Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τι ηλικία έχει ο Στελάρας τύπε; Γιατί εδώ όλοι σχεδόν έχουν καβατζώσει τα 40 οπότε πολύ αργά για δάκρυα,
και mea culpa στην τελική διότι όσοι είναι εκεί γύρω είχαν τον χρόνο τους, είχαν τις ευκαιρίες τους,
προλάβανε πράγματα και καταστάσεις, σίγουρα έχουν κάνει λάθος επιλογές και φέρουν ευθύνες.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Βάλε.... Ανέβα περιμένω, μόλις έχασες μια ζωή  :grin:

ΥΓ Άσε που και 25 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ!!! Είσαι άντρας στην καλύτερή σου φάση, και νέος και έμπειρος ταυτόχρονα και ειδικά αν είσαι από σούπερ τουριστικό μέρος έχεις γίνει εξπέρ πια, έρχεται η άλλη στο μήνα του μέλιτος και φεύγει χωρισμένη και γκαστρωμένη από σένα που λέει ο λόγος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Βάλε.... Ανέβα περιμένω, μόλις έχασες μια ζωή  :grin:

ΥΓ Άσε που και 25 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ!!! Είσαι άντρας στην καλύτερή σου φάση, και νέος και έμπειρος ταυτόχρονα και ειδικά αν είσαι από σούπερ τουριστικό μέρος έχεις γίνει εξπέρ πια, έρχεται η άλλη στο μήνα του μέλιτος και φεύγει χωρισμένη και γκαστρωμένη από σένα που λέει ο λόγος.
Πλακα κανεις,εγω τον ειχα για καναν 20χρονο πιτσιρικα με τις μαλακιες που λεει.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
και γω!!! Όταν τον έκραζα νόμιζα ότι ήταν 20 στρογγυλά ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ! Που να ήξερα ότι είναι βιολογικά εφικτό να έχει ο ίδιος παιδί 20 ετών......
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Μάντεψε την ηλικία αυτού του μαλάκα που αποκαλείς παιδάκι.
Ταλαιπωρο ειναι εχει να δει νιμου ζωντανα απο την μερα που γεννηθηκε.Και του φταινε ολη για την αγαμια του.Τα σεξουαλικά του απωθημένα καταλήγουν σε διαστροφές,  νευρασθένειες ή και σχιζοφρένειες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ταλαιπωρο ειναι εχει να δει νιμου ζωντανα απο την μερα που γεννηθηκε.Και του φταινε ολη για την αγαμια του.Τα σεξουαλικά του απωθημένα καταλήγουν σε διαστροφές,  νευρασθένειες ή και σχιζοφρένειες.
Για αυτο δεν εχουν αφησει πεπονι για πεπονι.Μαλακες μην αγοραζετε πεπονια ροδου,ειναι επικυνδινα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Οσο ωραιος και εμφανησιμος αν εισαι πρεπει να καταλάβεις οτι οποιος θελει να κυκλοφορει με γυναικα πρεπει να πληρωνει να κερνα ,- (οχι απαραιτητα οτι θα το πουν θυμα αν πληρωση ενα ποτο ή ενα γευμα) απλα εσυ εχεις λάθος κατευθυνση σε αυτο το θέμα.

το να κερασεις μια κοπελα που βγαινεις δεν ειναι μεμπτο ουτε σε κανει μαλακα, κι αυτο το θελουν ολες οι γυναικες στο κοσμο
δεν ειναι θεμα ελληνιδας ή ξενης
Τωρα αν πιστευης οτι δεν υπάρχουν αξιαγαμητες Ελε-ει-νιδες εισαι μαλλον πολυ αποκλεισμενος εκει στην  Κοζανη και θα πρεπει να αναπτυξης τους Οριζοντες σου περισσότερο.
μην το γαμαμε κι εντελως αξιαγαμητες ελληνιδες υπαρχουν και ειναι πολλες
παρα πολλες
στν συμπεριφορα ειναι ελεϊνες κυριως οχι στην εμφανιση
ειδικα τα κοριτσακια εως 25 ετων που εχουν γινει απο μικτους γαμους ειναι κουκλια

Αν δεν γαμας εδω στην εδρα σου ρε φιλε δεν προκειτε να γαμησης πουθενα ειτε διαθετης χρηματα ειτε οχι.
τα ειπες ολα :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Kαλα ασε τα κλαμπ,και γω αν φορεσω μινι και καλτσον μουναρα θα μαι,δες τις γκομενες στην παραλια με τις κυταριτιδες οταν βγαλουν τα ρουχα και μετα μιλα.
Για να δεις ολοκαθαρο ποδι,κωλο χωρις κυτταριτιδα στην ελλαδα προσευχη θα πρεπει να κανεις :priest:.

Εδω σε ελληνικες παραλιες μολις βλεπω ξενη κατευθειαν ξεχωριζει απο τις ελλεεινοπατσαβουρες απο το ολοκαθαρο ποδι,και αυτη πιστευει οτι ειναι και πατσαβουρα.

Και ποσες πιθανοτητες εχεις να βγαλεις μια πλευμεητ γκομενα στην ελλαδα και ποσες εξωτερικο.

Στην ελλαδα πριν 2 χρονια τουλαχιστον θα επρεπε να χεις φεραρι και πανω,στο εξωτερικο απλα αρκει να εισαι λιγο πιο ομορφος απο ουρακοταγκο η να εισαι...γλυκουλης
Τοτε εσυ που πηγες εξω και δεν γαμησες ουτε σκυλο στην μολδαβια,φανταζομαι ποσο ομορφος θα εισαι στελακι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τοτε εσυ που πηγες εξω και δεν γαμησες ουτε σκυλο στην μολδαβια,φανταζομαι ποσο ομορφος θα εισαι στελακι. :2funny: :2funny: :2funny:
Καμια πολωνεζα χοντρη θα γνωρισεις εδω στα παιδια σαν αυτες που γαμας σαβουρογαμη :S
Εμαθα ταυλανδη παει ο μαστερακης μπας και γαμησει επι πληρωμη ο αγαμητος :2funny: :2funny: :2funny:
Για τον πουτσο εντελως εισαι επιτελους εκδηλωσες την πορφυρια σου.

Τις αλλες χωρες που περασες απεξω με το καραβι σαν μουτσος τι τα εβαλες για να σε πουμε  γαμια :tooth:.
Οτι εισαι πιρφοριδης το εμπεδωσαμε ολοι πλεον οτι και να πεις κανεις δεν προκειται να αλλαξει γνωμη :S

Ο μουτσος21,ειναι ο δευτερος  κλωνος σου?

Αρχισες τωρα να εγκαινιαζεις βλεπω και ολους τους καινουργιους πιρφορικους μιτους σαν αρχιπιρφορος :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καμια πολωνεζα χοντρη θα γνωρισεις εδω στα παιδια σαν αυτες που γαμας σαβουρογαμη :S
Εμαθα ταυλανδη παει ο μαστερακης μπας και γαμησει επι πληρωμη ο αγαμητος :2funny: :2funny: :2funny:
Για τον πουτσο εντελως εισαι επιτελους εκδηλωσες την πορφυρια σου.

Τις αλλες χωρες που περασες απεξω με το καραβι σαν μουτσος τι τα εβαλες για να σε πουμε  γαμια :tooth:.
Οτι εισαι πιρφοριδης το εμπεδωσαμε ολοι πλεον οτι και να πεις κανεις δεν προκειται να αλλαξει γνωμη :S

Ο μουτσος21,ειναι ο δευτερος  κλωνος σου?

Αρχισες τωρα να εγκαινιαζεις βλεπω και ολους τους καινουργιους πιρφορικους μιτους σαν αρχιπιρφορος :think:
Στελιο κλαψε και αλλο ρε.Τον οκτωμβρη θα ειμαι εκει και θα σου στελνω χαιρετισματα.
images

και κατσε εσυ να κλαιγεσαι στους γυρω σου γιατι δεν σου κατσε καμια μολδαβεζα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Στελιο κλαψε και αλλο ρε.Τον οκτωμβρη θα ειμαι εκει και θα σου στελνω χαιρετισματα.
images

και κατσε εσυ να κλαιγεσαι στους γυρω σου γιατι δεν σου κατσε καμια μολδαβεζα  :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:,Που αλλου θα πηγαινες ρε πιρφοριδη μονο εκει μπορεις να γαμησεις,καταλαβες οτι μονο ταυλανδη μπορεις να γαμησεις,σε εκλασαν και οι χοντρες εδω,γιαυτο ξημεροβραδιαζεσαι στο θεμα της ταυλανδης :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny:,Που αλλου θα πηγαινες ρε πιρφοριδη μονο εκει μπορεις να γαμησεις,καταλαβες οτι μονο ταυλανδη μπορεις να γαμησεις,σε εκλασαν και οι χοντρες εδω,γιαυτο ξημεροβραδιαζεσαι στο θεμα της ταυλανδης :headbang:
Ρε πλακα μου κανεις,εσυ δεν μας ρωταγες αν εχεις ελπιδες να γαμησεις αν πας να ζησεις εκει; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ρε πλακα μου κανεις,εσυ δεν μας ρωταγες αν εχεις ελπιδες να γαμησεις αν πας να ζησεις εκει; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποτε ειπα εγω ετσι ρε πιρφορε,σαν και σενα τον πιθηκομουρι ειμαι να παω να δινω 2χιλιαρα να γαμαω πιθηκους :2funny:
Πουθενα δεν παω για να γαμησω,εγω δεν δουλευω μουτσος στην ελλαδα να καθομαι να παρακαλαω χοντρες εκει και να τραβαω μαλακια με φοτο απο φειςμπουκ οπως κανεις εσυ,μπορω να ζησω οπου γουσταρω και οπως γουσταρω,πληροφοριες παιρνω.

Σε λιγο που θα σε βαλουν φυλακη για τα χρεη που χεις θα καταλαβεις τι ωραια ειναι η ζωη στην ελλαδα

 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εγω ουτε σε μπουρδελα παω,τι σχεση εχω με σενα που ξημεροβραδιαζεσαι ολη μερα εδω μεσα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ποτε ειπα εγω ετσι ρε πιρφορε,σαν και σενα τον πιθηκομουρι ειμαι να παω να δινω 2χιλιαρα να γαμαω πιθηκους :2funny:
Πουθενα δεν παω για να γαμησω,εγω δεν δουλευω μουτσος στην ελλαδα να καθομαι να παρακαλαω χοντρες εκει και να τραβαω μαλακια με φοτο απο φειςμπουκ οπως κανεις εσυ,μπορω να ζησω οπου γουσταρω και οπως γουσταρω,πληροφοριες παιρνω.

Σε λιγο που θα σε βαλουν φυλακη για τα χρεη που χεις θα καταλαβεις τι ωραια ειναι η ζωη στην ελλαδα
Τι πουθενα ρε μαλακα δεν ρωταγες σε ολα τα θρεντ του εξωτερικου που ειναι πιο ευκολα να πας να γαμησεις,σου ειπαν στην μολδαβια,πηγες και γυρισες οπως πηγες;
Παρθενος;Ποια χρεη ρε δεν παιζεσαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Τον εβαλαν τον Μαστερ σ ενα καραβι μουτσο και εκατονταδες γκομενες του κατσανε στο πουτσο  :grin:  Σταματηστε τους τσακωμους δεν εχουν νοημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom