Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Συγνώμη ρε φίλε μου πως γίνεται να έχεις πλήρη ανοσία δεν το καταλαβαίνω αυτό…
τυπε ειναι x-men
η μεταλλαξη του τυπου μαρη του επιτρεπει να εχει ανοσια σε σμν :grin:
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
οι γελοιοι εχουν κατακτησει το ιντερνετ βλεπε λιονταρι,μαρι ρε τραγικες μορφες σκεφτειτε οτι διαβαζουν κ μικρα παιδια (το κουμπακι "ειμαι ανω το 18" δεν αποτρεπει τους ανηλικους)που δεν εχουν επιγνωση των κινδυνων κ εσεις γραφετε τετοιες μαλακιες κ εις ανωτερα
επισης ολοι εσεις οι "ακαποτοι γελοιοι" εχετε καταντησει κλισε σαν τις ταινιες του χολλθγουντ "εχω ανοσια κ γαμαω ακαποτο την τελευταια βρωμιαρα" αλλη ατακα δεν μαθατε? οπως "εχω κανει συλλογη οτι ΣΜΝ παιζει κ απλα διαιωνιζω το ειδος μου" ΨΟΦΟΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Τί εννοείς να τις κυκλοφορήσεις; Να τις πας στα μπουζούκια; :jerking: :jerking: :jerking: Το είχα δει κι αυτό πριν μια πενταετία στο "La Notte" στην Κηφισίας, δυο καμμένα παλικάρια αγκαλιά με δυο μαύρες...
:2funny:
εγω πριν 2-3 εμβδομαδες(σαββατο ηταν,2 ωρα το πρωι) ειχα περασει απο σωκρατους με ενα φυλο για να δουμε τις μαυρες και να κανουμε την πλακα μας και με πλησιαζει μια απο αυτες και τι μου λεει κατεθειαν???????παμε CLUB :o
και μην σας πολυλογω πηραμε 2 μαυρες(αυτην μαζι με την φυλη της) και πηγαμε σε ενα απο τα δικα τους κλαμπ στην κυψελη που βαζει αφρικανικη μουσικη!!!  :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:2funny:
εγω πριν 2-3 εμβδομαδες(σαββατο ηταν,2 ωρα το πρωι) ειχα περασει απο σωκρατους με ενα φυλο για να δουμε τις μαυρες και να κανουμε την πλακα μας και με πλησιαζει μια απο αυτες και τι μου λεει κατεθειαν???????παμε CLUB :o
και μην σας πολυλογω πηραμε 2 μαυρες(αυτην μαζι με την φυλη της) και πηγαμε σε ενα απο τα δικα τους κλαμπ στην κυψελη που βαζει αφρικανικη μουσικη!!!  :)

:2funny: :2funny: :2funny:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
τι άλλο θα διαβάσω....μετα τίς δηλώσεις κάποιων μελών εδω
1)ότι κάποιος εχει ανοσία απο αφροδίσια
2)ότι ο έρπις δεν ειναι και τόσο μεταδοτικός οπότε άς ρίχνουμε γλωσσόφιλα στίς ζουλού.
3)ότι συνοδέψαν τίς ζουλόυ σε κλάμπ στην κυψέλη που συχνάζουν όλα τα κατακάθια της πατησίων και πέριξ....
και βγήκαν χωρίς παράσιμα κλπ
πάντως εγώ απο περιέργεια πήγα νά μπώ σε ένα τετοιο μπάρ σέ ένα στενο σε καθετο τής δροσοπούλου  υψος κολιάτσου...καί ακόμα τρέχω.....
ήταν ένα σκοτεινό δωματιο μέ ελάχιστο αερισμό πού βρώμαγε απο κάτι φαγητά ....και έπαιζε μιά περίεργη μουσική πού έμοιαζε μέ ρέγκε αλλά δέν ήταν.... που μάλλον ψέλναν οι ανθρωποφάγοι πρίν φάνε ζωντανό κανένα άνθρωπο.....
ειχε και κάτι καφάσια από μπίρες γιά νά κάθοντε....και πολυ κάπνα που προερχόταν καί από άλλα πράματα μαυρα άσπρα κλπ....
ποιο φριχτό μέρος δέν έχω ξαναδει
έγραφε έξω μπάρ και είχε μια βιτρίνα μέ μιά βρώμικη κουρτίνα γιά να μην φαινετε απέξω....
μού κάνει εντύπωση πώς δόθικε άδεια σέ αυτό τό μέρος....
ίσως για τόν τσίπρα και τους αντιφα κλπ είναι καλύτερο από την κουβανίτα.....
ο σταυλος του παππου μου ήταν σε πολυ καλύτερη κατάσταση....
τι προξενεί η σεξουαλική πείνα χειρότερο διερωτωμε??
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Τί εννοείς να τις κυκλοφορήσεις; Να τις πας στα μπουζούκια; :jerking: :jerking: :jerking: Το είχα δει κι αυτό πριν μια πενταετία στο "La Notte" στην Κηφισίας, δυο καμμένα παλικάρια αγκαλιά με δυο μαύρες...

Οχι και μπουζουκια.Απλα να μπορεις εστω να κανεις τα λιγα βηματα απο την πιατσα στο ξενοδοχειο διπλα τους..Οχι να εισαι υποχρεωμενος να πηγαινεις 10 μετρα πισω απο τις Γκανεζες και Νιγηριανες.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
τι άλλο θα διαβάσω....μετα τίς δηλώσεις κάποιων μελών εδω
1)ότι κάποιος εχει ανοσία απο αφροδίσια
2)ότι ο έρπις δεν ειναι και τόσο μεταδοτικός οπότε άς ρίχνουμε γλωσσόφιλα στίς ζουλού.
3)ότι συνοδέψαν τίς ζουλόυ σε κλάμπ στην κυψέλη που συχνάζουν όλα τα κατακάθια της πατησίων και πέριξ....
και βγήκαν χωρίς παράσιμα κλπ
πάντως εγώ απο περιέργεια πήγα νά μπώ σε ένα τετοιο μπάρ σέ ένα στενο σε καθετο τής δροσοπούλου  υψος κολιάτσου...καί ακόμα τρέχω.....
ήταν ένα σκοτεινό δωματιο μέ ελάχιστο αερισμό πού βρώμαγε απο κάτι φαγητά ....και έπαιζε μιά περίεργη μουσική πού έμοιαζε μέ ρέγκε αλλά δέν ήταν.... που μάλλον ψέλναν οι ανθρωποφάγοι πρίν φάνε ζωντανό κανένα άνθρωπο.....
ειχε και κάτι καφάσια από μπίρες γιά νά κάθοντε....και πολυ κάπνα που προερχόταν καί από άλλα πράματα μαυρα άσπρα κλπ....
ποιο φριχτό μέρος δέν έχω ξαναδει
έγραφε έξω μπάρ και είχε μια βιτρίνα μέ μιά βρώμικη κουρτίνα γιά να μην φαινετε απέξω....
μού κάνει εντύπωση πώς δόθικε άδεια σέ αυτό τό μέρος....
ίσως για τόν τσίπρα και τους αντιφα κλπ είναι καλύτερο από την κουβανίτα.....
ο σταυλος του παππου μου ήταν σε πολυ καλύτερη κατάσταση....
τι προξενεί η σεξουαλική πείνα χειρότερο διερωτωμε??
κοπρανε!  :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Οχι και μπουζουκια.Απλα να μπορεις εστω να κανεις τα λιγα βηματα απο την πιατσα στο ξενοδοχειο διπλα τους..Οχι να εισαι υποχρεωμενος να πηγαινεις 10 μετρα πισω απο τις Γκανεζες και Νιγηριανες.

Και γιατί αν δεν έχουν εκλεπτυσμένα χαρακτηριστικά όπως οι κοπέλες απ' την Αιθιοπία πηγαίνεις 10 μέτρα πίσω τους; Για εξήγησέ μου πώς συνδέεις το ένα με τ' άλλο...
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
τι άλλο θα διαβάσω....μετα τίς δηλώσεις κάποιων μελών εδω

2)ότι ο έρπις δεν ειναι και τόσο μεταδοτικός οπότε άς ρίχνουμε γλωσσόφιλα στίς ζουλού.
ρε τύπε αυτό κατάλαβες από αυτό που έγραψα?  :think:
τεσπα φασιστάκο επειδή το σχόλιο σου προδίδει ξεκάθαρα πως είσαι ρατσιστής, αμα δεν γουστάρεις γαζελάκια μην μας τα πρήζεις, εκτός βέβαια και αν είσαι καμιά αδέρφο και φοβάσαι μην σε καρφώσει κανείς απο το θρεντ.
Οσο τα περι πεινασμένων σε πληροφορώ πως ειμαι τόσο χορτάτος που αν εβλεπες την γκόμενα που είχα μέχρι προχθές , θα ήθελες να μου γλείψεις την τσουτσου παλιοκομπλεξικέ.
αισταδιάλα  :birdman:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Και γιατί αν δεν έχουν εκλεπτυσμένα χαρακτηριστικά όπως οι κοπέλες απ' την Αιθιοπία πηγαίνεις 10 μέτρα πίσω τους; Για εξήγησέ μου πώς συνδέεις το ένα με τ' άλλο...
τυπε οντως οι αιθιοπισσες δεν μοιαζουν καθολου με τις νιγηριανες και γκανεζες
ειναι πολυ καλυτερες,και εχουν σχεδον ολες μαλλι αφανα :2funny:
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
τυπε οντως οι αιθιοπισσες δεν μοιαζουν καθολου με τις νιγηριανες και γκανεζες
ειναι πολυ καλυτερες,και εχουν σχεδον ολες μαλλι αφανα :2funny:
ναι αλλά χλωμό να βρεις αιθιοπίνα βίζιτα.
μια φορα που τα έλεγα με μια γκανέζα μου έλεγε πως οι αιθίοπες τις κράζουν ασχημα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ναι αλλά χλωμό να βρεις αιθιοπίνα βίζιτα.
μια φορα που τα έλεγα με μια γκανέζα μου έλεγε πως οι αιθίοπες τις κράζουν ασχημα
που υπαρχουν κοπελες απο αιθιοπια εδω στην ελλαδα και τι δουλεια κανουν?  :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
που υπαρχουν κοπελες απο αιθιοπια εδω στην ελλαδα και τι δουλεια κανουν?  :-
στην π.αμερικης εχω δει πολλες τυπε
εχουν και κατι μαγαζια που πανε ολοι της ρατσας τους
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom