Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τι κομπιουτερακι ρε δικε μου εδω παραπονιεσαι οτι γαμανε οι σομαλοι,οι ιρακινοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο
και εσυ μενεις με την χουφτα και ρωτας τον μητσο τι να φορεσεις μπας και σου κατσει καμια,και θες τωρα να πιστεψουμε
οτι εσυ γαμας;Ντυσου καουμποης να δεις προκοπη.Για γυναικες δεν ξερω αλλα κανα πεπονι να γαμησεις θα το εχεις σιγουρο. :2funny: :2funny:
Η διαφορά μου με τον πορνομετανάστη που είχαμε διαφωνήσει πέρσι είναι πως αυτός σας χαίρεται και σας κοροιδέυει για την αγαμία σας! Εγω λυπάμε τα παιδιά που μένουν ΄μήνες και χρόνια χωρίς γυναίκα!Ακόμα και στον Πυρφόρο άξιζε μια καλή ανατολική αν εμείς εδώ κάναμε κουμάντο στα συνορά μας...
Την ώρα που οι άλλοι κάνουν ...πάρτυ!
Λογικό είναι βέβαια να δυσανασχετώ κι εγώ που μου κόβουν νούμερα...
Αλλά εσύ δεν είσαι για λύπηση! Απλά παθαίνεις αυτό που σου αξίζει...
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε Πίτσι και αγαπητέ πορνομετανάστη...

Το τελευταίο καιρό είμουν πολύ τζέντλεμαν με τις ντέβουσκες με κεράσματα 5άστερα ξενοδοχεία και χαιλίκι! Φώς όμως είδα όταν είμουν πιο χύμα και απότομος!
Τελικά είναι το επίπεδο των γυναικών ή ο τρόπος! Όλες οι Ρωσίδες ήταν μεσαίας τάξης και προς τα πάνω !

Πως το βλέπετε να έχουν ηψηλές απαιτήσεις απο τον Έλληνα και να ρίχνουν στάνταρ με όλους τους υπόλοιπους...
Eχουν υψηλες απαιτησεις ΜΟΝΟ απο τους πιρφορους και σε μυριζονται απο χιλιομετρα μακρια,εχουν πιρφορομετρο,ο μαστερακης στο πιρφορομετρο πιανει μεγιστες μετρησεις οποτε να του κατσει γκομενα χωρις κανα ακριβο δωρακι η κανα ταξιδακι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, θα πρεπει πρωτα να αποδειξει την ιδιοτητα του ως πιρφορογαμης :rockon:,αλλιως δεν θα γαμησει ουτε εκει :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Eχουν υψηλες απαιτησεις ΜΟΝΟ απο τους πιρφορους και σε μυριζονται απο χιλιομετρα μακρια,εχουν πιρφορομετρο,ο μαστερακης στο πιρφορομετρο πιανει μεγιστες μετρησεις οποτε να του κατσει γκομενα χωρις κανα ακριβο δωρακι η κανα ταξιδακι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, θα πρεπει πρωτα να αποδειξει την ιδιοτητα του ως πιρφορογαμης :rockon:,αλλιως δεν θα γαμησει ουτε εκει :S
Στελιο στην μολδαβια που πηγες γιατι δεν γαμησες ρε και γελαει ολη η ελληνικη παροικια μαζι σου; :think:
Ειναι αληθεια αυτο που λενε οτι εισαι κουασιμοδος και εσυ εχεις την εντυπωση οτι εισαι ο μπραντ πιτ;
:2funny: :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Στελιο στην μολδαβια που πηγες γιατι δεν γαμησες ρε και γελαει ολη η ελληνικη παροικια μαζι σου; :think:
Ειναι αληθεια αυτο που λενε οτι εισαι κουασιμοδος και εσυ εχεις την εντυπωση οτι εισαι ο μπραντ πιτ;
:2funny: :2funny: :2funny:
Εγω δεν εβαλα τον σουπερμαν αβαταρ παντως,ουτε κυκλοφορω με μπερτα και με την μασκα του ζορο για να μην με δουν τις αποκριες :helpplea:
Πσλι καλα που βγηκες απο το ασυλο και εγινες μουτσος πηλιογαμης :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγω δεν εβαλα τον σουπερμαν αβαταρ παντως,ουτε κυκλοφορω με μπερτα και με την μασκα του ζορο για να μην με δουν τις αποκριες :helpplea:
Πσλι καλα που βγηκες απο το ασυλο και εγινες μουτσος πηλιογαμης :grin:
Στελιο γιατι ρε οσοι σε ειδαν λενε οτι ελπιδες για να γαμησεις εχεις μονο αν κυκλοφορας ετσι;
shia-labeouf-paper-bag-head-02.jpg
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Στελιο στην μολδαβια που πηγες γιατι δεν γαμησες ρε και γελαει ολη η ελληνικη παροικια μαζι σου; :think:
Ειναι αληθεια αυτο που λενε οτι εισαι κουασιμοδος και εσυ εχεις την εντυπωση οτι εισαι ο μπραντ πιτ;
:2funny: :2funny: :2funny:
Εσύ που έχεις πάει πρε μαλούκο? Άλλαξες χέρι ή ακόμα με το ίδιο γαμάς τις Ουκρανίδες Μοντέλες :jerking:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ που έχεις πάει πρε μαλούκο? Άλλαξες χέρι ή ακόμα με το ίδιο γαμάς τις Ουκρανίδες Μοντέλες :jerking:
Αυτος παιρνει πατσαβουρες χοντρες που τις γνωριζει ως μουτσος στο καραβι και τις πηγαινει στο πηλιο και τις ξεσκιζει ακαποτα :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτος παιρνει πατσαβουρες χοντρες που τις γνωριζει ως μουτσος στο καραβι και τις πηγαινει στο πηλιο και τις ξεσκιζει ακαποτα :2funny: :2funny:
Τυπε χοντρες γαμαει ο bbwlover εγω παιρνω πιπινια σαν αυτα που ονειρευεσαι και τραβας εσυ μαλακια καθε βραδυ μαζι με το χεσιμο. :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εσύ που έχεις πάει πρε μαλούκο? Άλλαξες χέρι ή ακόμα με το ίδιο γαμάς τις Ουκρανίδες Μοντέλες :jerking:
Αλλά πλάκα πλάκα έχεις ξεφτυλίσει το θρεντ εδώ και πολλές σελίδες! Είσαι μόνιμος μηδενιστής των πάντων! Υπάρχουν θέματα που δεν συζητιούνται γιατι τα βάζεις με όλους!
Καλό θα ήταν να σβηστούν όλα όσα έχουν να κάνουν με διαλόγους μαζί σου...

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αλλά πλάκα πλάκα έχεις ξεφτυλίσει το θρεντ εδώ και πολλές σελίδες! Είσαι μόνιμος μηδενιστής των πάντων! Υπάρχουν θέματα που δεν συζητιούνται γιατι τα βάζεις με όλους!
Καλό θα ήταν να σβηστούν όλα όσα έχουν να κάνουν με διαλόγους μαζί σου...
Το θρεντ ειχε ξεφτιλιστει απο την πρωτη σελιδα τυπε μου.Εχουν ειπωθει απιστευτες ηλίθιοτητες.Αν δεν ημουν και εγω να σας κανω χαβαλε ποιος Θα ασχολιοταν μαζι σας ειλικρινα τωρα;
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Το θρεντ ειχε ξεφτιλιστει απο την πρωτη σελιδα τυπε μου.Εχουν ειπωθει απιστευτες ηλίθιοτητες.Αν δεν ημουν και εγω να σας κανω χαβαλε ποιος Θα ασχολιοταν μαζι σας ειλικρινα τωρα;
Ναι,αν δεν ησουν και συ ο σαβουρογαμης εδω μεσα να μας διορθωνεις λεγοντας μας τι μουναρες εχει η ελλαδα :headbang:
,μεχρι και οι πετρες γελανε μαζι σου απο οσους εχουν παει σε αυτες τις χωρες.
Αν ειχες λεφτα εσυ,θα ησουν ο πρωτος πιρφορος του ανατολικου μπλογκ,με τα μουνια που θα βλεπες εκει οχι καφε ολοκληρο αμαξι θα τις επαιρνες να τις γαμησεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι,αν δεν ησουν και συ ο σαβουρογαμης εδω μεσα να μας διορθωνεις λεγοντας μας τι μουναρες εχει η ελλαδα :headbang:
,μεχρι και οι πετρες γελανε μαζι σου απο οσους εχουν παει σε αυτες τις χωρες.
Αν ειχες λεφτα εσυ,θα ησουν ο πρωτος πιρφορος του ανατολικου μπλογκ,με τα μουνια που θα βλεπες εκει οχι καφε ολοκληρο αμαξι θα τις επαιρνες να τις γαμησεις.
Δεν εχω πει ποτε οτι οι ελληνιδες ειναι ωραιοτερες απο τις γκομενες του εξωτερικου.Ειχα σλοβακες,πολωνες,τσεχες,και τις θεωρω πολυ ανωτερες εμφανισιακα απο τις ελληνιδες.
Αυτο που λεω ειναι οτι ειναι λαθος να υποστηριζεις επειδη δεν σου καθεται ουτε ελληνικη νυφιτσα,να τις βγαζεις ολες χοντρες και ασχημες.Εχουμε και εδω μια χαρα γκομενες.
Οτι στο εξωτερικο ειναι ανωτερες εμφανισιακα συμφωνουμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το θρεντ ειχε ξεφτιλιστει απο την πρωτη σελιδα τυπε μου.Εχουν ειπωθει απιστευτες ηλίθιοτητες.Αν δεν ημουν και εγω να σας κανω χαβαλε ποιος Θα ασχολιοταν μαζι σας ειλικρινα τωρα;
Ναι γ'αυτο με παρακαλαγες να σου δωσω το τηλεφωνο της γκομενας :2funny: Επειδη  :knockinb: παρα πολυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 475.jpg
    OLYMPUS 475.jpg
    162,6 KB · Εμφανίσεις: 27

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι γ'αυτο με παρακαλαγες να σου δωσω το τηλεφωνο της γκομενας :2funny: Επειδη  :knockinb: παρα πολυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν σε παρακαλεσα ποτε για τηλεφωνο ειπα οτι ειναι μουναρος και αν ειχες το φεις της να βλεπαμε και αλλες φωτο.Ειπες οτι μονο φωτο βγηκες μαζι της
και δεν την γνωριζεις..Και λογικο ειναι ρε δημητρακη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η διαφορά μου με τον πορνομετανάστη που είχαμε διαφωνήσει πέρσι είναι πως αυτός σας χαίρεται και σας κοροιδέυει για την αγαμία σας! Εγω λυπάμε τα παιδιά που μένουν ΄μήνες και χρόνια χωρίς γυναίκα!Ακόμα και στον Πυρφόρο άξιζε μια καλή ανατολική αν εμείς εδώ κάναμε κουμάντο στα συνορά μας...
Την ώρα που οι άλλοι κάνουν ...πάρτυ!
Λογικό είναι βέβαια να δυσανασχετώ κι εγώ που μου κόβουν νούμερα...
Αλλά εσύ δεν είσαι για λύπηση! Απλά παθαίνεις αυτό που σου αξίζει...
Εδω επεσες μεσα :2funny:Ξερεις τι γέλιο ριχνω με τους Πιρφορους :2funny:Δεν ειναι να τους λυπασαι γιατι βγαζουνε κακια απο την αγαμια τους :2funny:Εχει πλακα που γραφουνε κειμενα ολοκληρα αλλα αν τους τυχει το λαχειο και βρουνε γυναικα οπως ο ανθρωπος Πιρφορος ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ τα ξεχνανε ολα και ειναι ευτυχισμενοι που βρηκαν γκομενα :rockon:Ολοι εδω οι αγαμιοι Πιρφοροι αν μια μερα βρουνε καμια τελειωμενη,κανενα σκουπιδι απο το ανατολικο μπλοκ και την παρουνε Ελλαδα δεν προκειτε να τους ξαναδειτε ξανα :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εδω επεσες μεσα :2funny:Ξερεις τι γέλιο ριχνω με τους Πιρφορους :2funny:Δεν ειναι να τους λυπασαι γιατι βγαζουνε κακια απο την αγαμια τους :2funny:Εχει πλακα που γραφουνε κειμενα ολοκληρα αλλα αν τους τυχει το λαχειο και βρουνε γυναικα οπως ο ανθρωπος Πιρφορος ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ τα ξεχνανε ολα και ειναι ευτυχισμενοι που βρηκαν γκομενα :rockon:Ολοι εδω οι αγαμιοι Πιρφοροι αν μια μερα βρουνε καμια τελειωμενη,κανενα σκουπιδι απο το ανατολικο μπλοκ και την παρουνε Ελλαδα δεν προκειτε να τους ξαναδειτε ξανα :2funny:
:thumbsup:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν σε παρακαλεσα ποτε για τηλεφωνο ειπα οτι ειναι μουναρος και αν ειχες το φεις της να βλεπαμε και αλλες φωτο.Ειπες οτι μονο φωτο βγηκες μαζι της
και δεν την γνωριζεις..Και λογικο ειναι ρε δημητρακη.
Τη μελαχρινη την ειχα γκομενα για αρκετο καιρο.Το τηλεφωνο της ξανθιας το εχω εντελως τυχαια γιατι την ειχε παρει η δικια μου απο το τηλεφωνο μου αλλα δεν την πηρα απο ευγενια.Εισαι τοσο βλακας γιατι εχω βαλει με τη φιλη της (τη μελαχρινη αρκετες φωτογραφιες).Ο Ρολογας εχει δικιο παντος ριχνω πολυ γέλιο με εσας τους Φουκαραδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Δεν σε παρακαλεσα ποτε για τηλεφωνο ειπα οτι ειναι μουναρος και αν ειχες το φεις της να βλεπαμε και αλλες φωτο.Ειπες οτι μονο φωτο βγηκες μαζι της
και δεν την γνωριζεις..Και λογικο ειναι ρε δημητρακη.
Oυ ρε πεινασμενε πιρφορε φαντασου τι αγαμιες εχεις για να παρακαλας να δεις το φεις απο μια γκομενα,εμενα τετοιες γκομενες μου την πεφταν και τις εκλανα,και συ μονο σε φοτο τις εχεις δει :S
Αν λες αυτες μουναρους,που ειναι απλα μετριες  εκει φαντασου τι αγαμιες εχεις και τι γαμας πατσαβουροελεεινιδογαμη :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τη μελαχρινη την ειχα γκομενα για αρκετο καιρο.Το τηλεφωνο της ξανθιας το εχω εντελως τυχαια γιατι την ειχε παρει η δικια μου απο το τηλεφωνο μου αλλα δεν την πηρα απο ευγενια.Εισαι τοσο βλακας γιατι εχω βαλει με τη φιλη της (τη μελαχρινη αρκετες φωτογραφιες).Ο Ρολογας εχει δικιο παντος ριχνω πολυ γέλιο με εσας τους Φουκαραδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γαριδάκι τα παμε μην τα ξαναλέμε. Πόσες έχεις γαμήσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom