Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το Θυμάμαι... Ωραίες αναλύσεις για πολιτική και οικονομική κατάσταση στις χώρες του ανατολικού μπλόκ με σοβαρό υφος που βοήθησαν πολλούς! Πολλές προβλέψεις επίσης έπεσαν μέσα με 100% επιτυχία! ΄Με πρώτη και καλύτερη αυτή για την "επέλαση" της κρίσης πολύ πριν ο πολύς ο κόσμος υποπτευτεί κάτι! Είχαν γίνει και άλλες που μακάρι να μην επαληθευτούν ποτέ αν και δυστηχώς δείχνουν νομοτέλεια...
Δυστηχώς το τελευταίο καιρό οποιαδήποτε συζήτηση πάει να γίνει ξεφτιλίζεται απο συγκεκριμένα άτομα με αποτέλεσμα και οι λίγοι εναπομείναντες των παλιών καιρών να αναλόνονται σε κωμικού ύφους ποσταρίσματα...
...δικιο βουνο...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πορνομεταναστη πρεπει να παραδεχτεις για ενα πραμα τον σχινοχαρα... δεν εχει μουσια οπως το 80% των ελληνων
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πορνομεταναστη πρεπει να παραδεχτεις για ενα πραμα τον σχινοχαρα... δεν εχει μουσια οπως το 80% των ελληνων
Ειχε ενα απαισιο μουσι τωρα δεν ξερω πότε?Ειχε βαλει φωτογραφιες.Πολυ αηδια :shit: αυτο που δειχνει το πολυ χαμηλο επιπεδο που εχει πεσει το σα'ι'τ ειναι οτι οταν πρωτοεβαλε της φωτογραφιες του πολυ λιγοι βρεθηκανε να τον κραξουνε.Γιατι παρα πολλοι εδω μεσα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟΙ ΤΟΥ!Και εμφανησιακα και απο επιπεδο μορφωσης.Το χειροτερο ειναι οτι εφυγαν μελη του σα'ι'τ σαν τον Ιωσηφ,τον Νεαρχο και αλλους ανθρωπους επιπεδου και ηρθε αυτη η αθλιοτητα στη θεση τους
Το Θυμάμαι... Ωραίες αναλύσεις για πολιτική και οικονομική κατάσταση στις χώρες του ανατολικού μπλόκ με σοβαρό υφος που βοήθησαν πολλούς! Πολλές προβλέψεις επίσης έπεσαν μέσα με 100% επιτυχία! ΄Με πρώτη και καλύτερη αυτή για την "επέλαση" της κρίσης πολύ πριν ο πολύς ο κόσμος υποπτευτεί κάτι! Είχαν γίνει και άλλες που μακάρι να μην επαληθευτούν ποτέ αν και δυστηχώς δείχνουν νομοτέλεια...
Δυστηχώς το τελευταίο καιρό οποιαδήποτε συζήτηση πάει να γίνει ξεφτιλίζεται απο συγκεκριμένα άτομα με αποτέλεσμα και οι λίγοι εναπομείναντες των παλιών καιρών να αναλόνονται σε κωμικού ύφους ποσταρίσματα...
Δεν χρειαζεται να εισαι και σοφος για να καταλαβεις αν καπου κατι δεν παει καλα.Τωρα με τη Ρωσσια δεν ξερω τι θα γινει?Ισως οι Αμερικανοι το ξερουν οτι και χωρις να πεσουν οι τιμες του πετρελαιου η Ρωσσικη οικονομια θα παει κατα διαολου.Βλεπω ολους τους δεικτες να πεφτουν βλεπω να αρχιζει μια μικρη πτωση του Α.Ε.Π (οχι βεβαια σαν της Ελλαδας) και συνεχεια διαβαζω για επιχειρησεις που κλεινουν συν φυσικα και την μεγαλη εξαγωγη κεφαλαιων απο τη Ρωσσια.Αυτο προς το παρον δεν εχει αντικτυπο στην Ρωσσικη κοινωνια ακομα και μπορει να μην εχει για μερικους μηνες ακομα.Το προβλημα της Ρωσσιας ειναι ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ!Οταν για καταναλοτικο δανειο εχεις τουλαχιστον 25% επιτοκιο που να βγεις!Για στεγαστικο απο 15%  :headbang: (συνηθως 18-21%).Εδω οι κρισεις συνηθως ερχονται ξαφνικα και οχι σιγα σιγα οπως στην Ελλαδα.Αν οι Αμερικανοι ριξουν της τιμες του πετρελαιου η Ρωσσικη οικονομια που ετσι κ'αλλιως εχει προβλημα θα παθει μεγαλη ζημια θα ζησουμε καταστασεις του 1998.Η πλακα ειναι οτι σε αντιθεση με την Ελλαδα στη Ρωσσια οταν γινεται κατι γινεται τον Αυγουστο!Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο ή οχι? :think:ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 1991 Πραξικοπημα,Αυγουστος 1998 Οικονομικο Κραχ,Αυγουστος 2008 αρχη της πτωσης της Ρωσσικης οικονομιας και παραλιγο οικονομικο κραχ.Τα παρακολουθω ολα απο πολυ κοντα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ουκρανίδες?


Στη πορεία θα καταλάβεις πως φτάσαμε ως εδώ...

Ουκρανίδες κατά το Γερμανίδες ρε αγράμματε; Μολονότι παρακολουθώ κι εγώ καιρό το thread, το οποίο δεν έχει καμία σχέση με τον τίτλο του, δεν θα έμπαινα στον κόπο να απαντήσω, αν δεν ήσουν τόσο προκλητικός.

Ok φτάνει η κοπέλα σου να είναι απο Ουκρανία!

Εδώ το τελευταίο χρόνο σχεδόν κανένας δεν έχει κοπέλα απο Ουκρανία....
:2funny: :2funny: :2funny:

Έχεις να προσφέρεις κάτι στην επιστήμη?

Κι εγώ έχω σχέση τα τελευταία χρόνια σχέση με μία Ουκρανή, όπως είναι το σωστό και όχι Ουκρανίδα, ούτε Ουκρανέζα, όπως μόνο οι αγράμματοι τις αποκαλούν και σε παραπέμπω και στον Μπαμπινιώτη -αν τον έχεις ακουστά- για το αληθές. Μάθε λοιπόν, ότι το thread δεν υφίσταται καν, γιατί πολύ απλά δεν υφίστανται Ουκρανές μουνάρες. Γιατί; Γιατί πολύ απλά η καταγωγή τους κρατάει από ένα συνονθύλευμα εθνοτήτων -Ρωσία (κυρίως από το Κίεβο και ανατολικά), Καζακστάν, Γεωργία, Πολωνία, πολλές είναι Εβραίες (στα παράλια της Μαύρης Θάλλασας)- και μόνο στα χαρτιά είναι στην πραγματικότητα στην συντριπτική τους πλειοψηφία Ουκρανές. Η δική μου επί παραδείγματι είναι από τον πατέρα της Ρωσίδα -και κάλλιστα την λες λόγω εμφάνισης Ρωσίδα- και από τη μητέρα της από άλλη πρώην Σοβιετική Δημοκρατία, που για ευνόητους λόγους δεν αποκαλύπτω.

Κάνε μας μια περίληψη με ότι πιστευεις οτι θα μας κάνει ...σωφότερους!
Απο ποιά πολη είναι?
Πως την γνώρισες?
Τι απαιτήσεις έχει απο εσένα?
Έχεις πάει να την βρείς?

Είσαι τόσο ΜΑΛΑΚΑΣ που σε ένα ανοιχτό forum, ζητάς στοιχεία, που μπορεί να φωτογραφίσουν τον άλλο σε τυχόν οικεία του άτομα, που μπορεί να μπαίνουν στο site. Και τι σε νοιάζει εσένα από ποια πόλη είναι η γυναίκα του αλλουνού, πως την γνώρισε και τι απαιτήσεις έχει αυτή απ' αυτόν και αυτός απ' αυτήν; Αυτά δεν παίζουν κανέναν άλλο ρόλο πέραν του κουτσομπολιού.

Η συμπεριφορά της είναι νορμάλ σε όλα?

Αντε να μπούμε λίγο στο θέμα μας!

Επειδή προφανώς και από φωτογραφίες που είδα κάποτε να έχεις αναρτήσει από ταξίδι σου στην Ουκρανία, αλλά και από το φτωχό γνωστικό σου επίπεδο ή είσαι πιτσιρικάς ή μικροδείχνεις και είσαι εντελώς ΜΑΛΑΚΑΣ, σε πληροφορώ ότι στη ζωή γενικότερα η συμπεριφορά του καθενός απέναντί σου εξαρτάται από την δική σου συμπεριφορά απέναντι στους άλλους. Το αν γεννήθηκε ο άλλος στη Ρωσία, τη Γερμανία, την Αμερική ή την Ζουαζιλάνδη, δεν παίζει κανέναν ρόλο, αν εσύ και ο άλλος είστε ξεκάθαροι και εντάξει στη σχέση σας. Και σε μία σχέση για να κρατήσει, γίνονται αμοιβαίοι συμβιβασμοί και υποχωρήσεις. Όλα τα άλλα περί διαφορετικής παιδείας, κουλτούρας και δεν ξέρω εγώ τι άλλο είναι φληναφήματα για να περνά η ώρα.

Βάλε λοιπόν το μυαλό σου να δουλέψει, κάνε την αυτοκριτική σου και δες που σε παίρνει και που δεν σε παίρνει και ζήσε τη ζωή σου έξω από τις μαλακίες που γράφονται σε ένα site με τον τίτλο bourdela, που δεν έχει καμία σχέση με την πραγματική ζωή, παρά μόνο με τον αγοραίο έρωτα...
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Ουκρανίδες κατά το Γερμανίδες ρε αγράμματε; Μολονότι παρακολουθώ κι εγώ καιρό το thread, το οποίο δεν έχει καμία σχέση με τον τίτλο του, δεν θα έμπαινα στον κόπο να απαντήσω, αν δεν ήσουν τόσο προκλητικός.


Κι εγώ έχω σχέση τα τελευταία χρόνια σχέση με μία Ουκρανή, όπως είναι το σωστό και όχι Ουκρανίδα, ούτε Ουκρανέζα, όπως μόνο οι αγράμματοι τις αποκαλούν και σε παραπέμπω και στον Μπαμπινιώτη -αν τον έχεις ακουστά- για το αληθές. Μάθε λοιπόν, ότι το thread δεν υφίσταται καν, γιατί πολύ απλά δεν υφίστανται Ουκρανές μουνάρες. Γιατί; Γιατί πολύ απλά η καταγωγή τους κρατάει από ένα συνονθύλευμα εθνοτήτων -Ρωσία (κυρίως από το Κίεβο και ανατολικά), Καζακστάν, Γεωργία, Πολωνία, πολλές είναι Εβραίες (στα παράλια της Μαύρης Θάλλασας)- και μόνο στα χαρτιά είναι στην πραγματικότητα στην συντριπτική τους πλειοψηφία Ουκρανές. Η δική μου επί παραδείγματι είναι από τον πατέρα της Ρωσίδα -και κάλλιστα την λες λόγω εμφάνισης Ρωσίδα- και από τη μητέρα της από άλλη πρώην Σοβιετική Δημοκρατία, που για ευνόητους λόγους δεν αποκαλύπτω.

Είσαι τόσο ΜΑΛΑΚΑΣ που σε ένα ανοιχτό forum, ζητάς στοιχεία, που μπορεί να φωτογραφίσουν τον άλλο σε τυχόν οικεία του άτομα, που μπορεί να μπαίνουν στο site. Και τι σε νοιάζει εσένα από ποια πόλη είναι η γυναίκα του αλλουνού, πως την γνώρισε και τι απαιτήσεις έχει αυτή απ' αυτόν και αυτός απ' αυτήν; Αυτά δεν παίζουν κανέναν άλλο ρόλο πέραν του κουτσομπολιού.

Επειδή προφανώς και από φωτογραφίες που είδα κάποτε να έχεις αναρτήσει από ταξίδι σου στην Ουκρανία, αλλά και από το φτωχό γνωστικό σου επίπεδο ή είσαι πιτσιρικάς ή μικροδείχνεις και είσαι εντελώς ΜΑΛΑΚΑΣ, σε πληροφορώ ότι στη ζωή γενικότερα η συμπεριφορά του καθενός απέναντί σου εξαρτάται από την δική σου συμπεριφορά απέναντι στους άλλους. Το αν γεννήθηκε ο άλλος στη Ρωσία, τη Γερμανία, την Αμερική ή την Ζουαζιλάνδη, δεν παίζει κανέναν ρόλο, αν εσύ και ο άλλος είστε ξεκάθαροι και εντάξει στη σχέση σας. Και σε μία σχέση για να κρατήσει, γίνονται αμοιβαίοι συμβιβασμοί και υποχωρήσεις. Όλα τα άλλα περί διαφορετικής παιδείας, κουλτούρας και δεν ξέρω εγώ τι άλλο είναι φληναφήματα για να περνά η ώρα.

Βάλε λοιπόν το μυαλό σου να δουλέψει, κάνε την αυτοκριτική σου και δες που σε παίρνει και που δεν σε παίρνει και ζήσε τη ζωή σου έξω από τις μαλακίες που γράφονται σε ένα site με τον τίτλο bourdela, που δεν έχει καμία σχέση με την πραγματική ζωή, παρά μόνο με τον αγοραίο έρωτα...
Με καλυψες πληρως +1000
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Δεν ειναι πιτσιρικας ο Glock Perfection , κοντευει τα 40αντα και δεν καταλαβαινει οτι δεν διδασκεσαι απο εμπειριες αλλων.
 

Επισκέπτης
Πάλι πόλεμο στο Μεσ- Ευρωπαικο-Ανατολικό;  :S
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Και πως τις γνωρισατε ρε μαγκες τις ουκρανες σας? πηγατε στΗν ουκρανια επι τουτου για να βρειτε γυναικα? μεσω ιντερνετ? ηταν ηδη ελλαδα?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Και πως τις γνωρισατε ρε μαγκες τις ουκρανες σας? πηγατε στΗν ουκρανια επι τουτου για να βρειτε γυναικα? μεσω ιντερνετ? ηταν ηδη ελλαδα?

Ανήκεις στην ίδια κατηγορία;

Δεν ειναι πιτσιρικας ο Glock Perfection , κοντευει τα 40αντα και δεν καταλαβαινει οτι δεν διδασκεσαι απο εμπειριες αλλων.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ουκρανίδες κατά το Γερμανίδες ρε αγράμματε; Μολονότι παρακολουθώ κι εγώ καιρό το thread, το οποίο δεν έχει καμία σχέση με τον τίτλο του, δεν θα έμπαινα στον κόπο να απαντήσω, αν δεν ήσουν τόσο προκλητικός.


Κι εγώ έχω σχέση τα τελευταία χρόνια σχέση με μία Ουκρανή, όπως είναι το σωστό και όχι Ουκρανίδα, ούτε Ουκρανέζα, όπως μόνο οι αγράμματοι τις αποκαλούν και σε παραπέμπω και στον Μπαμπινιώτη -αν τον έχεις ακουστά- για το αληθές. Μάθε λοιπόν, ότι το thread δεν υφίσταται καν, γιατί πολύ απλά δεν υφίστανται Ουκρανές μουνάρες. Γιατί; Γιατί πολύ απλά η καταγωγή τους κρατάει από ένα συνονθύλευμα εθνοτήτων -Ρωσία (κυρίως από το Κίεβο και ανατολικά), Καζακστάν, Γεωργία, Πολωνία, πολλές είναι Εβραίες (στα παράλια της Μαύρης Θάλλασας)- και μόνο στα χαρτιά είναι στην πραγματικότητα στην συντριπτική τους πλειοψηφία Ουκρανές. Η δική μου επί παραδείγματι είναι από τον πατέρα της Ρωσίδα -και κάλλιστα την λες λόγω εμφάνισης Ρωσίδα- και από τη μητέρα της από άλλη πρώην Σοβιετική Δημοκρατία, που για ευνόητους λόγους δεν αποκαλύπτω.
Το Thread ο ανοιξε ο Ιωσηφ Μπλασκος και αυτος εβαλε αυτον τον τιτλο.Ο Ιωσηφ δεν ειναι αγραμματος.Τωρα γιατι το εγραψε ετσι δεν μπορω να ξερω?Οταν ξαναμιλησω μαζι του στο Σκα'ι'π θα τον ρωτησω σχετικα μ'αυτο.Σιγουρα το να ειναι σωστα γραμμενο ειναι αρκετα σημαντικο και καλο ειναι να ειναι σωστα σε αυτο δεν διαφωνει κανενας.Αλλα δεν πιστευω οτι ειναι και θανασιμο λαθος.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ανήκεις στην ίδια κατηγορία;

Μπορει να μη "διδασκεσαι" απο εμεπειριες αλλων, σογουρα ομως παιρνεις ιδεες...
Γοα ποια κατηγορια μιλας?
Εγω ανηκω στην κατηγορια που σιγα σιγα πρεπει να βρω καμια γυναικα και το dna των προς τα εκει μαρεσει περισσοτερο απ το δικο μας
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Οι γυναίκες  παντου ειναι ιδιες ,αν δεν τα καταφερνεις με της δικες μας πιθανων να μην τα καταφερεις και εκει
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Αυτο που λενε οι προηγουμενοι για τις εμπειριες συμφωνω γιατι εχεις να κανεις με διαφορετικες καταστασεις και διαφορετικα ατομα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Το εχουν πει πολλα μελη το λεω και εγω αν δεν ξερεις την γλωσσα και την νοοτροπια πλεον δεν ειναι ευκολα εκει τα πραγματα .
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ξεχνας ομως οτι η μεση ελληνιδα ειναι χοντρουλα κακ τριχωτη σε αντιθεση με τη μεση ανατολικοευρωπαια. Οποτε το μεσο που εδω ειναι αδιαφορο αλλα οχι κ τοσο δυσκολο, στα απο κει μερη αποκτα ενδα μεγαλυτερο ενδιαφερον
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Δλδ ποια ειναι η νοοτροπια? να την εχεις γραμμενη στον πουτσο σ κ να πινεις βοτκα?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μπορει να μη "διδασκεσαι" απο εμεπειριες αλλων, σογουρα ομως παιρνεις ιδεες...
Γοα ποια κατηγορια μιλας?
Εγω ανηκω στην κατηγορια που σιγα σιγα πρεπει να βρω καμια γυναικα και το dna των προς τα εκει μαρεσει περισσοτερο απ το δικο μας

Η ζωή είναι ρίσκο και οι επιλογές δικές σου. Ταξίδεψε, ψάξου μέσω internet, προσπάθησε να γνωρίσεις γυναίκες από τις χώρες αυτές που είναι ήδη εδώ. Το τι έχει κάνει κάποιος άλλος με επιτυχία, δεν σημαίνει ότι θα συμβεί και σε σένα... Γι' αυτό όπως είπα και στον άλλο:

Βάλε λοιπόν το μυαλό σου να δουλέψει, κάνε την αυτοκριτική σου και δες που σε παίρνει και που δεν σε παίρνει και ζήσε τη ζωή σου έξω από τις μαλακίες που γράφονται σε ένα site με τον τίτλο bourdela, που δεν έχει καμία σχέση με την πραγματική ζωή, παρά μόνο με τον αγοραίο έρωτα...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Δλδ ποια ειναι η νοοτροπια? να την εχεις γραμμενη στον πουτσο σ κ να πινεις βοτκα?
Ετσι το εχεις χαμενο το παιχνιδι απο πρωτο χερι , το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι πλεον δεν μας βλεπουν και αν καποτε το ελληνικο διαβατηριο σημαινε πολλα τωρα το βλεπουν σαν κωλοχαρτο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom