Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Εσύ είσαι στη κατηγορία που δεν είσαι για λύπηση! Είσαι σκουλίκι που με τη κρίση ξαναπήγες στο φυσικό σου περιβάλον!!! :idiot: :idiot: :idiot:
Το τι ειμαι εγω δεν το ξερεις, αλλα το τι εισαι εσυ το ξερουν ολοι εδω μεσα και προσευχομαστε γονατιστοι μπας και σου κατσει καμια και γλυτωσουμε απο τις  διαταραγμενες σκεψεις σου
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το τι ειμαι εγω δεν το ξερεις, αλλα το τι εισαι εσυ το ξερουν ολοι εδω μεσα και προσευχομαστε γονατιστοι μπας και σου κατσει καμια και γλυτωσουμε απο τις  διαταραγμενες σκεψεις σου
Xaxa :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ο Δάσκαλος σας είπε όλους σας εδώ προβληματικούς συν των εαυτών μας!!!
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Xaxa :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ο Δάσκαλος σας είπε όλους σας εδώ προβληματικούς συν των εαυτών μας!!!
Ετσι μπραβο,αν δεις και συ το προβλημα σου θα καταλαβεις οτι αποτελεις εσυ το μεγαλυτερο του μερος και οχι οι αλλοι
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
το μεγαλυτερο του μερος
Απο πότε  κρίνεις? Είσαι ο αναμάρτητος και μας βάλεις? Ένας κλώνος είσαι που δεν μπορει κανείς να σε ακούσει στο περιθώριο σου και βγάζεις και στόμα για όσους δεν φτάνεις...
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Απο πότε  κρίνεις? Είσαι ο αναμάρτητος και μας βάλεις? Ένας κλώνος είσαι που δεν μπορει κανείς να σε ακούσει στο περιθώριο σου και βγάζεις και στόμα για όσους δεν φτάνεις...
Όπου υπάρχει η βλακεία, υπάρχει και η σάτιρα. Τι δεν κατάλαβες;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Δεν θέλω να τα προκαλέσω!!! Τι να τους λέω τώρα! Αφου είπαμε, βαλίτσες κουβαλάω!!!
Τους λυπάμε! Ζω εδώ και με λυπεί η αφραγκία τους κι ας φταίνε για όλα... Εγώ πάντα ζούσα εναλακτικά χωρίς όνειρα βασισμένα σε δανεικά!
Είναι συγκλονιστικό να είσαι όρθιος και να τους βλέπεις όλους(πλην εξαιρέσεων) λυγισμένους!
Τους μόνους που δεν είναι να λυπάσε είναι αυτούς που επιδιώκουν την ισοπέδωση των πάντων και την εξισσορόπηση προς τα κάτω! Δηλαδή αυτό που λέμε να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα!!!

Στο θολωμένο μου μυαλό
ο κόσμος είναι μια σταλιά,
κάτι σκιές απ' τα παλιά
και κάποιο πάθος μου τρελό.

Και κάποιο πάθος μου τρελό,
στο θολωμένο μου μυαλό.

Το θολωμένο μου μυαλό
μ' έχει προδώσει προ πολλού,
του λέω αλλού και τρέχει αλλού,
με κάνει και παραμιλώ.

Με κάνει και παραμιλώ,
το θολωμένο μου μυαλό.

Του θολωμένου μου μυαλού
τους εφιάλτες τραγουδώ,
κι αν σας επίκρανα ως εδώ,
φταίει το πάθος του τρελού.

Φταίει το πάθος του τρελού,
του θολωμένου μου μυαλού
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Στο θολωμένο μου μυαλό
ο κόσμος είναι μια σταλιά,
κάτι σκιές απ' τα παλιά
και κάποιο πάθος μου τρελό.

Και κάποιο πάθος μου τρελό,
στο θολωμένο μου μυαλό.

Το θολωμένο μου μυαλό
μ' έχει προδώσει προ πολλού,
του λέω αλλού και τρέχει αλλού,
με κάνει και παραμιλώ.

Με κάνει και παραμιλώ,
το θολωμένο μου μυαλό.

Του θολωμένου μου μυαλού
τους εφιάλτες τραγουδώ,
κι αν σας επίκρανα ως εδώ,
φταίει το πάθος του τρελού.

Φταίει το πάθος του τρελού,
του θολωμένου μου μυαλού
καλώς τον αρχιερέα του πιρφορισμού!!!Έχεται μεγάλο ανταγωνισμό για το ποιός είναι ο πιο επιρρεπής στη  :jerking:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Στο θολωμένο μου μυαλό
ο κόσμος είναι μια σταλιά,
κάτι σκιές απ' τα παλιά
και κάποιο πάθος μου τρελό.

Και κάποιο πάθος μου τρελό,
στο θολωμένο μου μυαλό.

Το θολωμένο μου μυαλό
μ' έχει προδώσει προ πολλού,
του λέω αλλού και τρέχει αλλού,
με κάνει και παραμιλώ.

Με κάνει και παραμιλώ,
το θολωμένο μου μυαλό.

Του θολωμένου μου μυαλού
τους εφιάλτες τραγουδώ,
κι αν σας επίκρανα ως εδώ,
φταίει το πάθος του τρελού.

Φταίει το πάθος του τρελού,
του θολωμένου μου μυαλού
Αριστουργημα άψογες ερμηνείες Διαβάζοντάς το θα καταλάβετε οτι όντως το βιβλίο αξίζει. Εχει εκδωθει απο Glock Perfection και εχει τιτλο (( Ο αντρας που θελω να γινω και δεν μπορω))  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αριστουργημα άψογες ερμηνείες Διαβάζοντάς το θα καταλάβετε οτι όντως το βιβλίο αξίζει. Εχει εκδωθει απο Glock Perfection και εχει τιτλο (( Ο αντρας που θελω να γινω και δεν μπορω))  :2funny:  :2funny:  :2funny:
πιρφόρος?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πλακα πλακα ο πιρφορος βρηκε μουνι και γαμαει εσεις εχετε μεινει με την χουφτα στο χερι να περιμενετε να σας κατσει η ρωσοουκρανα γκομενα για την καλη
σας την ψυχη η επειδη ντυνεστε γκαουμποιδες και τσολιαδες σαν τον γαριδακη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τα νεφρα μου, το συκώτι μου πεθαινω  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Τυπε για αυτο λατρευω αυτο το σαιτ,το γελιο που ριχνεις δωρεαν εδω μεσα δεν το ριχνεις ουτε σε παραστασεις με τους καλυτερους κωμικους.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ωρες ώρες τα βάζω με τον εαυτό μου που είμαι παρορμητικός. Αποπαίρνω αυτόν το βλάκα τον ρολόι και ντρέπεται να μας κάνει κατάθεση ψυχής.
Όταν νιώθει οικιότητα και συναδελφικότητα ανοίγεται πιο εύκολα και περιγράφει με ανατριχιαστικές λεπτομέριες τα καραγκιοζιλίκια που κάνει.
Πείτε με μαλάκα, κράξτε με ελεύθερα, με την συμπεριφορά μου μας έχω στερήσει από πολλές γνήσιες στιγμές γέλιου  :headbang: :headbang: :headbang:
Μακάρι να αγνοήσει εμένα τον καραγκιόζι και να αρχίσει και πάλι τις καθημερινές ενημερώσεις του όπως πέρυσι, από τον στίβο μάχης, και δεσμεύομαι προσωπικά
ότι δεν θα ειρωνευτώ ούτε θα καταφερθώ εναντίον του.
Μάλιστα όσο πιο ειληκρινής και περιγραφικός γίνεται τόσο πιο επιβραβευτικός θα είμαι και εγώ  :smitten:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πλακα πλακα ο πιρφορος βρηκε μουνι και γαμαει εσεις εχετε μεινει με την χουφτα στο χερι να περιμενετε να σας κατσει η ρωσοουκρανα γκομενα για την καλη
σας την ψυχη η επειδη ντυνεστε γκαουμποιδες και τσολιαδες σαν τον γαριδακη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
kαι συ βρηκες μουνι να γαμας,τοσα χρονια μουτσος,μια χοντρη δεν θα σου κατσει.
Την πηγαινοφερνεις στο πηλιο με ολα τα εξοδα πληρωμενα μπας και γαμησεις και χαιρεσαι :rockon:.
Τι ομορφη ζωη :S

 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τυπε για αυτο λατρευω αυτο το σαιτ,το γελιο που ριχνεις δωρεαν εδω μεσα δεν το ριχνεις ουτε σε παραστασεις με τους καλυτερους κωμικους.
Τυπε για αυτο λατρευω αυτο το σαιτ,το γελιο που ΠΡΟΣΦΕΡΩ δωρεαν ΜΕ ΤΗΝ ΠΥΡΦΟΡΙΑ ΜΟΥ εδω μεσα δεν το ριχνεις ουτε σε παραστασεις με τους καλυτερους κωμικους.

Αυτο εννοουσες μηπως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom