Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
θειε ασε της μαλακιες.....αμα φυγεις θα φαρμακωθω και δεν εχω λεφτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ημεις και ημεις ειμαστε θειε
The miles just keep rolling
As the people leave their way to say hello
I've heard this life is overrated
But I hope that it gets better as we go.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.751
Κριτικές
90
Like
36.619
Πόντοι
25.467
θειε ασε της μαλακιες.....αμα φυγεις θα φαρμακωθω και δεν εχω λεφτα

Αν είναι να γλυτώσετε από τον διασυρμό που σας προξενεί η γκόμενα, θα σας δώσω εγώ λεφτά να φαρμακωθείτε.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
που ειναι η εριναλ?
Μας έχει εγκαταλείψει, παιδί μου.
Την έχω συναντήσει. Αρνείται να ακούσει έστω και μία λέξη για το μπου και για το νήμα. Ως εάν ουδέποτε συμμετείχε. Δεν γνωρίζω τους λόγους. Αρνείται να ομιλήσει.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Αν είναι να γλυτώσετε από τον διασυρμό που σας προξενεί η γκόμενα, θα σας δώσω εγώ λεφτά να φαρμακωθείτε.
δεν θελω....εχω πεσει μεσα στην ματαιοτητα του μουνιου και δεν θελω να βγω
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Αν είναι να γλυτώσετε από τον διασυρμό που σας προξενεί η γκόμενα, θα σας δώσω εγώ λεφτά να φαρμακωθείτε.
Δεν έχει μία. 100 έχει. Γι΄ αυτό ζητεί συνεχώς χρήματα. Υπάγει εις τα του Πειραιώς ποτοπωλεία και το παίζει large με δικά μου χρήματα...!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Μας έχει εγκαταλείψει, παιδί μου.
Την έχω συναντήσει. Αρνείται να ακούσει έστω και μία λέξη για το μπου και για το νήμα. Ως εάν ουδέποτε συμμετείχε. Δεν γνωρίζω τους λόγους. Αρνείται να ομιλήσει.
να της δωσεις χαιρετισμους και να να της πεις οτι θα ψαξω θα βρω αν την πειραξε κανας καριολης αποδω καθ τον τον βαλω να κανει παρεα στης συναγριδες του σαρωνικου
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.111
Κριτικές
42
Like
29.635
Πόντοι
28.246
Παρόλα αυτά να γνωρίζετε τούτο. Η Μονομελής Επιτροπή Διάλυσης των Πάντων [ΜΕΔΠ] είναι έτοιμη και εν λειτουργία και εάν κρίνει σκόπιμο και δόκιμο και κατόπιν ομοφώνου ψηφοφορίας των μελών της, θα επέμβει και θα κλειδώσει το νήμα τούτο, χωρίς να ερωτηθείτε.

Φροντίστε, ω πλέμπα, να εκμεταλλευτείτε την ευκαιρία. Ειδάλλως Ημείς θα ενεργήσωμεν καταλλήλως!
Κουφού καμπάνα κι αν βαράς, νεκρό κι αν θυμιατίζεις, και μεθυσμένο κι αν κερνάς, τον κόπο σου σκορπίζεις.

Καλημέρα!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
να της δωσεις χαιρετισμους και να να της πεις οτι θα ψαξω θα βρω αν την πειραξε κανας καριολης αποδω καθ τον τον βαλω να κανει παρεα στης συναγριδες του σαρωνικου
Παιδί μου, την κα. erinal ουδείς δύναται να την πειράξει. Έχει αρπάξει την ζωή από τον λαιμό και την στίβει. Μην ξεχνάτε ότι υπήρξε δι΄ έτη πολλά μέλος της Θ4. Η παιδεία δεν αλλάζει με τα χρόνια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κουφού καμπάνα κι βαράς, νεκρό κι αν θυμιατίζεις, και μεθυσμένο κι αν κερνάς, τον κόπο σου σκορπίζεις.

Καλημέρα!
Έτσι, ε;
Εσθίετε κόπρανα του λοιπού και οσονούπω έρχεται η επέμβασις της Μονομελούς!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.751
Κριτικές
90
Like
36.619
Πόντοι
25.467
δεν θελω....εχω πεσει μεσα στην ματαιοτητα του μουνιου και δεν θελω να βγω

Αντιλαμβάνομαι.

Διστάσετε να γίνετε αυτόχειρ. Σε αυτή την περίπτωση μπορώ να σας κάνω την χάρη και να σας τουφεκίσω παίρνοντας το κρίμα επάνω μου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Αντιλαμβάνομαι.

Διστάσετε να γίνετε αυτόχειρ. Σε αυτή την περίπτωση μπορώ να σας κάνω την χάρη και να σας τουφεκίσω παίρνοντας το κρίμα επάνω μου.
Στον έρωτα παρανοείς
πιο πέρα από την τρέλα φτάνεις
γιατί παντού το ένστικτο ακολουθείς
και όλα τ' άλλα γύρω χάνεις
γιατί απ' την καρδιά σου όταν προδοθείς
δεν σκέφτεσαι αυτά που κάνεις
κι αυτό γιατί στον έρωτα παρανοείς
στον έρωτα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
18 επισκέπτες...!!!
Ρε σεις, ήσασταν μαζί μας οι περισσότεροι ΤΟΤΕ...
ΓΥΡΙΣΤΕ ΠΙΣΩ!

Υ.Γ,. Βεβαίως εκ των 18 επισκεπτών, τουλάχιστον 10 είναι θήλεα ηρασθέντα μετά του νηματοθέτου. Το inbox του νηματοθέτη είνα ανοικτό δια τα θήλεα τούτα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.111
Κριτικές
42
Like
29.635
Πόντοι
28.246
Έτσι, ε;
Εσθίετε κόπρανα του λοιπού και οσονούπω έρχεται η επέμβασις της Μονομελούς!
Θα σας είμαι υπόχρεος για πάντα για όσα με συμβουλέψατε και ποτέ δεν με παρεξηγήσατε, δεν με μειώσατε για οποιαδήποτε μαλακία έκανα σε αυτό το σαητ και πάντα θα έχω μια καλή κουβέντα να πω για εσάς. Αλλά δεν συμφωνούμε πλέον στα της λειτουργείας του νήματος.

Καλή σας μέρα! Και με όσους ανταλλάξαμε καμιά βαριά κουβέντα, μην δίνετε σημασία.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Στον έρωτα παρανοείς
πιο πέρα από την τρέλα φτάνεις
γιατί παντού το ένστικτο ακολουθείς
και όλα τ' άλλα γύρω χάνεις
γιατί απ' την καρδιά σου όταν προδοθείς
δεν σκέφτεσαι αυτά που κάνεις
κι αυτό γιατί στον έρωτα παρανοείς
στον έρωτα.
Προφανώς και έχω απωλέσει επεισόδια.
Ηράσθητε, παιδί μου;;;;;;;;;;;;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.751
Κριτικές
90
Like
36.619
Πόντοι
25.467
Στον έρωτα παρανοείς
πιο πέρα από την τρέλα φτάνεις
γιατί παντού το ένστικτο ακολουθείς
και όλα τ' άλλα γύρω χάνεις
γιατί απ' την καρδιά σου όταν προδοθείς
δεν σκέφτεσαι αυτά που κάνεις
κι αυτό γιατί στον έρωτα παρανοείς
στον έρωτα.

Ρίτα Σακελαρίου;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Θα σας είμαι υπόχρεος για πάντα για όσα με συμβουλέψατε και ποτέ δεν με παρεξηγήσατε, δεν με μειώσατε για οποιαδήποτε μαλακία έκανα σε αυτό το σαητ και πάντα θα έχω μια καλή κουβέντα να πω για εσάς. Αλλά δεν συμφωνούμε πλέον στα της λειτουργείας του νήματος.

Καλή σας μέρα! Και με όσους ανταλλάξαμε καμιά βαριά κουβέντα, μην δίνετε σημασία.
Δεν χρειάζεται να είσθε υπόχρεως. Ουδέποτε το ανεζήτησα. Συνεχίστε το νήμα τούτο υπό την αιγίδα ετέρου Νηματοθέτου.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
ΔΙΑΘΗΚΗ.
Προς κ. Antisthenis, Λεκανοπέδιον Αττικής.
Πνέων τα e- λοίσθιαν, παραδίδω το μοναδικόν περιουσιακόν στοιχείον μου και καθιστώ μόνο και αποκλειστικόν κληρονόμον μου τον κ. the Saint, όστις αναλαμβάνει την ευθύνην λειτουργίας του.
Μετά του κ. the Saint είχομεν καλάς και δυσαρέστους στιγμάς. Νυν και κατά την συγγραφήν της τελευταίας βουλήσεώς μου υπερισχύουν αι καλαί στιγμαί.

ΠΑΡΑΔΙΔΩ ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥΤΟ υπό την προϋπόθεσιν ότι δεν θα διακυβερνηθεί δημοκρατικώς και υπό την προϋπόθεσιν ότι ο νέος Νηματοθέτης θα αποπέμψει εισβολείς, θα επέμβει ίνα κατργήσει γελοίας συζητήσεις και θα ακούει την ΣΟΦΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗΝ του κ. popov.

Αυτή είναι η τελευταία βούλησίς μου [του κ. the Saint ουδόλως γνωρίζοντος τας προθέσεις μου] και ο έως τώρα Νηματοθέτης, ως ήδη γνωρίζετε, ΑΠΟΧΩΡΕΙ.

Να ακούετε τας σώφρονας συμβουλάς του Νέου Νηματοθέτου, ως επράξατε έως τούδε.

Εις τα επόμενα έτη, που η βιολογία και ουχί ο Θεός, καταλείπει εις εμέ, θα επιχειρήσω να συνδεθώ εκ νέου μετά της Αγγλίδος τροφού μου. Και Ημείς έτι ζώμεν άπαξ [προς μεγάλην της πλέμπας εκπλήξεως] και ως εκ τούτου και εφόσον και η Αγγλίς τροφός μου το κατανοήσει ... Φευ!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.751
Κριτικές
90
Like
36.619
Πόντοι
25.467
ΔΙΑΘΗΚΗ.
Προς κ. Antisthenis, Λεκανοπέδιον Αττικής.
Πνέων τα e- λοίσθιαν, παραδίδω το μοναδικόν περιουσιακόν στοιχείον μου και καθιστώ μόνο και αποκλειστικόν κληρονόμον μου τον κ. the Saint, όστις αναλαμβάνει την ευθύνην λειτουργίας του.
Μετά του κ. the Saint είχομεν καλάς και δυσαρέστους στιγμάς. Νυν και κατά την συγγραφήν της τελευταίας βουλήσεώς μου υπερισχύουν αι καλαί στιγμαί.

ΠΑΡΑΔΙΔΩ ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥΤΟ υπό την προϋπόθεσιν ότι δεν θα διακυβερνηθεί δημοκρατικώς και υπό την προϋπόθεσιν ότι ο νέος Νηματοθέτης θα αποπέμψει εισβολείς, θα επέμβει ίνα κατργήσει γελοίας συζητήσεις και θα ακούει την ΣΟΦΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗΝ του κ. popov.

Αυτή είναι η τελευταία βούλησίς μου [του κ. the Saint ουδόλως γνωρίζοντος τας προθέσεις μου] και ο έως τώρα Νηματοθέτης, ως ήδη γνωρίζετε, ΑΠΟΧΩΡΕΙ.

Να ακούετε τας σώφρονας συμβουλάς του Νέου Νηματοθέτου, ως επράξατε έως τούδε.

Εις τα επόμενα έτη, που η βιολογία και ουχί ο Θεός, καταλείπει εις εμέ, θα επιχειρήσω να συνδεθώ εκ νέου μετά της Αγγλίδος τροφού μου. Και Ημείς έτι ζώμεν άπαξ [προς μεγάλην της πλέμπας εκπλήξεως] και ως εκ τούτου και εφόσον και η Αγγλίς τροφός μου το κατανοήσει ... Φευ!


:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom