Νέα

Οι πολλές πούτσες παχαίνουν τις γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

οι πολλες πουτσες παχαινουν τις γυναικες;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 15,0%
  • οχι ισα ισα ομορφαινει δεν παχαινει

    Ψήφοι: 65 81,3%
  • δεν ξερω /δεν απαντω

    Ψήφοι: 3 3,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    80

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μια φιλη μου που το εριξε στις βιζιτες για να επιβιωσει μεσα σε 6 μηνες ειχε χασει 8 κιλα..οποτε οι πολλες πουτσες μαλλον τις αδυνατιζουν τυποι
εχει επιτυχια στην νεα της σταδιοδρομια ως τωρα τυπε? :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αν δεν ήταν του γλ το θρεντ...άνετα το ψήφιζα για το χειρότερο όλων των εποχών... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ ένα πράμα ξέρω. Όποιος "αθλείται" αδυνατίζει. Αν η γυναίκα (συνηθίζει να) ανεβαίνει πάνω σου, σε καβαλάει αυτή, και κάνει όλη τη δουλειά μόνη της αυτή η ίδια, έ, θα φτιάξει ΦΙΔΙΣΙΟ κορμί. Αν ξαπλώνει ανάσκελα, ανοίγει τα πόδια, και όλη τη δουλειά την κάνεις εσύ ο ίδιος με "ιαπωνικές κάμψεις" από αρχής έως τέλους, έ, το ΦΙΔΙΣΙΟ το ΚΟΡΜΙ, εσύ ο ίδιος θα το αποκτήσεις στο τέλος (το εγγυώμαι από προσωπικής εμπειρίας, με επίκληση στην αυθεντία και στην επιστημονική πειραματική απόδειξη), ενώ αυτή θα παχύνει κιόλας (για αυτό δεν εγγυώμαι, το υποθέτω, δεν είμαι σίγουρος).

Εκτός αυτού, μεγαλύτερη σημασία έχει και για τους δύο, τί κάνεις ΜΕΤΑ το σεξ. Αν το πρώτο πράγμα που συνηθίζεις είναι η επιδρομή στο ψυγείο, τα κρεατικά και το βρώμικο, λυπάμαι, χάσατε. Αν χτυπήσεις ένα φυσικό χυμό ρόδι ή πορτοκάλι, μια φρέσκια φρουτοσαλάτα ή ένα τσαγάκι χαμομήλι-τήλιο με βιολογικά κρητικά παξιμαδάκια, πετύχατε στη διατροφολογία με άριστα!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αν χτυπήσεις ένα φυσικό χυμό ρόδι ή πορτοκάλι, μια φρέσκια φρουτοσαλάτα ή ένα τσαγάκι χαμομήλι-τήλιο με βιολογικά κρητικά παξιμαδάκια, πετύχατε στη διατροφολογία με άριστα!
σαν τα πιτογυρα δεν εχει μαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom