Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν εχουν τα χαλια των ελλεεινιδων φυσικα αλλα ο μυθος των ρωσσιδων τελειωσε για μενα οταν γνωρισα καποιες ρωσσιδες στη ροδο,η μια βυζαρου αλλα σαν μπαλα στρογγυλη ,η αλλη ψηλη ομορφη αλλα δυστυχως φουλ στην κυτταριτιδα.

Η δευτερη κιολας τρωγοταν να την φαω ολο στα γεια σου γεια σου ειμασταν στην παραλια, αλλα μολις εβλεπα την κυταριτιδα μου επεφτε κατευθειαν
ε αγαλματα δεν ειναι
αλλα απο το να τρελενοματε στην χειρονακτικη εργασια που και που καλη και μια με κυταριτιδα
μια πολυ καλη πιπα σε <στραβωνει> και δεν βλεπεις τις ατελειες :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ε αγαλματα δεν ειναι
αλλα απο το να τρελενοματε στην χειρονακτικη εργασια που και που καλη και μια με κυταριτιδα
μια πολυ καλη πιπα σε <στραβωνει> και δεν βλεπεις τις ατελειες :2funny:
Δεν θα διαφωνησω μαζι σου το προβλημα ειναι ποσες ωρες πρεπει να την φας την αλλη στην μαπα για να σου κανει την πιπα,αν ηταν, να σου ανοιγουν τα ποδια με το που θα τις γνωρισεις,και ακαποτα κιολας, τοτε κανεις και εκπτωσεις,να την τρως την αλλη στην μαπα 5 ωρες για μια πιπα και να γαμησεις και με την σκατοκαποτα...
 

Επισκέπτης
Δεν θα διαφωνησω μαζι σου το προβλημα ειναι ποσες ωρες πρεπει να την φας την αλλη στην μαπα για να σου κανει την πιπα,αν ηταν, να σου ανοιγουν τα ποδια με το που θα τις γνωρισεις,και ακαποτα κιολας, τοτε κανεις και εκπτωσεις,να την τρως την αλλη στην μαπα 5 ωρες για μια πιπα και να γαμησεις και με την σκατοκαποτα...
ειναι θεμε φιλοσοφιας
εσυ πας με το καμακι
ενω εγω και με την τσεπη
οποτε μου τα σκοτιζουν ελαφρως λιγοτερο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Παππούς και γιαγιά απο Ουκρανία! Μητέρα και η ίδια μεγαλωμένες Μόσχα!Αρα Ουκρανίδα τρίτης γενιάς μεταναστών απο Ουκρανία!Βεβαια η νοοτροπία είναι Μοσχοβήτικη!
Αυτο δεν παιζει με τιποτα , μαλλον σου λεει ψεματα . Οι περισσοτερες που εχω γνωρισει δεν ηξεραν καν απο που ειναι οι γονεις τους ποσο μαλλον οι παπουδες και οι γιαγιαδες τους . Ετσι και αλλιως και οι παππουδες και οι γιαγιαδες της γενηθηκαν στην CCCP οποτε δεν σκεφτοταν σαν ουκρανοι . Εδω καποιος μενει 5 χρονια στην Μοσχα και λεει ειμαι μοσχοβιτης και αυτη δηλωνει ουκρανεζα ??????  Ουκρανοβλαχα ειναι και σε δουλευει . Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι γεννημενη στην Μοσχα και να εχει Ουκρανικη συνειδηση . Ρωτα και των Δημητρακη τα ιδια θα σου πει . Αλλα μην κολας σε τετοιες λεπτομερειες αν ειναι καλη δεν εχει κανενα νοημα να ειναι απο οπου θελει . Εξαλου οι μοσχοβιτησες ειναι οι πιο μαλακησμενες γυναικες της Ρωσιας
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ειναι θεμε φιλοσοφιας
εσυ πας με το καμακι
ενω εγω και με την τσεπη
οποτε μου τα σκοτιζουν ελαφρως λιγοτερο
Κοιτα με την τσεπη ειναι προφανως καλυτερα φθανει να το εχεις το παραδακι,γιατι ειναι κουραστικο το καμακι,για μας τα γεροντια τουλαχιστον  :helpplea: που μεγαλωσαμε, αλλα μια φορα που εδωσα πιπα στα σκοπια με λεφτα πριν χρονια με επρηξε η αλλη ποτε θα χυσω και ξενερωσα και απο τοτε δεν ξαναασχολουμαι με πουτανες εκτος αν καποτε δεν βλεπομαι,ποτε  δεν ξερεις
 

Επισκέπτης
Κοιτα με την τσεπη ειναι προφανως καλυτερα φθανει να το εχεις το παραδακι,γιατι ειναι κουραστικο το καμακι,για μας τα γεροντια τουλαχιστον  :helpplea: που μεγαλωσαμε, αλλα μια φορα που εδωσα πιπα στα σκοπια με λεφτα πριν χρονια με επρηξε η αλλη ποτε θα χυσω και ξενερωσα και απο τοτε δεν ξαναασχολουμαι με πουτανες εκτος αν καποτε δεν βλεπομαι,ποτε  δεν ξερεις
α οχι κι εγω με επαγγελματιες 100% σπαζομαι
δες ενα δειγμα απο ημιεπαγγελματιες

 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Κοιτα με την τσεπη ειναι προφανως καλυτερα φθανει να το εχεις το παραδακι,γιατι ειναι κουραστικο το καμακι,για μας τα γεροντια τουλαχιστον  :helpplea: που μεγαλωσαμε


Τα 'πα να μην τα ξαναπώ, άμα γράψει το κοντέρ 40 άντε και καλή ψυχή.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
τι λεει ρε ο τυπος;;;

τι 30 τι 40 τι 50

παλιοκλωνε


.....τύπε η καρδιά μπορεί να θέλει αλλά το κοριτσάκι που είναι σα τα κρύα τα νερά, ε πως να το κάνουμε τώρα, θέλει φρέσκια σάρκα, να νιώθει σφίξη....όχι μελάτες καταστάσεις και να τρίζουν κόκκαλα  ;)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
.....τύπε η καρδιά μπορεί να θέλει αλλά το κοριτσάκι που είναι σα τα κρύα τα νερά, ε πως να το κάνουμε τώρα, θέλει φρέσκια σάρκα, να νιώθει σφίξη....όχι μελάτες καταστάσεις και να τρίζουν κόκκαλα  ;)
Το θεμα ειναι πως νιωθει κανεις και οχι ποσο ετον ειναι . Και οι ρωσιδες εχουν αλλες φιλοσοφιες για την ζωη .
 

Επισκέπτης
.....τύπε η καρδιά μπορεί να θέλει αλλά το κοριτσάκι που είναι σα τα κρύα τα νερά, ε πως να το κάνουμε τώρα, θέλει φρέσκια σάρκα, να νιώθει σφίξη....όχι μελάτες καταστάσεις και να τρίζουν κόκκαλα  ;)
θέλει φρέσκια σάρκα μαρουλια
θα επανελθω με νεες φωτο μεσα στο καλοκαιρι  :s&m_3:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
α οχι κι εγω με επαγγελματιες 100% σπαζομαι
δες ενα δειγμα απο ημιεπαγγελματιες

Δεν εχει σημασια αν ειναι επαγγελματιας η ημιεπαγγελματιας απο τη στιγμη που πληρωνεις με οποιοδηποτε τροπο ειτε κερασματα ειτε επιτοπου με λεφτα το ιδιο πραγμα ειναι...,σε βλεπει απλα σαν ΑΤΜ.

Τετοια μουνια φυσικα στην ελλαδα δεν προκειται να τα δεις ουτε στα ονειρα  οποτε να σου πω αξιζουν τα λεφτα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τελικα μονο ο στελιος γαμαει θεομουνα ολοι οι αλλοι περνουμε τα αρχιδια μας.
α και ο κοκομπλοκο γκλοκ.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Δεν εχει σημασια αν ειναι επαγγελματιας η ημιεπαγγελματιας απο τη στιγμη που πληρωνεις με οποιοδηποτε τροπο ειτε κερασματα ειτε επιτοπου με λεφτα το ιδιο πραγμα ειναι...,σε βλεπει απλα σαν ΑΤΜ.

Τετοια μουνια φυσικα στην ελλαδα δεν προκειται να τα δεις ουτε στα ονειρα  οποτε να σου πω αξιζουν τα λεφτα
φιλε μου Στελιο
τσαμπα ουτε η μαμα στο μπαμπα  :headbang:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
τελικα μονο ο στελιος γαμαει θεομουνα ολοι οι αλλοι περνουμε τα αρχιδια μας.
α και ο κοκομπλοκο γκλοκ.
Μαστερ μολις αρχισε να βαζει φοτο ο σινο αρχισες να μαστεριζεις βλεπω,εγω παραδεχτηκα οτι ειμαι ενα γεροντι δεν τρεχω σε χοστελ  να κυνηγαω πιτσιρικια και να τρωω κλασιματα οπως εσυ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μαστερ μολις αρχισε να βαζει φοτο ο σινο αρχισες να μαστεριζεις βλεπω,εγω παραδεχτηκα οτι ειμαι ενα γεροντι δεν τρεχω σε χοστελ  να κυνηγαω πιτσιρικια και να τρωω κλασιματα οπως εσυ
Ελα μην εισαι μετριοφρων τωρα εισαι ενας πανεμορφος αντρας που σταματανε οι γυναικες να σε θαυμασουν στο δρομο και σου κανουν καμακι στο δρομο οι ξενες και στις παραλιες,και παιρνουν χαρτακι προταιραιοτητας για να τις γαμησεις.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ελα μην εισαι μετριοφρων τωρα εισαι ενας πανεμορφος αντρας που σταματανε οι γυναικες να σε θαυμασουν στο δρομο και σου κανουν καμακι στο δρομο οι ξενες και στις παραλιες,και παιρνουν χαρτακι προταιραιοτητας για να τις γαμησεις.
Ναι ετσι ειμαι ,βαλε και συ μια φοτο σου να δουμε πως εισαι και συ ρε κακομοιρη
Δεν με κανουν καμακι απλα με κοιταν και με θαυμαζουν :grin:,και χαμογελαν και εγω τις τιμωρω :grin:
 

Επισκέπτης
Ναι ετσι ειμαι ,βαλε και συ μια φοτο σου να δουμε πως εισαι και συ ρε κακομοιρη
Δεν με κανουν καμακι απλα με κοιταν και με θαυμαζουν :grin:,και χαμογελαν και εγω τις τιμωρω :grin:
παντως εγω ειμαι στα πιο χοντρα μου
και αισιος 40
αλλα το καλοκαιρακι εχω ετοιμασει να φερω κατι δυδιμα φωτια
απο
-Λεττονια
-Ρωσια
και ισως απο ουκρανια ή λευκορωσσια :2funny:
αναλογα τι δυναμεις θα εχω το χοντρο-γεροντακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom