Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Αυτο που λεω ειναι οτι ειναι λαθος να υποστηριζεις επειδη δεν σου καθεται ουτε ελληνικη νυφιτσα,να τις βγαζεις ολες χοντρες και ασχημες.

....και να νομίζεις ότι δεν φταις εσύ αλλάοι γυναίκες και ότι σε άλλη χώρα θα γαμούσες προσθέτω εγώ.
Συγχαρητήρια τύπε μου κάνεις κοινωνικό έργο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Oυ ρε πεινασμενε πιρφορε φαντασου τι αγαμιες εχεις για να παρακαλας να δεις το φεις απο μια γκομενα,εμενα τετοιες γκομενες μου την πεφταν και τις εκλανα,και συ μονο σε φοτο τις εχεις δει :S
Αν λες αυτες μουναρους,που ειναι απλα μετριες  εκει φαντασου τι αγαμιες εχεις και τι γαμας πατσαβουροελεεινιδογαμη :2funny: :2funny:
Ρε στελιο αυτα τα λες για να τα πιστεψεις;Εισαι τσιγγουνης και κακομουτσουνος,τωρα ειλικρινα γιατι να στην πεσει μια τετοια γκομενα;
Αν ηταν ετσι δεν θα κλαιγοσουν και δεν θα ρωταγες που ειναι καλυτερα να πας,βουλγαρια,ρουμανια,ταυλανδη,εχεις ρωτησει που ειναι καλυτερα για να βρεις να γαμησεις.
Μου την πεφτουν λεει γκομενες και τις κλανω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ρε στελιο αυτα τα λες για να τα πιστεψεις;Εισαι τσιγγουνης και κακομουτσουνος,τωρα ειλικρινα γιατι να στην πεσει μια τετοια γκομενα;
Αν ηταν ετσι δεν θα κλαιγοσουν και δεν θα ρωταγες που ειναι καλυτερα να πας,βουλγαρια,ρουμανια,ταυλανδη,εχεις ρωτησει που ειναι καλυτερα για να βρεις να γαμησεις.
Μου την πεφτουν λεει γκομενες και τις κλανω  :2funny: :2funny: :2funny:
Δυστηχως φιλε μου δεν ειναι ολοι τυχεροι σαν και σενα να δουλευουν μουτσοι σε καραβια εγω γεννηθηκα ατυχος,φτωχος και ανεργος εκ γενετης επειδη κανεις δεν με επαιρνε για δουλεια λογω της ασχημιας μου.
Ετσι αναγκαστηκα να πορνομεταναστευσω λογω αγαμιας,και να ψαξω δουλεια σε ουκρανιες,μολδαβιες,κ.τ.λ.

Μην κοροιδευεις ανθρωπους που δεν γεννηθηκαν ομορφοι ΟΠΩΣ ΕΣΥ,και τυχεροι ωστε να δουλευουν μουτσοι :2funny: :2funny:
Ενταξει μπορει λογω αφραγκιας να μην μπορω να πληρωνω 150 ευρω για να παιρνω χοντρες στο πηλιο,δυστυχως η ζωη δεν μου φερθηκε καλα
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
....και να νομίζεις ότι δεν φταις εσύ αλλάοι γυναίκες και ότι σε άλλη χώρα θα γαμούσες προσθέτω εγώ.
Συγχαρητήρια τύπε μου κάνεις κοινωνικό έργο.
Κακομοιρογλου,εκτος απο το να πεταγεσαι σαν τη πσωλλη σε οποιο μιτο βρεις δεν πας σε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις λιγο,το μεταξουργειο που πας 3 φορες την βδομαδα κανει και προσφορες στο 5ευρω για φτωχομπινεδες αγαμητους πιρφορους.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κακομοιρογλου,εκτος απο το να πεταγεσαι σαν τη πσωλλη σε οποιο μιτο βρεις δεν πας σε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις λιγο,το μεταξουργειο που πας 3 φορες την βδομαδα κανει και προσφορες στο 5ευρω για φτωχομπινεδες αγαμητους πιρφορους.
Στελιο που το ξερεις εχεις βγαλει καρτα διαρκειας; :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κακομοιρογλου,εκτος απο το να πεταγεσαι σαν τη πσωλλη σε οποιο μιτο βρεις δεν πας σε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις λιγο,το μεταξουργειο που πας 3 φορες την βδομαδα κανει και προσφορες στο 5ευρω για φτωχομπινεδες αγαμητους πιρφορους.
Αυτο Κλωνος του Shinohalia ειναι.Παντος ειναι ο ΜΟΝΟΣ απο ολους αυτους που το παιζουνε γαμιαδες που τολμισε να βαλει τη φωτογραφια του στο σα'ι'τ.Ενω οι αλλοι κρυβονται πισω απ'το πληκτρολογιο
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτο Κλωνος του Shinohalia ειναι.Παντος ειναι ο ΜΟΝΟΣ απο ολους αυτους που το παιζουνε γαμιαδες που τολμισε να βαλει τη φωτογραφια του στο σα'ι'τ.Ενω οι αλλοι κρυβονται πισω απ'το πληκτρολογιο
Ε ...χμμμμμ... είχε γίνει με λίγο ανορθόδοξο τρόπο... Είχε μάλιστα απειλήσει με μύνηση τους ...κλώνους του... για κάτι περίεργες χακερικές εισβολές και υποθετικούς εντολοδόχους του!
Ποτέ δεν καταλάβαμε τελικά ποιός έβγαλε τις φωτογραφίες με φούλ πρόσωπο!

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ε ...χμμμμμ... είχε γίνει με λίγο ανορθόδοξο τρόπο... Είχε μάλιστα απειλήσει με μύνηση τους ...κλώνους του... για κάτι περίεργες χακερικές εισβολές και υποθετικούς εντολοδόχους του!
Ποτέ δεν καταλάβαμε τελικά ποιός έβγαλε τις φωτογραφίες με φούλ πρόσωπο!
Μαλλον ο ιδιος για να του δωσουμε σημασια.Γιατι οι φωτογραφιες του ηταν οι ιδιες με το κρυμενο προσωπο.Λιγο μετα μπηκαν οι ιδιες χωρις κρυμενο προσωπο.Εκτος αν του την εκανε καποιος φιλος του :think: Αρρωστημενα πραγματα.Οι Πιρφοροι ειναι καλοι για να  :2funny: μαζι τους!Με την κακομοιρια τους :2funny:Παρτους κ'εσυ στη πλακα :2funny:το ιδιο κανει κ'ο Ιωσηφ :2funny:.Σημερα το αμαξι το αφησα στο συνεργειο το πηγα ζυγοσταθμιση και αλλαζω και τα Σα'ι'λεντ Μπλοκ στο μπροστινο κατω ψαλιδι.Ειναι και δευτερα και δεν εχει καμια ντισκο.Σημερα δεν εχει εξοδο.Αλλα εχει καλο καιρο 19-21 βαθμους.
 

Συνημμένα

  • Silent Block.jpg
    Silent Block.jpg
    103,2 KB · Εμφανίσεις: 28
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τον κο Χατζηγεωργίου λυπάμαι μόνο να πληρώνει γέρος άνθρωπος τα κερατιάτικα του κάθε παραπληγικού.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ε ...χμμμμμ... είχε γίνει με λίγο ανορθόδοξο τρόπο... Είχε μάλιστα απειλήσει με μύνηση τους ...κλώνους του... για κάτι περίεργες χακερικές εισβολές και υποθετικούς εντολοδόχους του!
Ποτέ δεν καταλάβαμε τελικά ποιός έβγαλε τις φωτογραφίες με φούλ πρόσωπο!
Kαι πως ηταν,σα της μαιμους το κωλο?
Παντως ο μαστερακης πρεπει να ειναι καλο παιδι,αλλιως οσοι τον εχουν δει απο δω που ξερουν ποσο πανεμορφος ειναι :think: θα τον ειχαν ξεφτιλισει,θα βαζαν καμια φοτο φατσα εδω και θα γελουσε και το παρδαλο κατσικι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τον κο Χατζηγεωργίου λυπάμαι μόνο να πληρώνει γέρος άνθρωπος τα κερατιάτικα του κάθε παραπληγικού.
Τωρα με φοβισες :2funny:Ε,ρε ζωα εσενα σε πληρωνει ο πατερας σου που δουλευεις στο τυπογραφειο του και εισαι Μουτζουρης :2funny:.Οταν εβγαζε λεφτα σου δινε και τιποτα παραπανω να πας Ουκρανια μπας και  :knockinb:!Τωρα ομως με την κριση Ελλαδα την βγαζεις.Σε λιγο δεν θα εχεις ουτε δεκαρικο να πας Μεταξουργειο :2funny:.Εχει και τα καλα της η κριση.Οι Πιρφοροι δεν εχουνε λεφτα να πηγαινουν εξωτερικο να μας ρεζιλευουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Εδω επεσες μεσα :2funny:Ξερεις τι γέλιο ριχνω με τους Πιρφορους :2funny:Δεν ειναι να τους λυπασαι γιατι βγαζουνε κακια απο την αγαμια τους :2funny:Εχει πλακα που γραφουνε κειμενα ολοκληρα αλλα αν τους τυχει το λαχειο και βρουνε γυναικα οπως ο ανθρωπος Πιρφορος ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ τα ξεχνανε ολα και ειναι ευτυχισμενοι που βρηκαν γκομενα :rockon:Ολοι εδω οι αγαμιοι Πιρφοροι αν μια μερα βρουνε καμια τελειωμενη,κανενα σκουπιδι απο το ανατολικο μπλοκ και την παρουνε Ελλαδα δεν προκειτε να τους ξαναδειτε ξανα :2funny:
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοο καργα με πορδομεταναστι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μιτσαρα ζισ εσι μασ οδιγισ πορνε μου!!!!εμπροσ στο δρομο που χαραξε ο μεγασ και τρανοσ πορδομεταναστισ!!!! :fuck1: :zfuck: :tits: :cum: :tits2: :kissass2: :fuck2: :pipa3: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Τωρα με φοβισες :2funny:Ε,ρε ζωα εσενα σε πληρωνει ο πατερας σου που δουλευεις στο τυπογραφειο του και εισαι Μουτζουρης :2funny:.Οταν εβγαζε λεφτα σου δινε και τιποτα παραπανω να πας Ουκρανια μπας και  :knockinb:!Τωρα ομως με την κριση Ελλαδα την βγαζεις.Σε λιγο δεν θα εχεις ουτε δεκαρικο να πας Μεταξουργειο :2funny:.Εχει και τα καλα της η κριση.Οι Πιρφοροι δεν εχουνε λεφτα να πηγαινουν εξωτερικο να μας ρεζιλευουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τιμορισε τουσ ατακτουσ και λισαλεουσ πιρφορουσ πορνομεταναστι μου!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τιμορισε τουσ ατακτουσ και λισαλεουσ πιρφορουσ πορνομεταναστι μου!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3:
Δεν χρειαζεται να τους τιμωρισω εγω :2funny: Με προλαβε ο θεός :2funny:Τους τιμωρισε ο θεος και τους εκανε ετσι .Μου ιθμιζουνε τους Αθλιους του Βικτωρ Ουγκώ :2funny:Αν ειδες ολο κλωνοι ειναι.Ολοι μαζι μπηκανε και γραφανε  :jerking: και ολοι μαζι φυγανε,δεν ειναι λιγακι περιεργο :think:.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δεν χρειαζεται να τους τιμωρισω εγω :2funny: Με προλαβε ο θεός :2funny:Τους τιμωρισε ο θεος και τους εκανε ετσι .Μου ιθμιζουνε τους Αθλιους του Βικτωρ Ουγκώ :2funny:Αν ειδες ολο κλωνοι ειναι.Ολοι μαζι μπηκανε και γραφανε  :jerking: και ολοι μαζι φυγανε,δεν ειναι λιγακι περιεργο :think:.
πεστα ρε δημητρακη σιγουρα ειναι κλωνοι
 

alekos siganos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι οταν γουγλαρουμε το αγαμητος και παμε στης εικονες δειχνει τον Μητσο  :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μαλλον ο ιδιος για να του δωσουμε σημασια.Γιατι οι φωτογραφιες του ηταν οι ιδιες με το κρυμενο προσωπο.Λιγο μετα μπηκαν οι ιδιες χωρις κρυμενο προσωπο.Εκτος αν του την εκανε καποιος φιλος του :think: Αρρωστημενα πραγματα.Οι Πιρφοροι ειναι καλοι για να  :2funny: μαζι τους!Με την κακομοιρια τους :2funny:Παρτους κ'εσυ στη πλακα :2funny:το ιδιο κανει κ'ο Ιωσηφ :2funny:.Σημερα το αμαξι το αφησα στο συνεργειο το πηγα ζυγοσταθμιση και αλλαζω και τα Σα'ι'λεντ Μπλοκ στο μπροστινο κατω ψαλιδι.Ειναι και δευτερα και δεν εχει καμια ντισκο.Σημερα δεν εχει εξοδο.Αλλα εχει καλο καιρο 19-21 βαθμους.
Δεν θέλω να τα προκαλέσω!!! Τι να τους λέω τώρα! Αφου είπαμε, βαλίτσες κουβαλάω!!!
Τους λυπάμε! Ζω εδώ και με λυπεί η αφραγκία τους κι ας φταίνε για όλα... Εγώ πάντα ζούσα εναλακτικά χωρίς όνειρα βασισμένα σε δανεικά!
Είναι συγκλονιστικό να είσαι όρθιος και να τους βλέπεις όλους(πλην εξαιρέσεων) λυγισμένους!
Τους μόνους που δεν είναι να λυπάσε είναι αυτούς που επιδιώκουν την ισοπέδωση των πάντων και την εξισσορόπηση προς τα κάτω! Δηλαδή αυτό που λέμε να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα!!!
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Δεν θέλω να τα προκαλέσω!!! Τι να τους λέω τώρα! Αφου είπαμε, βαλίτσες κουβαλάω!!!
Τους λυπάμε! Ζω εδώ και με λυπεί η αφραγκία τους κι ας φταίνε για όλα... Εγώ πάντα ζούσα εναλακτικά χωρίς όνειρα βασισμένα σε δανεικά!
Είναι συγκλονιστικό να είσαι όρθιος και να τους βλέπεις όλους(πλην εξαιρέσεων) λυγισμένους!
Τους μόνους που δεν είναι να λυπάσε είναι αυτούς που επιδιώκουν την ισοπέδωση των πάντων και την εξισσορόπηση προς τα κάτω! Δηλαδή αυτό που λέμε να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα!!!
Ποιητής φανφάρας,συγγραφέας του κώλου η απλα ονειροπαρμενος αγάμητος τυπε ;;;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ποιητής φανφάρας,συγγραφέας του κώλου η απλα ονειροπαρμενος αγάμητος τυπε ;;;
Εσύ είσαι στη κατηγορία που δεν είσαι για λύπηση! Είσαι σκουλίκι που με τη κρίση ξαναπήγες στο φυσικό σου περιβάλον!!! :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom