Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
σε σπιτι με πισινα μενει ο ανθρωπος (απο οτι λεει δεν ειμαι ροδο)
στειλε μου πμ το τηλεφωνο σου να του πω να σε παρει
τώρα που το καλοσκεφτομαι---->>>με Ουκρανό στη παρέα οι Μοσχοβίτησες θα ξενερώνουν διότι τους θεωρούν υποδεέστερους...!
Νομίζω ο πορνομετανάστης αυτά τα ξέρει καλα να μας πει....

Σινο μου ξέρεις πόσο σε αγαπώ αλλά αυτό ήτανε τάπααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
από το παραπληγικό.
Πήγες για μαλλί και βγήκες κουρεμμένος, το χαζό θέλει τσο και λο όλη μέρα αλλιώς δε στρώνει λέμε!


υγ να με συγχωρείς ρεζίλι των δωδεκανήσων, ιπποκόμε του καπηλειού των ιπποτών, λούστρε των μαροκινών, μασκώτ των απανταχού της γης αποτυχημένων σε συκοφάντησα,
το σεπτέμβριο γίνεσαι 35, ακόμα είσαι 34 :cheesy:

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
υγ να με ιπποκόμε του καπηλειού των ιπποτών
Πωπω!!!Ποιητικές ανυσηχίες !ύφος εκστασιασμένο και έμπνευση βαθυστόχαστη!!!

Τον Σίνο δεν θα είχα πρόβλημα να τον συναντήσω αν και πιστεύω ότι τα στέκια μου πλην του Κολοράντο δεν θα του αρέσουν,εκτός του ότι λέει πως θα είναι απασχολημένος... :tits:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Έλα τώρα δε θέλω να είσαι μετριοπαθής, η αλήθεια είναι ότι τον έχυσες στη μάπα.
Του την είπες άγρια, τον εκμηδένισες. Τις αλήθειες να τις λέμε.
Έγραψες την προσφορά βοήθειας στα παπάρια σου, αντιγύρισες σε αυτόν ότι θα μπορούσες εσύ να κονεξάρεις αυτούς.... αλλά δεν γουστάρεις,
αποκάλεσες το φίλο του υποδεέστερο και ζήτησες και συμβουλή από τον προβληματικό για να ρίξεις και αλάτι στις πληγές.
Σε παραδέχομαι, αυτό έγραψε!
 

NNND

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ενώ τό νησί βράζει από μουνιά. Οί Αλβανοί καί Μαροκινοί τίς τρώνε
Φιλε επειδη πηγαινω Χαλκιδικη που εχει πολλες ρωσσιδες, οι περισσοτερες ερχονται η ζευγαρια η με οικογενεια (και σε ξενοδοχειο- συγκροτημα), μονες δε νομιζω οτι ερχεται και οτι καλυτερο. Τωρα για τους αλβανους και μαροκανους που γαμανε, δε παιζει πουθενα.
Τώρα τον μαυρο και τον Τούρκο τον έχουν γείτονα στην χώρα τους!
Ετσι ειναι, και επισης αρκετους ελληννες που αν τους δεις τους περνας τουρκους, περσες κτλπ. και πανε με τους δικους τους, δυσκολο να δεις ξενη με μεταναστη.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Έλα τώρα δε θέλω να είσαι μετριοπαθής, η αλήθεια είναι ότι τον έχυσες στη μάπα.
Του την είπες άγρια, τον εκμηδένισες. Τις αλήθειες να τις λέμε.
Έγραψες την προσφορά βοήθειας στα παπάρια σου, αντιγύρισες σε αυτόν ότι θα μπορούσες εσύ να κονεξάρεις αυτούς.... αλλά δεν γουστάρεις,
αποκάλεσες το φίλο του υποδεέστερο και ζήτησες και συμβουλή από τον προβληματικό για να ρίξεις και αλάτι στις πληγές.
Σε παραδέχομαι, αυτό έγραψε!
Αυτόν που έχω εκμυδενίσει άγρια και έχω χύσει στη μάπα και έχω βαρεθεί να του σκίζω τη κολωτρυπίδα κάθε φορά δεν είναι άλλος απο εσένα!
Κι Επειδή σε έχω βαρεθεί σαν μια χιλιοξεσκισμένη γκόμενα σε απαξιώνω και δεν έχω πλέον άλλο σάλιο για εσένα!Τέλος απο πλευράς μου κάθε πρόκληση εκ μέρους σου,κλώνων σου και τσιρακιών σου!Οι απαντήσεις  :fuck1: έχουν δωθεί!!!!
 

Επισκέπτης
Αν εισαι οντως μεσα των 30ντα φιλε μου, τι θες πολλες συμβουλες;;;
εγω παντως σημερα εβγαλα απο ιντερνετικο καμακι ενα τρελο μωρο απο Αγια Πετρουπολη λιγο μεγαλη 25 ετων
το οποιο δυστηχως φευγει αυριο
ναι...το κερασα φαγητο και κρασακι και με κερασε μια πιπα γυρο με απολα εκτος μερεντα :2funny:

Victoria

Приятно познакомится

А ты сейчас свободен ?
6 hours ago
Yorgos

da
6 hours ago
Victoria

А то я сижу мне скучно в отеле
6 hours ago
Yorgos

okey, na kakie gostinitsu ty?
6 hours ago
Victoria

в Gongo Palace Hotel
5 hours ago
Yorgos

pishi mne tvoi telefon
5 hours ago
Victoria

Ok
5 hours ago
Yorgos

dai mne i budu skoro, gde xochesh my budem? kakie tvoi familiu
5 hours ago
Victoria

Мой греческий номер 694 695 57χχ


ετσι γαμανε οι χοντροι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το τσακ μπαμ
την καληνυχτα μου γιατι αυριο το πρωι θα την παω για μπανιο για εναν πουτσο και μετα αεροπορτου

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Γιατί δεν πας στη Ρόδο ;
Φέτος πιλοτικά μπορούν και πηγαίνουν χωρίς βίζα ! Τα Ρωσικα κορίτσια !
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
σοβαρετυειτε ρε. σαν τπτ εφηβοι να κυνηγατε τουριστριες. καταντια ρε πουστη μ.  :headbang: Και ειδικα ρωσοκουκρανες  :headbang: :jerking:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Αυτόν που έχω εκμυδενίσει άγρια και έχω χύσει στη μάπα και έχω βαρεθεί να του σκίζω τη κολωτρυπίδα κάθε φορά δεν είναι άλλος απο εσένα!
Κι Επειδή σε έχω βαρεθεί σαν μια χιλιοξεσκισμένη γκόμενα σε απαξιώνω και δεν έχω πλέον άλλο σάλιο για εσένα!Τέλος απο πλευράς μου κάθε πρόκληση εκ μέρους σου,κλώνων σου και τσιρακιών σου!Οι απαντήσεις  :fuck1: έχουν δωθεί!!!!

Και όλο αυτό το μένος απλά επειδή αποκάλυψα την ηλικία του  :-
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Faliraki Χτές βράδι!
Ρωσίδες και αυτή με το κίτρινο Ουκρανίδα απο Χαρκοβο!
Η μόνη ξεσούρωτη!Ισως τη βρώ σήμερα...
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 32
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
για πειτε δηλαδη με ολα αυτα τι αποτελεσματα εχετε? Εσυ ρε γκλοκ δε κουραζεσαι να τρεχεις συνεχως γυρω απο τις μαλακισμενες? Τουλαχιστον αποτελεσματα εχεις? Οριστε λεγε τι γαμησες φετος?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
για πειτε δηλαδη με ολα αυτα τι αποτελεσματα εχετε? Εσυ ρε γκλοκ δε κουραζεσαι να τρεχεις συνεχως γυρω απο τις μαλακισμενες? Τουλαχιστον αποτελεσματα εχεις? Οριστε λεγε τι γαμησες φετος?
Πέρσι είχαμε κάνει αναλύσεις επι αναλύσεων πάνω σε αυτό που ρωτάς!Αν ψάξεις θα τα βρείς όλα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πέρσι είχαμε κάνει αναλύσεις επι αναλύσεων πάνω σε αυτό που ρωτάς!Αν ψάξεις θα τα βρείς όλα!
Ουκρανίδα φέτος δεν έχω πετύχει...Αλλά ο κολλητός μου πριν μια εβδομάδα πηδούσε μια Ουκρανίδα Μοντελικών διαστάσεων που είχε αφήσει όλους άφωνους!Τη γνώρισε σε κλάμπ και τη τσίμπησε μέσα απο τα δόντια των Αλβανών...
Πριν φύγει ΤΟΥ έκανε πρόταση γάμου :2funny: :rockon: :2funny:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Ουκρανίδα φέτος δεν έχω πετύχει...
 :2funny:  Μ αρεσει που λιγα ποστ πριν μας ελεγες οτι ησουν με ουκρανιδα πλουσια και μαζι με την μανα της ειχαν αγορασει την μιση Ροδο ,και το σχολιάζετε με τους αλλους αφελεις βλακες .  :2funny: Αποδειχτηκε οτι μονο ο Ιεραποστολος σε ξερει καλα και ειχε πει να μην σε κραζουμε αλλα να σου δινουμε την δυνατοτητα να τα λες μονος σου και να αυτοεξευτελιζεσε .  :2funny:  
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ουκρανίδα φέτος δεν έχω πετύχει...Αλλά ο κολλητός μου πριν μια εβδομάδα πηδούσε μια Ουκρανίδα Μοντελικών διαστάσεων που είχε αφήσει όλους άφωνους!Τη γνώρισε σε κλάμπ και τη τσίμπησε μέσα απο τα δόντια των Αλβανών...
Πριν φύγει ΤΟΥ έκανε πρόταση γάμου :2funny: :rockon: :2funny:
μα πριν λιγο καιρο ειπες οτι εκανες φαση με μια ουκρανιδα. :think: απο μοσχα με καταγωγη απο ουκρανια.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Τωρα για τους αλβανους και μαροκανους που γαμανε, δε παιζει πουθενα.
Ουκρανίδα Μοντελικών διαστάσεων που είχε αφήσει όλους άφωνους!Τη γνώρισε σε κλάμπ και τη τσίμπησε μέσα απο τα δόντια των Αλβανών...

Απόλυτα σωστό φίλε ΝΝΝΚΚΚΚ. Έκανα λάθος εκτίμηση ότι οί Αλβανοί παίζουν μπαλίτσα μέ Ρωσίδια & ΣΙΑ στά μέρη πού γίνεται καμάκι.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Εμεις την καταγράφουμε ως όνειρα θερινης νυκτος  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom