Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Χειμερινοί κολυμβητές και εραστές του θέρους, χαιρετώ σας.
Με ιδιαίτερη χαρά, παρατηρώ τον αριθμό των θήλεων που τιμούν το εν λόγω νήμα να αυξάνεται. Ενθαρρύνω δε τις νέες μας φίλες να προσκαλέσουν και τις φίλες των, να συζητάμε όλοι μαζί.

Εγώ από χειμερινούς κολυμβητές ξέρω μόνο το μουσικό συγκρότημα, αναγνωρίζω όμως τις ευεργετικές συνέπειες του εν λόγω αθλήματος. Στα νιάτα μου κατά τη διαμονή μου σε χώρα της Σκανδιναβίας μυήθηκα και εγώ στο κολύμπι μετά την έξοδο από τη σάουνα κάτι που βοηθά πολύ στο κυκλοφορικο. Φευ στα 23 μου και όταν τα μαλλιά μου ήταν ακόμη μαύρα σαν τον έβενο, ήταν τέτοια η φυσική μου κατάσταση που μπορούσα να κολυμπώ στις παγωμένες λίμνες της βορείας Ευρώπης σε καθεστώς στύσης, ωραίες εποχές, τις αναπολώ με συγκίνηση.

Δεν πρέπει όμως κύριοι και κυρίες να σταματά ποτέ η παραγωγή αναμνήσεων. Δε μπορεί επειδή το πρώτο ψηφιό της ηλικία μας είναι >= 4 να δεχόμεθα φευ ότι δε θα ζήσουμε ξανά έντονες στιγμές. Για αυτό λοιπόν αναφωνώ, ζήτω ο χειμώνας ,ζήτω και το καλοκαίρι, γαμάτε γιατί χανόμαστε και μπείτε τώρα που μπορείτε.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.227
Κριτικές
40
Like
23.401
Πόντοι
26.096
Μιας και δεν χανετε καθολου χρονο να με συκοφαντειτε ( αγαπημενη σας συνηθεια απο το παλε ποτε ) θα ηθελα να προσθεσω
Οτι η αγαπητή καυτη σαρανταρα σε μια απ τις συναντησεις μας , ειχε φροντισει να κανει το κρεβατι του ταπεινου ξενοδοχειου οπου συνηθω διαμενω μουσκεμα με τα αφθονα υγρα της ...
Επισης , ομου μετα της αλλης εξαιρετου και κοινης μας γνωστης κας Ελενας Χατζη , ειχαν συμφωνησει , με διθυραμβικα σχόλια , για το ατομο μου και για καποια πραγματα που λενε ( εγω δεν ξερω ) πολυ καλα

Επισης με την ιδιοτητα του καπετανιου και πσαρα της συμφοράς την καλοσωριζω στην αυξανομενη παρεα μας
Venceremos
Δια μίαν εισέτι φοράν ψεύδεσθε ασυστόλως και ασκείτε bullying σε βάρος του υπερήλικος και ανήμπορου τούτου Νηματοθέτου.
Ο Νηματοθέτης όχι μόνο δεν σας δυσφημεί αλλά αντιθέτως επαινεί τας σεξουαλικάς επιδόσεις σας, ως μάλιστα έχω πράξει και τις την κριτικήν διά την κα. Αφροδίτη, όπου σας αναφέρω με το προηγούμενο νικ σας <Excalibur>...
Αναφέρω δηλαδή ότι:
O blizardeye δεν διαθέτει την κτηνώδη ικανότητα του επιβήτορα σε αντίθεση με αρκετούς από τους παππούληδες και ενδεικτικώς και ουχί περιοριστικώς αναφέρω τους κ.κ. Vlandis, Excalibur, Dirty69, popov, Karelias, Zebu κ.α.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Δια μίαν εισέτι φοράν ψεύδεσθε ασυστόλως και ασκείτε bullying σε βάρος του υπερήλικος και ανήμπορου τούτου Νηματοθέτου.
Ο Νηματοθέτης όχι μόνο δεν σας δυσφημεί αλλά αντιθέτως επαινεί τας σεξουαλικάς επιδόσεις σας, ως μάλιστα έχω πράξει και τις την κριτικήν διά την κα. Αφροδίτη, όπου σας αναφέρω με το προηγούμενο νικ σας <Excalibur>...
Αναφέρω δηλαδή ότι:
O blizardeye δεν διαθέτει την κτηνώδη ικανότητα του επιβήτορα σε αντίθεση με αρκετούς από τους παππούληδες και ενδεικτικώς και ουχί περιοριστικώς αναφέρω τους κ.κ. Vlandis, Excalibur, Dirty69, popov, Karelias, Zebu κ.α.
1701180123566.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.227
Κριτικές
40
Like
23.401
Πόντοι
26.096
Την γνωρίζω αυτή την εκτέλεση.
Εξαιρετικό cover, σχεδόν εφάμιλλο με την αυθεντική των Simon κλπ και σε άλλο -ροκ-τέμπο από την αυθεντική αλλά εξίσου υπέροχο!!!!!!!!!!!!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Γιατί παραπέμψατε σε definiton;;;
Υπήρχε περίπτωση να μην το καταλάβω;;;; :think::think::think::think:
Ξερω και εγω
λεω κατσε να το ξεκαθαρίσω ..μπας και με λιμπιστικε ο γατομουστακος
No hard feelings αλλα δεν εισαι ο τυπος μου
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Παππούδια ω ρέ χαλάσατε στα γεράματα ?

Cracking Up Lol GIF
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Παππούδια ω ρέ χαλάσατε στα γεράματα ?

Cracking Up Lol GIF
γερος εισαι και φαινεσαι που θα πεις εμας συνταξιουχους ανθρωπους παππουδια
αντε μη σου ριξω μια με τη μαγκουρα και μεινεις σεκος
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
γερος εισαι και φαινεσαι που θα πεις εμας συνταξιουχους ανθρωπους παππουδια
αντε μη σου ριξω μια με τη μαγκουρα και μεινεις σεκος

Θα σε πετάξω εγώ τη μασέλα να μάθεις.

:knuppel:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom