Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλύτερα να βάζουμε ένα σκουφάκι παρά δύο επειδή δημιουργείται κενό αέρα και είναι πιο εύκολο να σπάσουν τα δύο παρά το ένα.
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζεσαι να έμαθε και στη Θύρα 13 να γαμάει? Τυχερή η Τζετλίνα τι να σου πω

:rockon: :rockon:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ασχετο...
Μια προσφατη εμπειρια μου απο Αθηνας, που θα με κανει να μην ξαναπατησω κιολας

Ειμαι τις προαλλες καβλωμενος για πιπα του δεκαευρου, κι εχω παει στις μαυρουλες απολυτα συνειδητοποιημενος οτι καποια θα παρω στο αμαξι για να με τσιμπουκωσει (και επι τουτου)
Βλεπω μια, μου γυαλιζει, της λεω "εμπα"
Ωστοσο, αυτη ητανε μικρη και πηγαινε σετακι με μια αλλη, ψιλοχαλια ομως εμφανισιακα, που απο την αρχη ηθελα να τη βγαλω απο την εξισωση. Μου ξεκινανε εξ αρχης πλυση εγκεφαλου για παρτουζα. Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, αμα ειχα φραγκα για παρτουζες θα παντρευομουνα αντι να γυρναω στις πουτανες...τιποτα αυτες!
Με τα πολλα πειθω τη μικρη να της δωσω ενα 10ρικο, να μου παρει μια πιπα, και να τελειωνει η υποθεση με συνοπτικες διαδικασιες. Αφου εχω ιδρωσει για να τα καταφερω να συνεννοηθω, μου λεει "παμε λιγο πιο κει"
Παμε 50 μετρα πιο πανω, σε ενα σημειο πληρως ορατο στους περαστικους, και με ενα τζιπ παρκαρισμενο ακριβως διπλα, με αναμενα φωτα (δηλ κατα πασα πιθανοτητα καποιος γαμαγε εκει μεσα!). Εγω στο αμαξι αυτη πεζη-δεν εχει μπει ακομα μεσα
Της λεω "καλα,εισαι σοβαρη? Σε κοινη θεα θες να το κανουμε???"
Με κοιταζει σαν χαζη!
Της λεω "παμε πιο περα"?
"Ναι"
"Ε,αντε, να παμε καμια φορα να τελειωνουμε!"
Κοιταζει....
Κοιταζω....
Κοιταζει....
Μου λεει "αλλη κοπελα"
Βραχυκυκλωνουν τα ηλεκτρικα σηματα του εγκεφαλου μου
Κοιταζω σαν χανος, ανημπορος να αντιληφθω το θεατρο του παραλογου που παιζεται ενωπιον μου εδω και 5-πλεον- λεπτα. Και συγχρονως ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ που τραβηχτηκα νυχτιατικα απο το Κερατσινι στην Ομονοια, για να μου κανουν πλακα κατι αφρικανες 18χρονες που δεν ξερουν γραμματα και πιστευουν στο μαγο της φυλης (Σε αντιθεση με μενα που πιστευω στον Γκαους, τον Λαιμπνιτζ και τον Φον Νόυμαν γιατι ξερω και 5 γαμημενα γραμματα, γαμω το μαυρο Χριστο τους και τα γαμημενα βουντου τους γαμω)
Της λεω "Τελικα εσυ πιπες παιρνεις, Ή ΟΧΙ??"
Μου λεει "ΟΧΙ"!
Τελος παραστασης. Φευγω σπινιαροντας, αφηνοντας 4 λαστιχα κατω απο τα νευρα μου, και ριχνοντας ο,τι Χριστοπαναγία εχω ευχερη. Αει στο διαολο, ουτε ενα πουτσο δε μπορεις να ριξεις γαμω το Λουθερ Κινγκ και τις βουβουζελες σας μαλακες
Αυτο που με τρελανε ακομα περισσοτερο, ηταν οτι ακομα δεν βρηκανε ενα καρβελι ψωμι να φανε σ'αυτη τη σκατοχωρα, αλλα προλαβαν να το ριξουν στο συνδικαλισμο, και στους κανονες της καστας. Οπως οι ταριφες, που μπορει να σου πιουν το αιμα, μπορει να σε σκοτωσουν, μπορει να παραβιαζουν καθημερινα καθε νομο του κρατους και του ΚΟΚ, αλλα σειρα αλλου ταριφα σε αεροδρομιο ή λιμανι δεν θα ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ να παρουν!!! Η αλληλεγγυη της μαφίας δηλαδη! Απαραβιαστη παντα, εις βαρος φυσικα της υπολοιπης κοινωνιας

Τα συμπερασματα δικα σας
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ασχετο...
Μια προσφατη εμπειρια μου απο Αθηνας, που θα με κανει να μην ξαναπατησω κιολας

Ειμαι τις προαλλες καβλωμενος για πιπα του δεκαευρου, κι εχω παει στις μαυρουλες απολυτα συνειδητοποιημενος οτι καποια θα παρω στο αμαξι για να με τσιμπουκωσει (και επι τουτου)
Βλεπω μια, μου γυαλιζει, της λεω "εμπα"
Ωστοσο, αυτη ητανε μικρη και πηγαινε σετακι με μια αλλη, ψιλοχαλια ομως εμφανισιακα, που απο την αρχη ηθελα να τη βγαλω απο την εξισωση. Μου ξεκινανε εξ αρχης πλυση εγκεφαλου για παρτουζα. Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, αμα ειχα φραγκα για παρτουζες θα παντρευομουνα αντι να γυρναω στις πουτανες...τιποτα αυτες!
Με τα πολλα πειθω τη μικρη να της δωσω ενα 10ρικο, να μου παρει μια πιπα, και να τελειωνει η υποθεση με συνοπτικες διαδικασιες. Αφου εχω ιδρωσει για να τα καταφερω να συνεννοηθω, μου λεει "παμε λιγο πιο κει"
Παμε 50 μετρα πιο πανω, σε ενα σημειο πληρως ορατο στους περαστικους, και με ενα τζιπ παρκαρισμενο ακριβως διπλα, με αναμενα φωτα (δηλ κατα πασα πιθανοτητα καποιος γαμαγε εκει μεσα!). Εγω στο αμαξι αυτη πεζη-δεν εχει μπει ακομα μεσα
Της λεω "καλα,εισαι σοβαρη? Σε κοινη θεα θες να το κανουμε???"
Με κοιταζει σαν χαζη!
Της λεω "παμε πιο περα"?
"Ναι"
"Ε,αντε, να παμε καμια φορα να τελειωνουμε!"
Κοιταζει....
Κοιταζω....
Κοιταζει....
Μου λεει "αλλη κοπελα"
Βραχυκυκλωνουν τα ηλεκτρικα σηματα του εγκεφαλου μου
Κοιταζω σαν χανος, ανημπορος να αντιληφθω το θεατρο του παραλογου που παιζεται ενωπιον μου εδω και 5-πλεον- λεπτα. Και συγχρονως ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ που τραβηχτηκα νυχτιατικα απο το Κερατσινι στην Ομονοια, για να μου κανουν πλακα κατι αφρικανες 18χρονες που δεν ξερουν γραμματα και πιστευουν στο μαγο της φυλης (Σε αντιθεση με μενα που πιστευω στον Γκαους, τον Λαιμπνιτζ και τον Φον Νόυμαν γιατι ξερω και 5 γαμημενα γραμματα, γαμω το μαυρο Χριστο τους και τα γαμημενα βουντου τους γαμω)
Της λεω "Τελικα εσυ πιπες παιρνεις, Ή ΟΧΙ??"
Μου λεει "ΟΧΙ"!
Τελος παραστασης. Φευγω σπινιαροντας, αφηνοντας 4 λαστιχα κατω απο τα νευρα μου, και ριχνοντας ο,τι Χριστοπαναγία εχω ευχερη. Αει στο διαολο, ουτε ενα πουτσο δε μπορεις να ριξεις γαμω το Λουθερ Κινγκ και τις βουβουζελες σας μαλακες
Αυτο που με τρελανε ακομα περισσοτερο, ηταν οτι ακομα δεν βρηκανε ενα καρβελι ψωμι να φανε σ'αυτη τη σκατοχωρα, αλλα προλαβαν να το ριξουν στο συνδικαλισμο, και στους κανονες της καστας. Οπως οι ταριφες, που μπορει να σου πιουν το αιμα, μπορει να σε σκοτωσουν, μπορει να παραβιαζουν καθημερινα καθε νομο του κρατους και του ΚΟΚ, αλλα σειρα αλλου ταριφα σε αεροδρομιο ή λιμανι δεν θα ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ να παρουν!!! Η αλληλεγγυη της μαφίας δηλαδη! Απαραβιαστη παντα, εις βαρος φυσικα της υπολοιπης κοινωνιας

Τα συμπερασματα δικα σας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γαματη περιγραφη!!!!
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Αν είναι για μαύρη όχι από εκεί κέντρο γιατί είναι στον κόσμο τους αυτές.

2 φορές έχω πάει με πουτάνα, μία call girl και μία μαύρη.

Την είχα πάρει από Πατησίων, 20 χρονών γλυκιά και ντροπαλή. Πάμε Γαλάτσι, στη διαδρομή στο αμάξι δεν έκανε τίποτα περίμενε εμένα, τρελή ντροπή η τύπισσα.. Είχαμε πει 20 ευρώ πίπα, αλλά της λέω στη διαδρομή να κρατήσει αρκετή ώρα. Ήταν μέτρια, το μουνάκι της είχε καυλώσει και μετά μου λέει μωρό έλα και κάθεται πάνω μου και το κάναμε! Γαμώ ήταν! Ούτε την μπλούζα της είχε βγάλει γιατί κρύωνε. Όμως ήταν γλυκιά, άχαρη στην πίπα παρ'όλα αυτά. Μόλις τη γύρισα στο στέκι της, οι φίλες της με ρώτησαν τι της έκανα και την έβλεπαν πρώτη φορά τόσο χαρούμενη! Δε λέω ότι της το έκανα όπως δε το χει κάνει άλλος, δε ξέρω όμως, περάσαμε ωραία. Δεν ήξερε Ελληνικά, μόνο στα Αγγλικά τα λέγαμε.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Ασχετο...
Μια προσφατη εμπειρια μου απο Αθηνας, που θα με κανει να μην ξαναπατησω κιολας

Ειμαι τις προαλλες καβλωμενος για πιπα του δεκαευρου, κι εχω παει στις μαυρουλες απολυτα συνειδητοποιημενος οτι καποια θα παρω στο αμαξι για να με τσιμπουκωσει (και επι τουτου)
Βλεπω μια, μου γυαλιζει, της λεω "εμπα"
Ωστοσο, αυτη ητανε μικρη και πηγαινε σετακι με μια αλλη, ψιλοχαλια ομως εμφανισιακα, που απο την αρχη ηθελα να τη βγαλω απο την εξισωση. Μου ξεκινανε εξ αρχης πλυση εγκεφαλου για παρτουζα. Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, αμα ειχα φραγκα για παρτουζες θα παντρευομουνα αντι να γυρναω στις πουτανες...τιποτα αυτες!
Με τα πολλα πειθω τη μικρη να της δωσω ενα 10ρικο, να μου παρει μια πιπα, και να τελειωνει η υποθεση με συνοπτικες διαδικασιες. Αφου εχω ιδρωσει για να τα καταφερω να συνεννοηθω, μου λεει "παμε λιγο πιο κει"
Παμε 50 μετρα πιο πανω, σε ενα σημειο πληρως ορατο στους περαστικους, και με ενα τζιπ παρκαρισμενο ακριβως διπλα, με αναμενα φωτα (δηλ κατα πασα πιθανοτητα καποιος γαμαγε εκει μεσα!). Εγω στο αμαξι αυτη πεζη-δεν εχει μπει ακομα μεσα
Της λεω "καλα,εισαι σοβαρη? Σε κοινη θεα θες να το κανουμε???"
Με κοιταζει σαν χαζη!
Της λεω "παμε πιο περα"?
"Ναι"
"Ε,αντε, να παμε καμια φορα να τελειωνουμε!"
Κοιταζει....
Κοιταζω....
Κοιταζει....
Μου λεει "αλλη κοπελα"
Βραχυκυκλωνουν τα ηλεκτρικα σηματα του εγκεφαλου μου
Κοιταζω σαν χανος, ανημπορος να αντιληφθω το θεατρο του παραλογου που παιζεται ενωπιον μου εδω και 5-πλεον- λεπτα. Και συγχρονως ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ που τραβηχτηκα νυχτιατικα απο το Κερατσινι στην Ομονοια, για να μου κανουν πλακα κατι αφρικανες 18χρονες που δεν ξερουν γραμματα και πιστευουν στο μαγο της φυλης (Σε αντιθεση με μενα που πιστευω στον Γκαους, τον Λαιμπνιτζ και τον Φον Νόυμαν γιατι ξερω και 5 γαμημενα γραμματα, γαμω το μαυρο Χριστο τους και τα γαμημενα βουντου τους γαμω)
Της λεω "Τελικα εσυ πιπες παιρνεις, Ή ΟΧΙ??"
Μου λεει "ΟΧΙ"!
Τελος παραστασης. Φευγω σπινιαροντας, αφηνοντας 4 λαστιχα κατω απο τα νευρα μου, και ριχνοντας ο,τι Χριστοπαναγία εχω ευχερη. Αει στο διαολο, ουτε ενα πουτσο δε μπορεις να ριξεις γαμω το Λουθερ Κινγκ και τις βουβουζελες σας μαλακες
Αυτο που με τρελανε ακομα περισσοτερο, ηταν οτι ακομα δεν βρηκανε ενα καρβελι ψωμι να φανε σ'αυτη τη σκατοχωρα, αλλα προλαβαν να το ριξουν στο συνδικαλισμο, και στους κανονες της καστας. Οπως οι ταριφες, που μπορει να σου πιουν το αιμα, μπορει να σε σκοτωσουν, μπορει να παραβιαζουν καθημερινα καθε νομο του κρατους και του ΚΟΚ, αλλα σειρα αλλου ταριφα σε αεροδρομιο ή λιμανι δεν θα ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ να παρουν!!! Η αλληλεγγυη της μαφίας δηλαδη! Απαραβιαστη παντα, εις βαρος φυσικα της υπολοιπης κοινωνιας

Τα συμπερασματα δικα σας
μηπως φιλε εκανε την παλαβη οτι δεν καταλαβενει επειδη την εδινες μονο ενα 10αρο?????? :think:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ρε μαγκες , ξερει καποια κανεις σαν Τζετλινα?
τι μας λες ρε φιλε??????αυτη καθε ημερα αλλαζουν ονομα! σε εσενα λεει αυτο και στο αλλο λεει διαφορετικο.......τι μας ρωτας και εσυ τωρα......... :uglystupid:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Οχι, οχι...Ηταν καθαρα συνδικαλιστικο το θεμα-χωρις πλακα!
Δεν ηθελε να παρει τη σειρα της αλλης!!!!
Το δεκαρικο το ειχαμε συμφωνησει εξ αρχης- και μαλιστα σχεδον χωρις διαπραγματευση
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Παντως,οσοι αποφασισετε να προχωρησετε παραπανω με τις μαυρουλες μονο φορτωμα και σπιτι ή χοτελι.
Αποφυγετε με χιλια τα περιξ ξενοδοχεια και στενα.
Γνωστος μου,την πατησε με το κολπο take the money and gone σε καποιο απο τα ξενοδοχεια.
Και η μαλακια του ειναι οτι πηγε να την βρει για τσαμπουκα(ειχε πιει και κατι μπυρες)και απ΄οτι μου ελεγε του ορμιξαν καμποσες και ετρωγε οτι να'ναι...πετρες,ξυλα...
Παλι καλα που εφυγε σωος.
Το ειχα ξανακουσει αλλα το εμαθα απο πρωτο χερι.Υπ όψιν,δεν εχω κατι με τις μαυρες.
Παλιοτερες εποχες 07-08 εκανα και εγω τις βολτες μου στην περιοχη αλλα ηταν διαφορετικα...τωρα εχει ξεφυγει η κατασταση.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Οχι, οχι...Ηταν καθαρα συνδικαλιστικο το θεμα-χωρις πλακα!
Δεν ηθελε να παρει τη σειρα της αλλης!!!!
Το δεκαρικο το ειχαμε συμφωνησει εξ αρχης- και μαλιστα σχεδον χωρις διαπραγματευση
παντως φυλε οσο προχορανε οι καιροι οι τιμες πεφτουν.θυμαμαι στην αρχη 30 μετα με διαπραγμαευση 20,εγινε μετα σταθερο το 20 και τωρα επεσαν ολες στο 10ευρω?????μονο  :pipa1: η και  :fuck2: μαζι?
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Παντως,οσοι αποφασισετε να προχωρησετε παραπανω με τις μαυρουλες μονο φορτωμα και σπιτι ή χοτελι.
Αποφυγετε με χιλια τα περιξ ξενοδοχεια και στενα.
Γνωστος μου,την πατησε με το κολπο take the money and gone σε καποιο απο τα ξενοδοχεια.
Και η μαλακια του ειναι οτι πηγε να την βρει για τσαμπουκα(ειχε πιει και κατι μπυρες)και απ΄οτι μου ελεγε του ορμιξαν καμποσες και ετρωγε οτι να'ναι...πετρες,ξυλα...
Παλι καλα που εφυγε σωος.
Το ειχα ξανακουσει αλλα το εμαθα απο πρωτο χερι.Υπ όψιν,δεν εχω κατι με τις μαυρες.
Παλιοτερες εποχες 07-08 εκανα και εγω τις βολτες μου στην περιοχη αλλα ηταν διαφορετικα...τωρα εχει ξεφυγει η κατασταση.
πως γινεται αυτο το take the money and gone ρε φυλε? :headbang:
 

Επισκέπτης
θα καταθεσω κι'εγω μια παρα πολυ ασχημη εμπειρια που με πονεσε παρα πολυ...στην τσεπη. Ηταν Μαρτιος νομιζω και καθως περνουσα 1 μετα τα μεσανυχτα απο Σωκρατους δωστου τα κοπανηματα στο καπο του αυτοκινητου. Δεν ημουν καθολου αποφασισμενος να παρω μαυρουλα, απλως επειδη συνεζησα για ενα χρονο μεχρι και περυσι τον Σεπτεμβρη με μια θεομουναρα μαυρη 35χρονη καλλονη, ηθελα απλως να παρω λιγακι μυρωδια απο Γκανα  οχι ομως και να πληρωσω 20 η 30 ευρω για μια υποκριτικη πιπα κι'ενα γκαμισι με τα ρουχα.
Κανω ομως την πρωτη ανοησια και τσιμπαω με μιαν ομορφουλα  κανοντας και την δευτερη μαλακια να παρω στο αμαξι και μια φιλη της κοντη και ασκημη  δινοντας τους 40 ευρω και με πανε σε μια εσοχη στο γκαραζ της πλατειας πολυ κοντα στην "βαση" τους. Αφου τους εδωσα ενα 50ρικο και μου δινουν τα ρεστα πονηρα σκεπτομενος βγαζω τα μετρητα που ειχα στην τσεπη του παντελονιου μηπως και τα παρουν χαμπαρι και τα ξαφρισουν ¨και τα βαζω για καλυτερη ασφαλεια στην τσεπη του μπουφαν κλεινοντας την με το φερμουαρ.
Εκαναν σαν τρελλες να τελειωσω, η μια μου επαιρνε πιπα ενω η αλλη μου εδειχνε και μου κουνουσε τα βυζια της ρωτωντας με διαρκως "τελειωσες, τελειωσες? Καποια στιγμη  εκαναν σαν να ειχε πιασει φωτια το αμαξι κι' ανοιγουν τις πορτες φευγοντας με χιλια.
Φυσικα μου ειχαν παρει ολα τα λεφτα απο την τσεπη του μπουφαν ακομη και τα ρεστα απο το πενηνταρικο. Συμπερασμα μεγαλη προσοχη στα διδυμα.
Ευτυχως που μου'κοψε τουλαχιστον και δεν πηγα να τις βρω για να ζητησω τα ρεστα..
Απο τοτε οταν και αν περασω απο το σημειο εκεινο δεν κραταω πανω μου περισσοτερα απο 30 ευρω...

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
παντως φυλε οσο προχορανε οι καιροι οι τιμες πεφτουν.θυμαμαι στην αρχη 30 μετα με διαπραγμαευση 20,εγινε μετα σταθερο το 20 και τωρα επεσαν ολες στο 10ευρω?????μονο  :pipa1: η και  :fuck2: μαζι?

Πιπα. Με γαμησι, μονη της μου προτεινε 15- και μαλιστα στα γρηγορα
 

sex2011

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2011
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Βγαινοντας απο μετρο Ομονοιας 11 το πρωι πριν 1εβδομαδα και πηγαινοντας προς γνωστο pcadiko στην στουρναρη,μου εκανε φοβερη εντυπωση οτι τα μαυρακια ειχαν βγει και ψαχναν πελατη.
Παμε παμε μου ελεγαν...η μια πισω απο την αλλη.
Ερε καβλες πρωινιατικα...
Γυρνιζοντας απο τα ψωνια μου ειχα ψιλοψηθει να κανω τπτ..αλλα την ειχαν κανει η της ειχαν μαζεψει
Αναρωτιεμαι που ενοουσαν να παμε παντως με νταλαα ηλιο..χαχα
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Εμένα με έχουν χουφτώσει καμία δεκαριά φορές αναγκάζομαι να περνάω με προκάλυψη από εκει  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom