Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :rockon: :rockon: :rockon: Κανονήστικε Ραντεβού το βράδι με 2 ΑΚΡΑΙΑ Μοσχοβιτάκια!
Χτες πήγαν στο Κλάμπ και μου είπαν πως οι άντρες ....τις κυνηγούσαν απο πίσω....
Σήμερα θα τις φορτώσω και τις 2, θα τις στριμώξω...και ο θεός βοηθός...

Σοκ και δέος με τα Ρωσίδια!! Θα βγάλω και φώτος αν μπορέσω.... :rockon: :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon:


 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :rockon: :rockon: :rockon: Κανονήστικε Ραντεβού το βράδι με 2 ΑΚΡΑΙΑ Μοσχοβιτάκια!
Χτες πήγαν στο Κλάμπ και μου είπαν πως οι άντρες ....τις κυνηγούσαν απο πίσω....
Σήμερα θα τις φορτώσω και τις 2, θα τις στριμώξω...και ο θεός βοηθός...

Σοκ και δέος με τα Ρωσίδια!! Θα βγάλω και φώτος αν μπορέσω.... :rockon: :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon:
Μάγκες Θα τα κάνω λίγο κρεμμαστάρια-----> Τα ρωσίδια μάλλον επαρχιώτησες ήταν που ζούν το ονειρό τους στη Μόσχα...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Μάγκες Θα τα κάνω λίγο κρεμμαστάρια-----> Τα ρωσίδια μάλλον επαρχιώτησες ήταν που ζούν το ονειρό τους στη Μόσχα...


pao.jpg
 

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Κοντά στη Λίνδο!
Για καλύτερες τιμές στις ήδη καλές που έχει με πμ!!!
Και όποιος άλλος θέλει αρκεί να μην είναι κλώνος!

Είχα μείνει εκεί πριν αρκετά χρόνια (πρέπει να είχε πρωτοανοίξει τότε). Απλά φανταστικό ξενοδοχείο!!!
 

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ΛΟΙΠΟΝ

Με πολύ υπομονή διάβασα το Thread από το 2010 ως τώρα... (λίγες πληροφορίες, πολλές αντιπαραθέσεις...)

Ανεβαίνω όμως σε λίγες μέρες Κίεβο 1η φορά (ΠΣΚ) και θα ήθελα τη γνώμη των έμπειρων!!! (Εχω πάει ως τώρα Ρίγα, Βίλνιους, Μινσκ, Αγ.Πετρούπολη).
Θα μένω, με έναν φίλο, σε διαμέρισμα στην Κρεσάτυκ! Είμαστε και οι 2  30φεύγα!

1) Σε ποιά κλαμπάκια υπάρχουν οι περισσότερες (από τις λιγοστές, έχω καταλάβει) πιθανότητες για πετυχημένο "καμάκι"??
2) Σε ποιά κλαμπ έχει τις πιο ωραίες πουτάνες?? (τις λεγόμενες διαστημικές)
3) Έχω κάνει μια κάποια προεργασία με vkontakte, και ορισμένες κοπελιτσες έχουν δεχτεί να συναντηθούμε! Τι πιθανότητα δίνετε να γίνει κάτι καλό, και όχι να ξοδευτώ με φαγιά και ποτά, και στο τέλος να μη γίνει τίποτα?  (να πω εδώ οτι προηγούμενη παρόμοια προεργασία σε Ρίγα κ Πετρούπολη στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία!).

Ευχαριστώ τους γνώστες της Ουκρανίας!!!

 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ε ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
ΛΟΙΠΟΝ

Με πολύ υπομονή διάβασα το Thread από το 2010 ως τώρα... (λίγες πληροφορίες, πολλές αντιπαραθέσεις...)

Ανεβαίνω όμως σε λίγες μέρες Κίεβο 1η φορά (ΠΣΚ) και θα ήθελα τη γνώμη των έμπειρων!!! (Εχω πάει ως τώρα Ρίγα, Βίλνιους, Μινσκ, Αγ.Πετρούπολη).
Θα μένω, με έναν φίλο, σε διαμέρισμα στην Κρεσάτυκ! Είμαστε και οι 2  30φεύγα!

1) Σε ποιά κλαμπάκια υπάρχουν οι περισσότερες (από τις λιγοστές, έχω καταλάβει) πιθανότητες για πετυχημένο "καμάκι"??
2) Σε ποιά κλαμπ έχει τις πιο ωραίες πουτάνες?? (τις λεγόμενες διαστημικές)
3) Έχω κάνει μια κάποια προεργασία με vkontakte, και ορισμένες κοπελιτσες έχουν δεχτεί να συναντηθούμε! Τι πιθανότητα δίνετε να γίνει κάτι καλό, και όχι να ξοδευτώ με φαγιά και ποτά, και στο τέλος να μη γίνει τίποτα?  (να πω εδώ οτι προηγούμενη παρόμοια προεργασία σε Ρίγα κ Πετρούπολη στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία!).

Ευχαριστώ τους γνώστες της Ουκρανίας!!!
1 (Sound Planet) 2 («Форсаж». Адрес: Киев, ул. Гарматная) 51а.) 3 («АМ:PM» (старое название - «Ганеша»). Адрес: Киев, ул. Артема, 11а.)4(«Хлеб» (XLIB Club). Адрес: Киев, ул. Фрунзе, 12.)

Αυτα ειναι μερικα απο τα πολυ καλα κλαμπ του Κιεβου , Αν θα γαμησεις η δεν θα γαμησεις εξαρταται παντα απο εσενα . Αν πας με την ψυχολογια ειμαι ελληνας και σας γαμαω ολες και πινοντας το ποτο σου στο μπαρ περιμενεις να σου την πεσουν σιγουρα θα φυγεις με το πουλη στο χερι . 
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
Το ιντερνετικο καμακι ειναι το πιο σιγουρο, στα κλαμπ ειναι δυσκολα αν δεν ξερεις την γλωσσα , οι ουκρανες ειναι ευκολες αλλα και πολυ καριολες και πονηρες , δεν ειναι στρειτ οπως τις ρωσιδες .Πουτανες δεν ψαχνεις στα κλαμπ αλλα στο ιντερνετ . Διευκρίνισε τα κλαμπ που θελεις ακριβως για να σε κατατοπίσω
 

NNND

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εγω τον Απριλη ημουν, για πρωτη φορα, απο club ειναι και το arena-sky bar, που ειναι τριοροφο bar-club, σε εμπορικο κεντρο στην ακρη της κρεσατικ, και το d lux, που ειναι πιο ακριβο. Απο το mamba, οι τιμες που ζητανε οι επαγγελματιες ειναι 80 ευρω την ωρα, και αν ψαξεις απο freebie, γυρω στα 100 ευρω για 3ωρο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
Αυτή είναι η dj Alisa παιζει μουσική toples
 

Συνημμένα

  • bc0f03e84ed1.jpg
    bc0f03e84ed1.jpg
    91 KB · Εμφανίσεις: 41
  • dmMJ1b_p4D8.jpg
    dmMJ1b_p4D8.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 25

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
dj Alisa
 

Συνημμένα

  • i4j1knGaxyc.jpg
    i4j1knGaxyc.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • MaGgokZe9aE.jpg
    MaGgokZe9aE.jpg
    57,1 KB · Εμφανίσεις: 24

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
1 (Sound Planet) 2 («Форсаж». Адрес: Киев, ул. Гарматная) 51а.) 3 («АМ:PM» (старое название - «Ганеша»). Адрес: Киев, ул. Артема, 11а.)4(«Хлеб» (XLIB Club). Адрес: Киев, ул. Фрунзе, 12.)

Αυτα ειναι μερικα απο τα πολυ καλα κλαμπ του Κιεβου , Αν θα γαμησεις η δεν θα γαμησεις εξαρταται παντα απο εσενα . Αν πας με την ψυχολογια ειμαι ελληνας και σας γαμαω ολες και πινοντας το ποτο σου στο μπαρ περιμενεις να σου την πεσουν σιγουρα θα φυγεις με το πουλη στο χερι . 

Σε ευχαριστώ φίλε μου!

Βλέπω οτι δεν προτείνεις τα πιο γνωστά (Decadence, DLux, Skybar, Serebro etc) αλλά κάποια dance clubs. Γίνεται καλύτερο παιχνίδι σε αυτά???

Επίσης, δεν έχω ψάξει (πολύ) στο Mumba, αλλά μπορεί να βρει κανείς 9ρια και 10ρια εκεί?? (πουτάνες εννοώ). Αλλιώς πού???
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
Σε ευχαριστώ φίλε μου!

Βλέπω οτι δεν προτείνεις τα πιο γνωστά (Decadence, DLux, Skybar, Serebro etc) αλλά κάποια dance clubs. Γίνεται καλύτερο παιχνίδι σε αυτά???

Επίσης, δεν έχω ψάξει (πολύ) στο Mumba, αλλά μπορεί να βρει κανείς 9ρια και 10ρια εκεί?? (πουτάνες εννοώ). Αλλιώς πού???
Παιχνιδι γινεται παντου αν ξερεις τον τροπο ακομα και στον δρομο . Στα dance κλαμπ κανεις γνωριμιες και οταν ειναι η γκομενες σε κεφι ειναι πιο ευκολα τα πραγματα . Αν εχεις πειρα απο ανατολικη Ευρωπη οπως αναφερεις  δεν θα σου ειναι δυσκολο να βρεις γκομενα . Πολυ πιο ευκολες ειναι στην Ουκρανικη επαρχια που ειναι γεματη αστερια . Στο μαμπα εγω ψαχνω γκομενες για πουτανες υπαρχουν πολλα σαιτ με αγγελιες και υπηρεσιες .              
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Το ιντερνετικο καμακι ειναι το πιο σιγουρο, στα κλαμπ ειναι δυσκολα αν δεν ξερεις την γλωσσα , οι ουκρανες ειναι ευκολες αλλα και πολυ καριολες και πονηρες , δεν ειναι στρειτ οπως τις ρωσιδες .Πουτανες δεν ψαχνεις στα κλαμπ αλλα στο ιντερνετ . Διευκρίνισε τα κλαμπ που θελεις ακριβως για να σε κατατοπίσω

Στο κιεβο ξερουν αγγλικα?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
ενα δεκα με δεκαπεντε τοις εκατο ξερει
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
ενα δεκα με δεκαπεντε τοις εκατο ξερει

Αρα "εμεις" οι ελληνες που δεν ξερουμε ρωσικα θα μας φαει η μαρμαγκα σε ουκρανια+ρωσια διοτι θα εξαρτομαστε ειτε απο ρωσοφωνο ειτε απο το τάιμινγκ που θα παμε εκει..... Η μονη λυση γνωριμιες απο σάιτ πριν τη αφιξει..... να σε ρωτησω και εσενα κατι νυκτερε σε πμ?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.090
Πόντοι
266
Οτι θελεις ρωτας για αυτο ειμαστε εδω  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom