Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
θα πηδάμε ρατσιστές και ξενέρωτους αντιμπουρδελιάριδες κρυφόπουστες  :2funny:
 

dimitris..

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
θα πηδάμε ρατσιστές και ξενέρωτους αντιμπουρδελιάριδες κρυφόπουστες  :2funny:
μπραβο χαι μπουρδελιαρη αντρακλα!!!!να δω τι φατσα σου μαλακα οταν δεις τι πουτσα σου γεματη σπυρια..
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
μπραβο χαι μπουρδελιαρη αντρακλα!!!!να δω τι φατσα σου μαλακα οταν δεις τι πουτσα σου γεματη σπυρια..
βρε παρεξηγιάρη τύπε γιατί στραβώνεις?  :2funny:
είσαι κάτι από αυτά που έγραψα?  :think:  :2funny:
η τσουτσου μου δικιά μου είναι και ότι θέλω την κάνω  :sunglasses:
άμα μου ήρθε την πιάνω και την χτυπάω με τον κόπανο μέχρι να γινει μπλε και σαν μελιτζάνα, σε πειράζει?  :2funny:
μήπως την θές δική σου και ανέγκιχτη?
 

dimitris..

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
βρε παρεξηγιάρη τύπε γιατί στραβώνεις?  :2funny:
είσαι κάτι από αυτά που έγραψα?  :think:  :2funny:
η τσουτσου μου δικιά μου είναι και ότι θέλω την κάνω  :sunglasses:
άμα μου ήρθε την πιάνω και την χτυπάω με τον κόπανο μέχρι να γινει μπλε και σαν μελιτζάνα, σε πειράζει?  :2funny:
μήπως την θές δική σου και ανέγκιχτη?
re de στραβωνω χαβαλε κανουμε αλλα οταν ποσταρεις κατω απο δικο μου ποστ ειναι σα να μου κανεις παραθεση,γιαυτο νομισα οτι μηλας σε εμενα..
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
re de στραβωνω χαβαλε κανουμε αλλα οταν ποσταρεις κατω απο δικο μου ποστ ειναι σα να μου κανεις παραθεση,γιαυτο νομισα οτι μηλας σε εμενα..
σε εσένα μίλαω φίλε μου αλλά γενικά, οχι για εσένα  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να δω αμα παρεται κανα παρασημο τι θα κανεται μετα..
θα κανουν συλλογη τυπε :grin:
URL]]
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Κανονικά όποιος δεν έχεις φαει στην Βαρβακειο (Παπανδρέου..και πατσα) και απο κατω στην λαχαναγορά τουλάχιστον 2-3 γαζέλες δεν θα έπρεπε να του επιτρεπεται να γραφει τίποτα στο site.
Για να το κοιτάξουν οι admins :2funny:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
re de στραβωνω χαβαλε κανουμε αλλα οταν ποσταρεις κατω απο δικο μου ποστ ειναι σα να μου κανεις παραθεση,γιαυτο νομισα οτι [size=10pt]μηλας[/size] σε εμενα..

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

πορτοκαλάς αχλαδάς καρπουζάς

εντάξει πλακίτσα κάνουμε αλλά είσαι θεούλης
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παίδες δυο βράδια τώρα που πέρασα από Σωκράτους μαύρο χάλι, γιατί έτσι; Μόνο 5-6 μπαζάκια είδα και χθες και σήμερα. Σας ρωτάω γιατί έλειπα αρκετές μέρες από Αθήνα και μου έκανε εντύπωση.
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες δυο βράδια τώρα που πέρασα από Σωκράτους μαύρο χάλι, γιατί έτσι; Μόνο 5-6 μπαζάκια είδα και χθες και σήμερα. Σας ρωτάω γιατί έλειπα αρκετές μέρες από Αθήνα και μου έκανε εντύπωση.
φιλε μου οντως κατι εχει γινει στο μαγευτικο κεντρο με τις μαυρουλες...Εσυ ειδες και πεντε μπαζα....εγω που δεν ειδα καμια...
Ο καμινης μαλλον εχει βαλθει να καθαρισει την Άθηνα....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
φιλε μου οντως κατι εχει γινει στο μαγευτικο κεντρο με τις μαυρουλες...Εσυ ειδες και πεντε μπαζα....εγω που δεν ειδα καμια...
Ο καμινης μαλλον εχει βαλθει να καθαρισει την Άθηνα....

Περίεργο... Και στην αρχή όχι απλώς δεν τις είχε μαζέψει, αλλά τις είχε αφήσει να πληθύνουν κιόλας... Μέχρι και νόμος είχε βγει που καταργούσε το αυτόφωρο.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Παιδιά οι μαύρες τις βραδινές ώρες πέριξ Ομόνοιας έχουν χαθεί σχεδόν . Σήμερα εντόπισα μαυρούλες κοντά στον ΟΚΑΝΑ Γ Σεπρεμβρίου κατα τις 4 απογευμα. Αλλ΄αλιγες.Καμία σχέση με το πανικό της Σωκράτους τις νυχτες.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Παιδιά οι μαύρες τις βραδινές ώρες πέριξ Ομόνοιας έχουν χαθεί σχεδόν . Σήμερα εντόπισα μαυρούλες κοντά στον ΟΚΑΝΑ Γ Σεπρεμβρίου κατα τις 4 απογευμα. Αλλ΄αλιγες.Καμία σχέση με το πανικό της Σωκράτους τις νυχτες.

Κι εγώ σήμερα ξημερώματα κατά τις 03:30,εντόπισα 5-6 μαυρούλες στην Γ'Σεπτεμβρίου που σου κάναν νόημα από μακριά :2funny: :2funny:.Πίσω από την Βαρβάκειο η απόλυτη ερημιά :rockon: :rockon:,πέρασα μια στις 03:00 και μια στις 05:00 και δεν υπήρχε ούτε μία :headbang: :headbang:.Γαμώ το δημαρχείο σου ρε Καμίνη :birdman: :birdman:.ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΡΕΕΕΕ
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το μπαρ soul υπάρχει ακόμα στο κέντρο??? το έχω κόψει λόγω των μαύρων γαζελών!!!!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Ξανά σήμερα το μεσημέρι είδα ελάχιστες μαυρούλες στη Γ Σεπρεμβρίου στο ύψος Καποδστρίου... Ερημια..
 

Επισκέπτης
Εχει παρει κανεις προσφατα καμια αραπιτσα?
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Εχει παρει κανεις προσφατα καμια αραπιτσα?

Εάν σου αρέσουν οι όχι αδύνατες style top model έχει και 2-3 τέτοιες συνήθως πολυ αργά τις έχω δεί μετά τις 5 το πρωί, αλλά οι ποιό ''γεμάτες΄΄, όχι χοντρές, με ευάερα μπαλκόνια και την ''πλατεια κψλιατσου'' σε πακέττ ..all to play :) πήγαινε απο την περιοχή, στο τελευταιο κοματι του δρόμου , κατω απο την λαχαναγορά, κοψε ταχύτητα και αναζήτησε την..Ευτυχία(Happy). :2funny:
Αν είσαι ''καλό παιδί'' θα μπορείς να την συναντάς και αλλού, δίνει και το τηλ, αν νοιωσει..εμπιστοσύνη  :s&m_1:

Και για να μην γραφω ξανά αλλου, κατι σαν δίδυμο της προηγούμενης, υπάρχει στην Πατησιων, μετά την διασταυρωση με την Γαλατσιου, στα 100 μετρα περιπου, αριστερά πηγαίνοντας για Ν.Φιλαδέλφεια κλπ μπροστά απο ένα παρκακι, πάνω στην Πατησιων. Search for...Love! Όνομα και πράγμα :)

Προκαταβολικά το γραφω μην αρχισουν τα γνωστα, το τηλ κλπ, δεν κανω promotion σε καμια και για κανενα λόγο. Είναι εξ άλλου εύκολο να βρεθούν.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ειναι ντροπαλα κοριτσια απο την Καλαματα.
Καθαρες και STD free...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom