Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
επισης να προσθεσω μετα απο ερωτηση πουκανα το χειμωνα στα συνορα με βουλγαρια για να παω από ελλαδα με ρωσιδα πουχε βιζα σεγκεν για ελλαδα στο Μπανσκο για σκ μουπαν οτι θέλει ξεχωριστη βιζα για βουλγαρια για να περασει συνορα που βγαινει ευκολα στο βουλγαρικο προξ. θεσ/νικης
για να κλεισε το θεμα αυτο
αν ειναι διευλεση δεν χρειαζεται
αν ειναι για παραμονη ανω των 30 ωρων ,θελει βιζα..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εστω και καθυστερημενα nucteros kai Jimmys ΣΑΣ ευχαριστω για την απάντηση.
Αυτο με την προσκληση το ξερα κι εγω και το διαβασa στο site tou υπουργειου MFA αλλα ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ????
ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΚΙΕΒΟ??
γιατι εμαθα οτι απορρίπτουν σχεδον όλες τις αιτησεις για βιζα  με προσκληση στο Κιεβο. κι κοπελα μου λεει οτι είναι χλωμο και καλυτερα ναγορασει παλι πακετο αλλά το βρισκω πολυ μαλακια να πληρωνω 700-800 ευρω ενω θα χρησιμ. μονο το αεροπορικο. Παντως πληρ. ηρθε ΗΔΗ 2 φορες ελλαδα κυριλε τουριστρια ολα καλα εχει δουλεια , ειναι 28 και φυσικα θα κανει κρατηση και για επιστροφη αφου.......θα γυρισει!!! εγω που την προσκαλω  :jerking: θεωρούμαι ο πλέον  αξιοπιστος λογω δουλειας και εισοδηματος. 
δηλαδη λετε οτι γινεται στο Κειβο με την διαδικασια της προσκλησης??
μαλιστα εγω θα παω σε 2 βδομαδες και μπορω να παω αυτοπροσωπως και στο Ελλ. προξενειο
καθε εμπειρια - πληρ. για βιζα από Ουκρανια δεκτη γιατι καιγομαστε!!!!!!!!!
Εγω θα σε συμβουλεβα να παρει τουριστικο πακετο γιατι τη βιζα με την προσκληση μπορει να της την αποριψουν χωρις να ειναι τιποτα σιγουρο βεβαια.Αν τωρα θες να της βγαλεις βιζα με προδκληση ΝΑ ΠΑΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ (η προξενειο οπου βγαζουν βιζες) αν ειστε μαζι και καταθεσεται τα χαρτια μαζι συνηθωε δινουνε βιζα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
για να κλεισε το θεμα αυτο
αν ειναι διευλεση δεν χρειαζεται
αν ειναι για παραμονη ανω των 30 ωρων ,θελει βιζα..
Ακριβως ετσι ειναι η βιζα Σενγκεν επιτρεπει μονο την διελευση (τρανζιτ 24 ωρες) απο Βουλγαρια ,Ρουμανια και οχι την παραμονη
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
εστω και καθυστερημενα nucteros kai Jimmys ΣΑΣ ευχαριστω για την απάντηση.
Αυτο με την προσκληση το ξερα κι εγω και το διαβασa στο site tou υπουργειου MFA αλλα ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ????
ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΚΙΕΒΟ??
γιατι εμαθα οτι απορρίπτουν σχεδον όλες τις αιτησεις για βιζα  με προσκληση στο Κιεβο. κι κοπελα μου λεει οτι είναι χλωμο και καλυτερα ναγορασει παλι πακετο αλλά το βρισκω πολυ μαλακια να πληρωνω 700-800 ευρω ενω θα χρησιμ. μονο το αεροπορικο. Παντως πληρ. ηρθε ΗΔΗ 2 φορες ελλαδα κυριλε τουριστρια ολα καλα εχει δουλεια , ειναι 28 και φυσικα θα κανει κρατηση και για επιστροφη αφου.......θα γυρισει!!! εγω που την προσκαλω  :jerking: θεωρούμαι ο πλέον  αξιοπιστος λογω δουλειας και εισοδηματος. 
δηλαδη λετε οτι γινεται στο Κειβο με την διαδικασια της προσκλησης??
μαλιστα εγω θα παω σε 2 βδομαδες και μπορω να παω αυτοπροσωπως και στο Ελλ. προξενειο
καθε εμπειρια - πληρ. για βιζα από Ουκρανια δεκτη γιατι καιγομαστε!!!!!!!!!
Αν εισαι εσυ αυτοπροσωπως και η κοπελα σου δεν εχει παραβει τον χρονο παραμονης της στης προηγουμενες βιζες της θα τις βαλουν βιζα 100%
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Για τους υγειείς αναγνώστες που γουστάρουν ωραία ανατολικά κορμιά!!!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    142,4 KB · Εμφανίσεις: 34

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Μπορεις να κανεις αρση απαγορευσης εισοδου οπου σε ενα δυο μηνες θα ειναι καθαρη η δικια σου.
Υπαρχουν αρκετοι δηκηγοροι που ασχολουνται με αυτο το θεμα και περνουν 300-500 euro Η απλα να αλλαξει το επιθετο της και να βγαλει καινουργιο διαβατηριο. Ειναι ευκολο για μια ρωσιδα να παρει το επιθετο της μητερας της παραδειγμα

Μόλις εχθές έκανα μέσω δικηγόρου ,με γραφείο στην πλατεία κάνιγγος,την αίτηση που μου είπες.
Μου πήρε 120 ευρω και σε 4 μήνες περίπου υπολογίζει να απαντήσει η ελληνική αστυνομία!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Μόλις εχθές έκανα μέσω δικηγόρου ,με γραφείο στην πλατεία κάνιγγος,την αίτηση που μου είπες.
Μου πήρε 120 ευρω και σε 4 μήνες περίπου υπολογίζει να απαντήσει η ελληνική αστυνομία!
Σου ευχομαι επιτυχια ,Εχουν ριξει και τις τιμες αρκετα , τα καλα της κρισης Tι πιθανοτητες σου εδωσε ο δικηγορος για θετικα αποτελεσματα της αίτησης ????
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Oukraina forever :knockinb: ;) :rockon:

Ρωσουκρανίδα τρίτης γενειάς που μένει Μόσχα!!!

Χτες το βράδι! Με ένα κέρασμα!!!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Oukraina forever :knockinb: ;) :rockon:

Ρωσουκρανίδα τρίτης γενειάς που μένει Μόσχα!!!

Χτες το βράδι! Με ένα κέρασμα!!!
Συγχαρητηρια αλλα το τριτης γενιας δεν καταλαβα ????? Στην Ρωσια οποια γεννηθει στην Μοσχα ειναι μοσχοβίτισσα και δεν παει με της γενιες μιας και η πρωην CCCP ηταν ενα κρατος . Εξαλλου η μοσχοβιτες εχουν αλλους αγαπημενους τουριστικους προορισμους (Καραιβικη,Ταιλανδη). Αιγυπτος και Ελλαδα ηταν προορισμος πριν μια δεκαετια . Τεσπα αν ειναι μουναρα δεν εχει καμια σημασια απο που ειναι .
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Mάλλον μπερδεύτηκε τριτης διαλογής ήθελε να πει  :2funny: 
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Συγχαρητηρια αλλα το τριτης γενιας δεν καταλαβα ????? Στην Ρωσια οποια γεννηθει στην Μοσχα ειναι μοσχοβίτισσα και δεν παει με της γενιες μιας και η πρωην CCCP ηταν ενα κρατος . Εξαλλου η μοσχοβιτες εχουν αλλους αγαπημενους τουριστικους προορισμους (Καραιβικη,Ταιλανδη). Αιγυπτος και Ελλαδα ηταν προορισμος πριν μια δεκαετια . Τεσπα αν ειναι μουναρα δεν εχει καμια σημασια απο που ειναι .
Παππούς και γιαγιά απο Ουκρανία! Μητέρα και η ίδια μεγαλωμένες Μόσχα!Αρα Ουκρανίδα τρίτης γενιάς μεταναστών απο Ουκρανία!Βεβαια η νοοτροπία είναι Μοσχοβήτικη!
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26

Επισκέπτης
Αυτες οι προσωπικες αντιπαραθεσεις να μην υπηρχαν....
Τεσπα
Καλοκαιρακι.....καιρος εισαγωγων
Περμενω κατι δυδιμακια απο ολο το φασμα της πρων σοβιετικης ενωσης
Αν και πρωτη φορα φετος δυσκολευοτηκα να βρω αυτα που ηθελα
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Παππούς και γιαγιά απο Ουκρανία! Μητέρα και η ίδια μεγαλωμένες Μόσχα!Αρα Ουκρανίδα τρίτης γενιάς μεταναστών απο Ουκρανία!Βεβαια η νοοτροπία είναι Μοσχοβήτικη!
Αν ειναι μεγαλωμενη μοσχα δεν ειναι ουκρανεζα αλλα ρωσσιδα φουλ στην κυτταριτιδα κ.τ.λ,σαν κατι ρωσιδες πατσαβουρες που εβλεπα εγω ροδο.
Σαν να λες ρωσσιδα μεγαλωμενη ελλαδα δηλαδη  χοντροκολα πατσαβουρα
 

Επισκέπτης
Αν ειναι μεγαλωμενη μοσχα δεν ειναι ουκρανεζα αλλα ρωσσιδα φουλ στην κυτταριτιδα κ.τ.λ,σαν κατι ρωσιδες πατσαβουρες που εβλεπα εγω ροδο.
Σαν να λες ρωσσιδα μεγαλωμενη ελλαδα δηλαδη  χοντροκολα πατσαβουρα
Σε κοβω υπερβολικο
ενταξει εχουν παρει μερικα κιλα τα ρωσσιδια αλλα οχι και φακλανες
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Σε κοβω υπερβολικο
ενταξει εχουν παρει μερικα κιλα τα ρωσσιδια αλλα οχι και φακλανες
Δεν εχουν τα χαλια των ελλεεινιδων φυσικα αλλα ο μυθος των ρωσσιδων τελειωσε για μενα οταν γνωρισα καποιες ρωσσιδες στη ροδο,η μια βυζαρου αλλα σαν μπαλα στρογγυλη ,η αλλη ψηλη ομορφη αλλα δυστυχως φουλ στην κυτταριτιδα.

Η δευτερη κιολας τρωγοταν να την φαω ολο στα γεια σου γεια σου ειμασταν στην παραλια, αλλα μολις εβλεπα την κυταριτιδα μου επεφτε κατευθειαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom