Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Μα δεν εχει καποιο νοημα η δουλεια του γυμναστη ολοι ασχετοι ειναι με τον κοολ αρχηγο τους :rockon: :rockon:

με τη σειρα μου να σε συγχωρησω και εγω! απαλλασεσαι λογω βλακειας και ασχετοσυνης! :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Τι μας δειχνεις ρε κακομοιρη τι σχεση εχει ο σωματοτυπος αν ειναι αχλαδι η οχι με την προπονηση που θα δωσεις δεν πας να μαθεις καρατε σε 10χρονα που ηρθες εδω να μας δωσεις μαθηματα :jerking: :jerking: :jerking:

μαθηματα να δωσω σε σενα ρε κακομοιρε!? τι με νοιαζει? αν με πληρωσεις να σου δωσω! το τσαμπα πεθανε χαζε!
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
 :2funny: :2funny: :2funny:,ναι σιγα μη σε πληρωσω κιολας με τις μαλακιες που λες :jerking: :jerking:

προβλημα σου! εσυ θα μεινεις αιωνια ασχετος!σιγα μην κανω και διαλογο μαζι σου!και που σου απαντησα πολυ σου ειναι! :jerking:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
μαθηματα να δωσω σε σενα ρε κακομοιρε!? τι με νοιαζει? αν με πληρωσεις να σου δωσω! το τσαμπα πεθανε χαζε!
Τι να δωσεις στον πανηλιθιο ολα τα ξερει και για ολα εχει αποψη.ολη η Μολδαβια γελαει μαζι του. Να ‘χαν οι κουραδες γνώση, να μας δάνειζαν καμπόση.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
προβλημα σου! εσυ θα μεινεις αιωνια ασχετος!σιγα μην κανω και διαλογο μαζι σου!και που σου απαντησα πολυ σου ειναι! :jerking:
Ναι δειξε μας καμια φοτο με την σωματαρα που εκανες ρε καρατεγκα να μας πεισεις για τις γνωσεις σου :tooth:,ολοι οι παπαρολογογυμναστες τις ιδιες μαλακιες λετε,εμενα τουλαχιστον εχουν δει το σωμα μου 2-3 ατομα εσυ μονο παπαρολογιες λες :helpplea: και θες να σου πουμε και μπραβο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Ακομα δεν καταλαβα γιατι η καθε συζητηση καταληγει σε τσακωμο ;;;;;;;;
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Τι να δωσεις στον πανηλιθιο ολα τα ξερει και για ολα εχει αποψη.ολη η Μολδαβια γελαει μαζι του. Να ‘χαν οι κουραδες γνώση, να μας δάνειζαν καμπόση.

δεν ασχολουμαι φιλε ,,,ηδη το γαμησαμε με ασχετα,,,ας μιλησουν τα παιδια που ξερουν απο ανατολικο μπλοκ να διαβασουμε και εμεις που δεν πηγαμε ποτε :headbang:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τι να δωσεις στον πανηλιθιο ολα τα ξερει και για ολα εχει αποψη.ολη η Μολδαβια γελαει μαζι του. Να ‘χαν οι κουραδες γνώση, να μας δάνειζαν καμπόση.
Μιλησε και η κουραδα που πεταγεται και λεει μαλακιες καθε τοσο,δειξε μας και συ μια φοτο της φατσας σου να γελαμε μεχρι αυριο  :fuck1: :fuck1:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Ναι δειξε μας καμια φοτο με την σωματαρα που εκανες ρε καρατεγκα να μας πεισεις για τις γνωσεις σου :tooth:,ολοι οι παπαρολογογυμναστες τις ιδιες μαλακιες λετε,εμενα τουλαχιστον εχουν δει το σωμα μου 2-3 ατομα εσυ μονο παπαρολογιες λες :helpplea: και θες να σου πουμε και μπραβο

εισαι και εσυ σαν καποιν αλλο που ζηταει φωτος για να τον κανει λαστιχο?αντε χασου ρε βλακα! δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου!που θες και φωτο μου!
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Καλο απογευμα να εχετε ολοι,το το γαμησαμε παλι  :zfuck:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Καλο απογευμα να εχετε ολοι,το το γαμησαμε παλι  :zfuck:


Όλοι οι 'εγωιστές' που νομιζουν οτι είναι καλύτεροι από ολους τους άλλους....και μετά από τους εαυτούς τους ακολουθεί το χάος...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ελπιζω να κανεις πλακιτσα φιλε  :grin:
Ο μεσος ορος των Ελληνιδων ειναι παρα πολυ κατωτερος,σε σχεση ειδικα με τις Ανατολικοευρωπαιες ! !
Επειδη εχω ταξιδεψει σε αρκετες χωρες-εχω διαπιστωσει δυστυχως οτι οι Ελληνιδες απεχουν ετη φωτος.
Πιστεψε με η μεση Τσεχα-Πολωνιδα-Σερβα στην Ελλαδα θεωρειται μοντελο ! !
Αυτο ειναι αληθεια φιλε μου,δεν λεει κανεις το αντιθετο.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Βαλε της φωτο που μου εδειξες PLEASE :happy: :happy: :happy: :happy:Ριξε την ατομικη βομβα!ΡΙΞΕ ΤΗΝ ЦАРЬ БОМБА!Θα πεθανουν απο τη ζηλεια τους οι Πιρφοροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  [youtube=425,350]qxz_jQwAzL8[/youtube]
Περιμενω την ατομικη βομβα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αδιαβαστος παλι Μητσο η  ЦАРЬ БОМБА ανηκει στης βομβες υδρογονου ,ατομικες ηταν η πρωτες βομβες που χρησιμοποιηθηκαν στο τελος του δευτερου παγκοσμιου πολεμου

Το τελευταιο και πιο αποτελεσματικο οπλο των ρωσων ειναι η πεπονοβομβα που κατι μου λεει οτι και εσυ εχεις βοηθησει στην κατασκευη της . Να μια ξεφλουδισμενη και απασφαλισμενη ετοιμη για χρηση  :2funny:
 

Συνημμένα

  • DSC04532.JPG
    DSC04532.JPG
    96,1 KB · Εμφανίσεις: 42

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Προσεξε μονο οταν γαμας ελλεεινιδες φορα γυαλια γιατι η ομορφια τους τυφλωνει

Στελαρα ασε τις παπαριες , δεν σε ξερω προσωπικα αλλα απο οτι μου ειπαν στην Μολδαβια οι κοινοι γνωστοι εχεις προβλημα σκεπτικου με τις γυναικες.
Οσο ωραιος και εμφανησιμος αν εισαι πρεπει να καταλάβεις οτι οποιος θελει να κυκλοφορει με γυναικα πρεπει να πληρωνει να κερνα ,- (οχι απαραιτητα οτι θα το πουν θυμα αν πληρωση ενα ποτο ή ενα γευμα) απλα εσυ εχεις λάθος κατευθυνση σε αυτο το θέμα.

Τωρα αν πιστευης οτι δεν υπάρχουν αξιαγαμητες Ελε-ει-νιδες εισαι μαλλον πολυ αποκλεισμενος εκει στην  Κοζανη και θα πρεπει να αναπτυξης τους Οριζοντες σου περισσότερο.

Αν δεν γαμας εδω στην εδρα σου ρε φιλε δεν προκειτε να γαμησης πουθενα ειτε διαθετης χρηματα ειτε οχι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στελαρα ασε τις παπαριες , δεν σε ξερω προσωπικα αλλα απο οτι μου ειπαν στην Μολδαβια οι κοινοι γνωστοι εχεις προβλημα σκεπτικου με τις γυναικες.
Οσο ωραιος και εμφανησιμος αν εισαι πρεπει να καταλάβεις οτι οποιος θελει να κυκλοφορει με γυναικα πρεπει να πληρωνει να κερνα ,- (οχι απαραιτητα οτι θα το πουν θυμα αν πληρωση ενα ποτο ή ενα γευμα) απλα εσυ εχεις λάθος κατευθυνση σε αυτο το θέμα.

Τωρα αν πιστευης οτι δεν υπάρχουν αξιαγαμητες Ελε-ει-νιδες εισαι μαλλον πολυ αποκλεισμενος εκει στην  Κοζανη και θα πρεπει να αναπτυξης τους Οριζοντες σου περισσότερο.

Αν δεν γαμας εδω στην εδρα σου ρε φιλε δεν προκειτε να γαμησης πουθενα ειτε διαθετης χρηματα ειτε οχι.
Τυπε ηξερα οτι στην Κοζανη βγαζουν κροκους,αλλα βλεπω οτι βγαζουν και στοκους  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom