Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι ετσι ειμαι ,βαλε και συ μια φοτο σου να δουμε πως εισαι και συ ρε κακομοιρη
Δεν με κανουν καμακι απλα με κοιταν και με θαυμαζουν :grin:,και χαμογελαν και εγω τις τιμωρω :grin:
μωρη λουλα τα ιδια ελεγες και στον αλλον και τελικα εβαλε και εσυ εκανες την παπια μετα.Και ελεγες οτι δεν ξερεις να βαλεις φωτο.Σε κοιταν και σε θαυμαζουν οπως θαυμαζουν τους ουραγκοταγους στους ζωολογικους κηπους. :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παντως εγω ειμαι στα πιο χοντρα μου
και αισιος 40
αλλα το καλοκαιρακι εχω ετοιμασει να φερω κατι δυδιμα φωτια
απο
-Λεττονια
-Ρωσια
και ισως απο ουκρανια ή λευκορωσσια :2funny:
αναλογα τι δυναμεις θα εχω το χοντρο-γεροντακι
Σχινο εισαι σε οριακη ηλικια,πρεπει να παρεις την αποφαση
να χασεις τα κιλα τα παραπανω που εχεις.Εχεις ηδη μια περιπετεια υγειας
και οσο μεγαλωνεις,θα γινεσαι χειροτερα.Ασε τα διδυμα και τα τριδυμα,και στρωσε
τον κωλο σου κατω να κανεις κατι για τον εαυτο σου.Μια αποφαση ειναι.
 

Επισκέπτης
Σχινο εισαι σε οριακη ηλικια,πρεπει να παρεις την αποφαση
να χασεις τα κιλα τα παραπανω που εχεις.Εχεις ηδη μια περιπετεια υγειας
και οσο μεγαλωνεις,θα γινεσαι χειροτερα.Ασε τα διδυμα και τα τριδυμα,και στρωσε
τον κωλο σου κατω να κανεις κατι για τον εαυτο σου.Μια αποφαση ειναι.
τανει τανει μεκρι πετανει :2funny:
φετος λεβ να ειναι το τελευταιο μου καλοκαιρι, και το τελευταιο μου τουρ γενικως
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
μωρη λουλα τα ιδια ελεγες και στον αλλον και τελικα εβαλε και εσυ εκανες την παπια μετα.Και ελεγες οτι δεν ξερεις να βαλεις φωτο.Σε κοιταν και σε θαυμαζουν οπως θαυμαζουν τους ουραγκοταγους στους ζωολογικους κηπους. :grin:
Eγω δεν τριγυρναω με την μπερτα τα βραδυα προσπαθωντας να πεταξω οπως εσυ :S,ο λαιμ σοντα ηταν ενα πολυ ομορφο παιδι :rockon:,και δεν μπορουσα να συναγωνιστω την ομορφια του και διλειασα...

Τον περιμενω ομως να ξαναμπει να μας πει τις ιστοριες του και αυτος πως μαστεριζε πληρωνοντας 200ευρα για να γαμησει και μετα εγφευγε απο το ξενοδοχειο χωρις να πληρωσει για να τιμωρησει την γκομενα.Να ναι καλα και αυτος οπου ειναι για το γελιο που μας προσφερε απλοχερα.

Εσυ ποτε θα βγεις να μας πεις καμια ιστορια μαστερισμου αναρωτιεμαι ,ολα στα κρυφα τα κανεις,το μονο που ξερουμε για σενα ειναι οτι εισαι μικροτσουτσουνος  :2funny:,οτι πηδας χοντρες μεχρι να σπασουν τα κρεβατια, και οτι κυνηγας μαιμουδες στην ταυλανδη  :2funny: :2funny:.

Σου ξεφυγε ομως χωρις να το καταλαβεις για το χοστελοοικοπεδο που ζητιανευεις στην σλοβακια που θες να πας μερικους συναγωνιστες για να παιξουν στο επομενο επεισοδιο του χοστελ :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Σχινο εισαι σε οριακη ηλικια,πρεπει να παρεις την αποφαση
να χασεις τα κιλα τα παραπανω που εχεις.Εχεις ηδη μια περιπετεια υγειας
και οσο μεγαλωνεις,θα γινεσαι χειροτερα.Ασε τα διδυμα και τα τριδυμα,και στρωσε
τον κωλο σου κατω να κανεις κατι για τον εαυτο σου.Μια αποφαση ειναι.
Ασε μας ρε μαστερ να πεθανουμε ευτυχισμενοι , μηπως κανεις μας θα μεινει για παντα ????? Οτι προλαβουμε να χαρουμε ειναι η ζωη και οχι να ειμαστε στην συντηρηση για να ζήσουμε 5 χρόνια παραπάνω
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτο δεν παιζει με τιποτα , μαλλον σου λεει ψεματα . Οι περισσοτερες που εχω γνωρισει δεν ηξεραν καν απο που ειναι οι γονεις τους ποσο μαλλον οι παπουδες και οι γιαγιαδες τους . Ετσι και αλλιως και οι παππουδες και οι γιαγιαδες της γενηθηκαν στην CCCP οποτε δεν σκεφτοταν σαν ουκρανοι . Εδω καποιος μενει 5 χρονια στην Μοσχα και λεει ειμαι μοσχοβιτης και αυτη δηλωνει ουκρανεζα ??????  Ουκρανοβλαχα ειναι και σε δουλευει . Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι γεννημενη στην Μοσχα και να εχει Ουκρανικη συνειδηση . Ρωτα και των Δημητρακη τα ιδια θα σου πει . Αλλα μην κολας σε τετοιες λεπτομερειες αν ειναι καλη δεν εχει κανενα νοημα να ειναι απο οπου θελει . Εξαλου οι μοσχοβιτησες ειναι οι πιο μαλακησμενες γυναικες της Ρωσιας
Τι εεεεγινε? Σας έπιασε κρίση καλοσύνης? Πεθύμησα το χειμωνιάτικο γέλιο με όσα μου σέρνατε... Μόνο ένα(ς) έμεινε να κράζει....??? :2funny: :2funny: :2funny: Έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά κάποιων...

Λοιπόν το γκομενάκι απο Μόσχα είπε οτι είναι! Με τη συζήτηση  σχετικά με την Ουκρανία μου είπε πως οι Παπούδες της ήταν απο Ουκρανία! Αν δεν το έφερνε η στιγμή δεν θα το έλεγε καν! Αλλά την Ουκρανική της καταγωγή την είπε άνετα και ακομπλεξάριστα!
Εμένα μου φάνηκε μόνο στην σωματοδομή της και το βελούδινο δερματάκι και την τελείοτητα σε κάθε σημείο!

Κάποιος είπε για κυτταρίτιδα?? Πρε το χάσατε καλοκαιριάτικα....

Όσο για τις Μοσχοβήτισες.... πως γίνεται να έχουμε τόσες πόλεις της Ρωσίας κυρίως πέρσι και φέτος και πλην της Μόσχας και της Αγ. Πετρούπολης να μην έχω(και οι φίλοι μου) καν κάνει γνωριμία με Ρωσίδα άλλης πόλης πλήν των δύο μεγαλύτερων :think: :think: :think:... Η μήπως είναι μαλακισμένες για κάποιους επιδή δεν κάθονται με φτηνοδώρα(όχι οτι εμένα μου κόστισαν τίποτα :rockon:)....Μήπως μαλακισμένες είναι όλες οι άλλες???

 

Επισκέπτης
Τι εεεεγινε? Σας έπιασε κρίση καλοσύνης? Πεθύμησα το χειμωνιάτικο γέλιο με όσα μου σέρνατε... Μόνο ένα(ς) έμεινε να κράζει....??? :2funny: :2funny: :2funny: Έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά κάποιων...

Λοιπόν το γκομενάκι απο Μόσχα είπε οτι είναι! Με τη συζήτηση  σχετικά με την Ουκρανία μου είπε πως οι Παπούδες της ήταν απο Ουκρανία! Αν δεν το έφερνε η στιγμή δεν θα το έλεγε καν! Αλλά την Ουκρανική της καταγωγή την είπε άνετα και ακομπλεξάριστα!
Εμένα μου φάνηκε μόνο στην σωματοδομή της και το βελούδινο δερματάκι και την τελείοτητα σε κάθε σημείο!

Κάποιος είπε για κυτταρίτιδα?? Πρε το χάσατε καλοκαιριάτικα....

Όσο για τις Μοσχοβήτισες.... πως γίνεται να έχουμε τόσες πόλεις της Ρωσίας κυρίως πέρσι και φέτος και πλην της Μόσχας και της Αγ. Πετρούπολης να μην έχω(και οι φίλοι μου) καν κάνει γνωριμία με Ρωσίδα άλλης πόλης πλήν των δύο μεγαλύτερων :think: :think: :think:... Η μήπως είναι μαλακισμένες για κάποιους επιδή δεν κάθονται με φτηνοδώρα(όχι οτι εμένα μου κόστισαν τίποτα :rockon:)....Μήπως μαλακισμένες είναι όλες οι άλλες???
εξαρτατε απο το πρακτορειο
δυστυχως λιγα γραφεια εχουν τσαρτερ απο αλλες πολεις για ελλαδα κι αυτα πανε κυριως κρητη
οποτε γι αυτο στη ροδο βλεπεις πρωτευουσιανες

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
εξαρτατε απο το πρακτορειο
δυστυχως λιγα γραφεια εχουν τσαρτερ απο αλλες πολεις για ελλαδα κι αυτα πανε κυριως κρητη
οποτε γι αυτο στη ροδο βλεπεις πρωτευουσιανες
Φέτος έχει γίνει το BIG BANG!!! Μας την πέφτουν απο παντου!!!!---> Yekaterinemburg,Rostov,Samara,Perm,Krasnodar,Ufa,Chiliabinsk,Penza,Tula,Yaroslav,Kirov,Nyzny Novgorad.... και πολλές άλλες πόλεις...
Αλλά "φως" στο πουλί μας δεν βλέπουμε απο τις επαρχίες τους!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Τι εεεεγινε? Σας έπιασε κρίση καλοσύνης? Πεθύμησα το χειμωνιάτικο γέλιο με όσα μου σέρνατε... Μόνο ένα(ς) έμεινε να κράζει....??? :2funny: :2funny: :2funny: Έριχνα πολύ γέλιο με την κακομοιριά κάποιων...

Λοιπόν το γκομενάκι απο Μόσχα είπε οτι είναι! Με τη συζήτηση  σχετικά με την Ουκρανία μου είπε πως οι Παπούδες της ήταν απο Ουκρανία! Αν δεν το έφερνε η στιγμή δεν θα το έλεγε καν! Αλλά την Ουκρανική της καταγωγή την είπε άνετα και ακομπλεξάριστα!
Εμένα μου φάνηκε μόνο στην σωματοδομή της και το βελούδινο δερματάκι και την τελείοτητα σε κάθε σημείο!

Κάποιος είπε για κυτταρίτιδα?? Πρε το χάσατε καλοκαιριάτικα....

Όσο για τις Μοσχοβήτισες.... πως γίνεται να έχουμε τόσες πόλεις της Ρωσίας κυρίως πέρσι και φέτος και πλην της Μόσχας και της Αγ. Πετρούπολης να μην έχω(και οι φίλοι μου) καν κάνει γνωριμία με Ρωσίδα άλλης πόλης πλήν των δύο μεγαλύτερων :think: :think: :think:... Η μήπως είναι μαλακισμένες για κάποιους επιδή δεν κάθονται με φτηνοδώρα(όχι οτι εμένα μου κόστισαν τίποτα :rockon:)....Μήπως μαλακισμένες είναι όλες οι άλλες???
Δεν μ επιασε καμια κριση , δεν ειμαι εδω για να τσακώνομαι .Aλλωστε ποιο το οφελος ????? Εγραψα και χθες οτι δεν γουσταρουν την Ελλαδα σαν τουριστικο προορισμο οι μοσχοβιτες .Προτιμουν Καραιβικη,Ταιλανδη και πιο εξωτικα μερη για τις διακοπες τους . Στην Ελλαδα οποια και να συναντησεις απο Μοσχα λεει οτι ειναι .  :2funny: Οσο για το αν μου ειναι ευκολες η δυσκολες οι μοσχοβιτισες θα το διαπιστωσεις συντομα μιας και το Σαββατο περιμενω μια  και δεν θα ειναι και η μονη για φετος .
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Φέτος έχει γίνει το BIG BANG!!! Μας την πέφτουν απο παντου!!!!---> Yekaterinemburg,Rostov,Samara,Perm,Krasnodar,Ufa,Chiliabinsk,Penza,Tula,Yaroslav,Kirov,Nyzny Novgorad.... και πολλές άλλες πόλεις...
Αλλά "φως" στο πουλί μας δεν βλέπουμε απο τις επαρχίες τους!
Οι επαρχιωτισσες ειναι πολυ πιο ευκολες απο τις πρωτευουσιανες , αν εσυ ριχνεις μοσχοβιτισες στης επαρχιωτισες  κολας  :headbang:
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Οι ρωσιδες πια δεν πιανονται παλιοτερα δεκατια 90 και αρχες 2000 μεχρι 2002-3 γαμιοντουσαν για πλακα  και με με μια μπυρα η κοκα κολα τωρα πια εχουν αλλαξει τα κοζα οι ρωσιδες πια ειναι μονο για γερα πορτοφολια μιλαω για μουναρες ρωσιδες οχι τιποτα πατσαβουρες γι αυτο καποιοι απο το site να το επισημαινουν αυτο.Καποιοι το εχουν γραψει αλλα λιγοι το χουν καταλαβει.Οι ρωσοι την εχουν δει απεκτησαν λεφτα και ειναι ολο γκλαμουρια ποζερια μεχρι αηδιας νεοπλουτοι-γιαπηδες.Καλη περιπτωση ειναι να παει καποιος απο δω τουρκια διακοπες γιατι εκει πηγαινουν οι ρωσιδες που δεν εχουν  τα πολλα λεφτα και ισως εχεις τυχη και ας μην εισαι φραγκατος αλλα εδω με τιποτα πρεπει να σαι ματσωμενος να χεις αμαξι ακριβο να την πας εδω εκει και τοτε εχεις τυχη αλλιως δεν.Παντως και εποχης ΕΣΣΔ ηταν ευκολες απο τι ξερω αλλα τωρα ξυπνησαν και καταλαβαν τι αξια εχει αυτο που εχουν αναμεσα στα σκελια τους.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Το εχουμε επισημανει εδω και καιρο οτι ειναι δυσκολες πλεον οι ρωσιδες απο της μεγαλοπολης και οχι μονο η μοντελες .
Ολοι Ουκρανια οσο ειναι καιρος .  :boobies:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι ρωσιδες πια δεν πιανονται παλιοτερα δεκατια 90 και αρχες 2000 μεχρι 2002-3 γαμιοντουσαν για πλακα  και με με μια μπυρα η κοκα κολα τωρα πια εχουν αλλαξει τα κοζα οι ρωσιδες πια ειναι μονο για γερα πορτοφολια μιλαω για μουναρες ρωσιδες οχι τιποτα πατσαβουρες γι αυτο καποιοι απο το site να το επισημαινουν αυτο.Καποιοι το εχουν γραψει αλλα λιγοι το χουν καταλαβει.Οι ρωσοι την εχουν δει απεκτησαν λεφτα και ειναι ολο γκλαμουρια ποζερια μεχρι αηδιας νεοπλουτοι-γιαπηδες.Καλη περιπτωση ειναι να παει καποιος απο δω τουρκια διακοπες γιατι εκει πηγαινουν οι ρωσιδες που δεν εχουν  τα πολλα λεφτα και ισως εχεις τυχη και ας μην εισαι φραγκατος αλλα εδω με τιποτα πρεπει να σαι ματσωμενος να χεις αμαξι ακριβο να την πας εδω εκει και τοτε εχεις τυχη αλλιως δεν.Παντως και εποχης ΕΣΣΔ ηταν ευκολες απο τι ξερω αλλα τωρα ξυπνησαν και καταλαβαν τι αξια εχει αυτο που εχουν αναμεσα στα σκελια τους.
Δυστηχώς! Το πολεμίσαμε πάντος....
 

Συνημμένα

  • Rwsidi-modelo.jpg
    Rwsidi-modelo.jpg
    90,2 KB · Εμφανίσεις: 34

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το εχουμε επισημανει εδω και καιρο οτι ειναι δυσκολες πλεον οι ρωσιδες απο της μεγαλοπολης και οχι μονο η μοντελες .
Ολοι Ουκρανια οσο ειναι καιρος .  :boobies:
Το άλλο που δεν σου είπα χτές είναι πως και απο Ουκρανία μόνο απο Κίεβο μπορώ και χτυπάω γκομενάκια! Η Ουκρανική επαρχία δεν υπάρχει για εμάνα.....δυστηχώς...
Επαρχία μόνο Τσεχία και Πολωνία κάνω κάτι που γκόμενες απο Πράγα ή Βαρσοβία μου φαίνονται απλησίαστες!

Πλήρης ανατολική ανωμαλία...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Οι ουκρανες ευτυχως ειναι ακομα ευκολες και θα συνεχισουν να ειναι οσο δεν ανεβαινει το βιοτικο τους επιπεδο .Εγω παντως δινω μεγαλυτερη σημασια για το πως ειναι παρα για το απο που ειναι .
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι ουκρανες ευτυχως ειναι ακομα ευκολες και θα συνεχισουν να ειναι οσο δεν ανεβαινει το βιοτικο τους επιπεδο .Εγω παντως δινω μεγαλυτερη σημασια για το πως ειναι παρα για το απο που ειναι .
Αυτό ενοήται.....Αλλά όταν προχωράει η επαφή φτάνουμε και στο απο που είναι...

Και βλέπω πως μόνο με Μόσχα, Αγ. Πετρούπολη και Κίεβο μπορεί να προχωρίσει η κατάσταση...

Οι άλλες βλήτα ή ακοινώνητες....
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Το εχουμε επισημανει εδω και καιρο οτι ειναι δυσκολες πλεον οι ρωσιδες απο της μεγαλοπολης και οχι μονο η μοντελες .
Ολοι Ουκρανια οσο ειναι καιρος .  :boobies:
Συμφωνω αλλα απο ουκρανια απο ποιες πολεις?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτο δεν παιζει με τιποτα , μαλλον σου λεει ψεματα . Οι περισσοτερες που εχω γνωρισει δεν ηξεραν καν απο που ειναι οι γονεις τους ποσο μαλλον οι παπουδες και οι γιαγιαδες τους . Ετσι και αλλιως και οι παππουδες και οι γιαγιαδες της γενηθηκαν στην CCCP οποτε δεν σκεφτοταν σαν ουκρανοι . Εδω καποιος μενει 5 χρονια στην Μοσχα και λεει ειμαι μοσχοβιτης και αυτη δηλωνει ουκρανεζα ??????  Ουκρανοβλαχα ειναι και σε δουλευει . Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι γεννημενη στην Μοσχα και να εχει Ουκρανικη συνειδηση . Ρωτα και των Δημητρακη τα ιδια θα σου πει . Αλλα μην κολας σε τετοιες λεπτομερειες αν ειναι καλη δεν εχει κανενα νοημα να ειναι απο οπου θελει . Εξαλου οι μοσχοβιτησες ειναι οι πιο μαλακησμενες γυναικες της Ρωσιας
Το Ρωσο-Ουκρανιδάκι έφυγε πλέον! Έμενε στο Sheraton, ήταν director στη δουλειά της σε ασφαλιστική εταιρία και ψώνισε την μισή Ρόδο με τη μητέρα της!!!
Φευγει με τις καλύτερες εντυπώσεις και μάλλον θα ξαναέρθει τον Οκτώβριο!!!

Όσο για το κόστος για να μου κάτσει---> κάτι ψιλοκεράσματα των 5Ευρώ και η βενζίνη για τη παραλία!Φέτος είναι πιό μεγάλο έξοδο γιατί τα κυβικά πλέον είναι πολλά(για όσους παρακολουθούν το θρέντ απο πέρσι το καλοκαίρι)!

 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Το Ρωσο-Ουκρανιδάκι έφυγε πλέον! Έμενε στο Sheraton, ήταν director στη δουλειά της σε ασφαλιστική εταιρία και ψώνισε την μισή Ρόδο με τη μητέρα της!!!
Φευγει με τις καλύτερες εντυπώσεις και μάλλον θα ξαναέρθει τον Οκτώβριο!!!

Όσο για το κόστος για να μου κάτσει---> κάτι ψιλοκεράσματα των 5Ευρώ και η βενζίνη για τη παραλία!Φέτος είναι πιό μεγάλο έξοδο γιατί τα κυβικά πλέον είναι πολλά(για όσους παρακολουθούν το θρέντ απο πέρσι το καλοκαίρι)!
Tιποτα να μην κερνας τη μιση ροδο αγορασε λεφτα για καφε δεν εχει,προσεξε μην καταντησεις και συ σα τους πιρφοριδες εδω μεσα γιατι οι κακες συναναστροφες εδω μεσα θα σε κανουν αρχιπυρφορο στο τελος
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Tιποτα να μην κερνας τη μιση ροδο αγορασε λεφτα για καφε δεν εχει,προσεξε μην καταντησεις και συ σα τους πιρφοριδες εδω μεσα γιατι οι κακες συναναστροφες εδω μεσα θα σε κανουν αρχιπυρφορο στο τελος
Είπαμε..... το κοριτσάκι δεν ζήτησε και τίποτα.....
Απο μόνος μου τη κέρασα! Στο κλαμπ χυμό ζήτησε και πήγε να τον πληρώσει....
Στη τελική δεν ήταν και Ελλεηνίδα για να πετάξω τα λεφτά μου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom