Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ωρες ώρες τα βάζω με τον εαυτό μου που είμαι παρορμητικός. Αποπαίρνω αυτόν το βλάκα τον ρολόι και ντρέπεται να μας κάνει κατάθεση ψυχής.
Όταν νιώθει οικιότητα και συναδελφικότητα ανοίγεται πιο εύκολα και περιγράφει με ανατριχιαστικές λεπτομέριες τα καραγκιοζιλίκια που κάνει.
Πείτε με μαλάκα, κράξτε με ελεύθερα, με την συμπεριφορά μου μας έχω στερήσει από πολλές γνήσιες στιγμές γέλιου  :headbang: :headbang: :headbang:
Μακάρι να αγνοήσει εμένα τον καραγκιόζι και να αρχίσει και πάλι τις καθημερινές ενημερώσεις του όπως πέρυσι, από τον στίβο μάχης, και δεσμεύομαι προσωπικά
ότι δεν θα ειρωνευτώ ούτε θα καταφερθώ εναντίον του.
Μάλιστα όσο πιο ειληκρινής και περιγραφικός γίνεται τόσο πιο επιβραβευτικός θα είμαι και εγώ  :smitten:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε κακομοίρη γερο-πιρφόρε!!! Δείξε στη νέα γενιά πως θα καταντήσει! Δεν ντρέπεσαι τα χρόνια σου γιατί σίγουρα είσαι πολύ μεγαλύτερος απο μένα, να σε "μπινελίκώνει" ένας πιτσιρικάς...
Και κάθεσαι και ασχολήσαι μάλιστα!!! Και μου γράφεις και ποιηματάκια!
Ευχαριστώ πολύ για την αξία που μου δείνεις!!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ωρες ώρες τα βάζω με τον εαυτό μου που είμαι παρορμητικός. Αποπαίρνω αυτόν το βλάκα τον ρολόι και ντρέπεται να μας κάνει κατάθεση ψυχής.
Όταν νιώθει οικιότητα και συναδελφικότητα ανοίγεται πιο εύκολα και περιγράφει με ανατριχιαστικές λεπτομέριες τα καραγκιοζιλίκια που κάνει.
Πείτε με μαλάκα, κράξτε με ελεύθερα, με την συμπεριφορά μου μας έχω στερήσει από πολλές γνήσιες στιγμές γέλιου  :headbang: :headbang: :headbang:
Μακάρι να αγνοήσει εμένα τον καραγκιόζι και να αρχίσει και πάλι τις καθημερινές ενημερώσεις του όπως πέρυσι, από τον στίβο μάχης, και δεσμεύομαι προσωπικά
ότι δεν θα ειρωνευτώ ούτε θα καταφερθώ εναντίον του.
Μάλιστα όσο πιο ειληκρινής και περιγραφικός γίνεται τόσο πιο επιβραβευτικός θα είμαι και εγώ  :smitten:
Ρολογα γιατι τον λετε τον φουκαρα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το έχω πεί και δεν επαναλαμβάνω  ! Τεμπελάκο σε βρίσκω!!! Έχεις φάει τόσο χρόνο για εμένα! Κάτσε άλλα 20 λεπτά απο τη ζωή σου και ψάξε...
Βαλε της φωτο που μου εδειξες PLEASE :happy: :happy: :happy: :happy:Ριξε την ατομικη βομβα!ΡΙΞΕ ΤΗΝ ЦАРЬ БОМБА!Θα πεθανουν απο τη ζηλεια τους οι Πιρφοροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  [youtube=425,350]qxz_jQwAzL8[/youtube]
Περιμενω την ατομικη βομβα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Βαλε της φωτο που μου εδειξες PLEASE :happy: :happy: :happy: :happy:Ριξε την ατομικη βομβα!ΡΙΞΕ ΤΗΝ ЦАРЬ БОМБА!Θα πεθανουν απο τη ζηλεια τους οι Πιρφοροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  [youtube=425,350]qxz_jQwAzL8[/youtube]
Περιμενω την ατομικη βομβα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πως το βλέπεις;Είναι μουνοπάπουτσο;θα αρέσει στισ Ρωσίδεσ;Λέω να το χτυπήσω!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    141,9 KB · Εμφανίσεις: 33
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Βαλε της φωτο που μου εδειξες PLEASE    :happy:Ριξε την ατομικη βομβα!ΡΙΞΕ ΤΗΝ ЦАРЬ БОМБА!Θα πεθανουν απο τη ζηλεια τους οι Πιρφοροι


http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=45007.0;attach=487763;image[/img[/URL]]


Μουνάρα φίλε μπράβο  :cool2: :thumbsup:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=45007.0;attach=487763;image[/img[/URL]]


Μουνάρα φίλε μπράβο  :cool2: :thumbsup:
[/quote]σου τρέχουν τα σάλια;Περιμένεις με αγωνία τι θα ποστάρω μήπως δείς γυναίκα;;;; :2funny: :2funny: :2funny:

Είσαι ο Μέγαs  Πιρφόρος
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πως το βλέπεις;Είναι μουνοπάπουτσο;θα αρέσει στισ Ρωσίδεσ;Λέω να το χτυπήσω!
Αν θες τη γνωμη μου χάλια ειναι!Ενα μπλε αθλητικο παπουτσι.Πηγαινε και παρε απ'το παζαρι με 10-20 Ευρω δεν θα εχει καμια διαφορα στις γκομενες.Τετοια αν προσεξες φοραει και ο Skyloharas :2funny:!Αν δεν ντυθεις γκομενα δεν βγαζεις ευκολα.Αν και Ελλαδα οτι και να βαλεις οι γκομενες ειναι τελευταια διαλογης.Εδω στις ντισκο με τα σπορτεξ δεν θα σε βαζανε!Ειναι τοσο Αγαμιτοι που περιμενουν να τους βαλεις καμια γκομενα για να  :jerking:.Μη κωλονεις βαλε τη φωτο με το σιδερενιο σου αλογο το εργαλειο να παθουνε κωλουμπρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αν θες τη γνωμη μου χάλια ειναι!Ενα μπλε αθλητικο παπουτσι.Πηγαινε και παρε απ'το παζαρι με 10-20 Ευρω δεν θα εχει καμια διαφορα στις γκομενες.Τετοια αν προσεξες φοραει και ο Skyloharas :2funny:!Αν δεν ντυθεις γκομενα δεν βγαζεις ευκολα.Αν και Ελλαδα οτι και να βαλεις οι γκομενες ειναι τελευταια διαλογης.Εδω στις ντισκο με τα σπορτεξ δεν θα σε βαζανε!Ειναι τοσο Αγαμιτοι που περιμενουν να τους βαλεις καμια γκομενα για να  :jerking:.Μη κωλονεις βαλε τη φωτο με το σιδερενιο σου αλογο το εργαλειο να παθουνε κωλουμπρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εντάξι του άλλου ήταν Nike η Reebok δεν θυμάμαι...
Εδώ μιλάμε για Ιταλικό design με καστόρ και η τιμή τους είναι σχετικά υψηλή! Δεν έχω δεί κάτι να μου αρέσει παραπάνω!
Το άλλο που μου λες δεν το κάνω γιατί οι Πιρφόροι είναι ζηλόφθονοι και κακοί!!! Δεν θέλουν να ακούνε κάτι καλό!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Για ποιές γυναίκες μιλάτε και μαλακίες εδώ έχουμε πει γράφουμε για παπούτσια!
Παπουτσάρα μεγάλε. Μόλις διέκρινα το ιταλικό ντιζάιν και το καστόρι ξεροέχυσα.
Μιλάμε χύστη μου αυτό θα κάνει τρομερό σουξέ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για ποιές γυναίκες μιλάτε και μαλακίες εδώ έχουμε πει γράφουμε για παππούτσια!
Παππουτσάρα μεγάλε. Μόλις διέκρινα το ιταλικό ντιζάιν και το καστόρι ξεροέχυσα.
Μιλάμε χύστη μου αυτό θα κάνει τρομερό σουξέ  :rockon: :rockon: :rockon:
http://[URL unfurl="true"]www.thrakifruit.gr/images/stories/thracian-mellons1.jpg[/img[/URL]]
Για αυτες μιλανε.Εμεις μπορει να τα βλεπουμε σαν πεπονια αλλα για αυτους ειναι μουνοθυελλα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Για ποιές γυναίκες μιλάτε και μαλακίες εδώ έχουμε πει γράφουμε για παπούτσια!
Παπουτσάρα μεγάλε. Μόλις διέκρινα το ιταλικό ντιζάιν και το καστόρι ξεροέχυσα.
Μιλάμε χύστη μου αυτό θα κάνει τρομερό σουξέ  :rockon: :rockon: :rockon:
Το θέμα των γυναικών το έχουμε λυμένο εμείς! Απο Αγ Πετρούπολη και Ρόδο γίνονται οι συζητήσεις!!! Εσύ ΠΙΡΦΟΡΕ μου ξερολυσσάς ....
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
http://[URL unfurl="true"]www.thrakifruit.gr/images/stories/thracian-mellons1.jpg[/img[/URL]]
Για αυτες μιλανε.Εμεις μπορει να τα βλεπουμε σαν πεπονια αλλα για αυτους ειναι μουνοθυελλα.
[/quote] Πω-Πω τι μου εκανες τωρα τυπε master21  θα τον παιζω ολη νυχτα ,τι πατοι ειναι αυτοι ρε δικε μου  :headbang3:  :headbang3:  :headbang3:  :headbang3:  :headbang3:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Σταματησαν να γραφουν και αυτοι τον παιζουν  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Γιατρος εισαι ΜΑΣΤΕΡ 21 σε παραδεχομαι, αμεσος δινεις θεραπεια στους αρρωστους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εντάξι του άλλου ήταν Nike η Reebok δεν θυμάμαι...
Εδώ μιλάμε για Ιταλικό design με καστόρ και η τιμή τους είναι σχετικά υψηλή! Δεν έχω δεί κάτι να μου αρέσει παραπάνω!
Το άλλο που μου λες δεν το κάνω γιατί οι Πιρφόροι είναι ζηλόφθονοι και κακοί!!! Δεν θέλουν να ακούνε κάτι καλό!
Μπορει επειδη εχεις αυτο το αμαξι να κερδιζεις +1.Αλλα αν φορας τετοια αμεσως χανεις -1 .Αυτα τα ρουχα ειναι  :shit:αν βαλεις σπορτεξ θα σε κοιτανε με λυπιση.Να πω οτι εκανε 20 Ευρω ενταξει αλλα να δωσεις τοσα λεφτα γ'αυτη τη μαλακια παπουτσι? :rockon:Τωρα για τους Πιρφορους δεν ειναι καλητερα να σε ζηλευουν?Καλο ειναι να διαφερεις απ'αυτους τους κακομοιρηδες :2funny:!Εμενα στη Μολδαβια ολοι μου λεγανε οτι δε μοιαζω για Ελληνας.Μου ρθε να τους πω αφου εκει πηγαινουν ολοι οι τελειωμενοι γ'αυτο τους εχουν τους Ελληνες ετσι,σπανια να παει κανενας καλος.Ευτυχως που τωρα με την κριση οι Πιρφοροι δεν εχουνε λεφτα να πανε εξωτερικο να μας ρεζιλευουν :rockon: εχει και τα καλα της η κριση :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom