Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Ξέρετε γιατί τους Αλβανούς δεν τους κερατώνουν οι γυναίκες τους, έτσι;

Δεν ξέρω η αλήθεια είναι...Όμως, δεν είμαι σίγουρος ότι δεν τους κερατώνουν κιόλας...να, πρόχειρα γνωρίζω για μια αλβανίδα που δουλεύει στο φούρνο της γειτονιάς, ότι τον είχε κάνει τάρανδο τον τυπάκο και την έστειλε...και της έμεινε κι ο γιόκας της αμανάτι...Και είναι και...Αλβανίδα της διασποράς..χαχαχαχ (εννοώ ότι ήρθε στην Ελλάδα μεγάλη, μιλάει σπαστά ελληνικά, δεν είναι μεγαλωμένη ή γεννημένη εδώ ώστε να έχει πάρει τα κουσούρια αυτά από τις ελληνίδες φιλενάδες της)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εντάξει..αφού την τσέκαρες στην αρχή της σχέσης, που ήσασταν στα μέλια, και ήταν εντάξει, όλα καλά τύπε...δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα...θα σου μείνει αιώνια πιστή...

(με το μπαρδόν, τώρα, αλλά πόσο χρονών είπαμε πως είσαι;)
Και τωρα στα μελια ειμαστε τυπε, απλα η διαφορα με την αρχη της σχεσης ξερεις ποια ειναι οτι τοτε δεν την γνωριζα πολυ καλα ουτε φυσικα και αυτη,πλεον γνωριζουμε τα παντα ο ενας για τον αλλον,εχουμε γνωρισει καλα του φιλους του καθενα και γυρναμε στα ιδια στεκια οταν δεν ειμαστε μαζι και γνωριζει ο ενας την περιπου κανει ο αλλος καθημερινα, δεν χρειαζεται να τσεκαρουμε κατι πλεον.. πιστευω με καταλαβαινεις.
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι γινότανε παλιά, αλλά πλέον οι Αλβανίδες γαμιούνται σαν τις σκύλες. Και σου χω και μια πρόχειρη εξήγηση. Όλες οι Αλβανίδες, πλήν των εκδιδόμενων, δουλεύουν καθαρίστριες, κομμώτριες, νυχούδες κλπ. Οι άντρες τους που δουλευαν οικοδομη και ο κλάδος έχει ψοφήσει, κάθονται σπίτι και ξύνουν τα παπάρια τους. Πολλοί δε, κανουν και τα οικιακά αφού πλέον η γυναίκα τους είναι ο άντρας του σπιτιού. Κι όταν η γυναίκα γίνει ο άντρας του σπιτιού, συμπεριφέρεται και σαν άντρας και το κέρατο πάει σύννεφο.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
ποιες δεν κερατώνουν ρε παιδιά ?
περισσότερο πουτάνες ακόμα και από τις ελληνίδες είναι ακόμα  :P
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Η έρευνα είναι μούφα.
Δεν παίζει με τίποτε το νούμερο.

Έχω γνωστούς ντεντέκτιβ.

ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ , ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ,
ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ.


Απλά οι άντρες τους, είναι φαντασιόπληκτοι , σαν το Σταυρίδη στην ελληνική ταινία.

Hξερες τον ντεντεκιβ Γιαννη Κολυβα που το επιασαν για εμποριο κοκας στη Μυκονο;
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Και τωρα στα μελια ειμαστε τυπε, απλα η διαφορα με την αρχη της σχεσης ξερεις ποια ειναι οτι τοτε δεν την γνωριζα πολυ καλα ουτε φυσικα και αυτη,πλεον γνωριζουμε τα παντα ο ενας για τον αλλον,εχουμε γνωρισει καλα του φιλους του καθενα και γυρναμε στα ιδια στεκια οταν δεν ειμαστε μαζι και γνωριζει ο ενας την περιπου κανει ο αλλος καθημερινα, δεν χρειαζεται να τσεκαρουμε κατι πλεον.. πιστευω με καταλαβαινεις.

Καταλαβαίνω και σου λέω, για να μην παρεξηγηθώ, ότι δεν χρειάζεται να τσεκάρεις ποτέ και κανέναν, παρά μόνο αν και όταν έχεις σαφείς ενδείξεις ότι παίζει κάτι πονηρό....Αλλιώς, καταντάς να έχεις εμμονές και να γίνεσαι ρόμπα, σαν τους πελάτες των ντετέκτιβ που έλεγε ο Ζελικο, που υποψιάζονταν τις γυναίκες τους...Από την άλλη, πάλι, λέω ότι εγώ προσωπικά τουλάχιστον δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά για κανέναν, παρά μόνο για τον εαυτό μου...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
σαν τους πελάτες των ντετέκτιβ που έλεγε ο Ζελικο, που υποψιάζονταν τις γυναίκες τους...Από την άλλη, πάλι, λέω ότι εγώ προσωπικά τουλάχιστον δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά για κανέναν, παρά μόνο για τον εαυτό μου...

Κορυφή , είναι να βρεθείς με ντεντέκτιβ σε ώρα της δουλειάς του.
Να παρακολουθεί π.χ. γκόμενες που ... πάνε για ψώνια .


ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Καταλαβαίνω και σου λέω, για να μην παρεξηγηθώ, ότι δεν χρειάζεται να τσεκάρεις ποτέ και κανέναν, παρά μόνο αν και όταν έχεις σαφείς ενδείξεις ότι παίζει κάτι πονηρό....Αλλιώς, καταντάς να έχεις εμμονές και να γίνεσαι ρόμπα, σαν τους πελάτες των ντετέκτιβ που έλεγε ο Ζελικο, που υποψιάζονταν τις γυναίκες τους...Από την άλλη, πάλι, λέω ότι εγώ προσωπικά τουλάχιστον δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά για κανέναν, παρά μόνο για τον εαυτό μου...
Παντα τυπε στην αρχη γινεται ενα ψιλοτσεκαρισμα και απ της δυο μεριες ωστε να δεις και που βαδιζεις δεν υπαρχει καμια σχεση νομιζω που στην αρχη της καποιος απ τους δυο θα εχει απολυτη εμπιστοσυνη των αλλων,τοτε μαλλον δεν ξερει τι του γινεται...Εδω τα νεα ζευγαρια το κανουν κανα δυο τρεις φορες πρωτα περναει ενα μικρο διαστημα και μετα ειναι μαζι (εχουν σχεση)τεσπα, οσο περναει ο καιρος νιωθεις οτι εισαι και ποιο κοντα με τον δικο σου ανθρωπο και δεν χρειαζεται ουτε να ζηλευεις ουτε να εισαι καχυποπτος με το παραμικρο.
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Παντα τυπε στην αρχη γινεται ενα ψιλοτσεκαρισμα και απ της δυο μεριες ωστε να δεις και που βαδιζεις δεν υπαρχει καμια σχεση νομιζω που στην αρχη της καποιος απ τους δυο θα εχει απολυτη εμπιστοσυνη των αλλων,τοτε μαλλον δεν ξερει τι του γινεται...Εδω τα νεα ζευγαρια το κανουν κανα δυο τρεις φορες πρωτα περναει ενα μικρο διαστημα και μετα ειναι μαζι (εχουν σχεση)τεσπα, οσο περναει ο καιρος νιωθεις οτι εισαι και ποιο κοντα με τον δικο σου ανθρωπο και δεν χρειαζεται ουτε να ζηλευεις ουτε να εισαι καχυποπτος με το παραμικρο.

Όχι πάντα και όχι απ΄ολους...εγώ, για παράδειγμα, δεν τσεκάρω τίποτα στην αρχή, ούτε ρωτάω για το παρελθόν (καλά, ειδικά αυτού του τύπου οι ερωτήσεις είναι για το μπούτσο καβάλα, λες και μπορείς να τσεκάρεις την ορθότητα των λεγομένων του άλλου)....και δεν τσεκάρω γιατί απλά όταν ξεκινάω κάτι, το ξεκινάω με καλή πίστη και διάθεση...Όταν και αν μου δοθούν αφορμές, σε οποιοδήποτε χρονικό σημείο της σχέσης, τότε θα μπω στη διαδικασία να τσεκάρω με όποιον τρόπο μπορώ...και αν μπορώ φυσικά...
 

johnkark

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2015
Μηνύματα
486
Like
2
Πόντοι
1
Παντα τυπε στην αρχη γινεται ενα ψιλοτσεκαρισμα και απ της δυο μεριες ωστε να δεις και που βαδιζεις δεν υπαρχει καμια σχεση νομιζω που στην αρχη της καποιος απ τους δυο θα εχει απολυτη εμπιστοσυνη των αλλων,τοτε μαλλον δεν ξερει τι του γινεται...Εδω τα νεα ζευγαρια το κανουν κανα δυο τρεις φορες πρωτα περναει ενα μικρο διαστημα και μετα ειναι μαζι (εχουν σχεση)τεσπα, οσο περναει ο καιρος νιωθεις οτι εισαι και ποιο κοντα με τον δικο σου ανθρωπο και δεν χρειαζεται ουτε να ζηλευεις ουτε να εισαι καχυποπτος με το παραμικρο.
Βίκινγκ, ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για κανέναν ούτε καν για τον εαυτό σου. Τζόγος είναι. Εκτός από αυτούς, άντρες και γυναίκες, που τους αρέσει συνειδητά να ξενογαμάνε και το θεωρούν φυσιολογικό, το αν θα πεέσει κέρατο εξαρτάται από πάρα πολλούς παράγοντες που μπορεί να προκύψουν στην πορεία. Για αυτό κράτα μικρό καλάθι ακόμα και για τον ίδιο σου τον εαυτό. Πάντα φιλικά και ποτέ προσωπικά δε μιλάω. Γιατί αν πεις κάτι εδώ μέσα και διαφωνείς, νομίζουν ότι τους την πέφτεις.  :hi:
 

mavro_fidi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Τι σας ενοχλεί στις γυναίκες που ξενογαμιούνται; ο όρκος πίστης και αφοσίωσης που δίνουν στη σκατόφατσά σας; η μονογαμία είναι αρρώστια.
Καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω... παλιός στο άθλημα, καινούριος εδώ μέσα... ευχαριστώ τους συναγωνιστές για τις κριτικές τους.
 

Kupidon-Ru

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2015
Μηνύματα
82
Like
48
Πόντοι
0
Ήρθε ο καιρός τυπε να στειλουμε τις δικές μας στους ρώσους να φέρουν ζεστό χρήμα  :rockon:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ήρθε ο καιρός τυπε να στειλουμε τις δικές μας στους ρώσους να φέρουν ζεστό χρήμα  :rockon:

Τι να κλάσουν οι ελληνίδες μπροστά στις ρωσίδες!Έχουν υψηλά στάνταρ εκεί,με τα άλογα που πηδάνε,χωρις βέβαια να υποτιμώ τις ελληνίδες,τις οποίες θεωρώ,αξιογαμεύσιμες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom