Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τι πουθενα ρε μαλακα δεν ρωταγες σε ολα τα θρεντ του εξωτερικου που ειναι πιο ευκολα να πας να γαμησεις,σου ειπαν στην μολδαβια,πηγες και γυρισες οπως πηγες;
Παρθενος;Ποια χρεη ρε δεν παιζεσαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βρες το ποστ που το γραψα και ποσταρε το αν εισαι μαγκας.
Ρε κοιμηση σε μια παραλια να παω που πανε ξενες θα βρω 2-3 σε μια βδομαδα,τι να παω να κανω ταυλανδη ,πηρα μερικες πληροφοριες οταν ηθελα ,μεχρι εκει,εσυ πας και γαμας εκει ουτε που πατησα ποτε εγω ταυλανδη.

Και φυσικα αν δεν απεφευγα τον ηλιο,σε 1 μηνα θα γαμουσα καμια 20αρια ξενες σε κανα νησι.
Δεν θα ρυτιδιασω ολοκληρος απτον ηλιο να μιλαω στις χαζοβιολες μπας και γαμησω, αλλο που εσυ δινεις 200ευρα σαν πιρφορος που εισαι :jerking:
 

Επισκέπτης
Τον εβαλαν τον Μαστερ σ ενα καραβι μουτσο και εκατονταδες γκομενες του κατσανε στο πουτσο  :grin:  Σταματηστε τους τσακωμους δεν εχουν νοημα
και του τον γλειψανε
διοτι τοις πασι γνωστον οτι σε καθε λιμανι και <<καημος>>  ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Επειδη εγω συμποναω τους Πιρφορους σας εχω ενα δωρο ΕΝΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΣ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Παρτε εχει πολλες καλες ιδεες :2funny:Αντε και καλη σας ορεξη
 

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
Φιλοι συναγωνιστες ηθελα πληροφορίες για ποιος είναι ο καλυτερος τρόπος και φθηνοτερος για να βγαλει βιζα για ελλαδα για 10-15 μερες μια κοπελα που ζει στο Κιεβο. Η κοπελλα ηρθε ηδη ελλαδα 2 φορεσ αγοραζοντας κανονικη τουριστικη βιζα με κανονικο τουριστικο πακετο. Τωρα όμως θα ρθει σε μενα κι ετσι χρειαζομαστε  μονο 1 αεροπορικο. Επομένως είναι μαλακια να πληρωσω ολοκλητο πακετο διακοπωνγια ελλαδα. ξερω οτι στην ρωσια πληρωνεις ενα γραφειο κανα 200-300 ευρω και με ψευτικα ταξιδιωτικα εγγραφα (κτρατησεις αεροπ. ξεν.) βγαζει τουριστικη βιζα για χωρα EU. ισχυει το ιδιο για ουκρανια??
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Φιλοι συναγωνιστες ηθελα πληροφορίες για ποιος είναι ο καλυτερος τρόπος και φθηνοτερος για να βγαλει βιζα για ελλαδα για 10-15 μερες μια κοπελα που ζει στο Κιεβο. Η κοπελλα ηρθε ηδη ελλαδα 2 φορεσ αγοραζοντας κανονικη τουριστικη βιζα με κανονικο τουριστικο πακετο. Τωρα όμως θα ρθει σε μενα κι ετσι χρειαζομαστε  μονο 1 αεροπορικο. Επομένως είναι μαλακια να πληρωσω ολοκλητο πακετο διακοπωνγια ελλαδα. ξερω οτι στην ρωσια πληρωνεις ενα γραφειο κανα 200-300 ευρω και με ψευτικα ταξιδιωτικα εγγραφα (κτρατησεις αεροπ. ξεν.) βγαζει τουριστικη βιζα για χωρα EU. ισχυει το ιδιο για ουκρανια??
Ευχαριστω εκ των προτερων
Απλα κανεις προσκληση θεωρημενη και της δινουν βιζα χωρις κρατηση ξενοδοχειου και χωρις να πληρωνεις στα γραφεια 200-300 euro . Ναι εχει και εκει γραφεια που κανουν την ιδια δουλεια αλλα δεν ειναι ολα αξιοπιστα . Στην Μοσχα μπορω να σε στειλω στο γραφειο που δουλευα εγω και να πληρωσεις την βιζα οταν παραλαβεις το διαβατηριο με αυτην στο χερι. Στην Ουκρανια δυστυχως δεν εχω αυτην την δυνατοτητα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Μια πολυ καλα στημενη απατη εκαναν τα γραφεια οταν σε υποχρεωναν να προκαταβάλετε το μισο ποσο της βιζας και σε περιπτωση αρνησης του προξενειου τα χρηματα δεν τα επιστρεφουν λεγοντας οτι ηταν το κομισιον του προξενου .  Και τα διαβατηρια δεν τα πηγαινουν πουθενα απλα σου ξηλωναν την προκαταβολη.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Σε ευχαριστώ και σε ευχαριστούμε  φίλε για τις απανήσεις σου,τα ίδια τραβάω και εγώ και κάτι ακόμα.. η δικιά μου έχει απελάθει απο την Ελλάδα για 5 χρόνια τώρα πέρασε η πενταετία όμως μου λένε και πάλι ότο αποκλείεται να της δώσουν βίζα για την  Ελλάδα...   :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σε ευχαριστώ και σε ευχαριστούμε  φίλε για τις απανήσεις σου,τα ίδια τραβάω και εγώ και κάτι ακόμα.. η δικιά μου έχει απελάθει απο την Ελλάδα για 5 χρόνια τώρα πέρασε η πενταετία όμως μου λένε και πάλι ότο αποκλείεται να της δώσουν βίζα για την  Ελλάδα...   :S
Λεφτα αν εχεις,ολα γινονται.Αν δεν εχεις,καλυτερα να πας εσυ,που αν δεν κανω λαθος,δεν θες και βιζα πλεον.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Φιλοι συναγωνιστες ηθελα πληροφορίες για ποιος είναι ο καλυτερος τρόπος και φθηνοτερος για να βγαλει βιζα για ελλαδα για 10-15 μερες μια κοπελα που ζει στο Κιεβο. Η κοπελλα ηρθε ηδη ελλαδα 2 φορεσ αγοραζοντας κανονικη τουριστικη βιζα με κανονικο τουριστικο πακετο. Τωρα όμως θα ρθει σε μενα κι ετσι χρειαζομαστε  μονο 1 αεροπορικο. Επομένως είναι μαλακια να πληρωσω ολοκλητο πακετο διακοπωνγια ελλαδα. ξερω οτι στην ρωσια πληρωνεις ενα γραφειο κανα 200-300 ευρω και με ψευτικα ταξιδιωτικα εγγραφα (κτρατησεις αεροπ. ξεν.) βγαζει τουριστικη βιζα για χωρα EU. ισχυει το ιδιο για ουκρανια??
Ευχαριστω εκ των προτερων
Το σιγουρο ειναι  οτι πρεπει να βγαλει και εισητηριο επιστροφης! αλλιως υπαρχουν πιθανοτητες να μην την δοσουν βιζα  αλλα και να την δωσουν,υπαρχει πιθανοτητα να μην την επιτρεψουν την εισοδο στην ελλαδα!!! Αλωστε και στην προσκληση εαν θα κανεις  θα το αναγραφεις ,οτι εγγυησε  την εγκαιρη επιστροφη της! Το θετικο ειναι οτι εχει ερθει ηδη 2 φορες στην Ελλαδα (αρκει να μην δημιουργησε κανενα προβλημα) Το θεμα ειναι να πληρη τις προυποθεσεις για εκδοση βιζας  και να εχει ολα τα χαρτια + την προσκληση με το εκαθαριστικο σου και την ταυτοτητα. Παντως αν ειναι μικρη και χωρις δουλεια   χλωμο να την δωσουν τουριστικη βιζα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Σε ευχαριστώ και σε ευχαριστούμε  φίλε για τις απανήσεις σου,τα ίδια τραβάω και εγώ και κάτι ακόμα.. η δικιά μου έχει απελάθει απο την Ελλάδα για 5 χρόνια τώρα πέρασε η πενταετία όμως μου λένε και πάλι ότο αποκλείεται να της δώσουν βίζα για την  Ελλάδα...   :S
Μπορεις να κανεις αρση απαγορευσης εισοδου οπου σε ενα δυο μηνες θα ειναι καθαρη η δικια σου.
Υπαρχουν αρκετοι δηκηγοροι που ασχολουνται με αυτο το θεμα και περνουν 300-500 euro Η απλα να αλλαξει το επιθετο της και να βγαλει καινουργιο διαβατηριο. Ειναι ευκολο για μια ρωσιδα να παρει το επιθετο της μητερας της παραδειγμα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Σε ευχαριστώ και σε ευχαριστούμε  φίλε για τις απανήσεις σου,τα ίδια τραβάω και εγώ και κάτι ακόμα.. η δικιά μου έχει απελάθει απο την Ελλάδα για 5 χρόνια τώρα πέρασε η πενταετία όμως μου λένε και πάλι ότο αποκλείεται να της δώσουν βίζα για την  Ελλάδα...   :S
Εαν περασε η πενταετια και δεν εχει τιποτα αλλο,  τοτε εχει καθε δικαιωμα να να παρει βιζα (εφοσον πληρη της προυποθεσεις) Πρεπει να  σβηστει απο το συστημα σενγκεν.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Εαν περασε η πενταετια και δεν εχει τιποτα αλλο,  τοτε εχει καθε δικαιωμα να να παρει βιζα (εφοσον πληρη της προυποθεσεις) Πρεπει να  σβηστει απο το συστημα σενγκεν.
Αυτο ακριβως ειπα και εγω απλα ειναι δουλεια δικηγορου να την βγαλει απο την λιστα ανεπιθυμητων προσωπων.  Το συστημα λεγετε sirene και οχι sengen
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Μπορεις να κανεις αρση απαγορευσης εισοδου οπου σε ενα δυο μηνες θα ειναι καθαρη η δικια σου.
Υπαρχουν αρκετοι δηκηγοροι που ασχολουνται με αυτο το θεμα και περνουν 300-500 euro Η απλα να αλλαξει το επιθετο της και να βγαλει καινουργιο διαβατηριο. Ειναι ευκολο για μια ρωσιδα να παρει το επιθετο της μητερας της παραδειγμα
Ειναι η μεγαλυτερη μαλακια  να αλαξεις επιθετο! (ποσο μαλλον οταν εληξε η πενταετια!!!!) ειπαμε να βοηθησουμε  οχι να δειξουμε τον παρανομο δρομο  που μπορει να ειναι και τραγικος!


Εαν οντως εληξε η πενταετια μπορει αυτη να κανει την παραπανω αιτηση  χωρις δικηγορους και χωρις 500αρια!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Ειναι η μεγαλυτερη μαλακια  να αλαξεις επιθετο! (ποσο μαλλον οταν εληξε η πενταετια!!!!) ειπαμε να βοηθησουμε  οχι να δειξουμε τον παρανομο δρομο  που μπορει να ειναι και τραγικος!


Εαν οντως εληξε η πενταετια μπορει αυτη να κανει την παραπανω αιτηση  χωρις δικηγορους και χωρις 500αρια!
Καλα ολα αυτα αλλα συνηθως τις απορριπτουν τις αιτησεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Αυτο ακριβως ειπα και εγω απλα ειναι δουλεια δικηγορου να την βγαλει απο την λιστα ανεπιθυμητων προσωπων.  Το συστημα λεγετε sirene και οχι sengen
Το Σενγκεν ειναι συντροφε, το σηρενε δεν εχει σχεση.


 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
:pipa2:
Καλα ολα αυτα αλλα συνηθως τις απορριπτουν τις αιτησεις
Ποιες αιτησης βιζας? η διαγραφης?  οταν περασει η πενταετια η οποιαδηποτε αλλη χρονολογια ολα σβηνοντε. Την βιζα ομως μπορουν να μην στην εγκρινουν.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
:pipa2:Ποιες αιτησης βιζας? η διαγραφης?  οταν περασει η πενταετια η οποιαδηποτε αλλη χρονολογια ολα σβηνοντε. Την βιζα ομως μπορουν να μην στην εγκρινουν.
Διαγραφη απο τον καταλογο ανεπιθυμητων γινεται μονο με αιτηση αν δεν σε διαγραψουν δεν παιρνεις βιζα σε ολη την EC Δεν εχει σχεση αν περασε οι πενταετια παλη θελει αιτηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom