Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Και καλα το κερατο που τρωτε (δεν είναι και τιποτα σπουδαιο),τα παιδια των αλλων που μεγαλωνετε το εχετε σκεφτει?  :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
[quote author=Don Frantcesco  link=topic=240896.msg6980204#msg6980204 date=1463664378]
Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες, σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου
[/quote]
Ευτυχως η δικια μου ανηκει στις δυο! παντως μου φαινεται υπερβολικο το 8 στις 10 αν ηταν για αντρες ενταξει για γυναικες νομιζω ειναι πιο κοντα στο 5 στις 10 τεσπα, αφου το λεει η ερευνα ετσι θα ειναι.
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
παντως μου φαινεται υπερβολικο το 8 στις 10 αν ηταν για αντρες ενταξει για γυναικες νομιζω ειναι πιο κοντα στο 5 στις 10 τεσπα, αφου το λεει η ερευνα ετσι θα ειναι.

το διαβάσαμε και αυτό...
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
σιγά το νέο, λόγο δουλείας νταλαβερίζομαι συνέχεια με νοικοκυρές! μου την έχουν πέσει πάρα πολλές φορές και χωρίς κάποια ιδιαίτερη κίνηση από εμένα, απλά το ζητούσε ο κώλος τους και ήθελαν να τον φαν

και κανείς δε θα το επαιρνε χαμπάρι... Πάνω απ' όλα εχεμύθεια, μην την πει η γειτονιά και πουτάνα
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Ξέχωρα από την αξιοπιστία ή όχι της έρευνας, τι ακριβώς σας κάνει εντύπωση; Οι γυναίκες συμπεριφέρονται όπως ακριβώς και οι άνδρες, έχουν τις ίδιες (και σε ορισμένες φάσεις της ζωής τους ακόμη μεγαλύτερες) ορμές, θέλουν κι αυτές να μην τρώνε κάθε μέρα το ίδιο..."φαγητό" και πάει λέγοντας. Το μόνο επιλήψιμο στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι ότι απλά οι περισσότερες το παίζουν "παρθένες" και "καλό κορίτσια", βρίζοντας τις ξένες για την..ελευθεριότητά τους, με λίγα λόγια υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο, όπως συμβαίνει με το 90% των κατοίκων αυτής της χώρας. Α, επίσης, οι περισσότερες έχουν στα αγαπημένα τους στο φατσοβιβλίο τη γραφική σελίδα "η απιστία δεν είναι μαγκιά, είναι αυτοταπείνωση"... :2funny:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Ξέχωρα από την αξιοπιστία ή όχι της έρευνας, τι ακριβώς σας κάνει εντύπωση; Οι γυναίκες συμπεριφέρονται όπως ακριβώς και οι άνδρες, έχουν τις ίδιες (και σε ορισμένες φάσεις της ζωής τους ακόμη μεγαλύτερες) ορμές, θέλουν κι αυτές να μην τρώνε κάθε μέρα το ίδιο..."φαγητό" και πάει λέγοντας. Το μόνο επιλήψιμο στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι ότι απλά οι περισσότερες το παίζουν "παρθένες" και "καλό κορίτσια", βρίζοντας τις ξένες για την..ελευθεριότητά τους, με λίγα λόγια υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο, όπως συμβαίνει με το 90% των κατοίκων αυτής της χώρας. Α, επίσης, οι περισσότερες έχουν στα αγαπημένα τους στο φατσοβιβλίο τη γραφική σελίδα "η απιστία δεν είναι μαγκιά, είναι αυτοταπείνωση"... :2funny:
:thumbsup: :thumbsup:
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
ποτέ δεν τα κατάλαβα αυτά τα κερατώματα στις σοβαρές σχέσεις (παντρεμένοι-αραβωνιασμένοι η σχέση χρόνων)
δλδ κερατώνουν τον α με τον β αλλά συνεχίζουν να μένουν με τον α και γουστάρουν περισσότερο τον β    :)

ώρες ώρες νομίζω πως τα παιδιά είναι πολύ περισσότερο σοβαρά από τους ενήλικες

Βασικά, έχω την εντύπωση ότι τον α, τον κερατώνουν με τον γ, τον δ, τον ε, τον ζ και πάει λέγοντας...Ακόμα και το είδος του κερατώματος από τις γυναίκες έχει αλλάξει...Παλιά, η γυναίκα αν κεράτωνε τον άνδρα της, το έκανε με μόνιμη εξωσυζυγική σχέση, με λίγα λόγια με κάποιον με τον οποίο ήταν ερωτευμένη, τώρα κερατώνουν όπως οι άνδρες. Γνωρίζουν κάποιον, τους αρέσει, πάνε σε ένα χοτέλι, το κάνουν και πιθανόν να μην τον ξαναδούν, κοινώς κάνουν ξεπέτες. Τώρα, γιατί μένουν με τον α; Γιατί ο α τους προσφέρει ασφάλεια σε όλα τα επίπεδα (είναι αγαπούλης, έχει φραγκάκια κτλ), μπορεί να είναι καλός μπαμπάς για τα παιδιά τους και πάει λέγοντας..Περίπου για τον ίδιο λόγο που οι παντρεμένοι άνδρες, κερατώνουν τις γυναίκες τους, αλλά δεν τις χωρίζουν...(για άλλους λόγους)...
 

NikitasI

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
9.542
Κριτικές
111
Like
4.250
Πόντοι
5.676
99 στις 100 απιστούν

δεν υπάρχει φραγμός στην γυναίκα

no mercy !!!
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Ευτυχως η δικια μου ανηκει στις δυο! παντως μου φαινεται υπερβολικο το 8 στις 10 αν ηταν για αντρες ενταξει για γυναικες νομιζω ειναι πιο κοντα στο 5 στις 10 τεσπα, αφου το λεει η ερευνα ετσι θα ειναι.

Χωρίς να θέλω να σου δηλητηριάσω το μυαλό, τι ακριβώς σε κάνει να είσαι τόσο σίγουρος; Γιατί με το μπαρδόν, αλλά η μόνη περίπτωση να είσαι σίγουρος ότι η δικιά σου ανήκει στις 2, είναι να είναι παρθένα...Και πάλι,βέβαια, σίγουρος δεν είσαι, γιατί υπάρχει και η πίσω πόρτα, η οποία αν δεν έχει γράψει χιλιόμετρα πολλά, πάλι δεν φαίνεται εύκολα αν έχει χρησιμοποιηθεί για άλλο λόγο εκτός από τη φυσιολογική λειτουργία της που έχει να κάνει με το...απεκκριτικό σύστημα  :2funny:
 

stratos66

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
265
Like
10
Πόντοι
1
ξέρει κανείς πληροφορίες για το δείγμα της έρευνας? δηλ. σφορούσε γυναίκες από τόσο έως τόσο ετών, που κατοικούσαν εκεί και εκεί, κλπ?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Χωρίς να θέλω να σου δηλητηριάσω το μυαλό, τι ακριβώς σε κάνει να είσαι τόσο σίγουρος; Γιατί με το μπαρδόν, αλλά η μόνη περίπτωση να είσαι σίγουρος ότι η δικιά σου ανήκει στις 2, είναι να είναι παρθένα...Και πάλι,βέβαια, σίγουρος δεν είσαι, γιατί υπάρχει και η πίσω πόρτα, η οποία αν δεν έχει γράψει χιλιόμετρα πολλά, πάλι δεν φαίνεται εύκολα αν έχει χρησιμοποιηθεί για άλλο λόγο εκτός από τη φυσιολογική λειτουργία της που έχει να κάνει με το...απεκκριτικό σύστημα  :2funny:
Λες να μην ξερω τι εχω τυπε...Στην αρχη της σχεσης την τσεκαρα και με τσεκαρε και υπαρχει εμπιστοσυνη πλεον και δεν θα ξανα χρειαστει,οποτε δεν εχω να φοβαμαι τιποτα οπως και αυτη το ιδιο.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Η έρευνα είναι μούφα.
Δεν παίζει με τίποτε το νούμερο.

Έχω γνωστούς ντεντέκτιβ.

ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ , ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ,
ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ.


Απλά οι άντρες τους, είναι φαντασιόπληκτοι , σαν το Σταυρίδη στην ελληνική ταινία.
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Η έρευνα είναι μούφα.
Δεν παίζει με τίποτε το νούμερο.

Έχω γνωστούς ντεντέκτιβ.

ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ , ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ,
ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ.


Απλά οι άντρες τους, είναι φαντασιόπληκτοι , σαν το Σταυρίδη στην ελληνική ταινία.
Πες τα ρε φιλε
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Η έρευνα είναι μούφα.
Αλλη ερευνα λέει οτι 6 στις 10 αυτοικανοποιουνται.Κάποια ειναι μούφα και μάλλον ή του κέρατου.
Το θέμα με τις ερευνες σε χώρα μη δυτικη όπως η Ελλάδα ειναι περιπλοκο.
Ρωτάνε ενα λαό που δε ξέρει τι απαντάει η απαντάει ψέμματα εν γνωσει του.
Το μεγάλο χάλι ειναι στις πολιτικες έρευνες
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ρωτάνε ενα λαό που δε ξέρει τι απαντάει η απαντάει ψέμματα εν γνωσει του.
Το μεγάλο χάλι ειναι στις πολιτικες έρευνες

Σωστός.
Οι ντεντέκτιβ φίλοι μου, θεωρώ ότι μου λένε αλήθεια.
Σαφώς βρίσκουν αρκετές που γαμιούνται, αλλά δεν είναι η πλειοψηφία.


Απλά οι άνδρες έχουν φοβίες στο θέμα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
απο το δικο μου δειγμα, 2 παλιες γκόμενες, τώρα παντρεμένες,την μια την έχω πάρει ήδη και την άλλη αν και θέλει δεν έχω προχωρήσει, αν και το θέλει ο κωλαράκος της, γιατί δεν έχω καταλάβει αν ο δικός της είναι γατόνι ή όχι..

άρα το 8/10 μάλλον αγγίζει την πραγματικότητα, άντε να είναι 6-7/10.

πάλι μεγάλο ποσοστο...συνεπώς μάγκες κατά το αντίστοιχο ποσοστό είμαστε κερατάδες...



 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
απο το δικο μου δειγμα, 2 παλιες γκόμενες, τώρα παντρεμένες,την μια την έχω πάρει ήδη και την άλλη αν και θέλει δεν έχω προχωρήσει, αν και το θέλει ο κωλαράκος της, γιατί δεν έχω καταλάβει αν ο δικός της είναι γατόνι ή όχι..

άρα το 8/10 μάλλον αγγίζει την πραγματικότητα, άντε να είναι 6-7/10.

πάλι μεγάλο ποσοστο...συνεπώς μάγκες κατά το αντίστοιχο ποσοστό είμαστε κερατάδες...
Το δειγμα σου ειναι σχεδον μηδαμινο,μπορει να βγει και να πει καποιος ειχα δεκα σχεσεις και ολες παντρευτηκαν,δοκιμασα να της πηδηξω τωρα ολες και απο αυτες μου εκατσαν η δυο τι παει να πει οτι δυο στις δεκα ειναι ετσι,οχι βεβαια σιγουρα ο αριθμος ειναι μεγαλυτερος. ;)
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Λες να μην ξερω τι εχω τυπε...Στην αρχη της σχεσης την τσεκαρα και με τσεκαρε και υπαρχει εμπιστοσυνη πλεον και δεν θα ξανα χρειαστει,οποτε δεν εχω να φοβαμαι τιποτα οπως και αυτη το ιδιο.

Εντάξει..αφού την τσέκαρες στην αρχή της σχέσης, που ήσασταν στα μέλια, και ήταν εντάξει, όλα καλά τύπε...δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα...θα σου μείνει αιώνια πιστή...

(με το μπαρδόν, τώρα, αλλά πόσο χρονών είπαμε πως είσαι;)
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ξέρετε γιατί τους Αλβανούς δεν τους κερατώνουν οι γυναίκες τους, έτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom