Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.272
Κριτικές
40
Like
23.456
Πόντοι
26.096
Ο Νηματοθέτης υπέβαλε αρμοδίως την παρακάτω πρότασιν προς την κα. Μαρία Βασιλάκη.
Είναι θέμα χρόνου λοιπόν να εύρω γκόμενα!

Καλημέρα.
Είμαι επιτυχημένος συνταξιούχος του Ο.Γ.Α., παλληκαράκι 72 ετών. Απολαμβάνω την απεριόριστη οικονομική ασφάλεια, που μου παρέχει η βασική σύνταξη του Ο.Γ.Α., που βρέξει χιονίσει κατατίθεται στον λογαριασμό μου. Υπόψη ότι η σύνταξη αυτή δεν μπορεί να κατασχεθεί από τους δανειστές μου και άρα μπορούμε να την απολαμβάνουμε με όποιο τρόπο θέλουμε.

Έχω άκρες στο αρμόδιο Υπουργείο και λαμβάνω συνεχώς δελτία κοινωνικού τουρισμού και άρα ταξιδεύω αρκετά.
Στα ταξίδια μου αυτά συλλέγω χόρτα, σαλιγκάρια και μανιτάρια. Με τον υγιεινό τρόπο διατροφής αυτό αφενός επιτυγχάνω την μακροημέρευσή μου και αφετέρου αποφεύγω τις περιττές δαπάνες σε εστιατόρια και μπαρ.

Μικροπροβλήματα όπως η ελαφρά ακράτεια ούρων, η ελαφρά κώφωση κλπ τελούν υπό απόλυτο έλεγχο. Μόνο η μασέλα μου είναι λίγο ασταθής αλλά έχω κλείσει ραντεβού σε οδοντιατρική κλινική του Ε.Σ.Υ. για τις 22 Φεβρουαρίου 2038, ημέρα κατά την οποία θα διορθωθεί και το πρόβλημα αυτό και μάλιστα δωρεάν.

Θέλετε να γνωριστούμε;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.265
Κριτικές
42
Like
30.049
Πόντοι
28.246
Καλημέρα.

Να ληξει το Ελληνικο πρωταθλημα ΤΩΡΑ!

ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ. Να επικυρωθεί η βαθμολογία και να πάμε σε μπαραζ διπλων αγώνων για την αναδειξη του πρωταθλητη Ελλαδας 24-25

Φωταγωγήθηκε ο Λευκος Πυργος χτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom