Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μπερδευεσαι, μαλλον εννοεις ρατσιστακι... φασιστας εισαι εσυ ρε απλυτε αναρχοκομμουνιστη, δεν το ηξερες???

Ναι εγώ είμαι κόκκινος φασίστας, όταν πάρουμε εμείς την εξουσία κάτι τυπάκια σαν εσένα θα φροντίσουμε να τα κάνουμε σαπούνι για να πλένονται οι εργάτες :2funny: :2funny: :2funny: Εντάξει ρατσιστάκο θα σε λέω λοιπόν από εδώ και πέρα.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ναι εγώ είμαι κόκκινος φασίστας, όταν πάρουμε εμείς την εξουσία κάτι τυπάκια σαν εσένα θα φροντίσουμε να τα κάνουμε σαπούνι για να πλένονται οι εργάτες :2funny: :2funny: :2funny: Εντάξει ρατσιστάκο θα σε λέω λοιπόν από εδώ και πέρα.
Ξερω ξερω...

προς το παρον κρυψου μην φωναξω το Μακαρο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μαγκες χθες που εκανα βολτα απο Πατησια ειδα πολλες μαυρες απο τα δεξια κοντα στο τερμα πατησιων να εχουν βγει στην γυροβολια  :grin: :grin: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε ημουν με ενα φιλικο ζευγαρι και μαλιστα η γκομενα του μας αγριοκοιταζε  :grin:
μηπως κοιταμε τις μαυρες που κανουν πιατσα απο τα δεξια  :grin:
φιλικο ζευγαρι?και εσυ ησουν σολο?δεν σου εφεραν παρεα τυπε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
φιλικο ζευγαρι?και εσυ ησουν σολο?δεν σου εφεραν παρεα τυπε?

μπα οχι τυπε. Βασικα μου ειπε ο φιλος μου αν θελω να βγουμε αντροπαρεα
μπορουμε να βγουμε και αλλη μερα αλλιως θα φερει και την κοκονα μαζι... και του ειπα δεν εχω προβλημα.
ΑΥτα να τα δει η σιλβα τυπε που λεει πως ειμαι κομπλεξικος με τους σχεσο αρρηβωνιαρηδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα φιλη δεν εφεραν οχι... απο οσο θυμαμαι εχει μια φιλη αυτη αλλα ψαχνει αποκαταστασεις αυτη
η φιλη της κτλπ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μπα οχι τυπε. Βασικα μου ειπε ο φιλος μου αν θελω να βγουμε αντροπαρεα
μπορουμε να βγουμε και αλλη μερα αλλιως θα φερει και την κοκονα μαζι... και του ειπα δεν εχω προβλημα.
ΑΥτα να τα δει η σιλβα τυπε που λεει πως ειμαι κομπλεξικος με τους σχεσο αρρηβωνιαρηδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα φιλη δεν εφεραν οχι... απο οσο θυμαμαι εχει μια φιλη αυτη αλλα ψαχνει αποκαταστασεις αυτη
η φιλη της κτλπ
αποκατασταση?δηλαδη μαλακα να δουλευει 2 δουλειες?τυπε δεν πιστευω να την πατησεις? :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
λιγες σελιδες πιο πριν που λεγαμε σχετικα με τις θρησκειες τους και τα βουντου υπαρχουν νηγηριανες που περα απο τα αλλα ειναι χριστιανες καθολικες! δλδ καθε κυριακη πανε σε καθολικη εκκλησια!ξερω αρκετες που πηγενουν εκκλησια και οτι πιστευουν στον ιδιο θεο με εμας,,,,,,,,,,,,,,,,με οτι αυτο μπορει να σημενει..... :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αποκατασταση?δηλαδη μαλακα να δουλευει 2 δουλειες?τυπε δεν πιστευω να την πατησεις? :2funny:

Οχι ακριβως τυπε... Αλλα ο αντρας να εχει καλη δουλεια κτλπ ξερεις. Της την εφεραν ομως
στο τελος... την γαμησε ο αλλος καλα καλα λεει και ουτε καν το πηγε σοβαρα μαζι της ενω ειχαν σχεση κτλπ και της εταζε αρρηβωνες και πανηγυρια :2funny: :2funny: δικιε μου τσαμπα τις κραζουμε αφου την βρισκουν μονες τους την ηττα!! Με αυτα που κανουν.

Την ειχαν φερει παλιοτερα... εκανα μια ψιλονυξη αλλα ειδα πως δεν.... και το αφησα.
Δεν θα παρακαλαμε κιολας τυπε  ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οχι ακριβως τυπε... Αλλα ο αντρας να εχει καλη δουλεια κτλπ ξερεις. Της την εφεραν ομως
στο τελος... την γαμησε ο αλλος καλα καλα λεει και ουτε καν το πηγε σοβαρα μαζι της ενω ειχαν σχεση κτλπ και της εταζε αρρηβωνες και πανηγυρια :2funny: :2funny: δικιε μου τσαμπα τις κραζουμε αφου την βρισκουν μονες τους την ηττα!! Με αυτα που κανουν.

Την ειχαν φερει παλιοτερα... εκανα μια ψιλονυξη αλλα ειδα πως δεν.... και το αφησα.
Δεν θα παρακαλαμε κιολας τυπε  ;)
καλα της εκανε τυπε :rockon:
δικε μου πεστης κανα παραμυθι ριχτης ενα  :fuck2: και μετα ξηγησουν τηλε-φονικο κλασιμο και χτυπημα πουτσου :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλα της εκανε τυπε :rockon:
δικε μου πεστης κανα παραμυθι ριχτης ενα  :fuck2: και μετα ξηγησουν τηλε-φονικο κλασιμο και χτυπημα πουτσου :rockon:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μπα τυπε
την εχει παθει τωρα και δεν μασαει ευκολα... μολις ακουνε πως δεν εχεις
καλη δουλεια το πουλο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε πεστης οτι εισαι βιομηχανος ρε τυπε :2funny:

αφου θα ρωτησει τους κοινους μας ρε τυπε  :-
εκτος και αν πω και σε αυτους ψεμματα μετα... τεσπα
δεν μ αρεσουν τα ψεμματα τυπε απο το να αρχισουμε τα ψεμματα
και μετα να ξεχναμε τι λεμε και που και να μας πιανουν και να γινομαστε
ρομπα αστο γαματο εξαρχης.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αφου θα ρωτησει τους κοινους μας ρε τυπε  :-
εκτος και αν πω και σε αυτους ψεμματα μετα... τεσπα
δεν μ αρεσουν τα ψεμματα τυπε απο το να αρχισουμε τα ψεμματα
και μετα να ξεχναμε τι λεμε και που και να μας πιανουν και να γινομαστε
ρομπα αστο γαματο εξαρχης.
γιατι νομιζεις οτι αυτα που θα σου πει η γκομενα θα ειναι αληθεια τυπε? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom