Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
....kaι περιμένεις τώρανες (πελοποννησιακός ιδιοματισμός) να σου πούμε και κανά καλό ....λόγο  για την κοινωνική σου... μόρφωση :rockon:

:birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ακαδημαϊκή παιδεία ---καλλιεργεια θα το λεγα!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.307
Πόντοι
25.467

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τι το ψάχνετε αγαπητέ μου Λαγαρε; Στην Πελοπόννησο  η μόνη καλλιέργεια που γνωρίζουν, είναι η φούντα.
Νομίζω ότι έβγαζαν και μουνί ................

(προ της πτώσης του τοίχου!)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.307
Πόντοι
25.467
Νομίζω ότι έβγαζαν και μουνί ................

(προ της πτώσης του τοίχου!)

:think:

Εγώ την εντύπωση,  ότι το γνωστό τρίπτυχο κνούπ, ψαρ, μνί, προέρχεται από το Μεσολόγγι. Βέβαια μπορεί να κάμνω και λάθος.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Τι το ψάχνετε αγαπητέ μου Λαγαρε; Στην Πελοπόννησο  η μόνη καλλιέργεια που γνωρίζουν, είναι η φούντα.

σωστό και αυτό ......όπως και οι διαφορές  λύονται δημοκρατικά  δια.. τυφεκισμού  :2funny: :2funny:

τα  ::thefinge: επιστρέφονται εις τον αποστολέα  :birdman: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παντως,οσοι αποφασισετε να προχωρησετε παραπανω με τις μαυρουλες μονο φορτωμα και σπιτι ή χοτελι.
Αποφυγετε με χιλια τα περιξ ξενοδοχεια και στενα.
Γνωστος μου,την πατησε με το κολπο take the money and gone σε καποιο απο τα ξενοδοχεια.
Και η μαλακια του ειναι οτι πηγε να την βρει για τσαμπουκα(ειχε πιει και κατι μπυρες)και απ΄οτι μου ελεγε του ορμιξαν καμποσες και ετρωγε οτι να'ναι...πετρες,ξυλα...
Παλι καλα που εφυγε σωος.
Το ειχα ξανακουσει αλλα το εμαθα απο πρωτο χερι.Υπ όψιν,δεν εχω κατι με τις μαυρες.
Παλιοτερες εποχες 07-08 εκανα και εγω τις βολτες μου στην περιοχη αλλα ηταν διαφορετικα...τωρα εχει ξεφυγει η κατασταση.
1990 μεχρι  1998 τοτε ητανε καλα μεγαλε τωρα....μεγαλη προσοχη :)
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Υπαρχουν ακομα αυτες εκει ???? σκετη απατη Μακριαααααααααααααα !!!
εφαγα πατατες απο δυο μαυρες εκι το 2005  τωρα βλεπω μαυρες και φευγω τρεχοντας !!! :(
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Τον χειμωνα που περασε ειχε πεσει κανεις συναγωνιστης σε ενα σκηνικο με τους μπατσους? Μια μαυρουκα ειχε τσιμπησει απο εναν μπατσο λεφτα και την κοπανησε.
Σε χρονο dt ειχαν μαζευτει....ουτε και εγω ξερω ποσοι....ασφαλητες, ενστολοι, της πουτανας. Στην αρχη ηταν σαν πορεια(μιλαμε κοσμος). Νομιζα στην αρχη οτι ηταν χρυση αυγη αλλα μετα τους ειδα ολους κουμπουροφορους και ενστολους μαζι και την ψιλιαστηκα. Να ειναι 200 μπατσοι εξω απο το ξενοδοχειο και ολες οι μαυρουκες μεσα και να χτυπιουντε να μην μπουν οι μπατσοι..... Μου τα ειπε η μαυρουκα που ειχα ψωνισει οτι καποιες κοπελες φαγαν πολυ ξυλο.
Και η κοπελλα που τα ειχε βουτηξει ειχε εξανφανιστει βεβαια....

αργοτερα θα γραψω για την φορα που η παλομα(καβαλας) εβγαλε το σκυλο της να μου χυμηξει.....ε, ρε τι θυμηθηκα
 

Επισκέπτης
Περασα απο Σωκρατους αποψε 11.15. Ερημια.
Περιπολιες μπατσων με αλεξισφαιρα γιλεκα. Ενα μεγαλο βυτιοφορο του Δημου που ξεπλενε το οδοστρωμα οταν εμφανιστηκαν οι μοναδικες 2 μαυρουλες στην περιοχη  κατεβαινοντας την Σοφοκλεους  κατεδιωχθησαν μανιωδως με την μανικα με αποτελεσμα να γλιστρησουν στο πεζοδρομιο και να γινουν μουσκεμα.
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1

Γυρναω στην καβαλας να χαζεψω κανενα κομματι πριν φυγω για τις μαυρες γαζελες στο κεντρο. Τοτε(και τωρα μερικες φορες) σκαγανε μερικα κομματια(οχι μεταλαγμενα, δεν ειμαι φαν)πανω στην καβαλάς, ψιλο αματουρια.....αρπαχτες για ενα βραδυ. Εκεινη την εποχη η Παλομα εφερνε και μαυρουκες. Ακομα αραζει καβαλας στο ρευμα προς κορινθο πριν την εξοδο για κηφισο. Και οπως χαζευω βλεπω ενα απιστευτο μελαμψο κοριτσι να προσπαθει να συμπληρωσει τα ενσημα για την συνταξη. Το γνωστο παραβοολο των 30€ και μπαινουμε στο παρακειμενο παρκινγκ.
Παντα ρωταω πως σε λενε, συστυνομαι κλπ κλπ. Και αρχιζει μια ιστορια,(η οποια μαλλον ηταν αληθινη) δεν δουλευω πιατσα...η αδελφη μου με πιεσε γιατι δεν βγαζω καθολου λεφτα στο μπαρακι που δουλευω. Μου εδειξε και μια καρτα απο ενα κωλαδικο που δουλευε... εκει μου λεει μονο παρεα με τον πελατη τιποτα αλλο(καλα αυτο ελεγχεται).
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Συνεχεια απο το προηγουμενο....γιατι ποσταρε μονο του !!!!!!!
Και αρχιζω εγω(ο μεγας καριολης)..... πω πω...τι μου ειπες τωρα....και αν ειχα λεφτα πανω μου θα σε αφηνα να φυγεις, και θα επερνα αλλη....και πως θα γινει τωρα......και δεν μπορω.....
Αυτη ειναι σε φαση....οχι κανενα προβλημα...εισαι πολυ καλο παιδι...και μακαρι να ηταν ολοι σαν εσενα....(Σημειωτεον η παλομα δεν ηταν εκει και δεν πολυανησυχουσα για τον χρονο)
Τελος παντων ξεκιναμε με μια καταπληκτικη πιπα και το συνεχιζουμε σε ιεραποστολικο. Η γκομενα οχι ξεπετα, με ειχε γραπωσει και δεν με εφηνε να φυγω. Με φιλαγε με τραβαγε μεσα της...γενικως αψογα. Και εκει που ειμαι μες στην τρελα....βλεπω την φατσα την παλομας στο παραθυρο(μαμα μου). Ανοιγει την πορτα..και μου λεει...ελα αγορι μου εσυ εχεις προβλημα, δεν χυνεις με τιποτα....καλα της λεω ενα λεπτο και φευγουμε...και πριν προλαβει να απαντησει της κοπαναει η μαυρουκα την πορτα στην μουρη!!!!!  Την ξανανοιγει η αλλη η μαλακισμενη...βρε πουτανακι σε μενα εκλεισες την πορτα  κλπ κλπ...και απο την μια η μαυρη να της λεει να φυγει δεν εχουμε τελειωσει και να τραβαει την πορτα και να την διωχνει, η αλλη να την βριζει και να κραταει την πορτα ανοιχτη και εγω μεσα στην μαυρουκα.....
Εκει τα παιρνω κρανα και της λεω να σου πω..δεν ξερω τι κανεις εσυ με την κοπελα αλλα το αμαξι ειναι δικο μου και μην το ξαναακουμπησεις(μπορει να εβρισα κιολας) Κανει μπραφ φευγει η παλομα λεγοντας θα σου πω εγω μαντραχαλε.....εκει η μαυρουκα πεταγεται...αρχιζει να ντυνεται(εγω εχω σηκωθει απο την ωρα που μιλησα στην μαλακισμενη) και βαζει τα κλαματα. βγαινω απο το αμαξι και παω προς την ποτα του οδηγου, και βλεπω την παλομα να ερχεται με ενα ροντβαιλερ. Μου ερχεται στα τρια μετρα, τραβαει και μια σουζα στον σκυλο να αγριεψει.....και μου λεει θελεις να σε βγαλω στα καναλια, μαντραχαλε. Εγω ηδη εχω την πορτα του οδηγου ανοιχτη και σκεφτομαι.....συζητας/βριζεις/τσακωνεσαι με εναν τετοιο ανθρωπο? θα βγαλω ακρη? Απλα μπηκα στο αμαξι και εφυγα. Η παλομα εχει ακομα τον σκυλο, που τον εχει για εκφοβισμο(δεν αισθανθηκα να απειλουμαι ουτε μου τον εφερε πολυ κοντα). Την αραξα για κανα μισαωρο μπας και φυγει η μαλακισμενη ξαναπαρω το μαυρακι να του παρω τηλεφωνο κλπ κλπ. Αλλα δεν εφευγε και την κοπανησα και εγω για την Αθηνα σε αναζητηση νεας μαυρουκας!!! Απο τοτε φυσκικα μαυρο στην μαλισκενη παλομα οτι κομματι και να εχει στον δρομο. Ασε που μια δυο φορες παιρνω την κοπελα(εκεινη λειπει) και ενω εγω πηδαω....χτυπαει τζαμι για να παρει τα λεφτα απο την κοπελλα(10 € πανε στην κοπελα 20€ στην παλομα!!!!!)Μαυρο
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Σαν σκηνικό ταινίας φίλε γαμω τις φάσεις έζησες
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Γουσταρω σκηνικο,τα ειδες ολα ε;παλι καλα που δεν σου ξεκολησε καμμια πορτα απο το ανοιξε κλεισε να στο κανει gabrio το αμαξι
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ρε φίλε, άλλη φορά να βγαίνεις τσάρκα με τον Francesco.
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Γουσταρω σκηνικο,τα ειδες ολα ε;παλι καλα που δεν σου ξεκολησε καμμια πορτα απο το ανοιξε κλεισε να στο κανει gabrio το αμαξι
Σαν σκηνικό ταινίας φίλε γαμω τις φάσεις έζησες

Σαν σκηνικό ταινίας φίλε γαμω τις φάσεις έζησες
.
Τωρα που τα σκεφτομαι..λεω κοιτα τι πηγε και εγινε ρε φιλε. Εκεινη την στιγμη, δεν μου φανηκε κατι...απλα τσακωθηκα με μια τσατσα.

Ποιος ειναι ο Francesco?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ειδικος στις εξαφανισεις πτωματων
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Δεν το επιασα...αλλα μικρος ειμαι ακομα...που θα παει!!!!!
ακου,ειναι διδυμο με τον lakis33 απλα δεν γουσταρουν πολλα πολλα,ο ενας σκοτωνει αν του ζαλισουν τα αρχιδια και ο αλλος αναλαμβανει να εξαφανισει το πτωμα για να μην υπαρχουν στοιχεια
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ακου,ειναι διδυμο με τον lakis33 απλα δεν γουσταρουν πολλα πολλα,ο ενας σκοτωνει αν του ζαλισουν τα αρχιδια και ο αλλος αναλαμβανει να εξαφανισει το πτωμα για να μην υπαρχουν στοιχεια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι ατομαρες εχει το site;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom