτησης δεν μπορουσαν σαν τουριστριες να ερθουν.
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
πορνοκαλησπερες σας!!!! τι μου κανετε??? :2funny:
5 σεπτεμβρη ανεβαινω κιεβ για 5 μερες με φιλο που βαρεθηκε τα τοπια της δυσης και θελει να γνωρισει το ουκρανικο παραδεισο του μουνιου!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
εκλεισα με ουκρανιαν εισητηρια και η ψηλη εκει μου βρηκε γαματο διαμερισμα κεντρο με 50 ευρω,τα πληρωσε αυτη :headbang: την προκαταβολη κιολας γιατι εμβασμα δε παιζει ουτε γουεστερν ουνιον..μαλακες συριζαιοι  :jerking: :jerking: με τα καπιταλ κοντρολ κλπ που μας καταντησατε..να πληρωνουν οι ουκρανιδες!!!!!! :S :S :S :S :S :S :S :S

μιλαω βαιμπερ με 4 νεες γκομενες που γνωρισα απο μαμπα και μπαντου!εχω και κατι παλιες για κανα καφε οχι παραπανω...

επιτελους γιατι στην ελλαδα πηξαμε στις ελλεινιδες μπαζολες και ξερολες...και στους μουσατους επαναστατες αριστερο πυρφορους!!!!!! :vomit:

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πορνοκαλησπερες σας!!!! τι μου κανετε??? :2funny:
5 σεπτεμβρη ανεβαινω κιεβ για 5 μερες με φιλο που βαρεθηκε τα τοπια της δυσης και θελει να γνωρισει το ουκρανικο παραδεισο του μουνιου!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
εκλεισα με ουκρανιαν εισητηρια και η ψηλη εκει μου βρηκε γαματο διαμερισμα κεντρο με 50 ευρω,τα πληρωσε αυτη :headbang: την προκαταβολη κιολας γιατι εμβασμα δε παιζει ουτε γουεστερν ουνιον..μαλακες συριζαιοι  :jerking: :jerking: με τα καπιταλ κοντρολ κλπ που μας καταντησατε..να πληρωνουν οι ουκρανιδες!!!!!! :S :S :S :S :S :S :S :S

μιλαω βαιμπερ με 4 νεες γκομενες που γνωρισα απο μαμπα και μπαντου!εχω και κατι παλιες για κανα καφε οχι παραπανω...

επιτελους γιατι στην ελλαδα πηξαμε στις ελλεινιδες μπαζολες και ξερολες...και στους μουσατους επαναστατες αριστερο πυρφορους!!!!!! :vomit:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
xaxaxax.εγω εκλισα σημερα 12 οχτωβρη οδυσσο 10 μερεσ.σεπτεβριο ναυαγησε λογο ποδοσφαιρου και αποελ.θα πηγαινα 15 μερες αλλα εχω 2 γαμους οικογενοιακους ετσι θα κανω 10 μερες,δεκεβριο ισως να ειμαι κιεβο 4-5 μερεσ και απο εκει λισαβωνα.τωρα η πιτσιρικες μου κιεβο θα ειναι πιο μυαλωμενες  στα 18-22 τους θα ειναι ολες οσες ξερω,θα εχουν καταλαβει την αξια μου μετα απο 4 χρονια απουσιας χαχαχαχ.οδυσσο δεν περνω οραια οπως τοτε κιεβο,απλα  συνδεθηκα με καπειους ανθρωπους,φιλους.για σεπτεβριο 50 ευρο στο κεντρο καλο ειναι το διαμερισμα,αν πηγαινες νιοβρη βρισκεις με 20-30 χρισατικ
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Απο επαγγελματιες τι παιζει;δεν εχω ασχοληθει γενικα..αλλα επειδη παμε παρεα με ενα φιλο ισως αν βρουμε χρονο σκεφτομαστε να φερουμε 2-3 για κανενα παρτυ με ουζα  :knockinb:
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
xaxaxax.εγω εκλισα σημερα 12 οχτωβρη οδυσσο 10 μερεσ.σεπτεβριο ναυαγησε λογο ποδοσφαιρου και αποελ.θα πηγαινα 15 μερες αλλα εχω 2 γαμους οικογενοιακους ετσι θα κανω 10 μερες,δεκεβριο ισως να ειμαι κιεβο 4-5 μερεσ και απο εκει λισαβωνα.τωρα η πιτσιρικες μου κιεβο θα ειναι πιο μυαλωμενες  στα 18-22 τους θα ειναι ολες οσες ξερω,θα εχουν καταλαβει την αξια μου μετα απο 4 χρονια απουσιας χαχαχαχ.οδυσσο δεν περνω οραια οπως τοτε κιεβο,απλα  συνδεθηκα με καπειους ανθρωπους,φιλους.για σεπτεβριο 50 ευρο στο κεντρο καλο ειναι το διαμερισμα,αν πηγαινες νιοβρη βρισκεις με 20-30 χρισατικ
Καλημερα ,για `ΚΙεβο εχεις κανενα μασαζ η σαλον ? για να μη ψαχνω στο μαμπα
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Ο δρομος απο lvov  προς kiev και μετα moscow ειναι νορμαλ ή θα μας φυγει καμοια ζαντα και κανα αμορισερ στον δρομο?οι τροχομπατσοι  σταματανε για δολλαρια?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τα διαμερισματα δεν τα βρισκεις χωρις ρωσικα.στο μιστερ χ για κιεβο γραφει οδο που βρισκονται και τηλεφωνα στα ρωσικα.δεν ξερω αν κανει μεταφραση στα αγγλικα.κιεβο μια φορα στην ζωη μου πηγα σαλον,παντα ειχα μικρουλες εκει.πηγαινα σε μερη που ειχε αρκετες.το τελευτεο μερος που πηγαινα ηταν το βοτκα  μπαρ στο γλοπους μολλ,νομιζω εκλισε τωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom