Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.227
Κριτικές
40
Like
23.410
Πόντοι
26.096
Επι του ζητήματος αυτού θα ηθελα να σας παραπέμψω στο Comment aiment les filles απο το Splendeurs et misères des courtisanes του Onore de Balzac.
Αν κάποια Κυρία με τέτοιο παρελθόν αποφασίσει-αγαπήσει κάποιον θεωρώ ότι θα είναι 1000% πιστή.
Περισσότερο πρόβλημα είναι ο κοινωνικός περίγυρος και η επίδραση του πάνω μας. Πάντως αν κάποιος είναι πεπεισμένος για την επιλογή του τότε είναι σχετικά εύκολο να την επιβάλλει στον περίγυρο, η να αλλάξει τον περίγυρο.

(Υποθέτω ότι καταλαβαίνουμε αν μας αγαπούν, και δεν μας δουλεύουν, βασική προϋπόθεση)

Από κει και πέρα σε αυτόν το θησαυρό αναφερόμουν.
Κάποιες αταξίες μπορεί να συμβούν, αλλά ξανά στο κυνήγι του θησαυρού;

Η τελευταία παράγραφος αφορά και ημάς (ελαφρώς τουλάχιστον μέχρις στιγμής)
κ. genesis,
σκέπτομαι πάρα πολύ αυτά που γράψατε,
Σας ευχαριστώ εκ νέου!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.227
Κριτικές
40
Like
23.410
Πόντοι
26.096
Ακούστε, κ. genesis!
Με την Μ είμαστε σε σχέση 7 ετών.
Εγκατέλειψε την "εργασία" της εις τα 40 έτη της ηλικίας της και αμέσως μετακόμισε στη πόλη μου αποκόβοντας κάθε επαφή και σχέση με την Αθήνα.
Εγώ την γνώρισα στα 42 της.
Έχω αυτοπεποίθηση ως άνδρας. Μεγάλη θα έλεγα.
Αλλά η ομορφιά της και η φυσική κατάστασή της ξεπερνούσε κάθε δεδομένο όταν την πρωτοείδα. Τουλάχιστον από τα στάνταρτς που έως τότε είχα γνωρίσει. Αναρωτήθηκα γιατί εγώ, που οι 40 κριτικές μου, δείχνουν ότι είχα επαφή με τον 'χώρο', δεν την είχα γνωρίσει. Η μουσίτσα, ο κ. Vlandis4, όμως την ήξερε. Η Μ είχε γίνει αποκλειστική των Βορείων Προαστείων σας και των κρυφών κυκλωμάτων, ό,τι και αν σημαίνει αυτό. Prive parties, Prive trips, etc...

Την φοβήθηκα και την φοβήθηκα πολύ ... αλλά αυτά τα έχω ξαναγράψει ...
Αυτή επέμενε και τελικά είμαστε μαζί. Επίσης αυτά τα έχω ξαναγράψει.
Γνώρισα ένα άτομο απόλυτα οργανωμένο. Έφερε όλο το χαρτί, που είχε μαζέψει στην πόλη σας, και κατάφερε να ρυθμίσει την ζωή της έτσι όπως την θέλει. Ζει μία ανώνυμη και πολύ ήσυχη ζωή. Κάνει αυτά που της αρέσουν. Λατρεύει την κόρη της, η οποία γεννήθηκε στην Ρωσία και την οποία την έφερε μαζί της όταν η Μ πρωτοήλθε στην χώρα μας. Και ήρθε στην Αθήνα όταν ήταν 23 ετών μαζί με την κόρη της.
Τον πρώτο καιρό, όταν το κάναμε, είχα θέματα στύσεως. Φοβόμουν ότι υποκρίνεται και με κοροϊδεύει. Επέδειξε πολύ μεγάλη υπομονή και εγώ σιγά σιγά την εμπιστεύθηκα. Με βοήθησε ότι πολύ συχνά η ίδια ζητά να πάμε στο κρεβάτι και εκείνη η έκφραση του πόνου, που βγάζει όταν τελειώνει. Οι γραμμές που βγαίνουν στο πρόσωπό της είναι η αλήθεια ... Τέλος πάντων ... Τώρα πια την πιστεύω! Εδώ και χρόνια την πιστεύω!!!

Ο κοινωνικός περίγυρος;;;
Εδώ δεν την ήξεραν όταν ήρθε ούτε επέδειξε την παρουσία της.
Η ομορφιά της όμως την έκανε δακτυλοδεικτούμενη. Έχουν έρθει στα αυτιά μου πολλά. Οι άντρες του κοινωνικού περιβάλλοντός μου με έχουν ρωτήσει. Σε 1 ή 2 έχω πει την αλήθεια. Αλλά το δηλητήριο το έχω εισπράξει από τις γυναίκες τους ...
Η Ρωσίδα η πουτάνα τον έχει βάλει στο μουνί της ... Το πουτανάκι η Ρωσίδα του τα τρώει και αυτός κοιμάται ... και ακόμη και το ανεπανάληπτο ... Γιατί πας στην τουαλέτα; Δώσε 5 ευρώ και κατούρα στο στόμα της Ρωσίδας του φίλου σου ... και άλλα πολλά...

Στις 23 Δεκεμβρίου θα πάμε μαζί στο Zermatt, στην Ελβετία. Στις 31.12 κλείνει τα 49. Θα επιστρέψουμε στις 2 Ιανουαρίου.
Εκεί δεν έχουμε κάνει κράτηση σε ένα απλό δίκλικνο, που ούτως ή άλλως είναι πανάκριβο.
Έχουμε κάνει κράτηση σε chalet , πολύ κοντά [150mt] στους αναβατήρες και τα τελεφερίκς για τις πίστες.
Σας παρακαλώ, κ. genesis, να αναζητήσετε τις τιμές των αντιστοίχων chalets σε εκείνη την περιοχή και σας ενημερώνω ότι εγώ δεν έχω καταβάλει ούτε ένα ευρώ για την κράτηση αυτή.

See you when I see you [και εφόσον δεν αποχωρήσω ξανά από το μπου ...]!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.227
Κριτικές
40
Like
23.410
Πόντοι
26.096
Διάβασα λίγο από το Dick pics ...
Η κατάσταση είναι εμετικά άρρωστη εκεί ... Ειδικά στην τελευταία σελίδα ...
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Ακούστε, κ. genesis!
Με την Μ είμαστε σε σχέση 7 ετών.
Εγκατέλειψε την "εργασία" της εις τα 40 έτη της ηλικίας της και αμέσως μετακόμισε στη πόλη μου αποκόβοντας κάθε επαφή και σχέση με την Αθήνα.
Εγώ την γνώρισα στα 42 της.
Έχω αυτοπεποίθηση ως άνδρας. Μεγάλη θα έλεγα.
Αλλά η ομορφιά της και η φυσική κατάστασή της ξεπερνούσε κάθε δεδομένο όταν την πρωτοείδα. Τουλάχιστον από τα στάνταρτς που έως τότε είχα γνωρίσει. Αναρωτήθηκα γιατί εγώ, που οι 40 κριτικές μου, δείχνουν ότι είχα επαφή με τον 'χώρο', δεν την είχα γνωρίσει. Η μουσίτσα, ο κ. Vlandis4, όμως την ήξερε. Η Μ είχε γίνει αποκλειστική των Βορείων Προαστείων σας και των κρυφών κυκλωμάτων, ό,τι και αν σημαίνει αυτό. Prive parties, Prive trips, etc...

Την φοβήθηκα και την φοβήθηκα πολύ ... αλλά αυτά τα έχω ξαναγράψει ...
Αυτή επέμενε και τελικά είμαστε μαζί. Επίσης αυτά τα έχω ξαναγράψει.
Γνώρισα ένα άτομο απόλυτα οργανωμένο. Έφερε όλο το χαρτί, που είχε μαζέψει στην πόλη σας, και κατάφερε να ρυθμίσει την ζωή της έτσι όπως την θέλει. Ζει μία ανώνυμη και πολύ ήσυχη ζωή. Κάνει αυτά που της αρέσουν. Λατρεύει την κόρη της, η οποία γεννήθηκε στην Ρωσία και την οποία την έφερε μαζί της όταν η Μ πρωτοήλθε στην χώρα μας. Και ήρθε στην Αθήνα όταν ήταν 23 ετών μαζί με την κόρη της.
Τον πρώτο καιρό, όταν το κάναμε, είχα θέματα στύσεως. Φοβόμουν ότι υποκρίνεται και με κοροϊδεύει. Επέδειξε πολύ μεγάλη υπομονή και εγώ σιγά σιγά την εμπιστεύθηκα. Με βοήθησε ότι πολύ συχνά η ίδια ζητά να πάμε στο κρεβάτι και εκείνη η έκφραση του πόνου, που βγάζει όταν τελειώνει. Οι γραμμές που βγαίνουν στο πρόσωπό της είναι η αλήθεια ... Τέλος πάντων ... Τώρα πια την πιστεύω! Εδώ και χρόνια την πιστεύω!!!

Ο κοινωνικός περίγυρος;;;
Εδώ δεν την ήξεραν όταν ήρθε ούτε επέδειξε την παρουσία της.
Η ομορφιά της όμως την έκανε δακτυλοδεικτούμενη. Έχουν έρθει στα αυτιά μου πολλά. Οι άντρες του κοινωνικού περιβάλλοντός μου με έχουν ρωτήσει. Σε 1 ή 2 έχω πει την αλήθεια. Αλλά το δηλητήριο το έχω εισπράξει από τις γυναίκες τους ...
Η Ρωσίδα η πουτάνα τον έχει βάλει στο μουνί της ... Το πουτανάκι η Ρωσίδα του τα τρώει και αυτός κοιμάται ... και ακόμη και το ανεπανάληπτο ... Γιατί πας στην τουαλέτα; Δώσε 5 ευρώ και κατούρα στο στόμα της Ρωσίδας του φίλου σου ... και άλλα πολλά...

Στις 23 Δεκεμβρίου θα πάμε μαζί στο Zermatt, στην Ελβετία. Στις 31.12 κλείνει τα 49. Θα επιστρέψουμε στις 2 Ιανουαρίου.
Εκεί δεν έχουμε κάνει κράτηση σε ένα απλό δίκλικνο, που ούτως ή άλλως είναι πανάκριβο.
Έχουμε κάνει κράτηση σε chalet , πολύ κοντά [150mt] στους αναβατήρες και τα τελεφερίκς για τις πίστες.
Σας παρακαλώ, κ. genesis, να αναζητήσετε τις τιμές των αντιστοίχων chalets σε εκείνη την περιοχή και σας ενημερώνω ότι εγώ δεν έχω καταβάλει ούτε ένα ευρώ για την κράτηση αυτή.

See you when I see you [και εφόσον δεν αποχωρήσω ξανά από το μπου ...]!
Καλημέρα σας,
7 χρόνια είναι αρκετός καιρός για να καταλάβουμε ποιος είναι ο άλλος. Επίσης οι προθέσεις και η στάση κάποιου φαίνεται εν τοις πράγμασι.
Πιστεύω ότι σήμερα οι γυναίκες επιλέγουν τους άντρες τους και όχι το αντίθετο.
Επίσης στην περίπτωση που είναι σίγουρες για την επιλογή τους και δεν αποτελεί αντικείμενο συμβιβασμού παραμένουν πιστές και μάλιστα περισσότερο από μας. Η ύπαρξη τέκνων θεωρώ ότι λειτουργεί ενισχυτικά για το παραπάνω, δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω αναζητήσεις.
Επίσης μια κυρία με 'παρελθόν' γνωρίζει τους άνδρες καλά, περισσότερο από όσο εμείς τον εαυτό μας οπότε αν επιλέξει ξέρει ακριβώς τι κάνει.
Εν τοις πράγμασι φαίνονται οι προθέσεις

Ο περίγυρος
Λειτουργεί σαν τον διάβολο εντός μας και τελικά θέτει σε δοκιμασία την πίστη μας.
ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ?
Αν ναι(είναι θέμα για μας απόφασης την οποία αν πάρουμε επιμένουμε και δεν την αλλάζουμε), η θέση μου γενικά είναι ότι ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ.
Αν οι άνθρωποι δίπλα σας σας αγαπούν και σας εκτιμούν θα δεχθούν την απόφαση σας, αλλιώς δεν είναι δίπλα σας, δεν είναι φίλοι σας.
Επίσης χυδαιότητες που σας ειπαν αναρωτιέμαι πως μπορεί κάποιος να είναι τόσο αγενής χυδαίος αισχρός...
Και στα πλαίσια αυτής της αισχροτητος αποδίδουν στον άλλο προθέσεις τις οποίες έχουν οι ίδιοι, ας το έχουμε υπόψιν.

Υγιαινετε και ευτηχειτε αγαπητέ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
:undecided-old::undecided-old::undecided-old::undecided-old:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι....
Μποφώρ εδώ χαλασμος...
Τυχερός ο κύριος κωλό-γερος.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Ακούστε, κ. genesis!
Με την Μ είμαστε σε σχέση 7 ετών.
Εγκατέλειψε την "εργασία" της εις τα 40 έτη της ηλικίας της και αμέσως μετακόμισε στη πόλη μου αποκόβοντας κάθε επαφή και σχέση με την Αθήνα.
Εγώ την γνώρισα στα 42 της.
Έχω αυτοπεποίθηση ως άνδρας. Μεγάλη θα έλεγα.
Αλλά η ομορφιά της και η φυσική κατάστασή της ξεπερνούσε κάθε δεδομένο όταν την πρωτοείδα. Τουλάχιστον από τα στάνταρτς που έως τότε είχα γνωρίσει. Αναρωτήθηκα γιατί εγώ, που οι 40 κριτικές μου, δείχνουν ότι είχα επαφή με τον 'χώρο', δεν την είχα γνωρίσει. Η μουσίτσα, ο κ. Vlandis4, όμως την ήξερε. Η Μ είχε γίνει αποκλειστική των Βορείων Προαστείων σας και των κρυφών κυκλωμάτων, ό,τι και αν σημαίνει αυτό. Prive parties, Prive trips, etc...

Την φοβήθηκα και την φοβήθηκα πολύ ... αλλά αυτά τα έχω ξαναγράψει ...
Αυτή επέμενε και τελικά είμαστε μαζί. Επίσης αυτά τα έχω ξαναγράψει.
Γνώρισα ένα άτομο απόλυτα οργανωμένο. Έφερε όλο το χαρτί, που είχε μαζέψει στην πόλη σας, και κατάφερε να ρυθμίσει την ζωή της έτσι όπως την θέλει. Ζει μία ανώνυμη και πολύ ήσυχη ζωή. Κάνει αυτά που της αρέσουν. Λατρεύει την κόρη της, η οποία γεννήθηκε στην Ρωσία και την οποία την έφερε μαζί της όταν η Μ πρωτοήλθε στην χώρα μας. Και ήρθε στην Αθήνα όταν ήταν 23 ετών μαζί με την κόρη της.
Τον πρώτο καιρό, όταν το κάναμε, είχα θέματα στύσεως. Φοβόμουν ότι υποκρίνεται και με κοροϊδεύει. Επέδειξε πολύ μεγάλη υπομονή και εγώ σιγά σιγά την εμπιστεύθηκα. Με βοήθησε ότι πολύ συχνά η ίδια ζητά να πάμε στο κρεβάτι και εκείνη η έκφραση του πόνου, που βγάζει όταν τελειώνει. Οι γραμμές που βγαίνουν στο πρόσωπό της είναι η αλήθεια ... Τέλος πάντων ... Τώρα πια την πιστεύω! Εδώ και χρόνια την πιστεύω!!!

Ο κοινωνικός περίγυρος;;;
Εδώ δεν την ήξεραν όταν ήρθε ούτε επέδειξε την παρουσία της.
Η ομορφιά της όμως την έκανε δακτυλοδεικτούμενη. Έχουν έρθει στα αυτιά μου πολλά. Οι άντρες του κοινωνικού περιβάλλοντός μου με έχουν ρωτήσει. Σε 1 ή 2 έχω πει την αλήθεια. Αλλά το δηλητήριο το έχω εισπράξει από τις γυναίκες τους ...
Η Ρωσίδα η πουτάνα τον έχει βάλει στο μουνί της ... Το πουτανάκι η Ρωσίδα του τα τρώει και αυτός κοιμάται ... και ακόμη και το ανεπανάληπτο ... Γιατί πας στην τουαλέτα; Δώσε 5 ευρώ και κατούρα στο στόμα της Ρωσίδας του φίλου σου ... και άλλα πολλά...

Στις 23 Δεκεμβρίου θα πάμε μαζί στο Zermatt, στην Ελβετία. Στις 31.12 κλείνει τα 49. Θα επιστρέψουμε στις 2 Ιανουαρίου.
Εκεί δεν έχουμε κάνει κράτηση σε ένα απλό δίκλικνο, που ούτως ή άλλως είναι πανάκριβο.
Έχουμε κάνει κράτηση σε chalet , πολύ κοντά [150mt] στους αναβατήρες και τα τελεφερίκς για τις πίστες.
Σας παρακαλώ, κ. genesis, να αναζητήσετε τις τιμές των αντιστοίχων chalets σε εκείνη την περιοχή και σας ενημερώνω ότι εγώ δεν έχω καταβάλει ούτε ένα ευρώ για την κράτηση αυτή.

See you when I see you [και εφόσον δεν αποχωρήσω ξανά από το μπου ...]!
Τι να πω κατάθεση ψυχής εδώ μέσα θέλει πολλά αρχιδια για αυτα που λέτε σε ανθρώπους που τους ποιο πολλούς δεν τους ξέρετε και μπορούν να πουν κακίες η να της σκεφτούν.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Τι να πω κατάθεση ψυχής εδώ μέσα θέλει πολλά αρχιδια για αυτα που λέτε σε ανθρώπους που τους ποιο πολλούς δεν τους ξέρετε και μπορούν να πουν κακίες η να της σκεφτούν.
Κύριε σάντοου έχουμε περάσει τόσα στη ζωή μας δεν μας ακουμπάει τίποτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: shadow

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.239
Like
10.602
Πόντοι
2.606
Τι να πω κατάθεση ψυχής εδώ μέσα θέλει πολλά αρχιδια για αυτα που λέτε σε ανθρώπους που τους ποιο πολλούς δεν τους ξέρετε και μπορούν να πουν κακίες η να της σκεφτούν.
μόνο αν διαβάσεις το νήμα από την αρχή θα καταλάβεις πόσο ιδιαίτερο ήταν/είναι

ο νηματοθέτης μας δείχνει πιο κατασταλαγμένος (συνειδητοποιημένος ίσως?, δε ξέρω ποια λέξη είναι η κατάλληλη) από ποτέ...
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Ορίστε λοιπόν ο Coltran όπου μετατρέπει ένα μάλλον χαζοχαριυμενο τραγουδάκι ...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.545
Πόντοι
10.411
700full.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom