Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γειά σου φίλε! Δεν έχει έντονα σχιστά μάτια! Είναι πολύ χαμογελαστή, πολύ ωραία χαρακτηριστικά και σώμα και πρέπει να είναι και φραγκάτη...
Μένει στην Astana...
Θρήσκευμα δεν ρώτησα....Νομίζω πως είναι Μουσουλμάνα...Τι παίζει με αυτές? Τον τρώνε?
Απο το πρώτο βράδι ή θέλουν χαλαρά?Η μήπως είναι τσάμπα κόπος???
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Χωρίς να το κουράζω νομίζω ότι θα περάσεις καλά. Απ το πρώτο δε ξέρω. Αφού είναι από Άστανα και όχι από κάνα κωλοχώρι είναι καλό σημάδι πάντως.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
SOS!!!!!! Ραντεβού με Καζακστανή σήμερα το βράδι.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν έχω ιδέα απο κουλτούρα και τι παίζει με αυτή τη χώρα.....

Ξέρει κάποιος κάτι που μπορεί να βοηθήσει και να κάνει τη διαφορά.....
Τυχερουλη αν εχει μεγαλωσει με μουσουλμανικες αρχες παιζει να σε κανει να ξεχασεις ολες τις ρωσιδες . Ιδιαιτερα δυσκολες δεν ειναι αλλα ειναι πολυ πιστες και σ αυτον που γουσταρουν και αγαπανε τα δινουν ολα . Σε γενικες γραμμες πολυ περιποιητικες και εξαρτημενες απο τον συντροφο τους . Θα ελεγα οτι αυτες οι γυναικες περισσοτερο ταιριαζουν στην ιδιοσυγκρασια του ελληνα απο της ρωσουκρανες .
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τυχερουλη αν εχει μεγαλωσει με μουσουλμανικες αρχες παιζει να σε κανει να ξεχασεις ολες τις ρωσιδες . Ιδιαιτερα δυσκολες δεν ειναι αλλα ειναι πολυ πιστες και σ αυτον που γουσταρουν και αγαπανε τα δινουν ολα . Σε γενικες γραμμες πολυ περιποιητικες και εξαρτημενες απο τον συντροφο τους . Θα ελεγα οτι αυτες οι γυναικες περισσοτερο ταιριαζουν στην ιδιοσυγκρασια του ελληνα απο της ρωσουκρανες .
Θα δείξει... Θέλω όμως και γνώμη απο Πορνομετανάστη  :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Συμφωνω με το Νυχτεριδα.Το θεμα ειναι τι θελει κανεις?Να  :knockinb:? ή να βρει μια να παντρευτει?
το γκομενάκι είναι πολύ ωραίο και εμένα με νοιάζει πως θα την  :knockinb:

Λέω να βάλω casual ρούχα και θα πάω με το αυτοκίνητο να τη πάρω!Είναι 3 φίλες που οι άλλες 2 δεν αξίζουν ούτε για ....ψυχικό....
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Προσεξε μιν καταλαβει οτι την θες μονο για γαμηση γιατι υπαρχει περιπτωση να μην σου κατσει . Αν την καταφερεις το πιο πιθανο ειναι να κολλησει πανω σου σαν βδελλα ολο των υπολειπομενο χρονο της παραμονης της .
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Προσεξε μιν καταλαβει οτι την θες μονο για γαμηση γιατι υπαρχει περιπτωση να μην σου κατσει . Αν την καταφερεις το πιο πιθανο ειναι να κολλησει πανω σου σαν βδελλα ολο των υπολειπομενο χρονο της παραμονης της .
Αυριο πάει Λίνδο και δεν ήταν σίγουρη αν θα βγεί! Εγώ της είπα για λίγο...
Ξέρω πως θα το χειριστώ....
Αρκεί να μην βρεθώ έμπροσθεν διαφορετικής κουλτούρας και απρόβλεπτης συμπεριφοράς είτε θετικής είτε αρνητικής...

Και στη τελική αν θέλει να φύγει γρήγορα τη γυρίζω και ...ξαναβγαίνω!!!

Φούλ attack λέω να της κάνω στη παραλία που με πάει στις τελευταίες περιπτώσεις... :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
το γκομενάκι είναι πολύ ωραίο και εμένα με νοιάζει πως θα την  :knockinb:

Λέω να βάλω casual ρούχα και θα πάω με το αυτοκίνητο να τη πάρω!Είναι 3 φίλες που οι άλλες 2 δεν αξίζουν ούτε για ....ψυχικό....
να βαλεις μποτες κροκοδειλου και να ντυθεις τσολιας.θα γαμησεις 100% οσο γαμαει και ο στελαρας τις τουριστριες που τον καμακωνουν.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
να βαλεις μποτες κροκοδειλου και να ντυθεις τσολιας.θα γαμησεις 100% οσο γαμαει και ο στελαρας τις τουριστριες που τον καμακωνουν.
εκ στόματος κόρακος «κρα» εξελεύσεται
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
να βαλεις μποτες κροκοδειλου και να ντυθεις τσολιας.θα γαμησεις 100% οσο γαμαει και ο στελαρας τις τουριστριες που τον καμακωνουν.

Εσύ πότε θα σταματήσεις να γράφεις μαλακίες συνέχεια;
Είπαμε σαλάχι και κατσαρίδα είναι το μυστικό για να γαμήσεις.
Με δέρμα κροκόδειλου δεν κάνεις τίποτα.
Διάβασε λίγο αγόρι μου, μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εσύ πότε θα σταματήσεις να γράφεις μαλακίες συνέχεια;
Είπαμε σαλάχι και κατσαρίδα είναι το μυστικό για να γαμήσεις.
Με δέρμα κροκόδειλου δεν κάνεις τίποτα.
Διάβασε λίγο αγόρι μου, μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα!
Σε ευχαριστώ για την καθοριστική παρεμβασή σου! Τώρα πλέον πάω στα σίγουρα!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σε ευχαριστώ για την καθοριστική παρεμβασή σου! Τώρα πλέον πάω στα σίγουρα!!!
ευτυχως που βρεθηκε ο φιλος και με διορθωσε,θα σε επερνα στο λαιμο μου.
αλλα ενταξει δεν σε φοβαμαι εσενα,κανεις μπαμ οτι γαμας,απο μακρια. :grin:
 

judge75

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου φίλε! Δεν έχει έντονα σχιστά μάτια! Είναι πολύ χαμογελαστή, πολύ ωραία χαρακτηριστικά και σώμα και πρέπει να είναι και φραγκάτη...
Μένει στην Astana...
αν δουλευει κι ολας παιρνει τα διπλα-τριπλα απο σενα,αστανα 20-30000$ ειναι οι μεσοι μισθοι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
να βαλεις μποτες κροκοδειλου και να ντυθεις τσολιας.θα γαμησεις 100% οσο γαμαει και ο στελαρας τις τουριστριες που τον καμακωνουν.
Εισαι θρασυτατος.
Κατσε να σου βαλει τη φωτο του ο Στελαρας να χυνεις δυο μερονυχτα.
 

Επισκέπτης
Προσεξε μιν καταλαβει οτι την θες μονο για γαμηση γιατι υπαρχει περιπτωση να μην σου κατσει . Αν την καταφερεις το πιο πιθανο ειναι να κολλησει πανω σου σαν βδελλα ολο των υπολειπομενο χρονο της παραμονης της .
Ντονγκκκκκκ την εφαγα κατακουτελα
το ονειρο μιας καζακας ειναι να ερθει μια βδομαδα ροδο διακοπες με 2 φιλες της να παντρευτουνε ελληνες
για διακοπες ηρθαν κι αν κατσει κανας καλος γκομεμενος να φανε κι ενα πουτσο

Κι οσους παρακραζουν τον ρολογα ολοι τον ζηλευτε ρε


γιατι ειναι μιντ 20 και τον περνει να πει και να κανει μαλακιες
εχει χρονο μπροστα του να τις διορθωσει
ενω εσεις ειστε κωλογεροι  :2funny: :2funny: :2funny:


προς κλωνο μου επειμενεις να λες οτι γαμας ακριβα ερασιτεχνες στην ουκρανια ε;;;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Λοίπον, το θέμα της Καζακστανης τελείωσε μέσα σε 3 λεπτα... Και κακώς  άνοιξε!!!...
Με έστησε μισή ώρα αρχικά!Της λέω σε μύνημα πολύ cool να το αφήσουμε για άλλη μέρα...
Τελικά ήρθε(το ξενοδοχείο της ήταν στη σειρά του Rhodos palace) και όταν άνοιξα την πόρτα του αυτοκινήτου τρελάθικε....
Μου είπε με τα πόδια...
Εγώ σάστησα και πήρα ύφος παρεξηγημένου...και της είπα πως η περιοχή εκει είνα χάλια...
Αυτή μου λέει πάλι όχι...
Της λέω  αν της είπαν να μην μπεί σε αυτοκίνητο ..
Μου λέει δεν με ξέρει...
Με ήξερε αρκετά για να μπει!!!
Της λέω πως είναι προσβλητικό να μην με εμπιστεύεται  ....και τελείως παράλογο
Και η απάντησή της---->Οκ goodnigh κοφτά!!!

Τώρα έφυγα και απο το κλάμπ γιατί ήταν γεμάτο Εβραίους...
Αύριο θα της στείλω να την ηρεμήσω αφού πρώτα ηρεμήσω κι εγω.....
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Στήν Κώ 2 Ολλανδέζες πού καμακώσαμε μέ ένα φίλο σέ ξενοδοχείο τύπε βάζανε διακριτικά τό χέρι πάνω στό ποτό τους όταν τίς πήγαμε Εξάρχεια. Ό φίλος δέν τό ήξερε γιατί, καί όταν τού εξήγησα ότι τούς έχουν πεί παίζει νά τούς ρίξουμε γαμησόλ χάπι στό Ελλάντα στράβωσε καί φύγαμε. Έπρεπε νά είναι υπομονετικός όμως γιατί ήταν μουνάρες νοσοκόμες μιγάδες ευδιάθετες καί σέ λίγο θά σπάγαμε τόν πάγο. Δέν θέλει νεύρα, είναι σέ άμυνα σάν ξένες στήν αρχή.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Λοίπον, το θέμα της Καζακστανης τελείωσε μέσα σε 3 λεπτα... Και κακώς  άνοιξε!!!...
Με έστησε μισή ώρα αρχικά!Της λέω σε μύνημα πολύ cool να το αφήσουμε για άλλη μέρα...
Τελικά ήρθε(το ξενοδοχείο της ήταν στη σειρά του Rhodos palace) και όταν άνοιξα την πόρτα του αυτοκινήτου τρελάθικε....
Μου είπε με τα πόδια...
Εγώ σάστησα και πήρα ύφος παρεξηγημένου...και της είπα πως η περιοχή εκει είνα χάλια...
Αυτή μου λέει πάλι όχι...
Της λέω  αν της είπαν να μην μπεί σε αυτοκίνητο ..
Μου λέει δεν με ξέρει...
Με ήξερε αρκετά για να μπει!!!
Της λέω πως είναι προσβλητικό να μην με εμπιστεύεται  ....και τελείως παράλογο
Και η απάντησή της---->Οκ goodnigh κοφτά!!!

Τώρα έφυγα και απο το κλάμπ γιατί ήταν γεμάτο Εβραίους...
Αύριο θα της στείλω να την ηρεμήσω αφού πρώτα ηρεμήσω κι εγω.....
Καλα σε ειπε η γκομενα το κοριτσι φοβαται σε ξενη χωρα ειναι
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
"Hallo D.....!Hope u enjoy Lindos!Yesterday you got me very wrong!We local people are GENTLEMEN and for me safety is importand!Have nice time in rest of holidays!If you want we can meet in day this time to go to a nice beach!With car ofcourse :-)!"
Η απάντησή μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom