Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Όταν είμουν στο Πανεπιστήμιο υπήρχε κάποιος που πήγαινε έχεζε απ'έξω και μετά σκάτωνε τους τοίχους....
Οι υποψίες όλων ήταν σε κάποιο άτομο συγκεκριμένου πολιτικού χώρου....Τρείς καθαρίστριες παραιτήθικαν!!!
Όταν πήγα στρατό πάλι τα ίδια! Εκεί υπήρχε κάποιος που έχεζε μέσα στη ντουζιέρα! "Μορφωμένος" πρέπει να ήταν και αυτός... Όλοι οι υπόλοιποι τα καθαρίζαμε!!!
Αυτά έλεγα πέρσι για τους μπαχαλάκιδες του σάιτ! Τότε είχαμε πιο σοβαρές περιπτώσεις! Άλλά και τώρα δεν πάνε πίσω...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Αυτά έλεγα πέρσι για τους μπαχαλάκιδες του σάιτ! Τότε είχαμε πιο σοβαρές περιπτώσεις! Άλλά και τώρα δεν πάνε πίσω...
οκ μια χαρα.ομως μια ερωτηση.τι σχεση εχει το περιστατικο με τον ολλανδο που εσφαξε τον πιτσιρικα στην κρητη με τις ουκρανιδες?αν μου βρεις με λογικο τροπο τι σχεση υπαρχει εγω ανακαλω και σε παραδεχομαι.να μου το εξηγησεις ομως με λογικο τροπο αν γινεται γιατι μου φαινεται πιο ευκολο να τετραγωνισω τον κυκλο απο το να βρω λογικη στο ποστ σου αυτο.φιλακια. :sunglasses:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
οκ μια χαρα.ομως μια ερωτηση.τι σχεση εχει το περιστατικο με τον ολλανδο που εσφαξε τον πιτσιρικα στην κρητη με τις ουκρανιδες?αν μου βρεις με λογικο τροπο τι σχεση υπαρχει εγω ανακαλω και σε παραδεχομαι.να μου το εξηγησεις ομως με λογικο τροπο αν γινεται γιατι μου φαινεται πιο ευκολο να τετραγωνισω τον κυκλο απο το να βρω λογικη στο ποστ σου αυτο.φιλακια. :sunglasses:
Φίλε θα σου πω, αν και δείχνεις πολύ προκατηλειμένος στο να καταλάβεις!
Πέρσι το καλοκαίρι κάναμε πολλές συζητήσεις στο γιατί πάει τόσο χάλια η σεζόν και τα γκομενάκια δεν κάθονταν τόσο ευκολα! Αντίθετα οι κωλοπαιδαράδες οι Ανιματέρ κάνανε πάρτυ!
Ένας λοιπόν απο τους λόγους είναι οτι τα ξενοδοχεία εμπιστευονταν τέτοια άτομα σε τέτοιες θέσεις που είχαν συνεχή επαφή με το πελάτη και του περνούσαν ότι ήθελαν!
Του λόγου το αληθές, ακόμα και τακτικό μέλος του θρέντ μέχρι πέρσι που πήγε διακοπές Κρήτη μας έγραψε οτι ο ανιματέρ τον συκοφαντούσε στις Ρωσίδες του ξενοδοχείου!
Με το πόστ μου θέλω να πω στους αναγνώστες που διαβάζουν τακτικά το θρέντ οτι τέτοιου είδους τσογλανάκια είναι ανάμεσα στις Ουκρανίδες και τις Ρωσίδες στην Ελλάδα όταν εμείς είμαστε έμπροσθεν του πληκτρολογίου...
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
οκ μια χαρα.ομως μια ερωτηση.τι σχεση εχει το περιστατικο με τον ολλανδο που εσφαξε τον πιτσιρικα στην κρητη με τις ουκρανιδες?αν μου βρεις με λογικο τροπο τι σχεση υπαρχει εγω ανακαλω και σε παραδεχομαι.να μου το εξηγησεις ομως με λογικο τροπο αν γινεται γιατι μου φαινεται πιο ευκολο να τετραγωνισω τον κυκλο απο το να βρω λογικη στο ποστ σου αυτο.φιλακια. :sunglasses:
Μηπως πρεπει να αλλαξεις το νικ σου σε κοστας-ουκρ,σε λαθος μιτο εισαι φιλε.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Φίλε θα σου πω, αν και δείχνεις πολύ προκατηλειμένος στο να καταλάβεις!
Πέρσι το καλοκαίρι κάναμε πολλές συζητήσεις στο γιατί πάει τόσο χάλια η σεζόν και τα γκομενάκια δεν κάθονταν τόσο ευκολα! Αντίθετα οι κωλοπαιδαράδες οι Ανιματέρ κάνανε πάρτυ!
Ένας λοιπόν απο τους λόγους είναι οτι τα ξενοδοχεία εμπιστευονταν τέτοια άτομα σε τέτοιες θέσεις που είχαν συνεχή επαφή με το πελάτη και του περνούσαν ότι ήθελαν!
Του λόγου το αληθές, ακόμα και τακτικό μέλος του θρέντ μέχρι πέρσι που πήγε διακοπές Κρήτη μας έγραψε οτι ο ανιματέρ τον συκοφαντούσε στις Ρωσίδες του ξενοδοχείου!
Με το πόστ μου θέλω να πω στους αναγνώστες που διαβάζουν τακτικά το θρέντ οτι τέτοιου είδους τσογλανάκια είναι ανάμεσα στις Ουκρανίδες και τις Ρωσίδες στην Ελλάδα όταν εμείς είμαστε έμπροσθεν του πληκτρολογίου...
οκ ειναι κωλοπαιδια αλλα τι σχεση εχει το περιστατικο του ηρακλειου με τις ουκρανιδες ομως.
Μηπως πρεπει να αλλαξεις το νικ σου σε κοστας-ουκρ,σε λαθος μιτο εισαι φιλε.
κατσε λιγο τωρα ρε στελλακο μου.πηγαινε λιγο στο θρεντ με τα γυμναστηρια και αλλη φορα αν υπαρχει ορεξη το συζηταμε.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Οι κατραπακιές πέφτουν η μια μετά την άλλη! Θα πάθω κατάθλιψη με αυτά που συμβαίνουν! Μαθαίνω οτι το Ουκρανιδάκι γκαβλαντίζει με τον Τυνήσιο ανιματέρ του ξενοδοχείου με  τις ευλογίες της μαμάς!!! Όσους Τυνήσιους και να απολύσουν φέτος πάλι όσοι έρχονται γαμάνε και μάλιστα γκομενάκια που οι πιο πολλοί μόνο στα όνειρα τα βλέπουν! Μου έρχεται να τα βροντήξω όλα και να πορνομεταναστέυσω! Ακόμα και ρακοσυλέκτης γίνομαι στην κριμαία ή όποιο άλλο κωλοχώρι με εύκολες μουνάρες λετέ....

Πρέπει να έρθω Ροδο να τις γαμήσουμε και τις Ουκρανεζες και τους Τυνησιους.Είναι παλιοπουστηδες σίγουρα σε διεβαλε σε αυτη θα είπε αυτός ο μαλακας ερχεται συνέχεια εδώ για να καμακωσει.Ετσι γελούσε ένας Τυνησιος μπαρμαν οταν μιλουσα με Ρωσιδες στην Κρητη και μου ήρθε να του ριξω μπουκετο.
Αυτά συζητούσαμε πέρσι!
Φέτος τα τσογλανάκια δεν γαμάνε μόνο αλλά ....σφάζουν  με τις ανοχές κάποιων που θα τους υποστηρίξετε!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Αυτά συζητούσαμε πέρσι!
Φέτος τα τσογλανάκια δεν γαμάνε μόνο αλλά ....σφάζουν  με τις ανοχές κάποιον που θα τους υποστηρίξετε!
ε οχι ρεεε!! ε οχι ρεεεε!! γεια σου ρε κμαν αρχοντοπουλο. :2funny: :2funny:
οκ τυπε.οταν απαντησεις τα λεμε.μηπως δεν εισαι ο κουλ αλλα ο κμαν?γιατι καπου ακουσα οτι μενει ροδο ο κμαν τωρα... :grin: :grin:
λεω δεν ξερω.να ναι καλα ο γιγαντας οπου και αν ειναι. :grin:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Λυπαμαι που θα σε απογοητευσω φιλε κλοκ αλλα αμα γουσταρει η γκομενα δεν μπορει να κανει τιποτα ουτε ο ανιματερ ουτε κανεις αλλος,οσο για τον κμαν αυτος θυμαμαι ελεγε οτι πρεπει να αγορασεις γουνα στην αλλη μπας και σου κατσει,σοβαρο παραδειγμα μας εδωσες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Λυπαμαι που θα σε απογοητευσω φιλε κλοκ αλλα αμα γουσταρει η γκομενα δεν μπορει να κανει τιποτα ουτε ο ανιματερ ουτε κανεις αλλος,οσο για τον κμαν αυτος θυμαμαι ελεγε οτι πρεπει να αγορασεις γουνα στην αλλη μπας και σου κατσει,σοβαρο παραδειγμα μας εδωσες.
Φίλε Στέλιο η γκόμενα γουστάρει όποιον βλέπει μπροστά της! Στο δωμάτιό σου δεν πρόκειται καμιά να έρθει να σου χτυπήσει την πόρτα!
Και δυστηχώς έξω τα μουνιά πιο πολλούς Αλβανούς και Μαυρους βλέπουν παρά άτομα σαν εσένα και εμάνα..
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Είσαι γκάου τελικά ....
βρηκαμε στεκι τελικα με σενα που ελεγε και ο λαγουδακης. :grin:
Λυπαμαι που θα σε απογοητευσω φιλε κλοκ αλλα αμα γουσταρει η γκομενα δεν μπορει να κανει τιποτα ουτε ο ανιματερ ουτε κανεις αλλος,οσο για τον κμαν αυτος θυμαμαι ελεγε οτι πρεπει να αγορασεις γουνα στην αλλη μπας και σου κατσει,σοβαρο παραδειγμα μας εδωσες.
α μπραβο.ο κμαν εχει γραψει ιστορια τυπε.χωρις κλωτσομπουνιδια με τουρκους και αραβες γαμησι δεν ειχε. :rockon: :rockon:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε Στέλιο η γκόμενα γουστάρει όποιον βλέπει μπροστά της! Στο δωμάτιό σου δεν πρόκειται καμιά να έρθει να σου χτυπήσει την πόρτα!
Και δυστηχώς έξω τα μουνιά πιο πολλούς Αλβανούς και Μαυρους βλέπουν παρά άτομα σαν εσένα και εμάνα..
Ο καθενας αναλογως την δουλεια που εχει και το υποτιθεμενο κυρος που του δινει,γαμαει οτι μπορει,δεν φταιει ο ανιματερ που ειναι χαζοβιολες οι γκομενες,και γω θα μπορουσα να δουλεψω αυριο το πρωι μπαρμαν και να γαμαω αβερτα πατσαβουροελλεεινιδες,αλλα σιγα μην παω να κλαιω οχτω ωρες ορθιος για να γαμησω.
Ο καθενας κανει τις επιλογες του στην ζωη,αν θες να γαμας βρισκεις καποια ακρη να γινεις μπαρμαν και αν εισαι εμφανισιμος θα γαμας αβερτα στη ροδο,αν εχεις  την εμφανιση  φυσικα.
Ροδος τουλαχιστον ειναι παραδεισος το καλοκαιρι,τωρα και το να γαμησεις εκει ταλαιπωρια ειναι,να μιλας να χορεψεις στο κλαμπ με τις χαζοβιολες μπας και γαμησεις,τουλαχιστον δεν γνωριζεις και τον μπολντεμορτ να σου μαθει τα κολπα. ;)

Αλλα μπορεις να προσκαλεσεις το καλοκαιρι να ρθει ροδο ο μαστερ,εγγυημενο σεξ με μουναρες,και μετα τις πατε πηλιο για παρτουζα :helpplea:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτά συζητούσαμε πέρσι!
Φέτος τα τσογλανάκια δεν γαμάνε μόνο αλλά ....σφάζουν  με τις ανοχές κάποιων που θα τους υποστηρίξετε!
Ρε συ πιτσιρικα βαζεις τωρα παραθεση τυπο που ειναι επιπεδο δημητρακη και στελιο12345 σταματα την κλαψα ρε αγορι μου επιτελους.
Τωρα η ροδος θα εχει ενα σωρο γκομενακια βγες εξω να κανεις κανα κονε 5 χρονια καθεσαι και ακους τον ιωσηφ λασκο και τον δημητρακη
τις επιτομες της αγαμιας.Θελω να μου πεις ειλικρινα,ειλικρινα ομως,ποσες γκομενες γαμησες με αυτα που ακουσες. :grin:
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Που να πας ρε κακομοιρο εσυ,με αυτη την μαπα που εχεις το μονο μερος που εχεις ελπιδες να γαμησεις ειναι να πας στην μαδαγασκαρη που εχει μαιμουδες. :grin:

ΦΙΛΕ, πυγμαια πουτανα υπαρχει?  :2funny:
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
οκ μια χαρα.ομως μια ερωτηση.τι σχεση εχει το περιστατικο με τον ολλανδο που εσφαξε τον πιτσιρικα στην κρητη με τις ουκρανιδες?αν μου βρεις με λογικο τροπο τι σχεση υπαρχει εγω ανακαλω και σε παραδεχομαι.να μου το εξηγησεις ομως με λογικο τροπο αν γινεται γιατι μου φαινεται πιο ευκολο να τετραγωνισω τον κυκλο απο το να βρω λογικη στο ποστ σου αυτο.φιλακια. :sunglasses:

Ο Ολλανδος φιλε δουλευε για μαροκινους που εχουν πλανο να αποτρεψουν την καθοδο των ουκρανεζων σε ΚΡΗΤΗ.... με τελικο σκοπο να πανε αυτες σε Μαροκο...  :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πανε πλεον οι ενδοξες μερες του ουκρανικου μιτου,που εσφιζε απο ζωη,οι πιρφοροαγαπουλιδες που ξεκληριζαν οικοδομες και πληρωναν 250ευρα να γαμησουν μια τρυπα εμειναν πλεον μονοι να πληρωνουν τα δανεια τους.
Πλεον κατι ταυλανδεζοπληκτοι που δεν μπορουν να πανε ταυλανδη επισκεπτονται το μιτο,μουτσοι που μαζευουν χοντρες πατσαβουρες  και τις πανε στο πηλιο :2funny:,και εμεις τα φτωχα πλην τιμια παιδια,που ειμασταν παντα φτωχοι και δεν ειχαμε λεφτα να πιρφοροαγαπησουμε,και η μοιρα μας αναγκασε να πηδαμε τσαμπα :S.


Οι μουτσοι σε λιγο θα πηγαινουν κρυονερι τις χοντρες και θα τις ζητανε και κανα δανειο για τη βενζινη,γιατι το αφεντικο ντεν τους  πληρωσε παλι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom