Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
παντως ενας τυπος σενεγαλεζος που γνωρισα τυχαια στην ομονοια μου ειπε οτι εδω στην ελλαδα υπαρχουν και σενεγαλεζες αλλα ουτε αυτες δεν κανουν τιποτα το ιδιο δλδ με τις αιθιοπινες!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν υπαρχει κοντρα απλα δεν κανουν παρεα γιατι δεν μηλανε την ιδια αφρικανικη διαλεκτο!   :2funny:
να τυπε παρε ματι ματι μουτσουνες που βρηκα στο γουγλη
http://[URL unfurl="true"]www.addisallaround.com/Portals/0/igallery/784099961.jpg[/img[/URL]]
[img]http://img21.imageshack.us/img21/5477/ethio.png
4070208048_951c97449d.jpg

buti.jpg

ξεχωριζουν απο νιγηριανες και λοιπες τυπε
εχουν τελειως διαφορετικη μουτσουνα και σωματοτυπο
 

bousmenis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
ειναι αληθεια, 100%, οτι οι νηγηριανες ειναι αιχμαλωτισμενες σε τελετες βουντου, και σκοπος ειναι να πληρωσουν να λυσουν τα μαγια.. γι αυτο και δεν μπερδευονται με ομοφυλους τους.. :uglystupid: :uglystupid:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ειναι αληθεια, 100%, οτι οι νηγηριανες ειναι αιχμαλωτισμενες σε τελετες βουντου, και σκοπος ειναι να πληρωσουν να λυσουν τα μαγια.. γι αυτο και δεν μπερδευονται με ομοφυλους τους.. :uglystupid: :uglystupid:
URL]]
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτη που ειχα παρει εγω , μου ειπε οτι ηταν απο ....Καλαματα :huh: :huh:
- Τι λεs μωρη ???? Ακολουθουν γελια και μου λεει .....απο Τζαμαικα
- Ειπα κι εγω !!!!!! :grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Αυτη που ειχα παρει εγω , μου ειπε οτι ηταν απο ....Καλαματα :huh: :huh:
- Τι λεs μωρη ???? Ακολουθουν γελια και μου λεει .....απο Τζαμαικα
- Ειπα κι εγω !!!!!! :grin:
αυτο καποιος το εχει ξαναπει εσυ ησουν φυλε?
απο νυγηρια ειναι απλα εχει δουλεψει στην καλαματα σε κολωμπαρο και λεει οτι ειναι απο εκει!
αν ειναι αυτη απο καλαματα εγω ειμαι απο πουερτο ρικο!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αυτο καποιος το εχει ξαναπει εσυ ησουν φυλε?
απο νυγηρια ειναι απλα εχει δουλεψει στην καλαματα σε κολωμπαρο και λεει οτι ειναι απο εκει!
αν ειναι αυτη απο καλαματα εγω ειμαι απο πουερτο ρικο!!!

Σιγουρα δεν εψαξα ταυτοτητα για να ειμαι 100% σιγουροs
Αλλα τηs εκανα ετσι μια ερωτηση για να σπασει ο ...μαυροs παγοs στην αρχη

ΥΓ  Ναι εγω τοχω ξαναπει :grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Σιγουρα δεν εψαξα ταυτοτητα για να ειμαι 100% σιγουροs
Αλλα τηs εκανα ετσι μια ερωτηση για να σπασει ο ...μαυροs παγοs στην αρχη

ΥΓ  Ναι εγω τοχω ξαναπει :grin:
ειδες θυμαμαι τι λες!  :sunglasses:
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Και γιατί αν δεν έχουν εκλεπτυσμένα χαρακτηριστικά όπως οι κοπέλες απ' την Αιθιοπία πηγαίνεις 10 μέτρα πίσω τους; Για εξήγησέ μου πώς συνδέεις το ένα με τ' άλλο...

Απλα , οταν περπατας , πρωι, στην Γ Σεπτεμβριου διπλα σε μια Γκανεζα ή Νιγηριανη , κανει μπαμ τι πας να κανεις μαζυ τους..Ειναι κραυγαλαιες σε ολα, εμφανιση, ντυσιμο, χαρακτηριστικα προσωπου, ολα...Αντιθετα οι κοπελλες απο την Αιθιοπια με τα χαρακτηριστικα τους (βλεπε και φωτογραφιες που καποιος συναδελφος ηδη ποσταρισε)ειναι λιγωτερο περιθωριακες..Παντως σιγουρα υπαρχουν Αιθιοπεζες στην Αθηνα, αλλα δουλευουν μαλλον περισσοτερο σαν οικιακες βοηθοι..Πιστευω παντως οτι ειναι  (μεσο ορο )  εμφανισιακα καλλιτερες απο τις "αλλες" που ξερουμε και κυκλοφορουν σε αριθμους (Γκανα, Νιγηρια)..Το θεμα ομως ειναι που τις βρισκεις? καπου ειδα για Πλατεια Αμερικης, αλλα υπαρχει πιατσα εκει ή ειναι απλα το γκετο τους..
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει κοντρα δηλαδη τυπε?
Ετσι οπως το λεει ο συναδελφος, οι "Αιθιοπες" τις κραζουν, οχι οι Γκανεζες και δεν ειναι θεμα κοντρας, αλλα περισσοτερο σχεσεων και ισορροπιας μεσα στην Αιθιοπιανη κοινοτητα..Η κοινωτητα τους εδω , ισως δεν "ανεχεται" τις κοπελλες τους βιζιτες.Μαλλον σαν κοινοτητα και σαν λαος πιο συντηρητικος σε θεματα ηθικης απο αλλους Αφρικανους που ολα ειναι χυμα..Ας μην ξεχναμε πως πολλοι Αιθιοπες ειναι και Χριστιανοι (κοπτες)...οποτε ισως δημιουργει και μια διαφορετικη ηθικη.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  οι  άλλοι  Χριστιανοί  είναι
Μετανοούν  κάθε  Κυριακή στο CAC
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Συναγωνιστές καλησπέρα,΄
λάτρης της μαύρης σάρκας κι εγώ,ψώνισα την Στέφανι απο Γ Σεπτεμβρίου και καποδιστρίου πρίν απο 7 Κυριακές,
όλα καλά,έκανε τα γούστα μου και κάθε Κυριακή,είναι η μόνη ημέρα που μπορώ,εξασκούσα το άθλημα..επειδή
βαριέμαι να ψάχνω έπαιρνα πάντα την ίδια κοπέλα.μεσαίου αναστήματος,καλά καπούλια και ευχάριστη φάτσα..
Απο την δεύτερη φορά ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα και απο εκεί και πέρα σταθερός πελάτης μέχρι εχθές..
Εχθές μου σκάει μύτη με φουσκάλίτσες στα χείλη γεμάτες πύον και μέσα στο στόμα..
-what happened to you?
-nothing,I hand some fever...
Γιατρός δεν είμαι αλλά είναι καραμπινάτος έρπης χειλιών..
μεταδιδόμενο νόσημα και μόνιμο...
Ευχαριστώ για τις μούντζες σας..
άντε να δω τώρα τι κάνω...

Herpes labialis or "orolabial herpes" is an infection of the lip by herpes simplex virus (HSV-1). An outbreak typically causes small blisters or sores on or around the mouth commonly known as cold sores or fever blisters. The sores typically heal within 2–3 weeks, but the herpes virus remains dormant in the facial nerves, following orofacial infection, periodically reactivating (in symptomatic people) to create sores in the same area of the mouth or face at the site of the original infection.

80% of adults in the United States are carriers of the virus that causes cold sores, and more than 50 million adults in the U.S. develop symptomatic episodes every year. Cold sore has a rate of frequency that varies from rare episodes to 12 or more recurrences per year. Most sufferers experience one to three attacks annually. The frequency and severity of outbreaks generally decreases over time.

The virus is transmitted from cold sores and also when there are no symptoms, as it can make copies of itself on the skin in the absence of a blister. This phenomenon is called "asymptomatic shedding". 80%–90% of adults under age 50 with HSV-1 caught it from someone close to them.

Σχετικά με τον έρπη ζωστήρα παρέθεσα το παραπάνω γιατί ήθελα να πω οτι μεταδίδεται μάλλον αν την στιγμή που φιλάς  το άλλο άτομο έχει σε έξαρση φουσκάλες στο στόμα και όχι οποτεδήποτε.

Επίσης πρόκειται για πολύ συχνή ασθένεια που την έχει πολύς κόσμος και εγώ επίσης που δεν έχω πάει ποτέ με γυναίκα που δεν ανήκει στην ανώτερη ινδοευρωπαική φυλή (αστειεύομαι), με εξαίρεση μία βραζιλιάνα κάποτε.

Συνεπώς ψυχραιμία.

Βέβαια όσο πιο χαμηλά πέφετεις στην φυλετική και οικονομική κλίμακα του αγοραίου σεξ τόσο πιο πολύ κινδυνεύειες ιατρικά.

Απλά μαθηματικά.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ετσι οπως το λεει ο συναδελφος, οι "Αιθιοπες" τις κραζουν, οχι οι Γκανεζες και δεν ειναι θεμα κοντρας, αλλα περισσοτερο σχεσεων και ισορροπιας μεσα στην Αιθιοπιανη κοινοτητα..Η κοινωτητα τους εδω , ισως δεν "ανεχεται" τις κοπελλες τους βιζιτες.Μαλλον σαν κοινοτητα και σαν λαος πιο συντηρητικος σε θεματα ηθικης απο αλλους Αφρικανους που ολα ειναι χυμα..Ας μην ξεχναμε πως πολλοι Αιθιοπες ειναι και Χριστιανοι (κοπτες)...οποτε ισως δημιουργει και μια διαφορετικη ηθικη.
δεν εχει και πολλους ορθοδοξους αιθιοπες τυπε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καπου ειδα για Πλατεια Αμερικης, αλλα υπαρχει πιατσα εκει ή ειναι απλα το γκετο τους..
οχι τυπε
απλα μενουν πολλες απτην αιθιοπια εκει
εχουν μαγαζια και κατι μπαρ που πανε
απεξω εχουν συνηθως την σημαια τους ή αυτη εδω την μουτσουνα
HIMhaileselassiebanner.jpg
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Και  οι  άλλοι  Χριστιανοί  είναι
Μετανοούν  κάθε  Κυριακή στο CAC
Συγγνωμη αλλα τι ειναι το CAC?
Το λεω μπας και συνδιασουμε το τερπνο μετα του οφελιμου και εκκλησιαστουμε κι ολας
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom