Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μιγάδες έγγραψα.(Κάτι σάν λεπτές ανοιχτόχρωμες Βραζιλιάνες).
Ναι... μάλλον πέσατε σε καλίγραμες γιατί συνήθως αυτές των αποικιών είναι χοντροκομένες!

Όσο για το καμάκι στα 80'ies, είστε πολύ τυχαιροί διότι τότε δεν υπήρχαν Μαυροι και Αλβανοί!
Τότε για τις τοπ Ευρωπαίες που ήταν πολύ πιο ελκυστίκες από τις αντίστοιχες τωρινές που το επιπεδό τους είναι επίπεδο "σαγιονάρας" , είσασταν οι "Μαύροι" τους!!!!! Τώρα τον μαυρο και τον Τούρκο τον έχουν γείτονα στην χώρα τους!
Τώρα για να φας γκόμενα πρέπει να είσαι πραγματικά Μάγκας και ...αλήτης!!!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Γαμάμε πολύ λιγότερο τουρίστριες ώς καμάκια από ότι στά 80ς γιατί είμαστε πολύ πιό σόφτ καί υπερόπτες τώρα. Περάσαμε από δυτικοποίηση εντωμεταξύ, τότε είμασταν πολύ πιό Βαλκάνιοι.

Μήν μου υπερκφεύγεις αγαπούλα!
Ισχυρίζεσαι, το λοιπόν, ότι τώρα είμαστε λιγότερο λιγούρια ;
Μήπως ισχυρίζεσαι, γιατί αυτό είπες μιλώντας για υπερόπτες, ότι τώρα είμαστε και λιγότερο υποχωρητικοί;
 

Επισκέπτης
ετσι πρεπει να παμε τις τουριστριες
αντε γιατι μας τα χουν πρηξει



 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ετσι πρεπει να παμε τις τουριστριες
αντε γιατι μας τα χουν πρηξει



Ο Ουκρανός φίλος σου ...βλέπεται? Είναι νορμάλ άτομο? Αν ναι τον ΄παίρνω και βγαίνουμε και με την παρέα μου!!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Φίλε Ομπιwαν! Είσαι πάντα θετικός και σωστός!
Στη περίπτωση των Ολλανδέζων, τους είναι πλέον συνήθεια! Στην Ολλανδία συμβαίνει συνεχώς αυτό με τα χάπια! Μου το έχουν πει πολλές! Μάλιστα βάζαν και το σουβέρ επάνω στο ποτήρι!!!!
Κι εγώ πάντος θα σπαζόμουν! Εγώ τους τη λέω που με  το που μπαίνουν στο αυτοκίνητο η πρώτη κίνηση είναι να βάλλουν ζώνη "με μανία"(όλες εκτός απο τις Ουκρανίδες!!!)
εχεις γραψει ενα σωρο αμπελοφιλοσοφιες εκτος τοπου και χρονου οπως και ο γιγαντας ο κμαν αλλα εδω εχεις δικιο.καλη τυχη με την καζακα. :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Μήν μου υπερκφεύγεις αγαπούλα!
Ισχυρίζεσαι, το λοιπόν, ότι τώρα είμαστε λιγότερο λιγούρια ;
Μήπως ισχυρίζεσαι, γιατί αυτό είπες μιλώντας για υπερόπτες, ότι τώρα είμαστε και λιγότερο υποχωρητικοί;
τυπε αλλες εποχες τοτε αλλες τωρα.εχουν αλλαξει και μεσολαβησει πολλα.σε οτι αφορα το καμακι στα 80ς ας δει καποιος το ντοκιμαντερ που ποσταρε ο obiwan πιο πανω.αν ερθεις ροδο περνα εξω απο το blue lagoon να δεις τον μπρουνο να του πεις ενα γεια.να δεις και το ντυσιμο του. :2funny: :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μήν μου υπερκφεύγεις αγαπούλα!
Ισχυρίζεσαι, το λοιπόν, ότι τώρα είμαστε λιγότερο λιγούρια ;
Μήπως ισχυρίζεσαι, γιατί αυτό είπες μιλώντας για υπερόπτες, ότι τώρα είμαστε και λιγότερο υποχωρητικοί;

Είμαστε πάντα λιγούρια, αλλιώς δέν θά μιλάγαμε γιά καμάκια αλλά γιά χαρέμια. Δέν ισχυρίζομαι κάτι, εσύ θές νά μεταφέρεις τήν κουβέντα σέ θέμα Έλληνας προβληματικός, λιγούρης, πάντα Πυρφόρος κλπ. Εγώ λέω ότι τούς έχουνε πεί νά φυλάγονται καί πρέπει νά τό ξέρουμε αυτό νά μήν τό παίρνουμε προσωπικά καί κατουράμε στήν μαγιά πρίν φουσκώσει. Επίσης δέν έχω τόση κακή εντύπωση γιά εμάς τούς Έλληνες σέ σχέση μέ άλλους λαούς. Απλά από ιστορικές φάσεις περνάμε όλοι.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είμαστε πάντα λιγούρια, αλλιώς δέν θά μιλάγαμε γιά καμάκια αλλά γιά χαρέμια. Δέν ισχυρίζομαι κάτι, εσύ θές νά μεταφέρεις τήν κουβέντα σέ θέμα Έλληνας προβληματικός, λιγούρης, πάντα Πυρφόρος κλπ. Εγώ λέω ότι τούς έχουνε πεί νά φυλάγονται καί πρέπει νά τό ξέρουμε αυτό νά μήν τό παίρνουμε προσωπικά καί κατουράμε στήν μαγιά πρίν φουσκώσει. Επίσης δέν έχω τόση κακή εντύπωση γιά εμάς τούς Έλληνες σέ σχέση μέ άλλους λαούς. Απλά από ιστορικές φάσεις περνάμε όλοι.
:rockon:
Είστε απο τους λίγους σοβαρούς εναπομείναντες πρεσβύτερους! Ελπίζω τα ποταπά μυαλά και η γενικότερη υποβάθμιση των συζητήσεων με μικρότητες, να  μην σας διώξει απο τον παρών διαδικτυακό χώρο!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
:rockon:
Είστε απο τους λίγους σοβαρούς εναπομείναντες πρεσβύτερους! Ελπίζω τα ποταπά μυαλά και η γενικότερη υποβάθμιση των συζητήσεων με μικρότητες, να  μην σας διώξει απο τον παρών διαδικτυακό χώρο!

Νά καί ό αρχιπρεσβύτερος. Επιμονή, εκεί...δέν παρεξηγιότανε μέ τίποτα.

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
εχεις γραψει ενα σωρο αμπελοφιλοσοφιες εκτος τοπου και χρονου οπως και ο γιγαντας ο κμαν αλλα εδω εχεις δικιο.καλη τυχη με την καζακα. :grin:
Η Καζακα είναι παρελθόν! Σήμερα "αλητεία" και Φαλιράκι!!!!!!!!!!! :crazy: :thefinge: :bounce: :happy:
 

Επισκέπτης
Ο Ουκρανός φίλος σου ...βλέπεται?

για σχεση τον θες;;; :2funny: :2funny: :2funny:


Είναι νορμάλ άτομο? Αν ναι τον ΄παίρνω και βγαίνουμε και με την παρέα μου!!!

σε σπιτι με πισινα μενει ο ανθρωπος (απο οτι λεει δεν ειμαι ροδο)
στειλε μου πμ το τηλεφωνο σου να του πω να σε παρει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε μαλακες εγω να ρωτησω κατι ο στελιος και ο γκλογκ ειναι οντως 40 χρονων; :S
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Νά καί ό αρχιπρεσβύτερος. Επιμονή, εκεί...δέν παρεξηγιότανε μέ τίποτα.

Είναι πολλοί σαν τον Μπρούνο!!!
Αυτοί τώρα δυστηχώς αν πάνε να καμακώσουν κάνουν ζημιά! Όσοι παντρευτικάν και έκαναν οικογένεια είναι οκ! Οι υπόλοιποι είναι ρεμάλια! Υπάρχουν όμως και πολλοί παλιά καμάκια τότε και "Sugar Daddies" τώρα με επιχειρήσεις που νταλαβερίζονται με πιπινάκια ανατολικές ακόμα!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Είναι πολλοί σαν τον Μπρούνο!!!
Αυτοί τώρα δυστηχώς αν πάνε να καμακώσουν κάνουν ζημιά! Όσοι παντρευτικάν και έκαναν οικογένεια είναι οκ! Οι υπόλοιποι είναι ρεμάλια! Υπάρχουν όμως και πολλοί παλιά καμάκια τότε και "Sugar Daddies" τώρα με επιχειρήσεις που νταλαβερίζονται με πιπινάκια ανατολικές ακόμα!

Είδες λοιπόν οί εποχές, καί όχι οί άνθρωποι. Συγκυρίες, ευκαιρίες, ακμή καί παρακμή.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36


σε σπιτι με πισινα μενει ο ανθρωπος (απο οτι λεει δεν ειμαι ροδο)
στειλε μου πμ το τηλεφωνο σου να του πω να σε παρει
[/quote]τώρα που το καλοσκεφτομαι---->>>με Ουκρανό στη παρέα οι Μοσχοβίτησες θα ξενερώνουν διότι τους θεωρούν υποδεέστερους...!
Νομίζω ο πορνομετανάστης αυτά τα ξέρει καλα να μας πει....
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Είμαστε πάντα λιγούρια, αλλιώς δέν θά μιλάγαμε γιά καμάκια αλλά γιά χαρέμια. Δέν ισχυρίζομαι κάτι, εσύ θές νά μεταφέρεις τήν κουβέντα σέ θέμα Έλληνας προβληματικός, λιγούρης, πάντα Πυρφόρος κλπ. Εγώ λέω ότι τούς έχουνε πεί νά φυλάγονται καί πρέπει νά τό ξέρουμε αυτό νά μήν τό παίρνουμε προσωπικά καί κατουράμε στήν μαγιά πρίν φουσκώσει. Επίσης δέν έχω τόση κακή εντύπωση γιά εμάς τούς Έλληνες σέ σχέση μέ άλλους λαούς. Απλά από ιστορικές φάσεις περνάμε όλοι.

Εγώ δε θέλω να το πάω πουθενά, μη μου βάζεις λόγια στο στόμα, έλεος ρε παιδιά με αυτό το πράμα!
Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τη λέξη πυρφόρος γιατί τι θεωρώ παπαριά.

Είπα απλά ότι οι τάσεις είναι ανάποδες από αυτές που αρχικά παρουσίασες.
Γινόμαστε όλο και περισσοτερο λιγούρια.
Γινόμαστε όλο και περισσότερο αγάμητοι.
Γινόμαστε όλο και περισσότερο υποχωρητικοί.
Γινόμαστε όλο και περισσότερο μουνόδουλοι.

Μάλλον είναι ιστορική φάση, πάντως την δεκαετία του 80 όπως ξρεις καλά,
περισσότεροι θα τις στέλνανε στο διάολο από ότι τώρα.......
Σταθμίζει ο καθένας και κάνει, δέχομαι πως και το να το κάνεις γαργάρα είναι μια διαφορετική στρατηγική,
την οποία σέβομαι.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαλακες εγω να ρωτησω κατι ο στελιος και ο γκλογκ ειναι οντως 40 χρονων; :S
Εσυ εγραψες τα μυνηματα που σου αναλογουν για σημερα μεχρι 3 δεν γραφεις πλεον?
Ο καπετανιος φωναζει εχεις δουλεια να καθαρισεις τουαλετες
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
ρε μαλακες εγω να ρωτησω κατι ο στελιος και ο γκλογκ ειναι οντως 40 χρονων; :S

Ο στελάρας είναι 50 τύπε, αλλά λίγα τα λόγια σου, γιατί είναι γιός μου όπως θα διαβάσεις παραπάνω!  :tickedoff:

Ο γκλόγκ είανι μωρό, 35 μαίων  :sleeping:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • imagesCAE5W5PU.jpg
    imagesCAE5W5PU.jpg
    5,8 KB · Εμφανίσεις: 22

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom