Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
η Νανά είναι πανέμορφη και κομψή γυναίκα με κορμάρα, συνεδρία δεν έχω κάνει μαζί της αν και είναι στα επόμενα πλάνα μου όταν ξαναπάω Αθήνα. Προς το παρόν αναπολώ τις στιγμές με την Έρικα...
 

kosav91

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω ποιες κοπέλες προτείνετε για να δοκιμάσω πρώτη φορά αυτάρεσκο.Ευχαριστω

 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δηλαδή τι θα κάνεις, θα κάθεσαι και θα βλέπεις την κοπέλα να θαυμάζει τον εαυτό της ? :S


Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω ποιες κοπέλες προτείνετε για να δοκιμάσω πρώτη φορά αυτάρεσκο.Ευχαριστω
 

olymp83

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά...!

Ξέρει κανείς τι μπορώ να βρω στη Θεσσαλονίκη για S&M? (Ψάχνω για κοπέλα που να ξέρει από :s&m_3:, χωρις να ενδιαφερομαι τοσο για σεξ.)

Υπάρχουν αυτόνομες dominatrixes ή πηγαινεις σε στούντιο? :huh:
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Ποιες κοπέλες σε μπουρδέλα (κυρίως) αλλά και σε στουντιο προτείνετε για αυταρχικο πρόγραμμα?
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά...!

Ξέρει κανείς τι μπορώ να βρω στη Θεσσαλονίκη για S&M? (Ψάχνω για κοπέλα που να ξέρει από :s&m_3:, χωρις να ενδιαφερομαι τοσο για σεξ.)

Υπάρχουν αυτόνομες dominatrixes ή πηγαινεις σε στούντιο? :huh:
Φιλαράκι εάν ενδιαφέρεσαι ακόμη έχω να σου προτείνω δύο -τρεις lite κορασίδες
 

xamenosxamenh

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2016
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Φιλαράκια νομίζω, από την εμπειρία μου, οτι η κορυφαία μακράν είναι η mistress Αλεξάνδρα, βάζω 10 (ανεξάρτητη με τέλειο χώρο),  στο φ104 έχω πάει με Πάολα θα έλεγα 8,5 και Μπέτυ θα έβαζα 8. Για την Νανά βάζω 6 με μια επιφύλαξη γιατί ήταν ξεπέτα αλλά ήταν και κοντά στο τέλος της βάρδιας. Επίσης στην Lady Afrodite 7, ενώ η Persa είναι για 7,5 (ανεξάρτητες).
 

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Φιλαράκια νομίζω, από την εμπειρία μου, οτι η κορυφαία μακράν είναι η mistress Αλεξάνδρα, βάζω 10 (ανεξάρτητη με τέλειο χώρο),  στο φ104 έχω πάει με Πάολα θα έλεγα 8,5 και Μπέτυ θα έβαζα 8. Για την Νανά βάζω 6 με μια επιφύλαξη γιατί ήταν ξεπέτα αλλά ήταν και κοντά στο τέλος της βάρδιας. Επίσης στην Lady Afrodite 7, ενώ η Persa είναι για 7,5 (ανεξάρτητες).

στη Λολα τι θα εβαζες ?
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Φιλαράκια νομίζω, από την εμπειρία μου, οτι η κορυφαία μακράν είναι η mistress Αλεξάνδρα, βάζω 10 (ανεξάρτητη με τέλειο χώρο),  στο φ104 έχω πάει με Πάολα θα έλεγα 8,5 και Μπέτυ θα έβαζα 8. Για την Νανά βάζω 6 με μια επιφύλαξη γιατί ήταν ξεπέτα αλλά ήταν και κοντά στο τέλος της βάρδιας. Επίσης στην Lady Afrodite 7, ενώ η Persa είναι για 7,5 (ανεξάρτητες).
Ότι νάναι  :erection:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.480
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
Αν καί δέν έχω τίς καλύτερς σχέσεις μέ τό Φ104...... έχω νά πώ ότι'''''''

Η Δεσποινίς Μπέττυ είναι το Α & τό Ω στό αύταρχικό.....

 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Θα γράψω και εγω απο  την μερια μου,συνοπτικα την γνωμη μου για τις καλυτερες στο αυταρχικο με βαση τις εμπειρίες μου ,χωρις να προμοταρω καμια...ξερουμε οι γνωριζοντες εδω οτι υπαρχουν συγκεκριμενοι λογαριασμοι που προωθουν ''Κυριες'' .Θα παρακαλουσα σε αυτους τους λογαριασμους να μην κανουν κριτικη σε απλες εμπειριες συναθλητων!!!!
Καταρχην πρωταρχικο ρολο για εμενα παιζει η εμφανιση μιας κοπελας,ο χαρακτηρας και βεβαια η επαγγελματικοτητα και η ορεξη για αυτο που κανει!!Σ'αυτα βασιζεται η κριτικη μου..
Λοιπον εγω εχω αποψη για την Ηλεκτρα(την γνωστη),καλη στην δουλεια της ,αρκετα ορεξατη,αλλα συνηθισμενη κοπελα της διπλανης πορτας,δεν θα ξαναπηγαινα.
Εχω αποψη για Βαρονη Αναστασια και Αιντα,με την αναστασια τα ειπα δυο φορες,την πρωτη ειχα καποια ασυνενοησια ως προς την φαντασιωση μου,μου δηλωσε προβλημα κατοπιν εορτης με αποτελεσμα να μην μεινω ικανοποιημενος απο τις υπηρεσιες της.Εδωσα ομως μια δευτερη ευκαιρια γιατι μου φανηκε καλο κοριτσι και συνενοησιμο!!Δευτερη φορα Θεσσαλονικη.με Αναστασια και Αιντα.Η αναστασια με μεγαλη ορεξη και.παθος!!αναπληρωσε την πρωτη συναντηση και περασα πολυ καλα!!Η αιντα μου φανηκε απειρη και χωρις πρωτοβουλιες. Οι δυο κοπελες ειναι συνηθισμενης ομορφιας.Δεν θα ξαναπηγαινα λογω οτι θελω να δοκιμαζω γενικα ...
Εχω δοκιμασει με Ντομινα Ερρικα,πολυ παθος και μερακι απο την Ερρικα,αλλα ο χωρος της δεν μου αρεσε καθολου,δεν θα ξαναπαω..
Αρτεμης Ντιανα,καλη κοπελα,με εμπειρια,παθος αλλα εμφανησιακα δεν.ειναι του τυπου μου.
Αλεξανδρα,ομορφη,καλη κοπελα,δεν.πηγα στο νεο χωρο της,καλη στις.υπηρεσιες της αλλα γενικα δεν εντυπωσιαστηκα.
Αφροδιτη,δεν την ειδα την κοπελα αλλα απο το υφακι που βγαζει προς τα εξω με αποθαρρινει εντελως..
Τελος αφησα τις δυο καλυτερες για εμενα ,ανεξαρτητες και θεες!!
Λολα,δεν χρειαζεται να πω πολλα!!Θεα στην ομορφια,θεα στον χαρακτηρα,θεα στην ποιοτητα!!!πηγα,θα ξαναπαω με χιλια!!
Θεανώ,κοπελα μαλαμα οπως η Λολα,ομορφια που σταματας με ανοιχτο το.στομα στο δρομο,πεντακαθαρη οπως και η Λολα,και νοιωθεις οτι παιρνα και αυτη μαζι σου καλα,γουσταρει αυτο που κανει.
Τελος Λολα και θεανω κανουν λιγα ραντεβου πραγμα που βγαινει στην ορεξη.και.στην ποιοτητα των υπηρεσιων...
Δεν εχω δοκιμασει Νανα,που φαινεται γυναικαρα στις φωτογραφιες αλλα δεν την ειδα απο κοντα...
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Εξαιρετικό post φίλε big20paul, συμφωνώ σχεδόν σε όλα και επαυξάνω για τα τελευταία που έγραψες...

ΥΓ.
Απορώ πως βαγγεληδες, τάκηδες, ελκυστικοί και λοιπά προμοτεράκια δεν σχολίασαν ακόμη...
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Καιρό είχα να διαβάσω κάτι ενδιαφέρον στο forum, και ομολογώ η ανάλυση του big20paul είναι άκρως εμπεριστατωμένη και αντικειμενική. Αφού μπήκε στο κόπο ο φίλος, θα γράψω και εγώ την γνώμη μου. Κατά βάση δεν διαφωνώ με τον bigpaul, οι μόνες ενστάσεις μου έχουν απλώς να κάνουν με το κριτήριο που ξεκινάς τις αναζητήσεις σου στον χώρο αυτό. Το bdsm είναι κάτι που μου αρέσει, αλλά δεν είναι και το κυριάρχο στοιχείο της ερωτικής μου ζωής, όποτε έχω το προνόμιο να βλέπω τα πράγματα κάπως αποστασιοποιημένα.

Για μένα λοιπόν το νούμερο ένα κριτήριο μίας επιλογής είναι η γυναίκα να γουστάρει αυτό που κάνει. Εχω πέσει σε πάμπολλες περιπτώσεις που είτε σε βλέπουν σαν ανοιχτό πορτοφόλι και προσπαθούν να αποσπάσουν ό,τι μπορούν εκμεταλλευόμενες το πάθος της στιγμής, είτε βαριούνται, είτε δεν έχουν ιδέα και απλώς κοιτάνε να βγάλουν άκοπα χρήματα από το εκάστοτε κοροϊδο. Αυτές που ξέρουν και γουστάρουν φαίνονται και ξεχωρίζουν σαν την μύγα μες το γάλα.

Νούμερο δύο κριτήριο, η εμφάνιση βεβαίως βεβαίως. Τι να το κάνω αν γουστάρει κάποια, αλλά ειναι 200 κιλά και έχει πατήσει τα 60? Πρέπει η άλλη να σου βγάζει τα συγκεκριμένα γούστα, και βεβαίως στα βγάζει όταν είναι θεάρα. Ολα τα υπόλοιπα (χώρος, συμπεριφορά, κλπ, κλπ), όταν πληρούνται τα δύο πρώτα κριτήρια, εγώ προτίθεμαι να τα παραβλέψω. Πάμε λοιπόν στο δια ταύτα:

Πρώτη ιεραρχικά για μένα, και με βάση τα κριτήρια που ανέφερα είναι η Ερρικα. Δεν είναι ίσως η ωραιότερη, αν και η εμφάνιση της είναι εξαιρετική για μένα, αλλά είναι η πρώτη με διαφορά που καραγουστάρει την φάση. Δεν την έχω δει πολλές φορές, αλλά έχω την βεβαιότητα ότι αν είχε λύσει το οικονομικό της πρόβλημα, θα πλήρωνε η ίδια για να κάνει αυτά τα sessionς. Πεντακάθαρη, βιτσιόζα, αυθεντική σαδίστρια, κάνει προγράμματα ανάλογα με την κάβλα της και την φαντασία της. Φυσικά και θα ξαναπήγαινα και θα ξαναπάνω.

Πάμε στην επόμενη. 10 με τόνο και στην Λόλα, απίστευτη ομορφιά, συνδιαζόμενη με μεγάλη εμπειρία και αψεγάδιαστη συμπεριφορά. Εξαιρετική επαγγελματίας, αλλά αυτό το τελευταίο είναι ίσως το μόνο που με κάνει να έχω κάποια αμφιθυμία. Από την μία είναι σίγουρα θετικό να κάνει κάποιος άψογα την δουλειά του, από την άλλη όμως ξέρεις ότι το κάνει για το χρήμα και κάπου χάνεται η μαγεία.

Αϊντα - Αναστασία. Πολύ δυνατό δίδυμο με την Βαρώνη σε θέση οδηγού. Βγάζουν γούστα και τους αρέσουν ιδιαιτέρως αυτά τα παιχνίδια. Δεν είναι οι θεάρες αλλά δεν είναι και Κουασιμόδοι. Μαζί τους πέρασα καλά και θα ξαναπήγαινα.

Νανά. Εαι αυτή εξαιρετική επιλογή. Μου ταιριάζει πολύ και σαν εμφάνιση και σαν χαρακτήρας. Θα ήθελα να την έχω γκόμενα, αλλά το 24/7 δεν μου ταιριάζει, όταν βγαίνω από αυτό το τρυπάκι, τα θέλω όπως τα θέλω. Η Νανά είναι σταθερή αξία και σίγουρα θα την ξαναδώ.

Θεανώ. Η πιό όμορφη με διαφορά μαζί με την Λόλα. Χαίρεσαι να ασχολείσαι μαζί της και νομίζω χαίρεται και αυτή. Βασική ένσταση είναι ότι σε δέχεται μόνο σε ξενοδοχείο που προσωπικά εμένα με ξενερώνει αφάνταστα. Στα σύν ότι είναι επιλεκτική, δουλεύει με σταθερή πελατεία και δεν περνάει η Σάρα και η Μαρα.

Πέρσα. Νέα και ωραία. Μπορεί να μην έχει την μεγάλη εμπειρία, αλλά εχει την φλόγα και είναι κοπέλλα να την πιείς στο ποτήρι. Την γουστάρω πολύ, αν και μου έδωσε την εντύπωση ότι έδινε "εξετάσεις" σε μία αρχαιότερη που ήταν παρούσα.

Κάτια - Μισέλ. Τα δίδυμα με ιντριγκάρουν γενικά και βεβαίως και οι συγκεκριμένες. Ζευγάρι λεσβίων κάτι που απογειώνει ακόμα περισσότερο την φαντασία. Μία φορά τις είδα, δεν τους έλειπε η όρεξη, αλλά παραέδωσαν έμφαση στην ποδολαγνεία, ενώ εγώ δεν είμαι από τους funs του είδους.

Ηλέκτρα. Μία φορά την είδα long time ago, δεν ήταν άσχημη, αλλά δεν είχαμε ιδιαίτερη χημεία.

Aφοδίτη. Πολύ ωραία κοπέλλα, αλλά δηλώνει κάτι που δεν είναι. Είναι σαν να βάλεις το ψαρά να σου πουλήσει σύνθετα χρηματηστηριακά προϊόντα. Θα ήταν πετυχημένη σε άλλους ρόλους.

Αλεξάνδρα. Δεν την έχω δει, αλλά δεν μου αρέσει τόσο εμφανιακά ώστε να θελήσω να την δω.

Νάντια. Δεν την έχω δει, θα ήθελα να την δω, αλλά έχω θέμα με τα ξενοδοχεία.
 

kainotomos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
πολύ καλή ενημέρωση και πολύ καλό άρθρο.θα ήταν υπερβολή αν σαν νέος εδώ ζητούσα να συνοδευθεί από μια κατάσταση με λινκ, διευθύνσεις, αγγελίες,ή έστω με τηλέφωνα επικοινωνίας των παραπάνω Κυριών, και ειδικά των πιο παλιών (Λόλα, Θεανώ) μιας και δεν βλέπουμε στοιχεία επικοινωνίας τους συχνά;
ΥΓ. Αν δεν γίνεται δημόσια, έστω με πμ
Ευχαριστώ πολύ
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ανάλογα τα κριτήρια που βάζει ο καθένας μας,προσωπικά βάζω και την εμφάνιση και την εμπειρία και να μην είναι ξεπέτα,Μπέττυ δεν είναι μοντέλο αλλά το έχει φοβερό στραπάρισμα,Θεανώ όμορφη αλλά όχι τόσο έμπειρη για ποδολαγνεία είναι μια χαρά,έρρικα το ζεί και μου αρέσει και εμφανισιακά και γουστάρω αυτό το μη επαγγελματικό που βγάζει το γουστάρω πολύ,Νανά σταθερή αξία και όμορφη γυναίκα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα η Θεανω όντως είναι μακράν και με διαφορά η ομορφότερη Αφεντρα και το γουστάρει αυτό που κάνει το προσυπογράφω αυτό. Την Περσα την εχω δει σε σε show και αν κρινω από αυτα που ειδα στη σκηνη μάλλον θα τα καταφερνει καλά. Η Ερρικα παλιά "καραβάνα" και γνησια σαδίστρια.  Η Μπεττυ που λετε ποιά είναι όμως ;;

Υ.Γ H Θεανω εχει σελίδα στο FB  Goddess Theano αλλά είδα ότι παιζει και στο Greek Foot. Δεν απαντά άμεσα κατι που μου φαινεται μάλλον λογικό γιατι μάλλον θα δεχεται βροχη από αιτήματα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ανάλογα τι ψάχνει ο καθένσς μας,η Θεανώ είναι όμορφη γυναίκα αλλά για light session,και ειλικρινέστατη δεν έχει σηκώσει υφάκι,είναι νέα στον χώρο και μαθαίνει ακόμα αλλά δεν μπορεί να υποτάξει ακόμα ούτε στράπ κάνει καλό θέλει τον χρόνο της,την Μπέττυ την ξέρουν όλοι πολλά χρόνια πριν στην φυλής την γνώρισα γεννημένη Αφέντρα το έχει η πρώτη μου ήταν,όσο για την Έρρικα είναι παντός καιρού το έχει σε όλα,λάθος της που έδιωξε την irina την Ρωσίδα πολύ καλή σε όλα και κούκλα αλλά δεν μπορώ να την βρώ το προφίλ της είναι συνέχεια κατεβασμένο,αν την βρώ θα ενημερώσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom