Νέα

Οικονομική κρίση = κακά μαντάτα στην ψωλή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Όλοι το έχουμε ψιλιαστεί ότι σιγά σιγά αλλά σταθερά μπαίνουμε σε μία άνευ προηγουμένου οικονομική κρίση - τουλάχιστον σε σχέση με τις τελευταίες δεκαετίες, που εμείς οι Έλληνες είχαμε μία σχετική ευμάρεια. Επειδή το θέμα μας σε αυτό το site είναι το σεξ, μία από τις πρώτες βασικές εκτιμήσεις που πρέπει να κάνουμε είναι το τι αποτελέσματα θα έχει αυτή η οικονομική κρίση στη σεξουαλική μας ζωή. Προσωπικά πιστεύω ότι η κρίση αυτή φέρνει κακά μαντάτα για την τσωλή μας και θα εξηγήσω το γιατί:

1) Σε μία επιστημονική έρευνα που βγήκε πρόσφατα αποδείχτηκε ότι οι γυναίκες ταυλώνουν περισσότερο όσο περισσότερα λεφτά έχει ο άντρας με τον οποίο είναι (λες και δεν το ξέραμε και από μόνοι μας τόσα χρόνια)!

2) Ακόμη χειρότερα, μία άλλη επιστημονική μελέτη αποδεικνύει ότι η οικονομική ανέχεια ρίχνει κατακόρυφα τα επίπεδα σεξουαλικής επιθυμίας του άντρα.

3) Σε περιόδους μεγάλης κρίσης μπορεί να συμβούν 2 τινά: είτε οι άνθρωποι να γίνουν πιο ανθρώπινοι - και επομένως οι γυναίκες να αρχίσουν να ανοίγουν πιο πρόθυμα τα σκέλια τους στους τσακισμένους άντρες γύρω τους, για να ανακουφίσουν τη δυστυχία τους. Επειδή όμως η Ελλάδα λειτουργεί τις τελευταίες δεκαετίες σα μία εγωκεντρικότατη, ακραία υλιστική και "στερημένη" χώρα, είναι πιο πιθανό το δεύτερο σενάριο: να θολώσει με αυτή την κρίση ακόμα χειρότερα το μάτι των περισσότερων Ελληνίδων και να πέφτουν λυσσασμένα όλες μαζί στη μειονότητα των αντρών που θα είναι φορτώ, ενώ για τους "άφρα" (που θα πολλαπλασιαστούν κατακόρυφα και λόγω ομαδικών απολύσεων) θα έχει μείνει ως επί το πλείστον (αφού ακόμη και τα γιούργια του μπουρδέλου θα τους φαίνονται βουνό) η χήρα με τα πέντε. Στο ρεζουμέ, πιστεύω ότι οι άφρα θα ρέψουν στη μαλακία στη διάρκεια αυτής της κρίσης (ή στην καλύτερη θα αγχο-γαμούν τη μόνη διαθέσιμη γυναίκα στη ζωή τους) την ίδια στιγμή που στους μειοψηφούντες φορτώγκες θα πάρει φωτιά η μπούτσα τους!     

 
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ε, ρε ψέμα και φούμαρο που έχει να πέσει  :2funny:

Στους φτωχούς, θα πάρει φωτιά η γλώσσα τους  :grin:
 

fahr1600

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
και φτωχος και μαλακας αυτα τα δυο πανε μαζι.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ο ενας κ μοναδικος ΠΑΛΑΙΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ έγραψε:
είτε οι άνθρωποι να γίνουν πιο ανθρώπινοι - και επομένως οι γυναίκες να αρχίσουν να ανοίγουν πιο πρόθυμα τα σκέλια τους στους τσακισμένους άντρες γύρω τους, για να ανακουφίσουν τη δυστυχία τους.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν υπαρχεις δεν υπαρχειιιιιιιιιιιιιις αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

παλιοκοριτσα κανονιστε την πορεια σας... περνανε οικονομικη κριση τα κακομοιρα τ αγορια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν υπαρχεις δεν υπαρχειιιιιιιιιιιιιις αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

παλιοκοριτσα κανονιστε την πορεια σας... περνανε οικονομικη κριση τα κακομοιρα τ αγορια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα συμπαρασταθώ στον δίκαιο αγώνα κατά της πλουτοκρατίας .. με βαθιά κατάνυξη  :grin:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ειδικά εσείς οι δύο, με τον παλιοχαρακτήρα, τον υπερτροφικό εγωκεντρισμό και τον αντι-ερωτισμό που σας διακρινει δεν πρόκειται να ανακουφίσετε κανένα τσακισμένο οικονομικά άντρα, γιατί έχετε προνοήσει από πριν να είσαστε κοντά σε σχετικά "φορτώ" άντρες...Έχετε "λεφτά" αισθήματα, να το πω πιο απλά...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ειδικά εσείς οι δύο, με τον παλιοχαρακτήρα, τον υπερτροφικό εγωκεντρισμό και τον αντι-ερωτισμό που σας διακρινει δεν πρόκειται να ανακουφίσετε κανένα τσακισμένο οικονομικά άντρα, γιατί έχετε προνοήσει από πριν να είσαστε κοντά σε σχετικά "φορτώ" άντρες...Έχετε "λεφτά" αισθήματα, να το πω πιο απλά...
αχ τι καλα
ξαναρθε η μασκοτ του φορουμ




δεν ηξερα οτι ειχα πλαστει για να ανακουφιζω τους ανδρες .. οτι αυτος ειναι ο σκοπος της  υπαρξης μου κ μονο... μου ανοιξες τα ομορφα μπιρμπιλωτα μου ματια :tooth:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Bite καλά, άμα βγάλεις την πέτρα από την ψυχή σου και γίνεις άνθρωπος ποτέ τα ξαναλέμε...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ποιος ειπε οτι τους "αφρα" δεν τους εχει φαει η  :jerking: απο τωρα.??

Σε μεσες ακρες συμφωνω με τον Palios pounai alios .
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Bite καλά, άμα βγάλεις την πέτρα από την ψυχή σου και γίνεις άνθρωπος ποτέ τα ξαναλέμε...
αποφασισε σε παρακαλω
ν ανοιγω ποδια σ οποιον κακομοιρο απ την οικονομικη κριση κυκλοφορει (κ οχι μονο) ή να βγαζω πετρες???

μην με μπερδευεις κ με κουραζεις χωρις λογο

Σε μεσες ακρες συμφωνω με τον Palios pounai alios .

να το κοιταξεις
σαν εσχατη λυση να παρεις κ αντιβιωτικα χαχαχαχαχαχα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
αποφασισε σε παρακαλω
ν ανοιγω ποδια σ οποιον κακομοιρο απ την οικονομικη κριση κυκλοφορει (κ οχι μονο) ή να βγαζω πετρες???

μην με μπερδευεις κ με κουραζεις χωρις λογο

να το κοιταξεις
σαν εσχατη λυση να παρεις κ αντιβιωτικα χαχαχαχαχαχα

Ας το παρουμε πολυ απλα..
Σε τι εχει αδικο?
1) οτι οι γυναικες ψαχνουν τα λεφτα?
2) οτι πλεον δε μπορει κανεις να σας γαμησει?
3) οτι ειστε σπαστικες, εγωκεντρικες και κρυοκωλες?

Μεχρι στιγμης δεν εχει πει τιποτα ψεματα.


Οταν αρρωστησω θα ερθω σε εσενα να με κανεις καλα.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ας το παρουμε πολυ απλα..
Σε τι εχει αδικο?
1) οτι οι γυναικες ψαχνουν τα λεφτα?
2) οτι πλεον δε μπορει κανεις να σας γαμησει?
3) οτι ειστε σπαστικες, εγωκεντρικες και κρυοκωλες?

Μεχρι στιγμης δεν εχει πει τιποτα ψεματα.


Οταν αρρωστησω θα ερθω σε εσενα να με κανεις καλα.....

τωρα τι να σου πω?

παλι τα ιδια?? οτι δεν ειναι ολες ετσι κ δεν ειναι τα πραγματα τοσο απολυτα οσο τα παρουσιαζετε?

σιγα μην κατσω να τοποθετηθω σοβαρα στη τρικυμια του παλαιου


 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ελπίζω όντως να το πιστεύεις αυτό και να το τηρείς.  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

κ το πιστευω κ το τηρω

αλλα δεν εχει καμια σημασια τι κανω εγω
θελετε να να μας τσουβαλιαζετε ολες???? καντε το
θελετε να μας κραζετε ολες??? συγχαρητηρια
αλλα οχι κ να μας χαλατε τον χαβαλε κ το γελιο που κανουμε μολις διαβαζουμε ποστ παλαιου *P
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
τωρα τι να σου πω?

παλι τα ιδια?? οτι δεν ειναι ολες ετσι κ δεν ειναι τα πραγματα τοσο απολυτα οσο τα παρουσιαζετε?

σιγα μην κατσω να τοποθετηθω σοβαρα στη τρικυμια του παλαιου

Ενταξει δεν ειναι ολες ετσι. Να κλεισουμε στο 80% αντε στο 85% γιατι ειμαι μεγαλοψυχος οτι ετσι ειναι.

Υπαρχουν και αλλοι λογοι για μια γυναικα να μην θελει εναν αντρα χωρις λεφτα.
Ας επικεντρωθουμε στην οικονομικη κριση ομως.
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
σιγα μην κατσω να τοποθετηθω σοβαρα στη τρικυμια του παλαιου

Και να το ήθελες κοπέλα μου δεν μπορείς!

Είσαι εντελώς γυμνή απέναντι μου από άποψη παιδείας, καλλιέργειας, νοητικά, ψυχικά και συναισθηματικά!

Για προσπάθησε να κάνεις ελεύθερο και ανοιχτό διάλογο μαζί μου (χωρίς να πεταχτούν 10-15 τσάτσοι να σε υποστηρίζουν φασιστικά και χωρίς να με αντιμετωπίζεις πετώντας σπασμωδικά τορπίλες και φεύγοντας, όπως κάνουν οι χαμηλού επιπέδου άνθρωποι). Ιδού η Ρόδος ιδού και το...πήδημα...
Για τόλμησε να κάνεις διάλογο μαζί μου....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
κ το πιστευω κ το τηρω

αλλα δεν εχει καμια σημασια τι κανω εγω
θελετε να να μας τσουβαλιαζετε ολες???? καντε το
θελετε να μας κραζετε ολες??? συγχαρητηρια
αλλα οχι κ να μας χαλατε τον χαβαλε κ το γελιο που κανουμε μολις διαβαζουμε ποστ παλαιου *P
σε πληροφορώ ότι το "τσουβάλιασμα" γίνεται τόσο από μας όσο και από σας. οπότε μην παραπονιέσαι και μην νιώθεις αδικημένη αν διαβάζεις τέτοια.  ;) ;) ;) ;)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Η διαφορά αυτή υπάρχει ήδη ανάμεσα στουσ άντρες, άρα απλώς είπες τα κακά μαντάτα άλλη μια φορά! Εξαιρέσεις στις γυναίκες σαφώς και υπάρχουν...αντε και καλό ψάξιμο!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Και να το ήθελες κοπέλα μου δεν μπορείς!

Είσαι εντελώς γυμνή απέναντι μου από άποψη παιδείας, καλλιέργειας, νοητικά, ψυχικά και συναισθηματικά!

Για προσπάθησε να κάνεις ελεύθερο και ανοιχτό διάλογο μαζί μου (χωρίς να πεταχτούν 10-15 τσάτσοι να σε υποστηρίζουν φασιστικά και χωρίς να με αντιμετωπίζεις πετώντας σπασμωδικά τορπίλες και φεύγοντας, όπως κάνουν οι χαμηλού επιπέδου άνθρωποι). Ιδού η Ρόδος ιδού και το...πήδημα...
Για τόλμησε να κάνεις διάλογο μαζί μου....

μα εχεις δικιο που να τολμησω
εισαι εναςςςς εσυυυυυ



χαχαχαχαχα


δεν λες παλι καλα που σ εχω βαρεθει που λες το ιδιο τροπαριο 1 χρονο τωρα.. κ δεν καθομαι να ασχοληθω περαν του χαβαλε κ σου λεω συνεχισε.. χτυπα κ αλλο χαχαχαα

με προκαλεις??? :tooth:

λοιπον για πες... κανε κοπυ πεηστ τα ιδια παλι.. μην μας το χαλας
κ βαλε κ καμια φωτο με γυαλακια ηλιου αν σου περισσευει

σε πληροφορώ ότι το "τσουβάλιασμα" γίνεται τόσο από μας όσο και από σας. οπότε μην παραπονιέσαι και μην νιώθεις αδικημένη αν διαβάζεις τέτοια.  ;) ;) ;) ;)
apo μενα τσουβαλιασμα δεν γινεται παντως
κ τπτ απολυτως δεν νιωθω με κατι τετοια διοτι δεν θεωρω οτι με προσβαλουν προσωπικα.. ξερω κ ποια ειμαι κ τι κανω στη ζωη μου ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
apo μενα τσουβαλιασμα δεν γινεται παντως
κ τπτ απολυτως δεν νιωθω με κατι τετοια διοτι δεν θεωρω οτι με προσβαλουν προσωπικα.. ξερω κ ποια ειμαι κ τι κανω στη ζωη μου ;)
ίσως εσύ δεν το κάνεις αλλά ομολογώ πως αυτή η απόλυτη σιγουριά για τον εαυτό σας... δημιουργεί μερικά προβληματάκια μερικές φορές.  :- :- :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom