Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
ηρεμία, τάξη και ασφάλεια.
Στο νημα του Παυλου Φυσσα ποσταρονται τεχνικες, πως να σκοτωνεις ανθρωπους με μαχαιρι πισωπλατα, χωρις να βγαλουν αχνα.

Προχωρημενες συζητησεις. Οι μονταδοροι τι κανουν; :huh:
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Στο νημα του Παυλου Φυσσα ποσταρονται τεχνικες, πως να σκοτωνεις ανθρωπους με μαχαιρι πισωπλατα, χωρις να βγαλουν αχνα.

Προχωρημενες συζητησεις. Οι μονταδοροι τι κανουν; :huh:
Βλέπουν κι αυτοί τη Τζούλια Ρόμπερτς  :grin:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.710
Like
6.143
Πόντοι
1.406
:coffee: Τι εχουμε εδω; Καμμια μονομαχια; κανενα ξεκατινιασμα; Εστω κανενα κωλαρακι να χαζεψουμε;
:kissass:

tumblr_myuni5lRNj1sh11g3o1_1280.png
tumblr_mutaxlx2mn1sh11g3o1_1280.png
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
Στο νημα του Παυλου Φυσσα ποσταρονται τεχνικες, πως να σκοτωνεις ανθρωπους με μαχαιρι πισωπλατα, χωρις να βγαλουν αχνα.

Προχωρημενες συζητησεις. Οι μονταδοροι τι κανουν; :huh:

ασχολίαστο, τι να πω...

καλό βράδυ σε όλους!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.041
Like
13.077
Πόντοι
2.606
και επειδη ειστε πουστηδες και ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΕ την ηθικη υποσταθμη του πουλιου θα σας πω και πως εγινε η πρωτη φορα για να βουλωσετε το πορδοστομα σας
πηγα και την πηρα με το υπερπολυτελες ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ αστραφτερο αμαξι μου απο το σπιτι της που ηταν ετοιμοι να της κανουν εξωση και την πηγα για καφε στην παραλια γιατι μου ειχε πει στο τηλεφωνο οτι θελει να μιλησουμε για κατι σημαντικο
δε θα σας πω τι εγινε στον καφε (τιποτα σεξουαλικο)
στο γυρισμο μου επιασε το χερι απο το λεβιε τον ταχυτητων, μου ειπε "thank you for everything" μου το φιλησε και μου το εβαλε στα βυζια της
οχι του στυλ σε "ευχαριστω" αλλα με την παλαμη προς τις βυζαρες της για να χουφτωσω
το πουλι ειναι ΤΟΣΟ ΚΥΡΙΟΣ που τραβηξε το χερι και δεν επιασε τιποτα
στη δευτερη συναντηση που ηταν σε θαλασσα οταν ηρθαμε κοντα κοντα και καυλωσα και το καταλαβε εβαλε χερι κι αρχισε να τον τριβει απεξω
μονο μετα απο αυτην την κινηση ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ  ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ της εδωσα τη μητρα στο χερι
και της τη δινω 2 μηνες τωρα περιπου  :-
εντάξει τυπε σου δίνουμε άφεση αμαρτιών γαμησες για καλο σκοπό έκανες ενα παιδάκι ευτυχισμένο λιγδωσε το εντερακι του  :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.041
Like
13.077
Πόντοι
2.606
και σκοπευω να τη γαμαω ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ
μολις χτυπησει το τηλεφωνο της και δει οτι την καλω εγω γκρεμοτσακιζεται να απαντησει και ο,τι της πω κανει
αμα της πω σε 5 λεπτα θα ειμαι απο κατω να παμε να σε γαμησω τα αφηνει ολα συξυλα, κανει ντουζακι και δεν αργει δευτερολεπτο
ποσο εκμεταλλευτης ειμαι;
γνωμη σου...
τυπε προβλέπω μεχρι το πιτσιρι να βγάλει και το κολλέγιο να την εχεις γκομενα  :grin:
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
και επειδη ειστε πουστηδες και ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΕ την ηθικη υποσταθμη του πουλιου θα σας πω και πως εγινε η πρωτη φορα για να βουλωσετε το πορδοστομα σας
πηγα και την πηρα με το υπερπολυτελες ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ αστραφτερο αμαξι μου απο το σπιτι της που ηταν ετοιμοι να της κανουν εξωση και την πηγα για καφε στην παραλια γιατι μου ειχε πει στο τηλεφωνο οτι θελει να μιλησουμε για κατι σημαντικο
δε θα σας πω τι εγινε στον καφε (τιποτα σεξουαλικο)
στο γυρισμο μου επιασε το χερι απο το λεβιε τον ταχυτητων, μου ειπε "thank you for everything" μου το φιλησε και μου το εβαλε στα βυζια της
οχι του στυλ σε "ευχαριστω" αλλα με την παλαμη προς τις βυζαρες της για να χουφτωσω
το πουλι ειναι ΤΟΣΟ ΚΥΡΙΟΣ που τραβηξε το χερι και δεν επιασε τιποτα
στη δευτερη συναντηση που ηταν σε θαλασσα οταν ηρθαμε κοντα κοντα και καυλωσα και το καταλαβε εβαλε χερι κι αρχισε να τον τριβει απεξω
μονο μετα απο αυτην την κινηση ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ  ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ της εδωσα τη μητρα στο χερι
και της τη δινω 2 μηνες τωρα περιπου  :-

ποσα της δινεις?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.977
Κριτικές
1
Like
2.698
Πόντοι
606
Στο νημα του Παυλου Φυσσα ποσταρονται τεχνικες, πως να σκοτωνεις ανθρωπους με μαχαιρι πισωπλατα, χωρις να βγαλουν αχνα.

Προχωρημενες συζητησεις. Οι μονταδοροι τι κανουν; :huh:
σε λιγο θα ποσταρει και πως παιρνεις φορα και κλανεις ενα αρχιδι  :hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Κλεινω μαγαζι και σε καμμια ωρα ξαναμπαινω μπου. Να μη δω αιματα. Ουτε και κακα :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
τυπε σορρυ αλλα εισαι αναρχοαπλυτος που μπαινει σε φορουμ  :uglystupid:
τυπε τωρα στην πλατεια στα εξαρχεια παιζει free wifi και μπαινουμε ολοι απο τα αναρχο απλυτα tablet μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom