Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
στο θεμα των γυναικων ολα ειναι ανουσιες θεωριες...ασχοληθηκαν μαζι τους αυτοκρατορες,βασιλιαδες,μεγαλοι ποιητες και συγγραφεις ανα τους αιωνες και δεν εβγαλαν ποτε ακρη..θα βγαλετε καποιοι απο εσας νομιζετε;Εδω ο ιδιος ο παραδεισος κ ο Θεος δεν καταφερε να ψυχολογησει την Ευα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Οι εξωγήινοι όμως βρήκαν την λύση
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
οι περισσοτεροι 20-25 φοιτητες ειναι τωρα αυτοι που δουλευουν απο μικροι ειναι τα κλασσικα μικρομεγαλα που βιαζονται να μεγαλωσουν και να εχουν ζωη 40αρη με το ζορι,η 35αρα λοιπον υποθετει το πιο συνηθες οτι 20-25 ειναι φοιτητης και δε τα εχει βρει ακομα στο να εχει μια σταθερη δουλεια για καποια χρονια,οποτε θα παει με τον 30-35 και για σχεση και για ξεπετα και οχι με τον 20-25,που η λογικη λεει οτι ο 30-35 θα εχει κρατησει σε μια δουλεια καποια χρονια

Ρε φιλε σου διαφεύγει η ηλιακη ομαδα 25-30
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
ενταξει 25-30 κατι μπορει να γινει αλλα με τυπους κατω των 25,30αρα δε παει με τιποτα
Εδω χαλάει το πραγμα. Δεν γίνεται, για σχέση. Η γυναίκα, το νο 1 που ζητάει είναι να έχει ο άλλος προοπτικη. Αυτό δεν φαίνεται στον άντρα κάτω από τα 30, στην Ελλάδα. Εκτός και εάν έχει από πίσω φράγκα από οικογένεια, ή γαμώ τις δουλειές (γιατρός, δικηγόρος κλπ)


Π
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
1 εώς 8 στους 10 ανάλογα με πόσες γαμάνε, γαμάνε άπιστες αφου 8 στις 10 είναι άπιστες
2 στους 10 παντως γαμάνε σίγουρα πιστές, αυτές είναι σιγουράκι.

αρα οι πιθανοτητες να γαμάμε (οσοι γενικά γαμάμε) άπιστες, είναι πολύ μεγάλες.
αφού ομως γενικά απο ότι ψυθιρίζεται στην πιάτσα δεν γαμάμε, υπάρχει περίπτωση ,να ειναι άπιστες μεν, αλλα να μη γαμιούνται και ισως να ειναι πιστές και να γαμιούνται.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εδω χαλάει το πραγμα. Δεν γίνεται, για σχέση. Η γυναίκα, το νο 1 που ζητάει είναι να έχει ο άλλος προοπτικη. Αυτό δεν φαίνεται στον άντρα κάτω από τα 30, στην Ελλάδα. Εκτός και εάν έχει από πίσω φράγκα από οικογένεια, ή γαμώ τις δουλειές (γιατρός, δικηγόρος κλπ)


Π
δε μιλαω ομως μονο για σχεση μια 30αρα δε θα παει με τυπο κατω των 25 για ξεπετα,θα παει με καποιον κοντα στη ηλικια της αυτο πιστευω εγω.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
δε μλιαω ομως μονο για σχεση μια 30αρα δε θα παει με τυπο κατω των 25 για ξεπετα,θα παει με καποιον κοντα στη ηλικια της αυτο πιστευω εγω.
Φίλτατε, μια 35αρα, θα πάει με τον οποιοδήποτε για γαμησι (π.χ. να βγαίνουν κανα μήνα). Είναι λογικό, εάν δεν βρίσκει κάποιον χορηγό. Σε αυτές τις ηλικίες, οι γκόμενες διψάνε για σεξ και είναι απελευθερωμένες, δεν τους νοιάζει εάν έχουν πάει με 10 ή 50. Το τελευταίο τις ενδιαφέρει όταν είναι κάτω από τα 30 και ψάχνουν για γάμο/παιδιά (Μην τις πουν και πουτάνες).

Εκεί, εάν είσαι φτιαγμένος ή ΔΕΙΧΝΕΙ΅Σ φτιαγμένος, τότε μια χαρά το πας με 35αρα. Θέλει να συνδυάσεις την νεανική τρέλλα σου με ένα νορμαλ πορτοφόλι.

Όταν όμως βρεθεί ο 40αρης με τα όλα του, τότε ο μικρός έχει φύγει. Καταλαβαίνεις λοιπον το σκεπτικό. Δεν θα δεθεί μαζί του, εκτός και εάν είναι ανώριμη, κα εν τέλει δεν μπορεί να τσιμπήσει τον 40αρη λόγω ανωριμότητας.

Το παιχνιδι το κάνουν οι άντρες, μην νομίζεις ότι οι γυναίκες ελέγχουν την κατάσταση. Ελέγχουν το σεξ αλλά όχι τα υπόλοιπα.

Π
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Φίλτατε, μια 35αρα, θα πάει με τον οποιοδήποτε για γαμησι (π.χ. να βγαίνουν κανα μήνα). Είναι λογικό, εάν δεν βρίσκει κάποιον χορηγό. Σε αυτές τις ηλικίες, οι γκόμενες διψάνε για σεξ και είναι απελευθερωμένες, δεν τους νοιάζει εάν έχουν πάει με 10 ή 50. Το τελευταίο τις ενδιαφέρει όταν είναι κάτω από τα 30 και ψάχνουν για γάμο/παιδιά (Μην τις πουν και πουτάνες).

Εκεί, εάν είσαι φτιαγμένος ή ΔΕΙΧΝΕΙ΅Σ φτιαγμένος, τότε μια χαρά το πας με 35αρα. Θέλει να συνδυάσεις την νεανική τρέλλα σου με ένα νορμαλ πορτοφόλι.

Όταν όμως βρεθεί ο 40αρης με τα όλα του, τότε ο μικρός έχει φύγει. Καταλαβαίνεις λοιπον το σκεπτικό. Δεν θα δεθεί μαζί του, εκτός και εάν είναι ανώριμη, κα εν τέλει δεν μπορεί να τσιμπήσει τον 40αρη λόγω ανωριμότητας.

Π
εγω ομως βγηκα με μια 35 και πιο παλια πριν 3 χρονια φασωθηκαμε αλλα δε μου καθησε,και μετα εμαθα οτι δε μου καθησε γιατι αυτη καθεται εστω για ξεπετα μονο σε καποιον που εχει καποια σταθερη δουλεια,με αυτους τους πιτσιρικαδες ή με αυτους που δε εχουν σταθερη δουλεια δε γαμιεται απλα φασωνεται μεχρι εκει,τι εχεις να πεις τωρα?στα λεω ολα αυτα γιατι εχω παραδειγμα με μενα και με κεινη
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
εγω ομως βγηκα με μια 35 και πιο παλια πριν 3 χρονια φασωθηκαμε αλλα δε μου καθησε,και μετα εμαθα οτι δε μου καθησε γιατι αυτη καθεται μονο σε καποιον που εχει καποια σταθερη δουλεια,με αυτους τους πιτσιρικαδες ή με αυτους που δε εχουν σταθερη δουλεια δε γαμιεται απλα φασωνεται μεχρι εκει,τι εχεις να πεις τωρα?στα λεω ολα αυτα γιατι εχω παραδειγμα με μενα και με κεινη
Φίλτατε, το ίδιο λέμε. Σχέση μιάς 35αρας με κάτω των 30, στην Ελλάδα, είναι για πλάκα. Στις ποιο ανεπτυγμένες ας πούμε χώρες, παίζει αυτό, διότι ενας 28αρης π.χ. έχει προοπτικη και η γυναίκα επίσης έχει κάποια λεφτά. Οπότε το οικονομικό δεν παίζει ρόλο.

Και πάλι όμως η διαφορά είναι μεγάλη. Μια νορμαλ 35αρα τι να πει με τον 28αρη ρε συ? Υπάρχει ταβάνι!

Π
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Φίλτατε, το ίδιο λέμε. Σχέση μιάς 35αρας με κάτω των 30, στην Ελλάδα, είναι για πλάκα. Στις ποιο ανεπτυγμένες ας πούμε χώρες, παίζει αυτό, διότι ενας 28αρης π.χ. έχει προοπτικη και η γυναίκα επίσης έχει κάποια λεφτά. Οπότε το οικονομικό δεν παίζει ρόλο.

Και πάλι όμως η διαφορά είναι μεγάλη. Μια νορμαλ 35αρα τι να πει με τον 28αρη ρε συ? Υπάρχει ταβάνι!

Π
εγω αλλο καταλαβα οτι η 35αρα θα κατσει να γαμηθει ξεπετα με τον 23 αρη εσυ αυτο νομιζα ελεγες,μολις τωρα σου ειπα οτι η 35αρα δε θα παει με τον 23αρη ουτε για σχεση ουτε για ξεπετα και λες συμφωνω,πριν με διορθωσες και ειπες ξεπετα μπορει αποφαισε
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πολύ σωστά. Οι τρομεροί Πακιστανοί καλοπερνούν. Εγώ όποια Ελληνίδα γνωρίσω μέσω Πακιστανών συμβαίνει. Οι σημερινοί νεολέ(ρ)οι είναι κάτι μαλακισμένα που πάνε ραντεβού με τια γκόμενες σε έθνικ ή θέατρα με κουλτουρομαλακίες :2funny: πληρώνουν σαν ζώα και μετά αφού καληνυχτίσουν την φακλάνα Ελληνίδα πηγαίνοντας την σπίτι πάνε στα μπουρδέλα για να γλύψουν χιλιοχυμένα μουνιά δίνοντας πεταμένα λεφτά. :confused: Αρκετοί ούτε να γαμήσουν σαν άνθρωποι δεν ξέρουν αλλά ούτε και προλαβαίνουν στο δεκάλεπτο μιας που έχουν απωθημένο να δουν μουνί. Καθημερινά σέρνονται στα πορνατζίδικα μήπως βγάλουν γκόμενά την καταξεσκισμένη πουτάνα και νιώσουν ικανότεροι των υπολοίπων. :jerking: Εμείς οι μπαρμπάδες τα βλέπουμε αυτά, δεν τα αντιλαμβανόμαστε με τίποτα και πενθούμε για το μέλλον τους.

:confused:
εσυ εισαι 1000% ομοφυλοφιλος και πακιστανολαγνος αγορι μου κοιταξε το σε παρακαλω,δε πας καθολου καλα μα καθολου,τιποτα απο αυτα που λες δε ισχιει μα τιποτα,μαλλον ζεις μεσα στη δικη σου γυαλα αποκωμενος απο το πολιτισμο των ελληνιδων και της ελλαδας,αποδειξη οτι εισαι γκει οχι μονο αυτα που λες αλλα και η φωτο προφιλ που ειναι ενας αντρας τριχωτος με σουτιεν,εισαι ομοφυλοφιλος και αστοιχειωτος μαζι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Και μαζί μου που είμαι 50-51 ποιες πάνε ....γιατί τώρα τελευταία κάτι μικρές με θέλουν
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος για ηλικίες αλλά και για ποιότητα; Επίσης κ για το είδος σχέσης κ αν παίζουν κ benefits. Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Προ ολίγου στο Μονααστηράκι παρέα νεαρών κοριτσιών έτριβαν διακριτικά τα μουνιά τους
μπροστά σε μια μάζωξη αράπηδων που έπαιζαν μουσική έξω από τον σταθμό του τρένου,
Γελούσαν αλλά ήταν κοκκινισμένες από καύλα. Φουσκωμένα τα μουνόχειλα στα κολάν τους.
Το βράδυ λογικά οι αράπηδες, θα τις κεράσουν πουτσάρα 25 πόντων με γκρέμισμα κωλοτρυπίδας.
Έπειτα χυμένες και χορτασμένες θα πάνε σπίτι να ηθικολογήσουν στα σόσιαλ
όπου πλήθος ντροπαλών νεαρών θα τους μιλούν με λεπτεπίλεπτο τρόπο και κατόπιν κάργα ντικ πικ φώτο
από τα ψωλάκια τους. Έτσι δεν γίνεται τίποτα.
Η μαύρη ήπειρος επιτίθεται! Μέσω αυτών γνωρίζουμε Ελληνίδες!

:rockon:
θα τις γνωρισουμε κι εμεις... οταν θα ναι παντρεμενες και θα μας ζητανε ακαποτο
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Προ ολίγου στο Μονααστηράκι παρέα νεαρών κοριτσιών έτριβαν διακριτικά τα μουνιά τους
μπροστά σε μια μάζωξη αράπηδων που έπαιζαν μουσική έξω από τον σταθμό του τρένου,
Γελούσαν αλλά ήταν κοκκινισμένες από καύλα. Φουσκωμένα τα μουνόχειλα στα κολάν τους.
Το βράδυ λογικά οι αράπηδες, θα τις κεράσουν πουτσάρα 25 πόντων με γκρέμισμα κωλοτρυπίδας.
Έπειτα χυμένες και χορτασμένες θα πάνε σπίτι να ηθικολογήσουν στα σόσιαλ
όπου πλήθος ντροπαλών νεαρών θα τους μιλούν με λεπτεπίλεπτο τρόπο και κατόπιν κάργα ντικ πικ φώτο
από τα ψωλάκια τους. Έτσι δεν γίνεται τίποτα.
Η μαύρη ήπειρος επιτίθεται! Μέσω αυτών γνωρίζουμε Ελληνίδες!

:rockon:

Οι Πάκηδες βολεύουν μπούστηδες και μποτάνες
Οι μαύροι βολεύουν τις Ελλεηνίδες

Ουφ επιτέλους ... ησύχασε το κεφάλι μας :coffee:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Προ ολίγου στο Μονααστηράκι παρέα νεαρών κοριτσιών έτριβαν διακριτικά τα μουνιά τους
μπροστά σε μια μάζωξη αράπηδων που έπαιζαν μουσική έξω από τον σταθμό του τρένου,
Γελούσαν αλλά ήταν κοκκινισμένες από καύλα. Φουσκωμένα τα μουνόχειλα στα κολάν τους.
Το βράδυ λογικά οι αράπηδες, θα τις κεράσουν πουτσάρα 25 πόντων με γκρέμισμα κωλοτρυπίδας.
Έπειτα χυμένες και χορτασμένες θα πάνε σπίτι να ηθικολογήσουν στα σόσιαλ
όπου πλήθος ντροπαλών νεαρών θα τους μιλούν με λεπτεπίλεπτο τρόπο και κατόπιν κάργα ντικ πικ φώτο
από τα ψωλάκια τους. Έτσι δεν γίνεται τίποτα.
Η μαύρη ήπειρος επιτίθεται! Μέσω αυτών γνωρίζουμε Ελληνίδες!

:rockon:
πιο πιθανον το βρισκω να πηγαινουν καποιες ελαχιστες με αραπηδες γιατι ορισεμενες γκομενες ειναι καριολες και κοιτανε μεγεθος και οι αραπηδες αν και μπατηριδες εχουν 25 εκ,οι πακιστανοι που ελεγες ειναι μαπες με μικρες ψωλες και χυνουν γρηγορα και σωματα σκατα αδυνατα και κοντοι ενω οι μαυροι ειναι ψηλοι και ευσωμοι ταυραντισμενοι με καλα σωματα,καμια δε θα παει με πακιστανο ελληνιδα ουτε καν οι χοντρες,τα βλεπω εγω στα μπουρδελα πακιστανοι 5 λεπτο ολοι και δρομο η πουτανα στο 5 λεπτο εξω,ενω μαυρους δε βαζουν ευκολα σε μπουρδελα γιατι εχουν μεγαλα και θα ξεπατωσουν τις πουτανες και δε θα μποορουν να δουλεψουν μετα,τα εχω δει εγω στο μεταξουργ,εχουν διωξει μαυρους γιαυτο το λογο και πακιστανους τους βαζαν,οποτε δε διαφωνω οτι μερικες ελληνιδες μπορει να πηγαινουν με μαυρους λογω μεγεθους,με πακιστανους ομως οχι καμια γιατι δε εχουν καποιο οφελος,που και με αραπηδες πιστευω κατι μαλακισμενες ελληνιδες χοντρες πατσαβουρες θα πηγαινουν που θελουν 20 εκ+ και οχι παρακατω,μια λεπτη ή κανονικη δε θα παει με μαυρο γιατι θα ποναει παρα πολυ ενω η χοντρη δε θα ποναει και παει,οι χοντρες θελουν 20 εκ για να νοιωσουν αλλιως δεν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Προ ολίγου στο Μονααστηράκι παρέα νεαρών κοριτσιών έτριβαν διακριτικά τα μουνιά τους
μπροστά σε μια μάζωξη αράπηδων που έπαιζαν μουσική έξω από τον σταθμό του τρένου,
Γελούσαν αλλά ήταν κοκκινισμένες από καύλα. Φουσκωμένα τα μουνόχειλα στα κολάν τους.
Το βράδυ λογικά οι αράπηδες, θα τις κεράσουν πουτσάρα 25 πόντων με γκρέμισμα κωλοτρυπίδας.
Έπειτα χυμένες και χορτασμένες θα πάνε σπίτι να ηθικολογήσουν στα σόσιαλ
όπου πλήθος ντροπαλών νεαρών θα τους μιλούν με λεπτεπίλεπτο τρόπο και κατόπιν κάργα ντικ πικ φώτο
από τα ψωλάκια τους. Έτσι δεν γίνεται τίποτα.
Η μαύρη ήπειρος επιτίθεται! Μέσω αυτών γνωρίζουμε Ελληνίδες!

:rockon:

αλλοδαπή πουτάνα σε στούντιο μου είπε ότι οι Ελληνίδες είναι γυναίκες χωρίς ταμπού και κώλο δίνουν εύκολα και γενικά ότι ανωμαλία υπάρχει την κάνουν. Και εγώ συμπληρώνω αλλά όχι με εμάς τους Έλληνες γιατί το παίζουν δύσκολες σ' εμάς, με τους ξένους ικανοποιούν όλα τα βίτσια τους. Συνεργάζομαι στην δουλειά μου μ' έναν τύπο που έχει έναν Πακιστανό για υπάλληλο του, πιτσιρικά 25 χρονών και μου έχει δείξει με ντοκουμέντα φωτογραφίες και βίντεο στο κινητό του πως ξεκολιάζει τις Ελληνίδες. Του είπα να μου κάνει καμιά πάσα από αυτές που πηδάει ή να πάρουμε καμιά από αυτές παρτούζα μαζί και μου είπε ότι έχει στα σκαριά μια ψώλα 35 χρονών παντρεμένη την πάρουμε μαζί παρτούζα
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Καπου ελεος με τους Πακιστανους.
dx6.jpg
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.219
Κριτικές
18
Like
20.011
Πόντοι
4.546
τελικά, από τα τρία τρολο - προφίλ που μας έπρηξαν τα παπαρια τελευταία σε συγκεκριμένα νήματα, ποιο να αγνοήσουμε, ένα, δύο, όλα, κανένα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom