Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Οι περισσότεροι από το facebook τις γνωρίζουμε,ούτε έχουμε όλοι τον χρόνο να πάμε σε όλα τα event,στο ερώτικα πήγαμε αρκετοί,εγώ δεν έριξα λάσπη σε καμία,εσύ το έκανες για την Κυρία Θεανώ που σου είναι τόσο ασήμαντη και δεν την ξέρεις  και ας γράφουν όλοι παντού και ύπουλα λασπώνεις και την Έρικα που την γνωρίζω προσωπικά,πόσο τυχαίο ένα κατεβατό για το limit up για πόσο ηλίθιους μας περνάς?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Μόλις δεύτερο σου μήνυμα για να υποστηρίξεις το limit up,Η Κυρία Θεανώ έφυγε τρέχοντας θα έχει τους λόγους της και την γνωρίζουν αρκετοί εσύ πως δεν την ξέρεις και την ακούς πρώτη φορά ποιός θα το πιστέψει?δεν έχεις διαβάσει πιό πάνω? συνέχεια γράφουνε για την Κυρία Θεανώ πανέμορφη και ανεξάρτητη, όσο για την Αφροδίτη άστα διάβασε όλα όσα γράφονται και θα καταλάβεις αν και είμαι σίγουρος ότι ξέρεις πολύ καλά και πόσα χρόνια ασχολείται 10 σαν τί?,για την Πέρσα στο Ερώτικα που έκανε σόου ήταν βαρετό δεν το έχει αλλά είναι όμορφη,το same είναι πολλά χρόνια το ξέρουν όλοι, φυσικό είναι να έχουν περάσει και κοπέλες που δεν έκαναν αλλά κρατάει γερά,το limit up για να το πεί η Κυρία Θεανώ τρώγλη κάτι θα ξέρει η κάτι θα της έκαναν,γιατί δεν έχει αναφερθεί ποτέ για άλλο dungeon ούτε αρνητικά για άλλη Αφέντρα.

Εσυ ρε Μακη εισαι Γραφειο Τυπου της Θεανως οπως ο Κωστας Τσελσι για τον Γαυρο ; Που ακριβως εχει γινει αυτή η αναφορά που λες και δεν την ειδαμε και εμεις ;  Η μάλλον πότε συνεργάστηκε με καποιο dungeon h Θεανω για να φυγει τρέχοντας ; Σε αυτο το thread γράφτηκε οτι πηγε σε καποιο dungeon και δεν της αρεσε το ονομα του Limit Up που ακριβως αναφέρθηκε ; Γιατι αν αυτος που γραφει ενα κατεβατό για όλα τα studio και απλά δειχνει μια προτιμηση ειναι "promoter" εσυ που κατηγορεις το Limit Up με δηθεν αναφορες της Θεανως τι ρολο βαράς ακριβως;
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
treloboutdeliari ξαναδιάβασε τι έγραψε το νέο μέλος για την Κυρία Θεανώ ο andxris και καλά,στηρίζω την Κυρία Θεανώ σε πειράζει?όλοι έχουμε τις αδυναμίες μας,εσύ τι ζόρι τραβάς?
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Δύσκολο το καλοκαίρι , δύσκολος ο Σεπτέμβρης, κακόμοιρα προμοτεράκια αντί να κάνετε κανένα μπάνιο, στο μεροκάματο...τι "κυρίες" πάντως οι του "χώρου" να ξεκατινιάζονται δια αντιπροσώπων, χαλεποί οι καιροί, μικρή η μπάζα που λεφτά για διακοπές...πλάκα έχει πάντως ο "χώρος" σας, 10-20 αυτιστικοί, τελειωμένοι, λιγούρηδες και 4-5 "κυρίες" που τσακώνονται ποια είναι πιο "κυρία" (στη μπάζα)...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Δύσκολο το καλοκαίρι , δύσκολος ο Σεπτέμβρης, κακόμοιρα προμοτεράκια αντί να κάνετε κανένα μπάνιο, στο μεροκάματο...τι "κυρίες" πάντως οι του "χώρου" να ξεκατινιάζονται δια αντιπροσώπων, χαλεποί οι καιροί, μικρή η μπάζα που λεφτά για διακοπές...πλάκα έχει πάντως ο "χώρος" σας, 10-20 αυτιστικοί, τελειωμένοι, λιγούρηδες και 4-5 "κυρίες" που τσακώνονται ποια είναι πιο "κυρία" (στη μπάζα)...
Aμα ο "χώρος" μας δεν είναι και δικός σου, κάνε την με ελαφρά και μην ασχολείσαι. ΄Αντε μπράβο που θα μας προσβλάλεις και θα μας υποδείξεις και τι θα πούμε.  :cum:
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
122
Πόντοι
1
Δύσκολο το καλοκαίρι , δύσκολος ο Σεπτέμβρης, κακόμοιρα προμοτεράκια αντί να κάνετε κανένα μπάνιο, στο μεροκάματο...τι "κυρίες" πάντως οι του "χώρου" να ξεκατινιάζονται δια αντιπροσώπων, χαλεποί οι καιροί, μικρή η μπάζα που λεφτά για διακοπές...πλάκα έχει πάντως ο "χώρος" σας, 10-20 αυτιστικοί, τελειωμένοι, λιγούρηδες και 4-5 "κυρίες" που τσακώνονται ποια είναι πιο "κυρία" (στη μπάζα)...
συμφωνω μαζι σου τα πιο πολλα προφιλ εδω ειναι μαιμουδενια
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
treloboutdeliari ξαναδιάβασε τι έγραψε το νέο μέλος για την Κυρία Θεανώ ο andxris και καλά,στηρίζω την Κυρία Θεανώ σε πειράζει?όλοι έχουμε τις αδυναμίες μας,εσύ τι ζόρι τραβάς?

Εγω να διαβάσω μηπως να ξανακατσεις στα θρανια να μαθεις αλφαβητα ; Καλα κανεις και τη στηριζεις και οπως θα δεις εχω γράψει και εγω τα καλυτερα για αυτήν. Το γεγονός οτι καποιος λεει ότι προσφάτως έμαθε για αυτήν που ειναι το προσβλητικό ;  Στο ιδιο thread υπάρχει μέλος  αρκετά ενεργό και παλαιο και εδω αλλα και στο GF που ρωταει και αυτός να μάθει για την Κυρια Θεανώ και αυτός την προσβάλλει ;  Ασε που υπάρχουν και άλλοι πο λενε ότι δεν το εχει ότι ειναι για Light Sessions κτλ . Αυτοι πως σου ξέφυγαν και δεν τους εκανες επίθεση ;

Και για πες μας τωρα εσυ και μην πετάς την μπαλα στην κερκιδα που ακριβως η Θεανω εγραψε οτι ο χωρος ειναι τρωγλη κτλ τκλ. Αν θες να στηρίζεις καποιον ειναι δικαιωμα σου το να πετάς όμως λασπη βαζοντας ως αναχωμα αυτόν που δήθεν στηρίζεις ειναι πολυ λουγκρε . Βγες και πες ότι εσυ ως Μακης πηγες  στο Limit και δε σου αρεσε ο χώρος τέλος. Αλλωστε δες τον τίτλο του thread να λεμε αποψεις για Κυριες που εχουμε επισκεφθεί και εάν ακομα κάτι δε μας αρεσε να το γράφουμε με κομψό τρόπο και οχι να ξεκατινιάζουμε.  Αυτη τη στιγμή αφήνοντας εξω το Φυλης 104 ολοι ξέρουμε για 3 Dungeon. Της Αλεξανδρας, της Δεσποινας και της Ευας. Αφήνοντας εκτός της Αλεξανδρας που πραγματικά δειχνει υπερπαραγωγή και κατηγορώντας αυτό της Δεσποινας εάν καποιοι θεωρήσουν ότι εισαι promoter του Same Place θα εχουν άδικο ;  Πάλι καλά που στην Αθηνα εχουμε και επιλογές και σε dungeon και σε freelancer Κυριες  τι να πουν και τα καρντάσια που εχουν περιορισμένες επιλογές ;  Αληθεια οποιο καρνάτασι μπορει ας ριξει μια συνολικη ενημέρωση τι παιζει στον Βορρά !  :grin:  Πλησιάζει και η Εκθεση  :cheesy:
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
1 δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση φαγωμαρα μεταξυ σας ο καθενας εχει την αποψη του δεν γινετε να αρεσουμε ολοι σε ολους
2 μερικα προφιλ ειναι τοσο fake που κανουν μπαμ ποιος γραφει απο πισω
3 θα πω απλα την προσωπικη μου αποψη χωρις να κουραζω,οσο αφορα τα dungeon μακραν το καλυτερο και με διαφορα το underground αλλο επιπεδο ευρωπαικο,οσο αφορα τις Αφεντρες για μενα 2 ειναι κορυφη ARTEMIS DIANA και DOMINA ERRICA
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
3 θα πω απλα την προσωπικη μου αποψη χωρις να κουραζω,οσο αφορα τα dungeon μακραν το καλυτερο και με διαφορα το underground αλλο επιπεδο ευρωπαικο,οσο αφορα τις Αφεντρες για μενα 2 ειναι κορυφη ARTEMIS DIANA και DOMINA ERRICA

Underground ? Της Αλεξανδρας εννοείς ;  Οντως στις φωτο δειχνει πολύ υπερπαραγωγή. Μονο η Αλεξανδρα παιζει εκει ή υπάχουν και άλλες ;
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Underground ? Της Αλεξανδρας εννοείς ;  Οντως στις φωτο δειχνει πολύ υπερπαραγωγή. Μονο η Αλεξανδρα παιζει εκει ή υπάχουν και άλλες ;
εγω για την κυρια Αλεξανδρα πηγα για περισσοτερες πληροφοριες ρωτα την ιδια
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Το Same Place ανέκαθεν (βλέπε greek foot) χρησιμοποιούσε κλώνους για να προμοτάρετε ως το καλύτερο dungeon. Το έχω επισκεφτεί προ ετών..και σιχάθηκα. Το μίσησα κιόλας διότι στην μέση του έσιον αντιλήφθηκα οτι είχα πέσει θυμα τρανς κι οχι γυναίκας...μπλιαξ

Η κα. Θεανώ είναι όμορφη, επιλεκτική και παίζει με λίγα σκλαβια...μέχρι πέρυσι μάθαινε απο εμάς.

Εγώ γουστάρω Φ 104 :) δωμάτιο 4 παρακαλω
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Εγω να διαβάσω μηπως να ξανακατσεις στα θρανια να μαθεις αλφαβητα ; Καλα κανεις και τη στηριζεις και οπως θα δεις εχω γράψει και εγω τα καλυτερα για αυτήν. Το γεγονός οτι καποιος λεει ότι προσφάτως έμαθε για αυτήν που ειναι το προσβλητικό ;  Στο ιδιο thread υπάρχει μέλος  αρκετά ενεργό και παλαιο και εδω αλλα και στο GF που ρωταει και αυτός να μάθει για την Κυρια Θεανώ και αυτός την προσβάλλει ;  Ασε που υπάρχουν και άλλοι πο λενε ότι δεν το εχει ότι ειναι για Light Sessions κτλ . Αυτοι πως σου ξέφυγαν και δεν τους εκανες επίθεση ;

Και για πες μας τωρα εσυ και μην πετάς την μπαλα στην κερκιδα που ακριβως η Θεανω εγραψε οτι ο χωρος ειναι τρωγλη κτλ τκλ. Αν θες να στηρίζεις καποιον ειναι δικαιωμα σου το να πετάς όμως λασπη βαζοντας ως αναχωμα αυτόν που δήθεν στηρίζεις ειναι πολυ λουγκρε . Βγες και πες ότι εσυ ως Μακης πηγες  στο Limit και δε σου αρεσε ο χώρος τέλος. Αλλωστε δες τον τίτλο του thread να λεμε αποψεις για Κυριες που εχουμε επισκεφθεί και εάν ακομα κάτι δε μας αρεσε να το γράφουμε με κομψό τρόπο και οχι να ξεκατινιάζουμε.  Αυτη τη στιγμή αφήνοντας εξω το Φυλης 104 ολοι ξέρουμε για 3 Dungeon. Της Αλεξανδρας, της Δεσποινας και της Ευας. Αφήνοντας εκτός της Αλεξανδρας που πραγματικά δειχνει υπερπαραγωγή και κατηγορώντας αυτό της Δεσποινας εάν καποιοι θεωρήσουν ότι εισαι promoter του Same Place θα εχουν άδικο ;  Πάλι καλά που στην Αθηνα εχουμε και επιλογές και σε dungeon και σε freelancer Κυριες  τι να πουν και τα καρντάσια που εχουν περιορισμένες επιλογές ;  Αληθεια οποιο καρνάτασι μπορει ας ριξει μια συνολικη ενημέρωση τι παιζει στον Βορρά !  :grin:  Πλησιάζει και η Εκθεση  :
Εδώ δεν γράφουν οι Αφέντρες αλλά εμείς για αυτές,δεν το έγραψε πουθενά η Κυρία Θεανώ το είπε ότι πήγε και δεν της άρεσε,απλά πράγματα,εγώ δεν έχω πάει ποτέ να ξέρω πως είναι,όσοι γνωρίζουν την Κυρία Θεανώ ξέρουν ότι έχει γούστο για αυτό τον λόγο κάνει τα σεσσιόν της στο salem σε πολυ ωραίο δωμάτιο,ούτε προμοτάρω κανένα dungeon,πάω και κάνω session όπου πάει και η Αφέντρα μου και επειδή είμαι ποδολάγνος και η Κυρία Θεανώ έχει υπέροχα πόδια και υπάρχει και χημεία τους τελευταίους μήνες βλέπω μόνο την Κυρία Θεανώ.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Βρε Μακη νομίζω ότι τα μιλω καλά τα ελληνικά, λες "το είπε" ωραια . Που το ειπε ; Σε εσένα ;  Εάν το ειπε σε εσένα προφανώς στο εκμυστηρεύτηκε, πόσο σωστο  θεωρεις να το αναπαράγεις δημόσια ;;;  . Εκτος εαν εννοεις το ειπε γενικά . Σε αυτή τη λογικη και μένα ο Τσιπρας μου ειπε ότι παει για κανόνι η Τραπεζα Πειραιως για αυτό και παραιτηθηκε ο Σάλας  :cheesy: :cheesy:
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Την στιγμή που κάθε αποτυχημένο call-girl κοτσάρει μια φωτογραφία με ένα μαστίγιο και υπόσχεται λαγούς με πετραχείλια σε συνδιασμό με την απαξίωση του θέματος σε αυτό το σαιτ από τρολ που εξυπηρετούν δικά τους συμφέροντα παραθέτω τις δικές μου απόψεις και γνώσεις που ελπίζω να βοηθήσουν όσους πραγματικά ενδιαφέρονται

Ξεκιναμε λοιπό την ενημέρωση αρχίζοντας από τα dungeon…έχουμε πρώτα το

LIMIT-UP
Το dungeon αυτό ανήκει στην Αφέντρα Despain αυτό και μόνο αποτελεί εγγύηση καθώς η πορεία της χώρο είναι τέτοια που πολύ εύκολα  το πιστοποιεί. Είναι η πιο ιστορική μορφή του χώρου με ενεργή παρουσία και το όνομα της είναι συνώνυμο της ελληνικής bdsm κοινότητας. Είναι η  ιδρύτρια ενός από τα πρώτα bdsm club στον πειραιά και έπειτα του Same Place από το οποίο αποχώρησε για δικούς της λόγους και μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα έστησε ένα πλήρως εξοπλισμένο dungeon ικανό να ανταποκριθεί σε οποιαδήποτε απαίτηση ή επιθυμία κάθε υποτακτικού. Καθώς η Αφέντρα Despain έχει επιλέξει να έχει συμβουλευτικό ρόλο και στο χώρο αυτό βρίσκουμε την Lady Afrodyte, Mistress Persa και την  Domina Kirki

Η Αφροδίτη έχει δεχτεί εδώ μέσα τον μεγαλύτερο πόλεμο από τα γνωστά τρολάκια που έχουν χρησιμοποιήσει θεμιτά και αθέμιτα μέσα με σκοπό την δυσφήμιση της αλλά  μάλλον οι προσπάθειες τους πέφτουν επαννηλημένα  στο κενό αφού συνεχίζει με επιτυχία την πορεία της στο χώρο αλλά και την συμμετοχή της όλα στα κορυφαία ελληνικά event και  που αφορούν το  bdsm.  Η Αφροδίτη είναι πολύ όμορφη και αισθησιακή συνδυαζει εμπειρία και φρεσκάδα καθώς είναι αρκετά χρόνια στον χώρο και σχετικά νεαρή ηλικιακά. Δεν είναι ούτε σνομπ ούτε ψώνιο όπως την περιγράφουν εδώ μέσα οι γνωστοί κακεντρεχείς αλλά αντίθετα είναι πολύ γλυκιά και άσχετα με το αν αρέσει σε κάποιον το μόνο σίγουρο είναι πως θα δώσει τον καλύτερο της ευατό για να ικανοποιήσει τον αποδέκτη αφού αγαπάει αυτό που κάνει. Είναι σχεδόν δέκα χρόνια στο χώρο και μπορεί να ανταποκριθεί επιτυχημένα σχεδόν σε όλα τα παιχνίδια υποταγής προσδίδοντας την sexy πινελιά που την διακρίνει κατά την άποψη μου.  Έχει όλα τα φόντα να οδηγήσει κάποιον σε σκοτεινά μονοπάτια που δεν έχει τολμήσει να σκεφτεί. Τα δυνατά της σημεία είναι τα υπέροχα πατουσάκια της, ο εξευτελισμός, το smoking fetish και το strap-on . Όλα τα υπόλοιπα που ακούγονται από τα γνωστά τρολάκια εδώ μέσα μπορούν να προκαλέσουν μόνο γέλιο ως προς την αλήθεια τους αλλά και θλίψη για αυτούς που καλύπτονται πίσω από την ανωνυμία και εξαπολύουν λάσπη θίγοντας την αξιοπρέπεια και την προσωπικότητα ανθρώπων για να κερδίσουν λίγα ευρώ παραπάνω καθώς τους έχει πονέσει πολύ όπως φαίνεται  η επιτυχημένη πορεία της Αφροδίτης.  Φαντάζομαι πως όλοι αυτοί θα καταναλώσανε πολλά υπογλώσσια όταν μάθανε την πιο πρόσφατη διάκριση της Αφροδίτης που επιλέχθηκε στην ομάδα των performer από την kinkywonderland!! Μπορεί να μην είμαι οπαδός της άποψης ότι πολεμάνε αυτόν που αξίζει αλλά…μάλλον στην περίπτωση της Αφροδίτης αυτό ισχύει απόλυτα!!

Η Πέρσα είναι το next big thing στο χώρο του bdsm μπορεί η ελληνική γλώσσα να είναι πλούσια αλλά όταν προσπαθήσεις να βρεις τις κατάλληλες λέξεις για να την περιγράψεις φαντάζει πολύ φτωχή. Η ενασχόληση της με τον χώρο οφείλεται στην  Αφέντρα Despain καθώς είναι προσωπική της ανακάλυψη…συνήθως ο πρωτοπόρος σε ένα χώρο έχει την απαιτούμενη γνώση-εμπειρία να αφουγκραστεί τις ανάγκες και τη διορατικότητα να επιλέξει το κατάλληλο μέσο για να απογειώσει σε υψηλότερα επίπεδα τον χώρο, οι υπόλοιποι απλά ακολουθούν και αντιγράφουν!!. Η ελληνική κοινότητα του bdsm είναι πολύ τυχερή που η νέα φουρνιά στο πρόσωπο της Πέρσας δείχνει να έχει όλα τα φόντα να ξεπεράσει την προηγούμενη και να δώσει νέα πνοή φρεσκάδας.  Η Πέρσα είναι πολύ όμορφη εμφανισιακά, έχει υπέροχο, αψεγάδιαστο σώμα και επιβλητική παρουσία είναι πολύ μικρή ηλικιακά αλλά έχει έμφυτο το ταλέντο της κυριαρχίας και ουσιαστικά μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα έχει καταφέρει να ταράξει τα νερά. Προσωπικά πιστεύω ότι μέρα τη μέρα γίνεται καλύτερη καθώς η εμπειρία είναι κάτι που κερδίζεται μόνο με τον χρόνο όμως όταν έχει καταφέρει μέσα σε λίγο καιρό να πρωταγωνιστήσει στον χώρο του bdsm και να στέκεται ισότιμα δίπλα στις κορυφαίες Aφέντρες του χώρου δηλώνει την ικανότητα της να κυριαρχεί και να επιβάλεται. Το μόνο σίγουρο γι αυτόν που θα έχει μια συνάντηση με την Πέρσα ανεξάρτητα με το τι θα επιλέξει να του κάνει είναι πως θα μείνει με το στόμα ανοιχτό όταν ανοίξει η πόρτα και δεί το πόσο όμορφη είναι…πως ‘’θα του κοπούν τα γόνατα’’ στην διάρκεια της συνάντησης όταν διαπιστώσει την ενέργεια,  την ευστροφία, το πόσο kinky μυαλό και φαντασία διαθέτει…και στο τέλος θα έχει για καιρό αυτό το ηλίθιο χαμόγελο ευτυχίας κάθε φορά που θα σκέφτεται το πώς πέρασε στον χρόνο που του αφιέρωσε. Ίσως η περίπτωση της Πέρσας να είναι από τις λίγες που ισχύει πως…ΟΤΙ ΛΑΜΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ!!

Η Κίρκη είναι το πρόσφατο απόκτημα του Limit-Up δεν έχω σαφή άποψη για την συγκεκριμένη Αφέντρα καθώς μπορεί να την έχω δει από κοντά αλλά δεν έχω συνευρεθεί μαζί της ακόμα. Από μια πρώτη ματιά διακρίνεις εύκολα ότι είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα με στυλ, επιβλητικό βλέμμα και υπέροχα πόδια που σε γεμίζει υποσχέσεις αλλά αυτό πρέπει να και να αποδειχθεί. Αν δεν στραβώσει η άδεια μου σκέφτομαι σύντομα να την επισκεφθώ οπότε θα επανέλθω με κριτική για σωστή ενημέρωση…

Στη συνέχεια το  SAME PLACE
To dungeon αυτό είναι σαν όνομα το πιο παλιό που έχει παραμείνει ενεργό και  όπως είναι φυσικό στο παρελθόν έχει γνωρίσει μεγάλες στιγμές δόξας καθώς από εκεί έχουν περάσει πολλές Αφέντρες που τώρα δραστηριοποιούνται ως ανεξάρτητες. Πλέον  ανήκει αποκλειστικά στην Κυρία Εύα μετα την αποχώρηση της Αφέντρας Despain. Η κυρία Εύα έχει επιλέξει μετα από ένα προσωπικό γεγονός να έχει πια συμβουλευτικό ρόλο και να μην συμμετέχει σε συνεδρίες…και αυτή με την σειρά της έχει μεγάλη ιστορία στο χώρο αφού ουσιαστικά αποτελεί με βάση την εμπειρία και την προσφορά της το νούμερο 2 στην ελληνική ενεργή  bdsm κοινότητα. Η αλήθεια είναι πως η ένδοξες στιγμές του παρελθόντος φαντάζουν δύσκολο να επιστρέψουν καθώς υπάρχει μια σημαντική πτώση τα τελευταία χρόνια αντίθετη με την αυξητική τάση του bdsm χωρίς αυτό απόλυτα να σημαίνει ότι υπάρχει παρακμή. Λίγο οι συχνές αλλαγές των Αφεντρών, λίγο η επιλογή Αφεντρών με κύριο χαρακτηριστικό την διεκπεραίωση, λίγο οι φήμες που έχουν μείνει αναπάντητες και αιωρούνται ίσως έχουν επηρεάσει αρνητικά. Παρόλα αυτά ο χώρος είναι σε πολύ καλό επίπεδο με επαρκή εξοπλισμό που μπορεί να ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό επισκέπτη. Στο συγκεκριμένο dungeon φαίνονται να εργάζονται η Αφέντρα Νανά, η Domme Nadine και η Godess Naomi. Για τις δύο τελευταίες δεν έχω καθόλου άποψη καθώς εμφανίστηκαν ξαφνικά τον τελευταίο καιρό αλλά υποψιάζομαι ότι συμπληρώνουν το ρόστερ με διεκπαιρωτικό ρόλο καθώς δεν συμμετέχουν πουθενά αλλού(κάποιο event για παράδειγμα) εκτός από το facebook και όχι πάντα με δικές τους φωτογραφίες, για την Νανά όμως έχω άποψη και είναι θετική παρόλο που δεν έτυχε να συνευρεθούμε ποτέ γνωρίζω από συναγωνιστή που τον εμπιστεύομαι απόλυτα. Η Νανά είναι πολύ όμορφη εμφανισιακά και υποστηρίζει αρκετα παιχνίδια υποταγής και διαθέτει μεγάλη εμπειρία…παρόλο που ηλικιακά πλησιάζει τα 40 διαθέτει την απαιτούμενη φρεσκάδα και διάθεση για προσφέρει μια αποδοτική συνεύρευση.  

Τέλος το UNDERGROUND
To dungeon αυτό ανήκει στην Mistress Alexandra είναι και αυτό πλήρως εξοπλισμένο αλλά είναι το μόνο για το οποίο δεν έχω σαφή άποψη παρά μόνο όσα έχω δει στο διαδίκτυο καθώς δεν έτυχε να συνατηθούμε ποτέ σε κάποιο από τα event που υπάρχουν. Η αλήθεια είναι δεν μου αρέσει  να πηγαίνω στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα…οπότε δεν έχω τολμήσει ως τώρα κάποια συνάντηση. Ο χώρος όπως φαίνεται στην σελίδα είναι σε πολύ καλό επιπέδο με πλήρη εξοπλισμό για την διεξαγωγή σεναρίων κυριαρχίας.

Περνάμε τώρα στις ανεξάρτητες Αφέντρες

Domina Lola…η απόλυτη ελληνίδα σουπερσταρ του χώρου, ότι και να πεις για τη Λόλα φαντάζει λίγο είναι πάρα πολύ όμορφη με πολύ ενέργεια και με ιδιαίτερα αυξημένη kinky διάθεση σε απογειώνει από την αρχή και είναι ικανή να σε ταξιδέψει και να σου χαρίσει ονειρεμένες στιγμές. Διαθέτει εμπειρία καθώς είναι χρόνια στο χώρο και μπορεί να διαχειριστεί με επιτυχία πολλά παιχνίδια υποταγής. Επιπλέον είναι η πιο αναγνωρισίμη ελληνίδα Αφέντρα στο εξωτερικό αφού έχει συμμετάσχει  σε πολλά διεθνή και μεγάλα event με ιδιαίτερη επιτυχία αφού τα show της είναι το ένα καλύτερο από το άλλο. Με λίγα λόγια η παρουσία της Λόλας κοσμεί  την ελληνική bdsm κοινότητα δίνοντας της χωρίς καμία αμφιβολία μια ιδιαίτερη λάμψη.

Εύα Λιαπάκη…μια από τις πιο αμφιλεγόμενες προσωπικότητες του χώρου έχουν ακουστεί πολλά που είτε ισχύουν είτε όχι. Το σίγουρο είναι πως είναι γυναίκα 100% παρόλο που ορισμένοι ακόμα επιμένουν για το αντίθετο. Από την άλλη για την σχέση της με το ποτό δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν ισχύει. Η αλήθεια είναι πως στα Spank και τις τρείς φορες που την είδα ήταν εμφανώς έντονα μεθυσμένη αλλά βρισκόταν εκεί ως επισκέπτρια και όχι ως performer οπότε ήταν περισσότερο προσωπική στιγμή. Σίγουρα διαθέτει εμπειρία και γνώσεις στο αντικείμενο της κυριαρχίας, μπορεί να αποδώσει και να υποστηριξει αρκετές πτυχές του bdsm αλλά θεωρώ ότι συστήνεται για τους πιο σκληροπυρηνικούς του είδους. Προσωπικά δεν θα επέλεγα ραντεβού μαζί της λόγω της ηλικίας της καθώς όπως υπολογίζω είναι κοντά στα 45.

Katia-Michelle…απίστευτο δίδυμο, είναι ζευγάρι στη ζωή και αυτό από μόνο του αποτελεί μια πικάντικη πινελιά που εξιτάρει. Από όσο γνωρίζω όσο και να προσπαθήσει κάποιος δεν θα πετυχει συνάντηση με την κάθε μια ξεχωριστά…ή και οι δύο ή καμία. Η Μισέλ είναι γυναικάρα η Κάτια είναι ομορφούλα…και ο δύο αγαπάνε αυτό που κάνουνε είναι φιλικές  βγάζουν πολύ ενέργεια, όπως είναι φυσικό έχουν τρομερή χημεία μεταξύ τους και απογειώνουν την φαντασία του αποδέκτη με την kinky διάθεση και τα παιχνίδια τους. Έχουν μεγάλη εμπειρία και είναι ιδιαίτερα γνωστές στο ευρύ κοινό λόγω της επιτυχημένης συμμετοχής τους σε πολλά show στα μεγάλα ελληνικά event.Αν και απολαμβάνουν την ποδολαγνεία μπορούν να διαχειριστούν με επιτυχία πολλά σενάρια υποταγής ενώ διαθέτουν και τον απαρραίτητο εξοπλισμό.
 
Θεανώ…δεν γνώριζα την ύπαρξη της ώσπου διάβασα γι αυτή εδώ μέσα, οι γνώμες επι το πλείστον είναι θετικές αλλά δεν έχω προσωπική άποψη για την συγκεκριμένη οπότε θα αφήσω κάποιον να μιλήσει που θα γνωρίζει καλύτερα.

Αναστασία και Αιντα Βαρονες…Αφέντρες απ’ τα Lild όποιος κατάλαβε…κατάλαβε
Καταλάβαμε,αλλά καρφώνεσαι πολύ,μόνο το limit up,όσο για την Έρικα και την Νανά ότι και να γράψεις τζάμπα τα γράφεις τις έχει δεί η μισή Αθήνα και είναι από τα πρώτα ονόματα και έχουν το δικό τους κοινό,βάλε γυαλιά επειγόντως περνάνε τα άτιμα τα χρόνια.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Και να ειπώθηκε κακώς το έγραψες.
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Δεν θα μπω στην διαδικασία να υποστηρίξω τον χώρο μου (Same Place). Το κάνω με ποιο δημιουργικούς τρόπους.  Στα τόσα χρόνια λειτουργίας του έχουν περάσει από αυτόν, έμπειροι και άπειροι "παίκτες" στα ιδιαίτερα παιχνίδια και για πολλά χρόνια βρίσκετε στην καρδιά πολλών πιστών φίλων που τον επισκέπτονται.  Από αυτόν τον χώρο όπως πολλοί γνωρίζετε έχουν περάσει επίσης αρκετές Κυρίες. Είναι γεγονός πως κάποιες από αυτές "είδαν φως" και μπήκαν. Μόνο που όπως μπήκαν, έφυγαν νύχτα… ίσως επειδή τα βρήκαν σκούρα και όχι όπως το περίμεναν. Άλλες ψωνίστηκαν και ξέφυγαν σαν χαρακτήρες, οπότε δεν ήταν πλέον ευπρόσδεκτες στον χώρο μου. Μερικές γνωστές Κυρίες που είναι εκτός του Same Place, συνεργάζονται, έστω και αν δεν είναι μέσα στον ίδιο τον χώρο του. Όπως ξέρετε οι περισσότεροι, υπήρξαν και αυτές που ήταν πραγματικές αφέντρες, είχαν την κυριαρχική προσωπικότητα και απλά εκπαιδεύτηκαν στο επαγγελματικό Domination, άλλες που άδραξαν την ευκαιρία και έγιναν διάσημες και τις καμαρώνουμε σε διάφορες εκδηλώσεις, αλλά υπάρχουν και αυτές που αξίζουν πραγματικά, αλλά δεν τους αρέσουν τα φώτα τις δημοσιότητας και θέλουν να κρατούν low profile. Οφείλουμε να σεβαστούμε την επιλογή τους.  

Το Same Place είναι γεγονός πως έχει γράψει ιστορία. Είναι γνωστό σε όλους και ιδιαίτερα στους παλιούς BDSM lifestyler πως ο χώρος μου ανήκει εξ αρχής. Όπως και να το πάρει κανείς, το θέμα είναι πως μέσα σε αυτόν τον χώρο έβαλα την ζωή μου, το είναι μου και την αγάπη μου. Έκανα συνεργασίες,  που κάποιες τις χάρηκα και άλλες άφησαν πίσω τους πικρή γεύση. Δεν πειράζει... εμπειρίες ζωής τις λέω... Δεν παύω όμως να κάνω ακόμα ότι μπορώ για να λειτουργεί με τον καλύτερο τρόπο, προκειμένου να προσφέρει αυτήν την ιδιαίτερη ευχαρίστηση, που τόσο την έχουμε όλοι ανάγκη. Πέρα και πάνω από αυτό όμως, πάντα θα παίζει για μένα ρόλο, ο ανθρώπινος παράγοντας και σε αυτό δίνω την μεγαλύτερη βάση. Μ' ενδιαφέρει το γυναικείο και ιδιαίτερα δυναμικό προφίλ της κάθε κυρίας. Αυτό είναι το μεγάλο και δύσκολο κομμάτι, τόσο για μένα, όσο και για εσάς.  

Η μεγάλη αλήθεια είναι, πως κανένας μας δεν μπορεί να πει για καμία Κυρία αν είναι καλή ή όχι, είτε αυτή είναι στον χώρο μου, είτε αλλού, πέρα από τις κραυγαλέες περιπτώσεις. Το Domination submission είναι τόσο περίπλοκο και τόσο ιδιαίτερο και προσωπικό  για τον καθένα, που η χημεία που βγαίνει μέσα σε αυτό, άπτεται μόνο στην μοναδική σχέση Κυρίαρχης και υποτακτικού. Θα τολμήσω να πω πως κάποιες κυρίες  που ανέφερα και που ίσως για κάποιους από εσάς, όπως διαβάζω δεν άξιζαν, υπήρχαν αρκετοί που τις επισκέπτονταν ξανά και ξανά, τις λάτρευαν και είχαν μαζί τους μια τέλεια σχέση. Αυτός είναι ο λόγος που δεν θα πω πως οι κυρίες του χώρου μου είναι οι καλύτερες και άλλες ανεξάρτητες ή σε άλλους χώρους, είναι χειρότερες. Αν το έκανα θα ήταν μεγάλη βλακεία και θα υποτιμούσα τις γνώσεις μου, την υπόσταση μου και την νοημοσύνη σας. Ξέρω, όπως και σεις, πως η κάθε μια έχει το δικό της fun club. Με αυτό και μόνο ως γνώμονα, ας ψαχτεί ο καθένας ξεχωριστά και ας βρει ο καθένας όποια Κυρία νομίζει ότι του "πάει"

Είμαι μέσα στον χώρο και παρακολουθώ ότι μας αφορά. Έχουν δημιουργηθεί και αλλά dugeon και μπράβο. Όλα υποστηρίζουν την προσωπικότητα της κάθε κυρίας που τα έχει και εξυπηρετούν αυτό που εκείνες αντιπροσωπεύουν. Όλα έχουν σκοπό να είναι λειτουργικά για τις ανάγκες όσων τα χρησιμοποιούν. Σε αυτή την περίπτωση δεν έχει σημασία η ποιότητα και η αξία του σταυρού ή του μαστιγίου, όσο η ποιότητα και οι τεχνικές γνώσεις της Αφέντρας που τα χρησιμοποιεί.

Με την ευκαιρία Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως δεν έχω βάλει κανένα υποστηρικτή του χώρου μου και των κυριών που τον πλαισιώνουν. Όσους φίλους το κάνουν τους ευχαριστώ, αλλά θα ήθελα να το σταματήσουν γιατί δεν βρίσκουν άκρη. Αν θέλω να πω ή να γράψω κάτι, το κάνω από μόνη μου. Δεν με ενδιαφέρει και δεν πιστεύω σε αυτού του είδους την διαφήμιση, επειδή αυτόματα μπορεί να γίνει και δυσφήμιση. Είναι ολοφάνερο πως γεμίσαμε τρόλ, που έστω και αν ένας λέει κάτι καλό για κάποια, άλλος θα βγει και θα γράψει κάτι κακό. Διαφήμιση για κάθε Κυρία είναι οι ίδιες οι πράξεις της, ο χαρακτήρας της, γενικά ο τρόπος ζωής της....οι πράξεις και το έργο της.

:s&m_2:
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Το Same Place ανέκαθεν (βλέπε greek foot) χρησιμοποιούσε κλώνους για να προμοτάρετε ως το καλύτερο dungeon. Το έχω επισκεφτεί προ ετών..και σιχάθηκα. Το μίσησα κιόλας διότι στην μέση του έσιον αντιλήφθηκα οτι είχα πέσει θυμα τρανς κι οχι γυναίκας...μπλιαξ

:o

jim28 ...επειδή ίσως να έχω ασθενή μνήμη...μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ, ποιο ήταν το όνομα της Κυρίας στο Same Place, που ήταν τράνς και για ποια χρονική περίοδο λες?
 

lycanthrope77

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα... Μπορειτε να μου προτεινετε μια αφεντρα για νεους στο χωρο
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
:o

jim28 ...επειδή ίσως να έχω ασθενή μνήμη...μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ, ποιο ήταν το όνομα της Κυρίας στο Same Place, που ήταν τράνς και για ποια χρονική περίοδο λες?

HBH.....δεν θυμαμαι εαν ηταν 2010  ή 2011 παντως έκρυβες οτι ηταν τρανς. Mercy.
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
νεά αφέντρα..********** facebook..για ποδολαγνεια..exei kai profil *********...dokimase kanenas?
Φίλε δοκίμασα εγώ, κάποια στιγμή στην Θεσσαλονίκη. Μαζί με φίλη της επίσης του χώρου.
Μέτρια εμφάνιση, μικρή εμπειρία... Γενικά δεν μου άρεσε έαν και οικονομική σε σχέση με τις άλλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom