Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Φευ

ο χρόνος κυλάει σαν το νερό :dunno:

ας το απολαύσουμε λοιπόν όσο πιο αχόρταγα μπορούμε!
Ε ναι, έχει κάτι τυχοδιωκτικό να κοιτάς ακόμα μπροστά και όχι πίσω σε τέτοιες ηλικίες. Πάνω απ' όλα η περιπέτεια.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.635
Κριτικές
171
Like
91.593
Πόντοι
46.423
Ο κ. Moscowita έχει συγγράψει την παρακάτω ΙΣΤΟΡΙΚΗ κριτική / πόνημα ζωής, η οποία έχει λάβει μόλις 6 likes.
Και μετά μου λέτε γιατί με ενοχλεί το <γάμησα, εσύ γάμησες;>;;;

+1 like από μένα.

:hi:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.635
Κριτικές
171
Like
91.593
Πόντοι
46.423
Εν πρώτοις να ευχαριστήσω θερμά τον κ. Μοσχοβίτη για την εμπιστοσύνη στο νίκ μου, και να τον ενημερώσω πως η πρότασή του με τιμά.

Εν δευτέροις επιτρέψτε μου να τοποθετηθώ πάνω σε αυτή την πρόταση, διότι ανέκαθεν αρέσκομαι στο να ξεκαθαρίζω την θέση μου.

Σας βεβαιώ πως θα αναλάμβανα με χαρά τα ηνία του δύσκολου αυτού εγχειρήματος (και γράφω δύσκολου διότι το να διαχειριστεί κανείς επιτυχώς μια τόσο πλούσια κληρονομιά, απαιτεί προσήλωση, σύνεση, τόλμη και αρετή) και δεν κρύβω θα το θεωρούσα τιμή μου. Πλην όμως δεν θα το πράξω διότι ο νηματοθέτης του νήματος κ. Χιονοστροβιλλομάτης έχει ήδη φροντίσει να αποδώσει σημαντικές αρμοδιότητες σε κάποια μέλη χρίζοντας τα (επιτρέψτε μου το αδόκιμο) σκιώδεις υπουργούς της σκιώδους κυβέρνησής του.

Ως εκ τούτου, εφόσον ο ίδιος ο κ. νηματοθέτης είχε μεριμνήσει για το ποια νικ θα πρέπει να αναλάβουν (επιτρέψτε μου και πάλι το αδόκιμο) θεσμικό ρόλο στο νήμα, και εφόσον τα υπόλοιπα μέλη του νήματος αποδέχθηκαν αυτή την ιεραρχία δίνοντάς της ψήφο εμπιστοσύνης όχι μόνον δια της συμμετοχής τους, αλλά και δια των αρρήκτων δεσμών που δημιουργήθηκαν μεταξύ των, το μόνο που θεωρώ εφικτό (στην περίπτωση που θα αποφασιστεί να συνεχίσει το παρόν νήμα την πορεία του), είναι να συστηθεί από αυτά τα ήδη θεσμικά μέλη μια επιτροπή, και το νήμα να συνεχίσει υπό την επιτροπεία τους.

Καταλαβαίνω απόλυτα την επιθυμία του σεβαστού κύριου νηματοθέτη.

Όμως διαβάζοντας την απάντηση του κύριου Άγιου :-

"Σας βεβαιώ πως θα αναλάμβανα με χαρά τα ηνία του δύσκολου αυτού εγχειρήματος (και γράφω δύσκολου διότι το να διαχειριστεί κανείς επιτυχώς μια τόσο πλούσια κληρονομιά, απαιτεί προσήλωση, σύνεση, τόλμη και αρετή) και δεν κρύβω θα το θεωρούσα τιμή μου."

Αν και νέος στο νήμα ... προσωπικά θα ήθελα να συγκρατήσω την συγκεκριμένη πρόταση μόνο.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ε ναι, έχει κάτι τυχοδιωκτικό να κοιτάς ακόμα μπροστά και όχι πίσω σε τέτοιες ηλικίες. Πάνω απ' όλα η περιπέτεια.
Όσο και αν γερνάει ο άνθρωπος όταν νιώθει τις δυνάμεις του ακμαίες :erection: συνεχίζει παντοτε κοιτώντας μπροστά :cool2:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Πάμε Caissa ή για τήλιο σε τσαγερί? :cheesy:
Ούτε το ένα?
Ούτε το άλλο?

Οκ, πάμε για μπύρες μετά κανδαύλων!
Δεν είμαστε για Caissa ?

πονάνε τα κοκκαλακια μας από το πολύ περπάτημα… οργώσαμε την υφήλιο αυτές τις μέρες :confused:

μπυριτσα και πολύ μας είναι :happy:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.635
Κριτικές
171
Like
91.593
Πόντοι
46.423
20220122_142226.jpg

πραγματικά θέλετε να κλείσετε το νήμα? ?

"Ρε" που ήσουν τόσο καιρό ???

Τώρα τα βάζεις τα καλά ?

:tooth:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.635
Κριτικές
171
Like
91.593
Πόντοι
46.423
Θα χάσουμε και τις γιαγιάδες ... που κάναμε αμάν και πως για να τις βρούμε ...

:tooth:

Gia10.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.477
Κριτικές
36
Like
38.150
Πόντοι
19.795
Όσο και αν γερνάει ο άνθρωπος όταν νιώθει τις δυνάμεις του ακμαίες :erection: συνεχίζει παντοτε κοιτώντας μπροστά :cool2:
Τι εγινε Τζιμακο; Σε γουσταρει η φρεγατα; και εχουμε κεφακια;
1642873651611.png
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
γέροντες υποψιάζομαι πως έχετε απλώσει άπαντες τα Μινερβα σώβρακά σας σε κάθετη φορά και έμπροσθεν του τζακιού σας απολαμβάνοντας το μπέρμπον σας με αλμυρόν φυστίκιον αιγίνης ατενίζοντας το μέλλον και αναπολλώντας τις χρυσές σελίδες του παρελθόντος σας.
Ωστόσο θεωρώ πως το συνημμένο βίντεο είναι μια καλή τροφή για σκέψη για τον τρόπον που δυνητικά πρέπει να συνπριφερόμαστε εις το πέρας αυτό της ηλικίας μας
Forza Italia απόψε..μπερμπον παρταγκας και Silvio..
 

Συνημμένα

  • VID-20220122-WA0001.mp4
    7,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Τι εγινε Τζιμακο; Σε γουσταρει η φρεγατα; και εχουμε κεφακια;
1642873651611.png
Κωλογερακο :grouphug: θα παλέψουμε για να μην μείνεις άστεγος :confused:


Ότι κινείται πρέπει να γαμιεται :hi:

καλή η φρεγάτα όμως και τα αντιτορπιλικά ωραία είναι :takethis:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.477
Κριτικές
36
Like
38.150
Πόντοι
19.795
γέροντες υποψιάζομαι πως έχετε απλώσει άπαντες τα Μινερβα σώβρακά σας σε κάθετη φορά και έμπροσθεν του τζακιού σας απολαμβάνοντας το μπέρμπον σας με αλμυρόν φυστίκιον αιγίνης ατενίζοντας το μέλλον και αναπολλώντας τις χρυσές σελίδες του παρελθόντος σας.
Ωστόσο θεωρώ πως το συνημμένο βίντεο είναι μια καλή τροφή για σκέψη για τον τρόπον που δυνητικά πρέπει να συνπριφερόμαστε εις το πέρας αυτό της ηλικίας μας
Forza Italia απόψε..μπερμπον παρταγκας και Silvio..
Θεουλης ο Συλβιο. :grin:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Καλημέρα, ερείπια!
Είδα ότι με συντριπτική πλειοψηφία αποφασίζετε να διατηρήσετε το νήμα τούτο.
Διαφωνώ κάθετα αλλά είναι η πρώτη και μόνη φορά στο παρόν νήμα που οι κανόνες της Δημοκρατίας [sic!] φαίνονται να υπερισχύουν.
Παρόλα αυτά να γνωρίζετε τούτο. Η Μονομελής Επιτροπή Διάλυσης των Πάντων [ΜΕΔΠ] είναι έτοιμη και εν λειτουργία και εάν κρίνει σκόπιμο και δόκιμο και κατόπιν ομοφώνου ψηφοφορίας των μελών της, θα επέμβει και θα κλειδώσει το νήμα τούτο, χωρίς να ερωτηθείτε.
Είναι η πρώτη, η μόνη και η τελευταία φορά, που η πλέμπα αποφασίζει σχετικά με την τύχη του νήματος τούτου.
Φροντίστε, ω πλέμπα, να εκμεταλλευτείτε την ευκαιρία. Ειδάλλως Ημείς θα ενεργήσωμεν καταλλήλως!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Καλημέρα, ερείπια!
Είδα ότι με συντριπτική πλειοψηφία αποφασίζετε να διατηρήσετε το νήμα τούτο.
Διαφωνώ κάθετα αλλά είναι η πρώτη και μόνη φορά στο παρόν νήμα που οι κανόνες της Δημοκρατίας [sic!] φαίνονται να υπερισχύουν.
Παρόλα αυτά να γνωρίζετε τούτο. Η Μονομελής Επιτροπή Διάλυσης των Πάντων [ΜΕΔΠ] είναι έτοιμη και εν λειτουργία και εάν κρίνει σκόπιμο και δόκιμο και κατόπιν ομοφώνου ψηφοφορίας των μελών της, θα επέμβει και θα κλειδώσει το νήμα τούτο, χωρίς να ερωτηθείτε.
Είναι η πρώτη, η μόνη και η τελευταία φορά, που η πλέμπα αποφασίζει σχετικά με την τύχη του νήματος τούτου.
Φροντίστε, ω πλέμπα, να εκμεταλλευτείτε την ευκαιρία. Ειδάλλως Ημείς θα ενεργήσωμεν καταλλήλως!
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Οίκοθεν νοείται ότι ο Νηματοθέτης δηλώνει απών των μελλουμένων.
Υ.Γ. Προξενεί κατάπληξιν εις Ημάς το γεγονός ότι εμμέσως πλην σαφώς αρνείσθε την μετάβασιν εις έτερον Νηματοθέτην.
Ασχέτως της μονίμου γκρίνιας του κ. the Saint, ο οποίος ειρήσθω εν παρόδω γκρινιάζει ακόμη και εις τον καθρέπτην του όταν ξυρίζεται, θεωρώ ότι εις την παρούσαν φάσιν θα ήτο ο ιδανικός νηματοθέτης δια να θέσει μίαν τάξιν εις το νήμα μας. Προαπαιτούμενον βεβαίως να εγκαταλείψει τας εμμονάς του περί Δημοκρατικότητος και να αποπέμψει μέλη παροικούντα εις το ιδικόν του νήμα.

Υ.Γ. Ω σοφέ, κ. popov, προελέξατε τα μελλούμενα ήδη από διετίας.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
1 μέλος [δηλαδή Ημείς] και 10 επισκέπτες.
Ούτε καν ο αχαίρευτος παρακολουθεί ....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Παιδί μου, πολύ λυπούμαι που δεν επιτύχατε να καταστείτε ανεψιός μου και δη κληρονόμος μου τώρα που ο Καιρός γαρ Εγγύς ...! Φευ!
θειε ασε της μαλακιες.....αμα φυγεις θα φαρμακωθω και δεν εχω λεφτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1 μέλος [δηλαδή Ημείς] και 10 επισκέπτες.
Ούτε καν ο αχαίρευτος παρακολουθεί ....
ημεις και ημεις ειμαστε θειε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.751
Κριτικές
90
Like
36.619
Πόντοι
25.467
Οίκοθεν νοείται ότι ο Νηματοθέτης δηλώνει απών των μελλουμένων.
Υ.Γ. Προξενεί κατάπληξιν εις Ημάς το γεγονός ότι εμμέσως πλην σαφώς αρνείσθε την μετάβασιν εις έτερον Νηματοθέτην.
Ασχέτως της μονίμου γκρίνιας του κ. the Saint, ο οποίος ειρήσθω εν παρόδω γκρινιάζει ακόμη και εις τον καθρέπτην του όταν ξυρίζεται, θεωρώ ότι εις την παρούσαν φάσιν θα ήτο ο ιδανικός νηματοθέτης δια να θέσει μίαν τάξιν εις το νήμα μας. Προαπαιτούμενον βεβαίως να εγκαταλείψει τας εμμονάς του περί Δημοκρατικότητος και να αποπέμψει μέλη παροικούντα εις το ιδικόν του νήμα.

Υ.Γ. Ω σοφέ, κ. popov, προελέξατε τα μελλούμενα ήδη από διετίας.

:2funny::2funny::2funny:

:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom