Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Πανε πλεον οι ενδοξες μερες του ουκρανικου μιτου,που εσφιζε απο ζωη,οι πιρφοροαγαπουλιδες που ξεκληριζαν οικοδομες και πληρωναν 250ευρα να γαμησουν μια τρυπα εμειναν πλεον μονοι να πληρωνουν τα δανεια τους.
Πλεον κατι ταυλανδεζοπληκτοι που δεν μπορουν να πανε ταυλανδη επισκεπτονται το μιτο,μουτσοι που μαζευουν χοντρες πατσαβουρες  και τις πανε στο πηλιο :2funny:,και εμεις τα φτωχα πλην τιμια παιδια,που ειμασταν παντα φτωχοι και δεν ειχαμε λεφτα να πιρφοροαγαπησουμε,και η μοιρα μας αναγκασε να πηδαμε τσαμπα :S.


Οι μουτσοι σε λιγο θα πηγαινουν κρυονερι τις χοντρες και θα τις ζητανε και κανα δανειο για τη βενζινη,γιατι το αφεντικο ντεν τους  πληρωσε παλι...
μην ξηγιεσαι σκουληκιαρικα τωρα βρε στελλακο μου...αφου τα συμφωνησαμε, τα βρηκαμε πριν.μεχρι και μπραβο σου ειπα βρε καβλιαρα μου. :- :-
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
Φιλε μου υπαρχει ΟΝΤΩΣ δυσκολια να γαμησει καποιος στην οθωμανικη επαρχια που λεγεται ελλαδισταν λογω αντικειμενικων παραγοντων και εξηγουμαι.
Πρωτον υπογεννητικοτητα. απο τα 10 000 000 ελληνες 5 000 000 ειναι γυναικες. Απο αυτες γυρω στο 1 και ειναι ΑΝΩ ΤΩΝ 60 και περιπου οι μισες ειναι ανω των 40.

Μας μενουν 2 500 000 ελληνιδες. Απο αυτες περιπου 500 000 ειναι κατω των 18 οποτε ακυρο και αυτο για καποιον ενηλικο κατα κανονα

Μας μενουν 2 000 000 γυναικες 18-40 .Περιπου οι μισες ειναι παντρεμενες. Αρα παμε στο 1 000 000. Απο αυτες καποιες ειναι τριμπαζα και καποιες εχουν ηδη γκομενο, χορηγο, σπονσορα αρα ποσες ειναι οι σχετικα εμφανισιμες ελευθερες νεες ελληνιδες?


Εχουμε ομως και εναν αλλο παραγοντα. Τα ζωα πεφτουλες λιγουρια πυρφοροι ελληναρες... που παντρεμενοι ξεπαντρεμενοι και οτι ναναι την πεφτουν ατσαλα και οπου βρουν και χαλανε την πιατσα. Αρα σε αυτες τις λιγοτερο απο μισο εκατομμυριο καλες ελληνιδες την πεφτει ΟΛΟΣ ο αντρικοσ πλυθησμος δυνητικα. Η αντρικη συμπεριφορα καταστρεφει την καθε γυναικα εδω σε χρονο μηδεν .
Και μετα παμε σε εναν αλλο παραγοντα το ολο συστημα το καταναλωτικο, τα ΜΜΕ τις φεμινιστικες μαλακιες.


Ας κανουμε τη συγκριση με Ουκρανια τωρα πχ. Εκει εχεις ενα πλυθησμο περιπου 60 000 000. 30 000 000 γυναικες.
Απο αυτες λογω αρκετου νεου πληθυσμου, ας πουμε 20 000 000 ειναι σε ηλικια 18-40 περιπου.
Αλλα τι γινεται? Σε ηλικια 20 περιπου παντρευονται εναν ουκρανο πυρφορο ο οποιος 4-5 χρονια μετα τις παραταει ( με η χωρις παιδι). Οι δε ουκρανορωσοι, γαμανε αβερτα απο τα 15 και περιπου στα 23-24 εχουν ηδη βαρεθει, το σεξ και τη γυναικα δε τις πολυκυνηγανε.

Φανταστειτε αυτα να συμβαινουν σε πολυ μεγαλυτερες αναλογιες στην Ρωσσια. Δηλαδη υπαρχουν δεκαδες εκατομμυρια διαθεσιμες νεες γυναικες και φυσικα πιο ομορφες απο τις ελληνιδες ( ας μη το αμφισβητησουμε αυτο μεχρι και οι ιδιες οι ελληνιδες το παραδεχονται).
Οταν λεω διαθεσιμες εννοω χωρις ερωτικο αντιζηλο η ανταγωνιστη. Σε μερικες ρωσικες επαρχιες κυριολεκτικα υπαρχουν αρκετες αγαμητες γυναικες που θα γαμιοντουσαν με τον οποιονδηποτε υγιη αρσενικο του σηκωνοταν. Απλα γιατι το επιτασσει η φυση.

Αντιστοιχα στην Ελλαδα υπαρχουν μερη και πολεις ολοκληρες στην επαρχια πχ που αντρες νεοι εμφανισιμοι, γεματοι σφριγος και υγεια, δεν εχουν διαθεσιμη ΚΑΜΙΑ νεα γυναικα και υποφερουν απο την αγαμια. Ολοι αυτοι δεν ειναι αχρηστοι . Και το ποσο δυσκολο ειναι να γαμησεις στην Ελλαδα φαινεται απο τα σχολια μερικων φιλων που λενε " εμ εισαι αχρηστος, κανε το ενα κανε το αλλο" δηλαδη βαζουν προυποθεσεις για να επιτευχθει κατι το οποιο ειναι ΑΠΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ. Αρα αυτο ειναι ομολογια πως ειναι κατι το δυσκολο . Γιατι δε θεωρω πως κατι χαλιδες ουκρανο μολδαβοι η ρουμανοι η  ρωσοι που εχουν μουναρες και τις παιζουν στα δαχτυλα ειναι η επιτομη της γοητειας.

......νομίζω μια απο τις πιο χρήσιμες αναλύσεις που έχουν γίνει σε αυτό το ξεπεσμένο φόρουμ τελευταία.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
......νομίζω μια απο τις πιο χρήσιμες αναλύσεις που έχουν γίνει σε αυτό το ξεπεσμένο φόρουμ τελευταία.
Φίλε και όποιος άλλος ενδιαφέρεται σοβαρά για το θέμα των Ουκρανίδων και τη ψυχολογία τους καλό είναι να ξεκινήσουν απο την αρχή να διαβάζουν το θρέντ γιατί τις τελευταίες 200-250 σελίδες μαλακιζόμαστε ομαδικώς...
Πάντος τα πράγματα με τις Ντέβουσκες είναι σοβαρά! Έχουν μεταλαχτει...και είναι επικίνδυνες για να μας ξεφτυλίσουν την ψυχολογία...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φίλε και όποιος άλλος ενδιαφέρεται σοβαρά για το θέμα των Ουκρανίδων και τη ψυχολογία τους καλό είναι να ξεκινήσουν απο την αρχή να διαβάζουν το θρέντ γιατί τις τελευταίες 200-250 σελίδες μαλακιζόμαστε ομαδικώς...
Πάντος τα πράγματα με τις Ντέβουσκες είναι σοβαρά! Έχουν μεταλαχτει...και είναι επικίνδυνες για να μας ξεφτυλίσουν την ψυχολογία...
Φιλε δεν μου απαντησες απο ολα αυτα που διαβασες απο τους μετρ της αγαμιας,τοσα χρονια που παρακαλας εδω,ποσες γαμησες; :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πανε πλεον οι ενδοξες μερες του ουκρανικου μιτου,που εσφιζε απο ζωη,οι πιρφοροαγαπουλιδες που ξεκληριζαν οικοδομες και πληρωναν 250ευρα να γαμησουν μια τρυπα εμειναν πλεον μονοι να πληρωνουν τα δανεια τους.
Πλεον κατι ταυλανδεζοπληκτοι που δεν μπορουν να πανε ταυλανδη επισκεπτονται το μιτο,μουτσοι που μαζευουν χοντρες πατσαβουρες  και τις πανε στο πηλιο :2funny:,και εμεις τα φτωχα πλην τιμια παιδια,που ειμασταν παντα φτωχοι και δεν ειχαμε λεφτα να πιρφοροαγαπησουμε,και η μοιρα μας αναγκασε να πηδαμε τσαμπα :S.


Οι μουτσοι σε λιγο θα πηγαινουν κρυονερι τις χοντρες και θα τις ζητανε και κανα δανειο για τη βενζινη,γιατι το αφεντικο ντεν τους  πληρωσε παλι...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Φιλε δεν μου απαντησες απο ολα αυτα που διαβασες απο τους μετρ της αγαμιας,τοσα χρονια που παρακαλας εδω,ποσες γαμησες; :2funny: :2funny:
Διάβασε τις παλιότερες σελίδες και πάρε και κομπιουτεράκι να μετρίσεις :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Και αν οντως εχεις γαμησει οπως λες,τοτε γιατι κλαιγεσαι; :think:
Δεν μας τα λες καλα...
Τα έχω πει... Δεν είμαι ευχαριστημένος! Αν δεν υπήρχαν οι Πιρφόροι οι παρύσακτοι και το Πιρφοριστάν ήταν πιο οργανωμένο θα γαμούσαμε περισσότερο!
Εσύ πότε θα στρώσεις χαρακτήρα σε καμιά 200αρια σελίδες?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τα έχω πει... Δεν είμαι ευχαριστημένος! Αν δεν υπήρχαν οι Πιρφόροι οι παρύσακτοι και το Πιρφοριστάν ήταν πιο οργανωμένο θα γαμούσαμε περισσότερο!
Εσύ πότε θα στρώσεις χαρακτήρα σε καμιά 200αρια σελίδες?
Μηπως πρεπει να εξαφανιστουν ολοι οι αντρες του πλανητη για να γαμησεις καμια τελειωμενη ουκρανα δικε μου; :grin:
Πιστευω οτι ετσι θα εισαι ευχαριστημενος. :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τα έχω πει... Δεν είμαι ευχαριστημένος! Αν δεν υπήρχαν οι Πιρφόροι οι παρύσακτοι και το Πιρφοριστάν ήταν πιο οργανωμένο θα γαμούσαμε περισσότερο!
Εσύ πότε θα στρώσεις χαρακτήρα σε καμιά 200αρια σελίδες?
Οι Πιρφοροι οντως ξενερωνουν της γκομενες και χαλανε την εικονα της Ελλαδας στον κοσμο.Δεν την παιφτουνε συνηθως μονο σφυριζουνε ή λενε τι μουναρα εισαι και τετοιες :jerking:!Οσο για της  :jerking: που ακουω απο εντελως ασχετους :2funny:οτι στην Ελλαδα στα νησια μπορεις να  :knockinb:!Τι να πω :think:.ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΡΩΣΣΙΑΣ! καμια ωραια και λιγακι σοβαρη γκομενα δεν θα παει μονη της διακοπες στην  Ελλαδα θα εχει καποιο γκομενο και θα πανε μαζι.Και μονη της να ερθει δεν θα ερθει να ψαξει εδω για γκομενους γιατι μας θεωρουνε λιγο καλητερους απο τους Τουρκους :rockon:!Κατα καιρους Ελληνες μου διχνουνε φωτο απο της γκομενες τους που γνωρισανε στην Ελλαδα και βλεπω οτι ειναι αυτες που εδω δεν μπορουνε να βρουνε με τιποτα γκομενο.Απο εμφανιση συνηοως μετριες Απο χαρακτηρα προβληματικες,χωρισμενες πολλες με παιδια.Αυτες που δεν εχουν παιδια εχουνε πολυ προβληματικο χαρακτηρα.Που και που σκαει μυτη εδω κανενας Ελληνας νοικιαζει σπιτι και σπιτωνει καμια τετοια  :headbang:.Ειναι περιφανος που εχει γκομενα :2funny: Και σα  :jerking: ζει μαζι της και του κανει τη ζωη μαρτυριο :2funny:ενω εξω εχει μουνοθυελα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Οι Πιρφοροι οντως ξενερωνουν της γκομενες και χαλανε την εικονα της Ελλαδας στον κοσμο.Δεν την παιφτουνε συνηθως μονο σφυριζουνε ή λενε τι μουναρα εισαι και τετοιες :jerking:!Οσο για της  :jerking: που ακουω απο εντελως ασχετους :2funny:οτι στην Ελλαδα στα νησια μπορεις να  :knockinb:!Τι να πω :think:.ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΡΩΣΣΙΑΣ! καμια ωραια και λιγακι σοβαρη γκομενα δεν θα παει μονη της διακοπες στην  Ελλαδα θα εχει καποιο γκομενο και θα πανε μαζι.Και μονη της να ερθει δεν θα ερθει να ψαξει εδω για γκομενους γιατι μας θεωρουνε λιγο καλητερους απο τους Τουρκους :rockon:!Κατα καιρους Ελληνες μου διχνουνε φωτο απο της γκομενες τους που γνωρισανε στην Ελλαδα και βλεπω οτι ειναι αυτες που εδω δεν μπορουνε να βρουνε με τιποτα γκομενο.Απο εμφανιση συνηοως μετριες Απο χαρακτηρα προβληματικες,χωρισμενες πολλες με παιδια.Αυτες που δεν εχουν παιδια εχουνε πολυ προβληματικο χαρακτηρα.Που και που σκαει μυτη εδω κανενας Ελληνας νοικιαζει σπιτι και σπιτωνει καμια τετοια  :headbang:.Ειναι περιφανος που εχει γκομενα :2funny: Και σα  :jerking: ζει μαζι της και του κανει τη ζωη μαρτυριο :2funny:ενω εξω εχει μουνοθυελα.
ξεροχινοοοοοοο με πορνομεταναστι :cum: :cum: :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
για να γαμησεις καμια τελειωμενη ουκρανα δικε μου;
Τις τελειωμένες μου τις βγάζω και σε φωτογραφίες στο σάιτ! Και ο καθένας κρίνει!!
Εσύ Πιρφόρε μου τι γαμάς... δεν μας έχεις πει! ? :think: Σε ποιά σελίδα έχεις φώτο απο απο Ουκρανίδες?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ξεροχινοοοοοοο με πορνομεταναστι :cum: :cum: :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φίλε Πίτσι και αγαπητέ πορνομετανάστη...

Το τελευταίο καιρό είμουν πολύ τζέντλεμαν με τις ντέβουσκες με κεράσματα 5άστερα ξενοδοχεία και χαιλίκι! Φώς όμως είδα όταν είμουν πιο χύμα και απότομος!
Τελικά είναι το επίπεδο των γυναικών ή ο τρόπος! Όλες οι Ρωσίδες ήταν μεσαίας τάξης και προς τα πάνω !

Πως το βλέπετε να έχουν ηψηλές απαιτήσεις απο τον Έλληνα και να ρίχνουν στάνταρ με όλους τους υπόλοιπους...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τις τελειωμένες μου τις βγάζω και σε φωτογραφίες στο σάιτ! Και ο καθένας κρίνει!!
Εσύ Πιρφόρε μου τι γαμάς... δεν μας έχεις πει! ? :think: Σε ποιά σελίδα έχεις φώτο απο απο Ουκρανίδες?
μαλλον με μπερδεψες με τον πιρφορο τον φιλο του πορνοαγαμητομεταναστη.
φιλε μου εχεις κριθει ηδη,κατα δικη σου ομολογια τοσα χρονια μονο 2 πηδηξες και την μια στην ουκρανια πληρωτεα.
να με συγχωρεις αλλα ενας που βγαινει και κλαιει συνεχεια οτι γαμανε ολοι εκτος απο αυτον,τοτε εσυ θα πιστευες οτι ριχνει γκομενες;
Σου ειπα ξανα,παρε την ζωη σου στα χερια σου,και μην πιστευεις εδω μεσα τι λεει ο καθε αγαμητος.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι Πιρφοροι οντως ξενερωνουν της γκομενες και χαλανε την εικονα της Ελλαδας στον κοσμο.Δεν την παιφτουνε συνηθως μονο σφυριζουνε ή λενε τι μουναρα εισαι και τετοιες :jerking:!Οσο για της  :jerking: που ακουω απο εντελως ασχετους :2funny:οτι στην Ελλαδα στα νησια μπορεις να  :knockinb:!Τι να πω :think:.ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΡΩΣΣΙΑΣ! καμια ωραια και λιγακι σοβαρη γκομενα δεν θα παει μονη της διακοπες στην  Ελλαδα θα εχει καποιο γκομενο και θα πανε μαζι.Και μονη της να ερθει δεν θα ερθει να ψαξει εδω για γκομενους γιατι μας θεωρουνε λιγο καλητερους απο τους Τουρκους :rockon:!Κατα καιρους Ελληνες μου διχνουνε φωτο απο της γκομενες τους που γνωρισανε στην Ελλαδα και βλεπω οτι ειναι αυτες που εδω δεν μπορουνε να βρουνε με τιποτα γκομενο.Απο εμφανιση συνηοως μετριες Απο χαρακτηρα προβληματικες,χωρισμενες πολλες με παιδια.Αυτες που δεν εχουν παιδια εχουνε πολυ προβληματικο χαρακτηρα.Που και που σκαει μυτη εδω κανενας Ελληνας νοικιαζει σπιτι και σπιτωνει καμια τετοια  :headbang:.Ειναι περιφανος που εχει γκομενα :2funny: Και σα  :jerking: ζει μαζι της και του κανει τη ζωη μαρτυριο :2funny:ενω εξω εχει μουνοθυελα.
Είχαμε μια συζήτηση πέρσι για τα "αλήτικα" ρούχα!Τότε μας είπες οτι δεν ντυνόμαστε καλά! Αλλα΄ πιστέυω ένα τζινάκι με σκισίματα Diesel ή Pepe's  με ένα φιρμάτο μπλουζάκι V και παπουτσάκι asics δερμάτινο ή ασπρο Ιταλικό δεν είναι άσχημα...γιατι σκοπέυω να γίνω  "κακό" παιδί....στο ντύσιμο και τη συμπεριφορά...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
μαλλον με μπερδεψες με τον πιρφορο τον φιλο του πορνοαγαμητομεταναστη.
φιλε μου εχεις κριθει ηδη,κατα δικη σου ομολογια τοσα χρονια μονο 2 πηδηξες και την μια στην ουκρανια πληρωτεα.
να με συγχωρεις αλλα ενας που βγαινει και κλαιει συνεχεια οτι γαμανε ολοι εκτος απο αυτον,τοτε εσυ θα πιστευες οτι ριχνει γκομενες;
Σου ειπα ξανα,παρε την ζωη σου στα χερια σου,και μην πιστευεις εδω μεσα τι λεει ο καθε αγαμητος.
Με κομπιουτεράκι σου είπα όχι με τα δάχτυλα των χεριών σου... :idiot: :idiot: :idiot:
...και μάλιστα ΄βλέπω οτι μόνο το ένα έχεις ευκαιρο... :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Με κομπιουτεράκι σου είπα όχι με τα δάχτυλα των χεριών σου... :idiot: :idiot: :idiot:
...και μάλιστα ΄βλέπω οτι μόνο το ένα έχεις ευκαιρο... :jerking:
Τι κομπιουτερακι ρε δικε μου εδω παραπονιεσαι οτι γαμανε οι σομαλοι,οι ιρακινοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο
και εσυ μενεις με την χουφτα και ρωτας τον μητσο τι να φορεσεις μπας και σου κατσει καμια,και θες τωρα να πιστεψουμε
οτι εσυ γαμας;Ντυσου καουμποης να δεις προκοπη.Για γυναικες δεν ξερω αλλα κανα πεπονι να γαμησεις θα το εχεις σιγουρο. :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom