Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
γεια χαρα παιδια ξανα
20-21 του μηνος ξανανεβαινω  οδικως   κισιναου μολδαβιας
, (γκολφ4 1600 αριστη καασταση)

οποιος πιστος συμετεχει,μεχρι 2 ατομα αν εισατε παρεα
επιστροφη ακριβως σε μια εβδομαδα αυστηρα
κοστος-ατομο
75 εως κισιναου,απο εκει σας πηγαινω αν θελετε αμεσα,αλλιως νεξτ ντει,
σε τραινο η λεωφορειο κ πηγαινετε οντεσα με κανα 8-10ε  ακομα,περιπου
αποσταση γυρω στα 220χλμ ακομα

επιστροφη η μαζι,η μονοι σας,δεν υπαρχει δεσμευση

οσοι ενδιαφερονται πμ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
γεια χαρα παιδια ξανα
20-21 του μηνος ξανανεβαινω  οδικως   κισιναου μολδαβιας
, (γκολφ4 1600 αριστη καασταση)

οποιος πιστος συμετεχει,μεχρι 2 ατομα αν εισατε παρεα
επιστροφη ακριβως σε μια εβδομαδα αυστηρα
κοστος-ατομο
75 εως κισιναου,απο εκει σας πηγαινω αν θελετε αμεσα,αλλιως νεξτ ντει,
σε τραινο η λεωφορειο κ πηγαινετε οντεσα με κανα 8-10ε  ακομα,περιπου
αποσταση γυρω στα 220χλμ ακομα

επιστροφη η μαζι,η μονοι σας,δεν υπαρχει δεσμευση

οσοι ενδιαφερονται πμ
Το πακετο των 75 Ευρω το ατομο δεν περιλαμβανει
Υπνο στο αυτοκινητο που χρεωνεται εξτρα 2 Ευρω τη βραδυ με 2 Ευρω τη βραδυα δανιζω δωρεαν κουβερτα για να σκεπαστειτε τη νυχτα που κανει κρυο και ποτηρι Κοκα Κολας χαρτινο για να ουρήσετε τη νυχτα.Αν θελετε να αυνανιστειτε τη νυχτα σας δανιζω δωρεαν περιοδικα και σας δινω και προφυλακτικο για να μη μου λερωσετε τ'αμαξι ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ και αποσυρομαι διακριτηκα για 10-15 λεπτα (μεχρι να εξπερματωσετε).Το πακετο υπνος περιλαμβανει και δωρεαν κωλοχαρτο αν σας ερθει χεσιμο και θελετε να πατε να κοπρισετε λιγο παρακατω,καθως και σαπουνι για να πλυθειτε στο ρυάκι.Θερμη παρακληση ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΦΑΣΟΛΙΑ την προηγουμενη μερα αν παρετε το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ
Το πακετο Υπνος στ'αμαξι ειναι προερετικο.Κλειστε απο πριν το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ γιατι οι θεσεις ειναι περιορισμενες
ΟΥΔΕΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΦΕΡΩ ΓΙΑ:Επιθεσεις ληστων,Βιαστων.Καθως και για επιθεσεις παντος ειδους αγριων ζωων οπως λυκοι,αρκουδες κλπ. επισης δεν φερω ευθυνη για επιθεσεις φιδιων καθως και για τσιμπηματα κουνουπιων στη διαρκεια της νυχτας
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Το πακετο των 75 Ευρω το ατομο δεν περιλαμβανει
Υπνο στο αυτοκινητο που χρεωνεται εξτρα 2 Ευρω τη βραδυ με 2 Ευρω τη βραδυα δανιζω δωρεαν κουβερτα για να σκεπαστειτε τη νυχτα που κανει κρυο και ποτηρι Κοκα Κολας χαρτινο για να ουρήσετε τη νυχτα.Αν θελετε να αυνανιστειτε τη νυχτα σας δανιζω δωρεαν περιοδικα και σας δινω και προφυλακτικο για να μη μου λερωσετε τ'αμαξι ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ και αποσυρομαι διακριτηκα για 10-15 λεπτα (μεχρι να εξπερματωσετε).Το πακετο υπνος περιλαμβανει και δωρεαν κωλοχαρτο αν σας ερθει χεσιμο και θελετε να πατε να κοπρισετε λιγο παρακατω,καθως και σαπουνι για να πλυθειτε στο ρυάκι.Θερμη παρακληση ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΦΑΣΟΛΙΑ την προηγουμενη μερα αν παρετε το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ
Το πακετο Υπνος στ'αμαξι ειναι προερετικο.Κλειστε απο πριν το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ γιατι οι θεσεις ειναι περιορισμενες
ΟΥΔΕΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΦΕΡΩ ΓΙΑ:Επιθεσεις ληστων,Βιαστων.Καθως και για επιθεσεις παντος ειδους αγριων ζωων οπως λυκοι,αρκουδες κλπ. επισης δεν φερω ευθυνη για επιθεσεις φιδιων καθως και για τσιμπηματα κουνουπιων στη διαρκεια της νυχτας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ωραιος ο ντιμας!!!!!!
παλι στο χεσ,,,μο την πηγε την δουλεια!! :grin: :grin: :grin: :grin:
καλο παντωσ!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Το πακετο των 75 Ευρω το ατομο δεν περιλαμβανει
Υπνο στο αυτοκινητο που χρεωνεται εξτρα 2 Ευρω τη βραδυ με 2 Ευρω τη βραδυα δανιζω δωρεαν κουβερτα για να σκεπαστειτε τη νυχτα που κανει κρυο και ποτηρι Κοκα Κολας χαρτινο για να ουρήσετε τη νυχτα.Αν θελετε να αυνανιστειτε τη νυχτα σας δανιζω δωρεαν περιοδικα και σας δινω και προφυλακτικο για να μη μου λερωσετε τ'αμαξι ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ και αποσυρομαι διακριτηκα για 10-15 λεπτα (μεχρι να εξπερματωσετε).Το πακετο υπνος περιλαμβανει και δωρεαν κωλοχαρτο αν σας ερθει χεσιμο και θελετε να πατε να κοπρισετε λιγο παρακατω,καθως και σαπουνι για να πλυθειτε στο ρυάκι.Θερμη παρακληση ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΦΑΣΟΛΙΑ την προηγουμενη μερα αν παρετε το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ
Το πακετο Υπνος στ'αμαξι ειναι προερετικο.Κλειστε απο πριν το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ γιατι οι θεσεις ειναι περιορισμενες
ΟΥΔΕΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΦΕΡΩ ΓΙΑ:Επιθεσεις ληστων,Βιαστων.Καθως και για επιθεσεις παντος ειδους αγριων ζωων οπως λυκοι,αρκουδες κλπ. επισης δεν φερω ευθυνη για επιθεσεις φιδιων καθως και για τσιμπηματα κουνουπιων στη διαρκεια της νυχτας
Γεια σου ρε Δημητρη ψυχαρα !!....μπράδα πες μας και τι μουσικη θα ακουγεται απο το αμαξιδιο ?....eurobeat ρωσσικα...ή νοσταλγικα σοβιετικου τυπου του 80 ?....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γεια σου ρε Δημητρη ψυχαρα !!....μπράδα πες μας και τι μουσικη θα ακουγεται απο το αμαξιδιο ?....eurobeat ρωσσικα...ή νοσταλγικα σοβιετικου τυπου του 80 ?....
Ρωτα τον balkanexpress77 δεν ξερω αν στα 75 Ευρω συμπεριλαμβανεται το δικαιωμα να διαλεγεις μουσικη στο ραδιοφωνο ή αν αυτο ειναι στα εξτρα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γεια σου ρε Δημητρη ψυχαρα !!....μπράδα πες μας και τι μουσικη θα ακουγεται απο το αμαξιδιο ?....eurobeat ρωσσικα...ή νοσταλγικα σοβιετικου τυπου του 80 ?....
Με το πακετο των 75 Ευρω εχεχε δικαιωμα για ολιγολεπτες στασεις για να αφοδευσετε και να ουρισετε και δωρεαν κωλοχαρτο σε περιπτωση αφοδευσης.Με 1 Ευρω εξτρα εχετε δικαιωμα να παρετε μια ιεροδουλο απο αυτες που στεκονται στο δρομο στ'αμαξι ο ιδιοκτητης αποσυρετε διακριτικα μεχρι να τελειωσει η πραξη ή αν δε βρειτε ιεροδουλο για να  :knockinb: δικαιωμα για εναν αυνανισμο με προφυλακτικο παλι με 1 Ευρω.Στο πακετο Αυνανισμος εχετε δωρεαν προφυλακτικο για να εξπερματωσετε αυνανιζομενος καθως και δανεικα περιοδικα.Οπως  στο πακετο γρηγορο γαμησι και στο πακετο αυνανισμος ο ιδιοκτητης αποσυρετε διακτιτικα μεχρι να τελειωσετε τον Αυνανισμο σας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
γεια χαρα παιδια ξανα
20-21 του μηνος ξανανεβαινω  οδικως   κισιναου μολδαβιας
, (γκολφ4 1600 αριστη καασταση)

οποιος πιστος συμετεχει,μεχρι 2 ατομα αν εισατε παρεα
επιστροφη ακριβως σε μια εβδομαδα αυστηρα
κοστος-ατομο
75 εως κισιναου,απο εκει σας πηγαινω αν θελετε αμεσα,αλλιως νεξτ ντει,
σε τραινο η λεωφορειο κ πηγαινετε οντεσα με κανα 8-10ε  ακομα,περιπου
αποσταση γυρω στα 220χλμ ακομα

επιστροφη η μαζι,η μονοι σας,δεν υπαρχει δεσμευση

οσοι ενδιαφερονται πμ
Στο αμαξι λειτουργει Μίνι Μπαρ τσιγαρα το τεμαχιο 0,5 Ευρω δωρεαν χρηση αναπτηρα του αυτοκινητου,τσιχλα 0,5 Ευρω το τεμαχιο,καραμελα 0,5 Ευρω το τεμαχιο.Κοκα κόλα 3,2 Ευρω το δυλιτρο,Νερο 0,75 Ευρω το μισο λιτρο,Φυστικια 200γρ. 2,2 Ευρω,Σοκολατα 130γρ. 2 Ευρω.Σερβιρονται οινοπνευματωδη:Μπυρα 0,5 λιτρα 2,5 Ευρω,Μπουκαλι ρετσινα μαλαματινα 0,5 λιτρα 3,10 Ευρω Επισης υπαρχει πληρη πακετο ψυχαγωγιας με DVD,ραδιοκασσετοφωνο ταινια 100 λεπτα 0,8 Ευρω,ραδιοφωνο 2 ωρες ο,6 Ευρω δεν φερω ευθυνη για διακοπη σηματος κατα τη διαρκεια της διαδρομης.Επισης παρεχω και υπηρεσιες συντροφιας παντοτε με προφυλακτικο το προγραμμα περιλαμβανει περιποιηση,πρωκτικο ερωτα ευρω 15 τυχον εξπερματωση εκτος προφυλακτικου ρητα χωρις διείσδυση ευρω 5 το προφυλακτικο διανεμεται δωρεαν.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Στο αμαξι λειτουργει Μίνι Μπαρ τσιγαρα το τεμαχιο 0,5 Ευρω δωρεαν χρηση αναπτηρα του αυτοκινητου,τσιχλα 0,5 Ευρω το τεμαχιο,καραμελα 0,5 Ευρω το τεμαχιο.Κοκα κόλα 3,2 Ευρω το δυλιτρο,Νερο 0,75 Ευρω το μισο λιτρο,Φυστικια 200γρ. 2,2 Ευρω,Σοκολατα 130γρ. 2 Ευρω.Σερβιρονται οινοπνευματωδη:Μπυρα 0,5 λιτρα 2,5 Ευρω,Μπουκαλι ρετσινα μαλαματινα 0,5 λιτρα 3,10 Ευρω Επισης υπαρχει πληρη πακετο ψυχαγωγιας με DVD,ραδιοκασσετοφωνο ταινια 100 λεπτα 0,8 Ευρω,ραδιοφωνο 2 ωρες ο,6 Ευρω δεν φερω ευθυνη για διακοπη σηματος κατα τη διαρκεια της διαδρομης.Επισης παρεχω και υπηρεσιες συντροφιας παντοτε με προφυλακτικο το προγραμμα περιλαμβανει περιποιηση,πρωκτικο ερωτα ευρω 15 τυχον εξπερματωση εκτος προφυλακτικου ρητα χωρις διείσδυση ευρω 5 το προφυλακτικο διανεμεται δωρεαν.
koka kola k fystikia giati τοσο ακριβα? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
τ αλλα λογικα ειναι,,, :2funny: :2funny: :2funny:
dvd δεν εχει το οχημα,
μνο ,ραδιοκασετοφωνο με lcd δισπλαυ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Ρωτα τον balkanexpress77 δεν ξερω αν στα 75 Ευρω συμπεριλαμβανεται το δικαιωμα να διαλεγεις μουσικη στο ραδιοφωνο ή αν αυτο ειναι στα εξτρα?
φευγουμε κυριακη πρωι,θ ακουμε θεια λειτουργια,να συγχωρεθουν οι αμαρτιες μας,προκαταβολικα!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φευγουμε κυριακη πρωι,θ ακουμε θεια λειτουργια,να συγχωρεθουν οι αμαρτιες μας,προκαταβολικα!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Αν οι επιβατες ειναι αθεοι?Δεν θα γουσταρουνε θεια λειτουργεια.Αν ειναι Μουσουλμανοι και τους βαλεις θεια λειτουργεια θα στο σπασουνε το ομημα και μπορει και να σε  :ak:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.ΣΩΣΤΑ?
ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ? :rolleyes:

Ε τωρα δε ξερω και να σου πω χρονολογια  :2funny: , αλλα αν ηταν να περιμενες κανονικη εκδοση βιζας, που πρεπει να γινει απο εσενα προσκληση, να παει η κοπελα αυτοπροσωπως ενα καρο χαρτια και μαλακιες στην πρεσβεια εκει περα,να διξει οτι εχει λεφτα στην ακρη, και ολες αυτες οι αιδιες, απο τις 100 ουκρανιδουλες που ψηνοναι για ελλαδα,ζητημα να ερχονταν τελικως οι 5.
Βασικα ειχε γινει ντορος με αυτο το συστημα εκδοσης βιζας (που κοστιζει 215+ ευρω στο Κιεβο, 300 στις μικρες πολεις) και ειχε κατηγορηθει εκει ο πρεσβης (νομιζω το 2007 εγινε αυτο μπορει και να κανω λαθος) και τον ειχε καμπανιασει η ουκρανικη κυβερνηση (μαλλον επειδη επερνε μικρο μερτικο μιζας  :2funny: )
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
Ε τωρα δε ξερω και να σου πω χρονολογια  :2funny: , αλλα αν ηταν να περιμενες κανονικη εκδοση βιζας, που πρεπει να γινει απο εσενα προσκληση, να παει η κοπελα αυτοπροσωπως ενα καρο χαρτια και μαλακιες στην πρεσβεια εκει περα,να διξει οτι εχει λεφτα στην ακρη, και ολες αυτες οι αιδιες, απο τις 100 ουκρανιδουλες που ψηνοναι για ελλαδα,ζητημα να ερχονταν τελικως οι 5.
Βασικα ειχε γινει ντορος με αυτο το συστημα εκδοσης βιζας (που κοστιζει 215+ ευρω στο Κιεβο, 300 στις μικρες πολεις) και ειχε κατηγορηθει εκει ο πρεσβης (νομιζω το 2007 εγινε αυτο μπορει και να κανω λαθος) και τον ειχε καμπανιασει η ουκρανικη κυβερνηση (μαλλον επειδη επερνε μικρο μερτικο μιζας  :2funny: )

παλια ειναι αυτα. Τωρα η Βιζα κοστιζει 35 ευρω κι η Ουκρανιδουλα θελει μια κατασταση μισθοδοσιας, ενα υπολοιπο τραπεζικου λογαριασμου και μια βεβαιωση κρατησης σε ξενοδοχειο και περνει βιζα σχετικα ευκολα. Προσκληση θες για απορες κορασιδες που δεν εχουν δουλεια/εισοδημα κλπ και πρεπει εσυ να στειλεις στο προξενιο βεβαιωση οτι θα την φιλοξενησεις και θα καλυψεις τα εξοδα της και τετοιες μαλακιες, αυτο ναι περνει χρονο, το απλο τουριστικο περνει καμια βδομαδα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Κοιταχτε εδω  :2funny: :jerking:    [youtube=425,350]RwXrZiKxJ-4[/youtube]

μετα μου λετε για νησια :jerking:Πρεπει να μαζευτουμε οι Μπουρδελιαρηδες να κανουμε κ'εμεις ενα τετοιο βιντεο στα κεντρικα της Φυλης :2funny:ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΦΥΛΗΗΉΣ  :2funny:.Μ'αρεσει που οι γυναικες απο τους αντρες ειναι ξεχωριστα  :2funny:
δημητρη για να γελασουμε λιγο για δωσε ποσοστο πιθανοτητων να γαμησει αυτος ο χοντρουλης στη μυκονο εστω κατι παραπανω απο τη χουφτα του στο 0:27 του βιντεο
οχι δηλαδη οτι οι αλλοι θα κανουν κατι καλυτερο .......
 

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους!

Δεν γράφω πολύ στο site (αν και μέλος από το 2007) αλλά αποφάσισα να περιγράψω το τι έγινε στο ταξίδι μου στο Κίεβο!
(Ευχαριστώ τον Nuktero και τον NNNKKK που απάντησαν στις ερωτήσεις μου.)

Είχα κάνει προεργασία από πριν, μέσω vk, και είχα τηλέφωνο από 5 κοπέλες οι οποίες είχαν δεχτεί να συναντηθούν μαζί μου για ένα ποτάκι (μετά από μερικές μέρες συζητησούλας).
Το οτί δέχεται κάποια κοπέλα να βγει μαζί σου δεν σημαίνει (όπως είπε και κάπου αλλού ο πορνομετανάστης) οτί θα γαμήσεις σίγουρα... Σημαίνει όμως οτι είδε κάτι ενδιαφέρον πάνω σου (εμφάνιση? διαφορετικότητα? status? παραμύθι που πούλησες? ) και αποφάσισε να σε συναντήσει. Το αν θα γαμήσεις εξαρτάται από πάρα πολλές παραμέτρους...

Την 1η μέρα λοιπόν, συνάντησα το απογευματάκι μια κοπελίτσα 24χρ, πολύ ψηλή, με αρκετά ωραίο πρόσωπο και στυλ . Ενθουσιάστηκα όταν την είδα από κοντά... Κάτσαμε στο Decadence έξω, και αφού δεν πείναγε, πήραμε 1 μπουκάλι κρασί! (αν και το κρασί είναι πολύ ακριβό στο κίεβο - ακόμα περισσότερο στην Αγ.Πετρούπολη - είναι μια καλή λύση για να χαλαρώσει η κοπέλα και να εξελιχθεί καλά η βραδυά...)
Υπήρχε πολύ καλή χημεία και σε 1 ώρα έπαιζαν φιλάκια. Μετά κανά 2ωρο φύγαμε και πήγαμε στο Dlux (20 ευρώ είσοδος εγώ αν θυμάμαι καλά, τζάμπα η γκόμενα). Ωραίο κλαμπάκι με καλό κόσμο (και Τούρκους πέφτουλες που δεν κάνανε τίποτα). Εκεί έπαιξαν άγρια χαμουρέματα... Όταν όμως ήρθε η ώρα να φύγουμε, η γκόμενα μου είπε πως δεν θα ήθελε να ρθει στο διαμέρισμα μου από την 1η μέρα...

Anyway, ετσι και έγινε (δεν την πίεσα και εγώ πάρα πολύ μην ξενερώσει), και συναντηθήκαμε και την 2η μέρα, όπου παίχτηκε το ίδιο σκηνικό... πολλές ώρες μαζί, καλή χημεία, χαμούρεμα πολύωρο. Και όμως πάλι δεν ήρθε στο διαμέρισμα, εξηγόντας μου πως "Αν ειναι να μην ξανασυναντηθούμε, τότε δεν θα ήθελε να γαμηθεί μόνο για 1 βραδυά... Αν κρατήσουμε επαφή τότε θα αξίζει περισσότερο ότι γίνει"
Και έτσι πάλι δεν έγινε τίποτα. Την 3η μέρα θα φευγε να πάει στους δικούς της σε κάποιο χωριό οπότε έληξε η φάση εκεί.
Γενικά μου άφησε την εντύπωση ειλικρινούς κοπέλας, που δεν κοίταγε να φάει λεφτά (πχ παζάρευε 5 λεπτά με τους ταξιτζήδες έξω από το κλαμπ για να ρίξει την τιμή, να μην χρεωθώ πολύ), και που θα ήθελε να κάνει κάποια σχέση μαζί μου, οπότε κράτησα επαφή, και ...... κατεβαίνει σε λίγες μέρες να πάμε διακοπές μαζί στη Ρόδο!!!!!!!

Την 3η μέρα συνάντησα το μεσημεράκι (μαζί με τον φίλο που ανεβήκαμε Κίεβο) 1 άλλη γκομενίτσα που έφερε και αυτή μια φίλη της. Ήδη μου χε πει πως μένουν Ντνιπροπετροβσκ και θα φεύγανε σε 2 ώρες, αλλά είπα να τις συναντήσω να γίνει μια 1η επαφή. Ήπιαμε έναν καφέ, μιλήσαμε και γελάσαμε αρκετά, και κανονίσαμε όταν ξαναπάμε Κίεβο, να συναντηθούμε!!!!!

Το βραδάκι συναντήθηκα με μια άλλη γκομενίτσα, 20χρ, κοντούλα, ξανθούλα, με την οποία μιλάγαμε αρκετά στο vk. Πριν συναντηθούμε, προς το απόγευμα, μου είπε περίπου τα εξής "Μου αρέσεις πολύ, θα ήθελα να συναντηθούμε, και όχι μόνο να συναντηθούμε αλλά να περάσουμε καλά κιόλας ;) Αλλά θα ήθελα να σου ζητήσω να μου δώσεις και κάτι..." 
Επειδή τα περιθώρια στένευαν, είπα δε γαμιέται, και την ρώτησα πόσα?  όπου μου απάντησε "όσα θέλεις να μου δώσεις εσύ". Και της ειπα 80 ευρώ.
Ήρθε λοιπόν κατευθείαν στο διαμέρισμα, τα είπαμε λίγο, ήπιαμε αρκετά, και μετά πήγαμε στο φοβερό διπλό jacuzzi που είχα, και μέτα κανά 40λεπτο άρχισε το κυρίως πάρτυ, το οποίο κράτησε κανά 2ωρο!! Συνολικά ήμασταν μαζί 5 ώρες, και η κοπελίτσα ήταν πολύ φρέσκια και χαρωπή, αν και φαινομενικά ντροπαλή αρχικά!

Αυτά από το 1ο ταξίδι μου στο Κίεβο (το 2ο σε λίγες βδομάδες :)

 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
@@@@απολωνα

πολυ αναλυτικη κι ωραια περιγραφη οδηγει στο ευκολο συμπερασμα.!!!
οτι
μονο εαν εχετε στοχο κ μπορειτε να φερετε καποια για διακοπες
μπορειτε και ,οικονομικα δηλ
,και νασαστε χωρις μονιμη σχεση-γαμο,στην ελλαδα  ;)
αξιζει να ασχολεισαι με λοβ στορις,που καταληγουν αργα κκι οχι σιγουρα στο ποθητο γκολ  :knockinb:
καλυτερη περιπτωση οι σεμι-προ.ξεκαθαρα,οχι κολ γκιρλς κ λοιπες μαλ..ιες,που 90% ειναι κ μαπα το γαμησι κ πολυ προφεσιοναλ,δηλ οφ.. :S
οπως αυτη που βρηκες,κ περασες σουπερ με το 80ρικακι,, :fuck1: :fuck1: :fuck1: :rockon: :rockon:
γιατι οταν εισαι περαστικος ο χρονος δεν αρκει για λαβ στορυ ,ακομα κι αν κατσει η φαση εχεις "ξοδεψει" 4-5 απο τις 7 πολυτιμες μερες σου για ΜΙΑ ντεβουσκα.. ;)
βαλε οτι ξοδευειες 60-70 μερα για διαμονη κ φαγητα ταξι κλπ,βαλε κ τα εισητηρια σου,300 και ευρα,,κι οπως επισης πολυ σωστα ανεφερες το υψηλοτατο κοστος στα κλαμπ καφε κλπ,πολυ πιο ακριβα απ εδω,στοιχιζει μια απλη εξοδος εκει, :helpplea: :helpplea: :helpplea:
,μεγαλος ο τζρεμες,εκτος αν υπολογιζιες ν απαρεις μονιμη συντροφο απο εκει,  :helpplea:
οποτε  αλλαζει λιγο(και το "κριμα" στο λαιμο σου  φυσικα  )  :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρη για να γελασουμε λιγο για δωσε ποσοστο πιθανοτητων να γαμησει αυτος ο χοντρουλης στη μυκονο εστω κατι παραπανω απο τη χουφτα του στο 0:27 του βιντεο
οχι δηλαδη οτι οι αλλοι θα κανουν κατι καλυτερο .......
Μυκονο πανε πολλοι.Απο αυτους που πανε ο ενας στους 100 εχει λεφτα.Αυτοι πανε εκει γιατι πανε διασημοτητες και θελουνε να ειναι in το  :knockinb: δεν τους ενδιαφερει καθολου.Ποσοστο 0% οτι θα  :knockinb:  :2funny:.Ενα δεν καταλαβαινω να παει κανεις σε καποιο νησι να χαλασει ενα σωρο λεφτα και να φυγει αγαμητος.Ενω με τα λεφτα που θα περασει στη Μυκονο μια βδομαδα θα μπορουσε να παει ανατολικη ευρωπη για 2 βδομαδες ή Τα'ι'λανδη για ενα μηνα  :rockon:!Η Μυκονος εχει τρελλες τιμες!Ακουγα μια μακαρωναδα 25 Ευρω  :2funny:!Και σιγα το μερος :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
γεια χαρα παιδια ξανα
20-21 του μηνος ξανανεβαινω  οδικως   κισιναου μολδαβιας
, (γκολφ4 1600 αριστη καασταση)

οποιος πιστος συμετεχει,μεχρι 2 ατομα αν εισατε παρεα
επιστροφη ακριβως σε μια εβδομαδα αυστηρα
κοστος-ατομο
75 εως κισιναου,απο εκει σας πηγαινω αν θελετε αμεσα,αλλιως νεξτ ντει,
σε τραινο η λεωφορειο κ πηγαινετε οντεσα με κανα 8-10ε  ακομα,περιπου
αποσταση γυρω στα 220χλμ ακομα

επιστροφη η μαζι,η μονοι σας,δεν υπαρχει δεσμευση

οσοι ενδιαφερονται πμ
Το πακετο των 75 Ευρω το ατομο δεν περιλαμβανει
Υπνο στο αυτοκινητο που χρεωνεται εξτρα 2 Ευρω τη βραδυ με 2 Ευρω τη βραδυα δανιζω δωρεαν κουβερτα για να σκεπαστειτε τη νυχτα που κανει κρυο και ποτηρι Κοκα Κολας χαρτινο για να ουρήσετε τη νυχτα.Αν θελετε να αυνανιστειτε τη νυχτα σας δανιζω δωρεαν περιοδικα και σας δινω και προφυλακτικο για να μη μου λερωσετε τ'αμαξι ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ και αποσυρομαι διακριτηκα για 10-15 λεπτα (μεχρι να εξπερματωσετε).Το πακετο υπνος περιλαμβανει και δωρεαν κωλοχαρτο αν σας ερθει χεσιμο και θελετε να πατε να κοπρισετε λιγο παρακατω,καθως και σαπουνι για να πλυθειτε στο ρυάκι.Θερμη παρακληση ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΦΑΣΟΛΙΑ την προηγουμενη μερα αν παρετε το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ
Το πακετο Υπνος στ'αμαξι ειναι προερετικο.Κλειστε απο πριν το πακετο ΥΠΝΟΣ ΣΤ'ΑΜΑΞΙ γιατι οι θεσεις ειναι περιορισμενες
ΟΥΔΕΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΦΕΡΩ ΓΙΑ:Επιθεσεις ληστων,Βιαστων.Καθως και για επιθεσεις παντος ειδους αγριων ζωων οπως λυκοι,αρκουδες κλπ. επισης δεν φερω ευθυνη για επιθεσεις φιδιων καθως και για τσιμπηματα κουνουπιων στη διαρκεια της νυχτας

Για την κυριακη 18 Αυγουστου για Κισινιωφ με την balkanexpress  ολες οι θεσεις στην Α'κατηγορια ειναι κλεισμενες.Υπαρχουν 2 θεσεις Α'κατηγορια για την κυριακη 25 Αυγουστου.Λογο της μεγαλης ζητησης βαλαμε και 2η θεση στο οχημα ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 40 ΕΥΡΩ μεχρι το Κισινιωφ και ΠΑΚΕΤΟ ΥΠΝΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ 1 ΕΥΡΩ στη β'κατηγορια που περιλαμβανει δανεικη Κουβερτα και απεριοριστο αρθμο εξπερματωσεων απο Αυνανισμο.Στη Β'Κατηγορια επιτρεπεται ο Αυνανισμος χωρις προφυλακτικο! :).Οι θεσεις στη Β'Κατηγορια ειναι περιορισμενες κλειστε τωρα θεση μετα δεν θα υπαρχουν!Στη φωτογραφια οι θεσεις στη Β'Κατηγορια της balkanexpress  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 466635.jpg
    466635.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 22

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
παλια ειναι αυτα. Τωρα η Βιζα κοστιζει 35 ευρω κι η Ουκρανιδουλα θελει μια κατασταση μισθοδοσιας, ενα υπολοιπο τραπεζικου λογαριασμου και μια βεβαιωση κρατησης σε ξενοδοχειο και περνει βιζα σχετικα ευκολα. Προσκληση θες για απορες κορασιδες που δεν εχουν δουλεια/εισοδημα κλπ και πρεπει εσυ να στειλεις στο προξενιο βεβαιωση οτι θα την φιλοξενησεις και θα καλυψεις τα εξοδα της και τετοιες μαλακιες, αυτο ναι περνει χρονο, το απλο τουριστικο περνει καμια βδομαδα.

Thanks TempT ! ;)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Μυκονο πανε πολλοι.Απο αυτους που πανε ο ενας στους 100 εχει λεφτα.Αυτοι πανε εκει γιατι πανε διασημοτητες και θελουνε να ειναι in το  :knockinb: δεν τους ενδιαφερει καθολου.Ποσοστο 0% οτι θα  :knockinb:  :2funny:.Ενα δεν καταλαβαινω να παει κανεις σε καποιο νησι να χαλασει ενα σωρο λεφτα και να φυγει αγαμητος.Ενω με τα λεφτα που θα περασει στη Μυκονο μια βδομαδα θα μπορουσε να παει ανατολικη ευρωπη για 2 βδομαδες ή Τα'ι'λανδη για ενα μηνα  :rockon:!Η Μυκονος εχει τρελλες τιμες!Ακουγα μια μακαρωναδα 25 Ευρω  :2funny:!Και σιγα το μερος :2funny:
ααασε μη τα πολυ λες γιατι και καμια φορα και τα μοσχαρια ξυπνανε....θα μου πεις αλλο  τα μοσχαρια και αλλο αυτοι οι αθεραπευτα μαλακες
ασε ασε μια χαρα στη μυκονο και τα νησια να πηγαινουν να σοφατιζουν και λιγο τα ενοικιαζομενα....υγρασια εχει εκει το χειμωνα
αλλα και απο τις ελλεηνιδες πιστευω  οτι 90 στις 100 σεξ μονο με αγγουρια κανουν εκει
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Για την κυριακη 18 Αυγουστου για Κισινιωφ με την balkanexpress  ολες οι θεσεις στην Α'κατηγορια ειναι κλεισμενες.Υπαρχουν 2 θεσεις Α'κατηγορια για την κυριακη 25 Αυγουστου.Λογο της μεγαλης ζητησης βαλαμε και 2η θεση στο οχημα ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 40 ΕΥΡΩ μεχρι το Κισινιωφ και ΠΑΚΕΤΟ ΥΠΝΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ 1 ΕΥΡΩ στη β'κατηγορια που περιλαμβανει δανεικη Κουβερτα και απεριοριστο αρθμο εξπερματωσεων απο Αυνανισμο.Στη Β'Κατηγορια επιτρεπεται ο Αυνανισμος χωρις προφυλακτικο! :).Οι θεσεις στη Β'Κατηγορια ειναι περιορισμενες κλειστε τωρα θεση μετα δεν θα υπαρχουν!Στη φωτογραφια οι θεσεις στη Β'Κατηγορια της balkanexpress  :2funny:
αξιοτιμε κυριε δημητριε πορνομεταναστιε
ευχαριστομεν δια την προβολην απο μερους σας της εταιρειας μας
ομως
εκ μερους της εταιριας μας σας ενημερωνω οτι οι θεσεις Β εχουν εξυχρονισυει με την συνη-συμφορα της ΕΕ,  :grin:
προγραματα ΕΣΠΑ(σα τ αρχι,,ια μου)  :grin:
πλεον η εικονιζομενη κλιναμαξα διαθετει πτυσομενη τεντα,και διπλα λαστιχα

μετα τιμης
ο γεν διευθυντης
Κλαπ-αρχιδης Αβλαξ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :lheel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom