Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

dimirt

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα,΄
λάτρης της μαύρης σάρκας κι εγώ,ψώνισα την Στέφανι απο Γ Σεπτεμβρίου και καποδιστρίου πρίν απο 7 Κυριακές,
όλα καλά,έκανε τα γούστα μου και κάθε Κυριακή,είναι η μόνη ημέρα που μπορώ,εξασκούσα το άθλημα..επειδή
βαριέμαι να ψάχνω έπαιρνα πάντα την ίδια κοπέλα.μεσαίου αναστήματος,καλά καπούλια και ευχάριστη φάτσα..
Απο την δεύτερη φορά ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα και απο εκεί και πέρα σταθερός πελάτης μέχρι εχθές..
Εχθές μου σκάει μύτη με φουσκάλίτσες στα χείλη γεμάτες πύον και μέσα στο στόμα..
-what happened to you?
-nothing,I hand some fever...
Γιατρός δεν είμαι αλλά είναι καραμπινάτος έρπης χειλιών..
μεταδιδόμενο νόσημα και μόνιμο...
Ευχαριστώ για τις μούντζες σας..
άντε να δω τώρα τι κάνω...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
Ασχετο...
Μια προσφατη εμπειρια μου απο Αθηνας, που θα με κανει να μην ξαναπατησω κιολας

Ειμαι τις προαλλες καβλωμενος για πιπα του δεκαευρου, κι εχω παει στις μαυρουλες απολυτα συνειδητοποιημενος οτι καποια θα παρω στο αμαξι για να με τσιμπουκωσει (και επι τουτου)
Βλεπω μια, μου γυαλιζει, της λεω "εμπα"
Ωστοσο, αυτη ητανε μικρη και πηγαινε σετακι με μια αλλη, ψιλοχαλια ομως εμφανισιακα, που απο την αρχη ηθελα να τη βγαλω απο την εξισωση. Μου ξεκινανε εξ αρχης πλυση εγκεφαλου για παρτουζα. Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, αμα ειχα φραγκα για παρτουζες θα παντρευομουνα αντι να γυρναω στις πουτανες...τιποτα αυτες!
Με τα πολλα πειθω τη μικρη να της δωσω ενα 10ρικο, να μου παρει μια πιπα, και να τελειωνει η υποθεση με συνοπτικες διαδικασιες. Αφου εχω ιδρωσει για να τα καταφερω να συνεννοηθω, μου λεει "παμε λιγο πιο κει"
Παμε 50 μετρα πιο πανω, σε ενα σημειο πληρως ορατο στους περαστικους, και με ενα τζιπ παρκαρισμενο ακριβως διπλα, με αναμενα φωτα (δηλ κατα πασα πιθανοτητα καποιος γαμαγε εκει μεσα!). Εγω στο αμαξι αυτη πεζη-δεν εχει μπει ακομα μεσα
Της λεω "καλα,εισαι σοβαρη? Σε κοινη θεα θες να το κανουμε???"
Με κοιταζει σαν χαζη!
Της λεω "παμε πιο περα"?
"Ναι"
"Ε,αντε, να παμε καμια φορα να τελειωνουμε!"
Κοιταζει....
Κοιταζω....
Κοιταζει....
Μου λεει "αλλη κοπελα"
Βραχυκυκλωνουν τα ηλεκτρικα σηματα του εγκεφαλου μου
Κοιταζω σαν χανος, ανημπορος να αντιληφθω το θεατρο του παραλογου που παιζεται ενωπιον μου εδω και 5-πλεον- λεπτα. Και συγχρονως ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ που τραβηχτηκα νυχτιατικα απο το Κερατσινι στην Ομονοια, για να μου κανουν πλακα κατι αφρικανες 18χρονες που δεν ξερουν γραμματα και πιστευουν στο μαγο της φυλης (Σε αντιθεση με μενα που πιστευω στον Γκαους, τον Λαιμπνιτζ και τον Φον Νόυμαν γιατι ξερω και 5 γαμημενα γραμματα, γαμω το μαυρο Χριστο τους και τα γαμημενα βουντου τους γαμω)
Της λεω "Τελικα εσυ πιπες παιρνεις, Ή ΟΧΙ??"
Μου λεει "ΟΧΙ"!
Τελος παραστασης. Φευγω σπινιαροντας, αφηνοντας 4 λαστιχα κατω απο τα νευρα μου, και ριχνοντας ο,τι Χριστοπαναγία εχω ευχερη. Αει στο διαολο, ουτε ενα πουτσο δε μπορεις να ριξεις γαμω το Λουθερ Κινγκ και τις βουβουζελες σας μαλακες
Αυτο που με τρελανε ακομα περισσοτερο, ηταν οτι ακομα δεν βρηκανε ενα καρβελι ψωμι να φανε σ'αυτη τη σκατοχωρα, αλλα προλαβαν να το ριξουν στο συνδικαλισμο, και στους κανονες της καστας. Οπως οι ταριφες, που μπορει να σου πιουν το αιμα, μπορει να σε σκοτωσουν, μπορει να παραβιαζουν καθημερινα καθε νομο του κρατους και του ΚΟΚ, αλλα σειρα αλλου ταριφα σε αεροδρομιο ή λιμανι δεν θα ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ να παρουν!!! Η αλληλεγγυη της μαφίας δηλαδη! Απαραβιαστη παντα, εις βαρος φυσικα της υπολοιπης κοινωνιας

Τα συμπερασματα δικα σας
αφου ο λαιμπνιτς και ο γκαους δεν βοηθησαν , πιασε γκαουρ και ποκοπικο,  μπορει να κανουν καλυτερη δουλεια.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές καλησπέρα,΄
λάτρης της μαύρης σάρκας κι εγώ,ψώνισα την Στέφανι απο Γ Σεπτεμβρίου και καποδιστρίου πρίν απο 7 Κυριακές,
όλα καλά,έκανε τα γούστα μου και κάθε Κυριακή,είναι η μόνη ημέρα που μπορώ,εξασκούσα το άθλημα..επειδή
βαριέμαι να ψάχνω έπαιρνα πάντα την ίδια κοπέλα.μεσαίου αναστήματος,καλά καπούλια και ευχάριστη φάτσα..
Απο την δεύτερη φορά ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα και απο εκεί και πέρα σταθερός πελάτης μέχρι εχθές..
Εχθές μου σκάει μύτη με φουσκάλίτσες στα χείλη γεμάτες πύον και μέσα στο στόμα..
-what happened to you?
-nothing,I hand some fever...
Γιατρός δεν είμαι αλλά είναι καραμπινάτος έρπης χειλιών..
μεταδιδόμενο νόσημα και μόνιμο...
Ευχαριστώ για τις μούντζες σας..
άντε να δω τώρα τι κάνω...

Αφού έριχνες γλωσσόφιλα σε μαύρη νομίζω τις αξίζεις και με τα παραπάνω...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Συναγωνιστές καλησπέρα,΄
λάτρης της μαύρης σάρκας κι εγώ,ψώνισα την Στέφανι απο Γ Σεπτεμβρίου και καποδιστρίου πρίν απο 7 Κυριακές,
όλα καλά,έκανε τα γούστα μου και κάθε Κυριακή,είναι η μόνη ημέρα που μπορώ,εξασκούσα το άθλημα..επειδή
βαριέμαι να ψάχνω έπαιρνα πάντα την ίδια κοπέλα.μεσαίου αναστήματος,καλά καπούλια και ευχάριστη φάτσα..
Απο την δεύτερη φορά ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα και απο εκεί και πέρα σταθερός πελάτης μέχρι εχθές..
Εχθές μου σκάει μύτη με φουσκάλίτσες στα χείλη γεμάτες πύον και μέσα στο στόμα..
-what happened to you?
-nothing,I hand some fever...
Γιατρός δεν είμαι αλλά είναι καραμπινάτος έρπης χειλιών..
μεταδιδόμενο νόσημα και μόνιμο...
Ευχαριστώ για τις μούντζες σας..
άντε να δω τώρα τι κάνω...
Hρωα μην μασάς, ο έρπης δεν κολάει σε όλους μας. Ειχα 2-3 πρώην με έρπη και δεν κόλησα ποτά μου
Γερά δικέ μου  :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Δε θα ξεχάσω ποτέ πριν δυο καλοκαίρια που περπατούσαμε με κάτι φιλαράκια πεζοί τη Σωκράτους (άλλες εποχές τότε) και ένα βράδυ με είχε πάρει αγκαλιά μια μαύρη με ΧΕΙΛΑΡΕΣ και με παρακαλούσε να αρχίσουμε τα γλωσσόφιλα... Ευτυχώς δεν ενέδωσα.
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει λογος πανικου. Το πολυ να κολλησες και να εχεις γινει φορεας. Αυτο ομως σε καμμια περιτωση δεν σημαινει οτι ντε και καλα θα νοσησεις. Τουτο Θα το διαπιστωσεις αν και εφοσον ταλαιπωρησεις το ανοσοποιητικο σου συστημα απο αλλη αφορμη.
Εγω ημουν 22 παντρεμενος με μια γυναικα που ειχε ερπη των πανω αλλα και των κατω χειλεων, κατασταση που ηταν σε φαση εξαρσης αρκετες φορες τον χρονο.
Οταν χωρισαμε πριν ακομη κανω ερωτα με την επομενη σχεση, εκανα ολες τις απαραιτητες εξετασεις κι ηταν αρνητικες.  
Δυο στους δεκα ανθρωπους κουβαλανε τον ιο μεσα τους κι'οποτε καταβαλλεται το ανοσοποιητικο τους συστημα εμφανιζονταιστους νοσουντες τα γνωστα συμπτωματα.
Η μαυρουλα σιγουρα ανηκει σ'αυτη την κατηγορια γι'αυτο και δεν σου ειπε ψεμματα οτι δηλαδη εχοντας πυρετο εμφανιστηκαν οι φουσκαλες στα χειλια και το στομα καθως οποτε εμφανιζεται πυρετος  σημαινει πως ο οργανισμος μας αντιδρα σε καποια επιθεση  που πολλες φορες καταβαλλει σε καποιο βαθμο το ανοσοποιητικο μας συστημα.
Εφοσον ομως δεν ανταλλαξατε τα γλωσσοφιλα οταν ειχε τα εμφανη συμπτωματα ελαχιστα κινδυνευεις.
Εγω παντως αν δεν θα ειχες κι'εσυ αντιρρηση θα ηθελα πολυ να μου στειλεις με πμ το τηλ της μικρης.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
που το πήγες που το έφερες, στο τηλέφωνο στόχευες...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει λογος πανικου. Το πολυ να κολλησες και να εχεις γινει φορεας. Αυτο ομως σε καμμια περιτωση δεν σημαινει οτι ντε και καλα θα νοσησεις. Τουτο Θα το διαπιστωσεις αν και εφοσον ταλαιπωρησεις το ανοσοποιητικο σου συστημα απο αλλη αφορμη.
Εγω ημουν 22 παντρεμενος με μια γυναικα που ειχε ερπη των πανω αλλα και των κατω χειλεων, κατασταση που ηταν σε φαση εξαρσης αρκετες φορες τον χρονο.
Οταν χωρισαμε πριν ακομη κανω ερωτα με την επομενη σχεση, εκανα ολες τις απαραιτητες εξετασεις κι ηταν αρνητικες.  
Δυο στους δεκα ανθρωπους κουβαλανε τον ιο μεσα τους κι'οποτε καταβαλλεται το ανοσοποιητικο τους συστημα εμφανιζονταιστους νοσουντες τα γνωστα συμπτωματα.
Η μαυρουλα σιγουρα ανηκει σ'αυτη την κατηγορια γι'αυτο και δεν σου ειπε ψεμματα οτι δηλαδη εχοντας πυρετο εμφανιστηκαν οι φουσκαλες στα χειλια και το στομα καθως οποτε εμφανιζεται πυρετος  σημαινει πως ο οργανισμος μας αντιδρα σε καποια επιθεση  που πολλες φορες καταβαλλει σε καποιο βαθμο το ανοσοποιητικο μας συστημα.
Εφοσον ομως δεν ανταλλαξατε τα γλωσσοφιλα οταν ειχε τα εμφανη συμπτωματα ελαχιστα κινδυνευεις.
Εγω παντως αν δεν θα ειχες κι'εσυ αντιρρηση θα ηθελα πολυ να μου στειλεις με πμ το τηλ της μικρης.
παρακαλω και εγω τηλ να δω εαν αξιζει!  :2on1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Δεν υπαρχει λογος πανικου. Το πολυ να κολλησες και να εχεις γινει φορεας. Αυτο ομως σε καμμια περιτωση δεν σημαινει οτι ντε και καλα θα νοσησεις. Τουτο Θα το διαπιστωσεις αν και εφοσον ταλαιπωρησεις το ανοσοποιητικο σου συστημα απο αλλη αφορμη.
Εγω ημουν 22 παντρεμενος με μια γυναικα που ειχε ερπη των πανω αλλα και των κατω χειλεων, κατασταση που ηταν σε φαση εξαρσης αρκετες φορες τον χρονο.
Οταν χωρισαμε πριν ακομη κανω ερωτα με την επομενη σχεση, εκανα ολες τις απαραιτητες εξετασεις κι ηταν αρνητικες.  
Δυο στους δεκα ανθρωπους κουβαλανε τον ιο μεσα τους κι'οποτε καταβαλλεται το ανοσοποιητικο τους συστημα εμφανιζονταιστους νοσουντες τα γνωστα συμπτωματα.
Η μαυρουλα σιγουρα ανηκει σ'αυτη την κατηγορια γι'αυτο και δεν σου ειπε ψεμματα οτι δηλαδη εχοντας πυρετο εμφανιστηκαν οι φουσκαλες στα χειλια και το στομα καθως οποτε εμφανιζεται πυρετος  σημαινει πως ο οργανισμος μας αντιδρα σε καποια επιθεση  που πολλες φορες καταβαλλει σε καποιο βαθμο το ανοσοποιητικο μας συστημα.
Εφοσον ομως δεν ανταλλαξατε τα γλωσσοφιλα οταν ειχε τα εμφανη συμπτωματα ελαχιστα κινδυνευεις.
Εγω παντως αν δεν θα ειχες κι'εσυ αντιρρηση θα ηθελα πολυ να μου στειλεις με πμ το τηλ της μικρης.

Είσαι απίστευτος! Σ' έχω ικανό να θέλεις το τηλέφωνό της μόνο και μόνο επειδή θεωρείς αφροδισιακό το να φιλάς χείλη με έρπη... Ο κίνδυνος να σε εξιτάρει και έτσι. Ίσως να δυσαρεστήθηκες που δεν κόλλησες έρπη απ' την πρώην γυναίκα σου και να θεωρήσεις ευτυχές συμβάν το να κολλήσεις τώρα...
 

Επισκέπτης
Είσαι απίστευτος! Σ' έχω ικανό να θέλεις το τηλέφωνό της μόνο και μόνο επειδή θεωρείς αφροδισιακό το να φιλάς χείλη με έρπη... Ο κίνδυνος να σε εξιτάρει και έτσι. Ίσως να δυσαρεστήθηκες που δεν κόλλησες έρπη απ' την πρώην γυναίκα σου και να θεωρήσεις ευτυχές συμβάν το να κολλήσεις τώρα...

Oχι πως δεν υπαρχουν και τετοια βιτσια. Για ψαξτο και θα δεις οτι υπαρχουν χιλιαδες ανθρωποι(κυριως μεταξυ των ομοφυλοφιλων βεβαια)ανα τον κοσμο που αναζητουν εναγωνιως να συνευρεθουν με φορεις του AIDS(BUG chasing).Υπαρχει και σχετικο φορουμ.
Bεβαια τα χειλια των περισσοτερων γυναικων της μαυρης φυλης ειναι απο μονα τους τοσο αφροδισιακα που ο,τιδηποτε προσθετο συμπεριλαμβανομενου  του lipstick αλλα και του ερπη φυσικα λειτουργει αρνητικα τουλαχιστον για εμενα.
Απλα θα ηθελα εξηγησω στην Στεφανια καποια πραγματα για να την βοηθησω τωρα που θα βρισκεται προσωρινα στην ανεργια. Εγω παντως εχω απολυτη εμπιστοσυνη πως δεν εχω κατι να φοβηθω απο τις μολυσματικες ασθενειες. Εχω πληρη ανοσια σε ιους, μυκητες και μικροβια.
Δραττομαι και παλι λοιπον της ευκαιριας να παρακαλεσω τον συμφορουμιτη dimirt να μου στειλει το τηλ της Στεφανιας, με την αδεια της βεβαια. Σε καλο θα βγει για ολους.
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Θα ηθελα την βοηθεια των συναδελφων στο πιο κατω θεμα..Καλες οι Αφρικανιδες κοπελλες και στα σωματα τους και στο εργο το οποιο μας προσφερουν.Αλλα τις περισσοτερες φορες τα χαρακτηριστικα του προσωπου τους ειναι ιδιαιτερα σκληρα , και οι ιδιες τα τονιζουν περισσοτερο ψαχνωντας για πελατεια.Το θεμα ειναι αν  υπαρχουν πουθενα κοπελλες απο την Αφρικη με πιο εξευγενισμενα (ευρωπαικα ) χαρακτηριστικα προσωπου.Και αναφερομαι κυριως  στις κοπελλες απο Αιθιοπια, που εχουν πιο ομορφα-ευρωπαικα προσωπα και μπορεις να τις κυκλοφορισεις καπως σε αντιθεση με τις βερες αφρικανες (Νιγηρια-Γκανα) που κανουνε μπαμ...αλλωστε οι Αιθιοπες για μας τους Ελληνες ηταν απο τα αρχαια χρονια λαος ομορφος και σεβαστος (βλεπε και βασιλισσα του Σαβα)...Ξερεις λοιπον καποιος αν υπαρχουν καπου και τετοιες κοπελλες?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Θα ηθελα την βοηθεια των συναδελφων στο πιο κατω θεμα..Καλες οι Αφρικανιδες κοπελλες και στα σωματα τους και στο εργο το οποιο μας προσφερουν.Αλλα τις περισσοτερες φορες τα χαρακτηριστικα του προσωπου τους ειναι ιδιαιτερα σκληρα , και οι ιδιες τα τονιζουν περισσοτερο ψαχνωντας για πελατεια.Το θεμα ειναι αν  υπαρχουν πουθενα κοπελλες απο την Αφρικη με πιο εξευγενισμενα (ευρωπαικα ) χαρακτηριστικα προσωπου.Και αναφερομαι κυριως  στις κοπελλες απο Αιθιοπια, που εχουν πιο ομορφα-ευρωπαικα προσωπα και μπορεις να τις κυκλοφορισεις καπως σε αντιθεση με τις βερες αφρικανες (Νιγηρια-Γκανα) που κανουνε μπαμ...αλλωστε οι Αιθιοπες για μας τους Ελληνες ηταν απο τα αρχαια χρονια λαος ομορφος και σεβαστος (βλεπε και βασιλισσα του Σαβα)...Ξερεις λοιπον καποιος αν υπαρχουν καπου και τετοιες κοπελλες?

Τί εννοείς να τις κυκλοφορήσεις; Να τις πας στα μπουζούκια; :jerking: :jerking: :jerking: Το είχα δει κι αυτό πριν μια πενταετία στο "La Notte" στην Κηφισίας, δυο καμμένα παλικάρια αγκαλιά με δυο μαύρες...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Oχι πως δεν υπαρχουν και τετοια βιτσια. Για ψαξτο και θα δεις οτι υπαρχουν χιλιαδες ανθρωποι(κυριως μεταξυ των ομοφυλοφιλων βεβαια)ανα τον κοσμο που αναζητουν εναγωνιως να συνευρεθουν με φορεις του AIDS(BUG chasing).Υπαρχει και σχετικο φορουμ.
Bεβαια τα χειλια των περισσοτερων γυναικων της μαυρης φυλης ειναι απο μονα τους τοσο αφροδισιακα που ο,τιδηποτε προσθετο συμπεριλαμβανομενου  του lipstick αλλα και του ερπη φυσικα λειτουργει αρνητικα τουλαχιστον για εμενα.
Απλα θα ηθελα εξηγησω στην Στεφανια καποια πραγματα για να την βοηθησω τωρα που θα βρισκεται προσωρινα στην ανεργια. Εγω παντως εχω απολυτη εμπιστοσυνη πως δεν εχω κατι να φοβηθω απο τις μολυσματικες ασθενειες. Εχω πληρη ανοσια σε ιους, μυκητες και μικροβια.
Δραττομαι και παλι λοιπον της ευκαιριας να παρακαλεσω τον συμφορουμιτη dimirt να μου στειλει το τηλ της Στεφανιας, με την αδεια της βεβαια. Σε καλο θα βγει για ολους.

Έτσι πίστευαν και οι υπόλοιποι που την πάτησαν. Τέλος πάντων, είσαι αυτοκαταστροφικός τύπος και μεγάλη ιδιορυθμάρα απ' ό,τι έχω καταλάβει οπότε δεν έχει καν νόημα να σε πείσω ότι κάνεις λάθος με το να εφησυχάζεις. Μια παρατήρηση μόνο: Το "Μεγάλο Ανατολικό" του Εμπειρίκου εγώ τον διάβασα κρυφά σε ηλικία 9 ετών και επηρέασε πρόωρα τη σεξουαλικότητά μου και τις αντιλήψεις μου, επέδρασε καταλυτικά στη μετέπειτα δημιουργία της κοσμοθεωρίας μου. Εσύ πρέπει να τον διάβασες πρώτη φορά ακόμα μικρότερος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom