Νέα

Οι πολλές πούτσες παχαίνουν τις γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

οι πολλες πουτσες παχαινουν τις γυναικες;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 15,0%
  • οχι ισα ισα ομορφαινει δεν παχαινει

    Ψήφοι: 65 81,3%
  • δεν ξερω /δεν απαντω

    Ψήφοι: 3 3,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    80

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
η κελλυ μου ειπα οτι και η μεμουλα ειναι ωραιο παιδι.....μεμουλα την αποκαλεσε δεν ξερω αν εχει σημασια

επισης δεν ανεφερε καθολου τον μπιλυ14 ενω ανεφερε τον θεο βατραχο,τον μπαρο για τον οποιον ρωτησε που χαθηκε(δεν ηξερε οτι τον εφαγε ο σκυλος,της το ειπα μετα) και ρωτησε και για τον ισιδερατο ταφτααρατο

εγω ειμαι το πιο ομορφο παιδι στο φορουμ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
η κελλυ μου ειπα οτι και η μεμουλα ειναι ωραιο παιδι.....μεμουλα την αποκαλεσε δεν ξερω αν εχει σημασια

επισης δεν ανεφερε καθολου τον μπιλυ14 ενω ανεφερε τον θεο βατραχο,τον μπαρο για τον οποιον ρωτησε που χαθηκε(δεν ηξερε οτι τον εφαγε ο σκυλος,της το ειπα μετα) και ρωτησε και για τον ισιδερατο ταφτααρατο

Υπήρχε λόγος τύπε που δεν με ανέφερε... ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
νωντοτυποι
φυλης 104
ξεκωλιασματα
ταιριαζει
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
επισης θα ηθελα να προσθεσω ενα πεσιμο που μου ειχε κανει μια χοντρη σαπια τοφαλα στο βιλαντζ παρκ στο ρεντ στο θερινο σινεμα ομως

εκει ημουν με πρωην κολλητο μου που τελικα ηταν λερας κ τον γαμησε η ιδια του η ζωη  :)

η ταινια ηταν το φαστ αιντ φουριους
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
επισης θα ηθελα να προσθεσω ενα πεσιμο που μου ειχε κανει μια χοντρη σαπια τοφαλα στο βιλαντζ παρκ στο ρεντ στο θερινο σινεμα ομως

εκει ημουν με πρωην κολλητο μου που τελικα ηταν λερας κ τον γαμησε η ιδια του η ζωη  :)

η ταινια ηταν το φαστ αιντ φουριους
Όλες οι τρομακτικές εμπειρίες με ζελεδοπατσόλες σου έχουν τύχει σε δημόσια μέρη.Ίσως δεν πρέπει να βγαίνεις τόσο έξω.Την επόμενη φορά μπορεί να μη σταθείς τόσο τυχερός.
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μονος σοβαρος που καταθετει αποψη ο σλαβυανκα

αναμενω και κωστα λαδακη να μας πεις πως κρατανε σιλουετα οι ρωσιδες παρα την πουτσα που τρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom