Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Αγαπητε κυριε Genesis ...
H φιλοσοφία μου σαν ανθρωπος ηταν παντα να μην κανω στους αλλους αυτα που δεν θελω να μου κανουν ...
Εχω δυο παιδια που ειμαι πολυ περηφανος για αυτα
Ο μικρουλης μου ο 7,5 εχει ζησει μοναδικες στιγμες ανα τον κόσμο , που ελαχιστοι εχουν ζησει ....
Σαν ανθρωπος εχω κανει λαθη , αλλα δε φτυνω τον καθρεφτη οταν χτενιζω τις εναπομεινασες 4 τριχες
Και ναι στη ζωη μου γνωρισα ανθρωπους και ανθρωπακια αλλα λογο ηλικιας η σπουδων ( ανωτατη πεζοδρομιακή ) ελαχιστοι παραμενουν διπλα μου ή τους σκεφτομαι με ενα χαμογελο

Βασικα , αυτο που λεω ειναι να εχουμε υγεια , να ζουμε με αξιοπρεπεια και ασε τον αμτζικο να μας κοροιδευει για τα 5μετρα βαρκακια μας ...
Αγαπητέ κύριε ΠΣΑΡΑΑΆΑΑ..roger
& κύριε Γένεσις ουδέποτε θα υπέπεπτα στην ποταπήν αυτήν σκέψη , της υπερμεγέθους βάρκας σας...
Άλλωστε από πληροφοριοδότες - σπιούνους που τυγχάνουν εντός, ειπώθηκε ότι ο διάπλους αυτών γίνεται από 2 έως 18 Αυγούστου...
Φεύ επί 3 !!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Χρήσιμο για τους κολυμβητές.

Πως να μη βυθιζόμαστε ...

:tooth:

Καλησπέρα κύριε σναπουλμα από εβδομάδα θα δυσκολέψω λίγο ακόμη την άσκηση για τον κύριο Μπλιζ & κωλό-γερο
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Καλησπέρα κύριε σναπουλμα από εβδομάδα θα δυσκολέψω λίγο ακόμη την άσκηση για τον κύριο Μπλιζ & κωλό-γερο

Καλησπέρα κύριε Αμτζίκιε.

Αυτό το γνωρίζατε ?

 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Αγαπητέ κύριε ΠΣΑΡΑΑΆΑΑ..roger
& κύριε Γένεσις ουδέποτε θα υπέπεπτα στην ποταπήν αυτήν σκέψη , της υπερμεγέθους βάρκας σας...
Άλλωστε από πληροφοριοδότες - σπιούνους που τυγχάνουν εντός, ειπώθηκε ότι ο διάπλους αυτών γίνεται από 2 έως 18 Αυγούστου...
Φεύ επί 3 !!!!
Πάντως δι ημάς το μέγεθος της βάρκας μας επαρκεί για διαδρομές μεταξύ Αίγινας, Αγκιστρίου, Παλαιάς Επιδαύρου και αν η σύζυγος ήτο πιο ανθεκτική και Ύδρας, όπως επίσης και μεταξύ Λευκάδος Μεγανησίου Ιθάκης και Καλάμου κατά την καλοκαιρινή περίοδο καθότι τον χειμώνα κρυώνουμε δυστυχώς.:confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Καλημέρα εις όλους όσους η πλέον πρόσφατος επαφή τους με θήλυ ήταν με τη νονά τους, όταν τους βάπτιζε!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
τι πιπινια ?
αμα περισευει κανενα με μεγαλα βυζγια δωσε και δε μας
εικόνα_2023-11-29_054756905.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Είναι πανέμορφη αλλά έχει μικρά φυσικά βυζάκια.

:happy:

Δυστυχώς δεν είναι για σένα.

:woldman:

Kr55.jpg
Δια μίαν εισέτι φοράν, κ. Annapurna, η καλαισθησία Υμών αποδεικνύει ότι είσθε εις εξ Ημών και ουχί εις αυτών...!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Χρήσιμο για τους κολυμβητές.

Πως να μη βυθιζόμαστε ...

:tooth:

Δύο τινά ενδέχεται να συμβαίνουν:
Ο άνθρωπος είναι clown ή απευθύνεται προς γιδοποιμένες εκ του όρους Αραράτ.
Either would do!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Στο νήμα καταφθάνουν επαληθευμένες πληροφορίες τις τελευταίες 12 ώρες περί του ότι ακριβώς δίπλα του τόπου διαμονής του κ. κωλο-γερου εκεί μακριά, εγκαινιάσθηκε εξειδικευμένο ανταλλακτήριο συναλλάγματος.
Ο κ. κωλο-γερος θα είναι ένας από τους πρώτους πελάτες του ανταλλακτηρίου αυτού!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::smitten::hi::confused:
Καλησπέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
Όστρια σήμερα & εχθές τα κότερα των κυριών roger & Γένεσις παραμένουν δεκκκκάκις δεμένα στις αυλές των οικιών των...
 

Συνημμένα

  • IMG_20231129_081802.jpg
    IMG_20231129_081802.jpg
    430,8 KB · Εμφανίσεις: 13

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
:kiss-mark::smitten::hi::confused:
Καλησπέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
Όστρια σήμερα & εχθές τα κότερα των κυριών roger & Γένεσις παραμένουν δεκκκκάκις δεμένα στις αυλές των οικιών των...
Κάθε μέρα βουτάς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Αγαπητέ κύριε ΠΣΑΡΑΑΆΑΑ..roger
& κύριε Γένεσις ουδέποτε θα υπέπεπτα στην ποταπήν αυτήν σκέψη , της υπερμεγέθους βάρκας σας...
Άλλωστε από πληροφοριοδότες - σπιούνους που τυγχάνουν εντός, ειπώθηκε ότι ο διάπλους αυτών γίνεται από 2 έως 18 Αυγούστου...
Φεύ επί 3 !!!!
Αγαπητε φίλε Βατραχε
Νομιζω οτιν εχετε κολλησει μπλιζιτιδα , να το προσεξετε ειναι σοβαρο
Οπως μονο εσεις γνωριζετε , το προηγουμενο μου σκαφος ηταν ενα 7 μετρο /225 "πολεμικο" αμερικάνικο καθαροαιμο ψαραδικο , πιστοποιημενο απ την US cost guard σαν κατηγορια Β ( για τους αδαεις μπορει να πλευσει με ασφαλεια εως 8bf )
Φευ εις την νιοστη , τα ονειρα μου για ψαρευτικα ταξιδια δεν πραγματοποιηθηκαν και μετα κοπων και βασανων βρηκα το μικρο του αδελφακι το 5,30
Πιστεψτε με οτι ειναι πολυ καλυτερο απο κατι μπανιερες με μηχανη που πλεουν στις θαλασσες μας
Επισης προς ενημερωση σας σπανιως εως ουδεποτε χρησιμοποιο το βαρκακι μου τον μηνα Ιουλιο/ Αυγουστο καθως υπαρχουν πολλοι λουομενοι , πολλοι ασχετοι με ενοικιαζομενα και πεφτουν γενικως δισεκατομυρια αγγιστρια εκεινη την εποχη , οπερ τα πσαρακια εξαφανιζονται ...
Και οπως εχω δηλωσει χιλιαδες φορες , ειμαι οικολογος πσαρας ( μονο τα ταιζω )

Α καλημερα δε σας ειπα
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Στο νήμα καταφθάνουν επαληθευμένες πληροφορίες τις τελευταίες 12 ώρες περί του ότι ακριβώς δίπλα του τόπου διαμονής του κ. κωλο-γερου εκεί μακριά, εγκαινιάσθηκε εξειδικευμένο ανταλλακτήριο συναλλάγματος.
Ο κ. κωλο-γερος θα είναι ένας από τους πρώτους πελάτες του ανταλλακτηρίου αυτού!
ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ολου του κοσμου ενωθητε
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Αγαπητε φίλε Βατραχε
Νομιζω οτιν εχετε κολλησει μπλιζιτιδα , να το προσεξετε ειναι σοβαρο
Οπως μονο εσεις γνωριζετε , το προηγουμενο μου σκαφος ηταν ενα 7 μετρο /225 "πολεμικο" αμερικάνικο καθαροαιμο ψαραδικο , πιστοποιημενο απ την US cost guard σαν κατηγορια Β ( για τους αδαεις μπορει να πλευσει με ασφαλεια εως 8bf )
Φευ εις την νιοστη , τα ονειρα μου για ψαρευτικα ταξιδια δεν πραγματοποιηθηκαν και μετα κοπων και βασανων βρηκα το μικρο του αδελφακι το 5,30
Πιστεψτε με οτι ειναι πολυ καλυτερο απο κατι μπανιερες με μηχανη που πλεουν στις θαλασσες μας
Επισης προς ενημερωση σας σπανιως εως ουδεποτε χρησιμοποιο το βαρκακι μου τον μηνα Ιουλιο/ Αυγουστο καθως υπαρχουν πολλοι λουομενοι , πολλοι ασχετοι με ενοικιαζομενα και πεφτουν γενικως δισεκατομυρια αγγιστρια εκεινη την εποχη , οπερ τα πσαρακια εξαφανιζονται ...
Και οπως εχω δηλωσει χιλιαδες φορες , ειμαι οικολογος πσαρας ( μονο τα ταιζω )

Α καλημερα δε σας ειπα
Καλημέρα σας κύριε roger είδατε ότι μου κάνετε ένα μικρό μπούλινκ .προς το πρόσωπο μου όπως κάνετε & είς τόν υπέρλαμπρο νηματοθετην μας που σκοπίμως προσπαθείτε εσείς και οι σπιουνοι της Μπλέμπας να ανατρέψετε...
Εγώ δεν χλεύασα την πολύ καλή σας βάρκα ίσα ισα είπα ότι το feretti το έχετε δεμένο σε ασφαλή τοποθεσία... Σας παρακαλώ μην μου επιτίθεστε βλέποντας παντού εχθρούς..
Φεύ είς τους οχτάπους !!!!
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Στο νήμα καταφθάνουν επαληθευμένες πληροφορίες τις τελευταίες 12 ώρες περί του ότι ακριβώς δίπλα του τόπου διαμονής του κ. κωλο-γερου εκεί μακριά, εγκαινιάσθηκε εξειδικευμένο ανταλλακτήριο συναλλάγματος.
Ο κ. κωλο-γερος θα είναι ένας από τους πρώτους πελάτες του ανταλλακτηρίου αυτού!
Ήδη οι αγορές ενημερώθηκαν και προεξοφλούν την άνοδο του τοπικού νομίσματος έναντι του ευρώ:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.220
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Καλημέρα σας κύριε roger είδατε ότι μου κάνετε ένα μικρό μπούλινκ .προς το πρόσωπο μου όπως κάνετε & είς τόν υπέρλαμπρο νηματοθετην μας που σκοπίμως προσπαθείτε εσείς και οι σπιουνοι της Μπλέμπας να ανατρέψετε...
Εγώ δεν χλεύασα την πολύ καλή σας βάρκα ίσα ισα είπα ότι το feretti το έχετε δεμένο σε ασφαλή τοποθεσία... Σας παρακαλώ μην μου επιτίθεστε βλέποντας παντού εχθρούς..
Φεύ είς τους οχτάπους !!!!
Σας ευχαριστώ, κ. amjik.
Βρίσκω στο πρόσωπό σας πολύτιμο συμπαραστάστη ενάντια στο καθημερινό bullying που δέχομαι από τον αρχινταή του Νήματός μας, κ. Roger Rabbit...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom