Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Jim δεν θυμάσαι καθόλου καλά. Η Ηβη ήταν γυναικάρα, μούναρος κυριολεκτικώς και μεταφορικώς, την γνώρισα στο παλιό Same και ίσως ήταν η καλύτερη απ' όλες. Δυστυχώς εξαφανίστηκε το ίδιο ξαφνικά όσο όταν εμφανίστηκε. Αν εννοείς κάποια άλλη δεν ξέρω, πάντως η Ήβη ήταν το απόλυτο θηλυκό με κανονικότατο αιδοίο το οποίο και έχω γευτεί επανειλλημένως. Οσο για τις άλλες "αντικειμενικές" κριτικές που γράφτηκαν πιό πάνω (απορώ με το κουράγιο τους καλοκαιριάτικα), απλά παίδες μην καρφώνεστε. Γράφει ο άλλος διατριβή για το limit up και τρεις λέξεις για τα υπόλοιπα, μιά αγαρμπιά σκέτη. Αχρηστη η θεάρα Θεανώ, γριά και μπεκρού η Ερρικα, τι άλλο θα ακούσουμε εδώ πέρα... Φίλε 45 η Ερρικα? Σοβαρά? Εγώ λοιπόν σου λέω ότι και στα 45 που θα φτάσει μετά από καμιά 15αριά χρόνια, και στα 65 και στα 100, αφέντρα θα είναι πάντα γιατί αυτό είναι το γονίδιο της. Οσο για τα κορίτσια του limit up, αφού δεν έχεις πάει, να σε ενημερώσω εγώ. Η Πέρσα όμορφη, νέα και ωραία, κρατάει μόνη της το μαγαζί. Η Κίρκη όμορφη, αλλά άπειρη και δεν σ'αφήνει ν' ανέβεις πάνω από την γάμπα. Η Αφροδίτη δεν είναι αφέντρα. Τώρα για τις νέες εισαγωγές του same δεν έχω γνώμη, και μάλλον δεν θα αποκτήσω κιόλας. Και κάτι τελευταίο: Η αφέντρα δεν αποκτά εύσημα καταξίωσης από κάτι γελοία shows, αλλά από τα ίδια τα sessions.
 

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Jim δεν θυμάσαι καθόλου καλά. Η Ηβη ήταν γυναικάρα, μούναρος κυριολεκτικώς και μεταφορικώς, την γνώρισα στο παλιό Same και ίσως ήταν η καλύτερη απ' όλες. Δυστυχώς εξαφανίστηκε το ίδιο ξαφνικά όσο όταν εμφανίστηκε. Αν εννοείς κάποια άλλη δεν ξέρω, πάντως η Ήβη ήταν το απόλυτο θηλυκό με κανονικότατο αιδοίο το οποίο και έχω γευτεί επανειλλημένως. Οσο για τις άλλες "αντικειμενικές" κριτικές που γράφτηκαν πιό πάνω (απορώ με το κουράγιο τους καλοκαιριάτικα), απλά παίδες μην καρφώνεστε. Γράφει ο άλλος διατριβή για το limit up και τρεις λέξεις για τα υπόλοιπα, μιά αγαρμπιά σκέτη. Αχρηστη η θεάρα Θεανώ, γριά και μπεκρού η Ερρικα, τι άλλο θα ακούσουμε εδώ πέρα... Φίλε 45 η Ερρικα? Σοβαρά? Εγώ λοιπόν σου λέω ότι και στα 45 που θα φτάσει μετά από καμιά 15αριά χρόνια, και στα 65 και στα 100, αφέντρα θα είναι πάντα γιατί αυτό είναι το γονίδιο της. Οσο για τα κορίτσια του limit up, αφού δεν έχεις πάει, να σε ενημερώσω εγώ. Η Πέρσα όμορφη, νέα και ωραία, κρατάει μόνη της το μαγαζί. Η Κίρκη όμορφη, αλλά άπειρη και δεν σ'αφήνει ν' ανέβεις πάνω από την γάμπα. Η Αφροδίτη δεν είναι αφέντρα. Τώρα για τις νέες εισαγωγές του same δεν έχω γνώμη, και μάλλον δεν θα αποκτήσω κιόλας. Και κάτι τελευταίο: Η αφέντρα δεν αποκτά εύσημα καταξίωσης από κάτι γελοία shows, αλλά από τα ίδια τα sessions.

Τα σέβη μου ivispet, για άλλη μια φορά! Γράφεις σωστά πράματα!
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα με ivis Pet,ότι γράφει το τεκμειριώνει,όλοκληρη έκθεση του έδωσαν και έγραψε  ο άλλος μόνο για να προμοτάρει το limit up και να λασπώσει την Κυρία Θεανώ που είναι και κουκλάρα και εξελίσσεται διαρκώς ,την Έρικα από τις πιό γνωστές του Χώρου όμορφη και έμπειρη κ την έκανε 45άρα και ότι πίνει,όποιος έχει κάνει session μαζί της( και έχει αρκετό κόσμο) ξέρουν ότι δεν ισχύουν τίποτα από όλα αυτά και την Νανά την Θεά 40άρα,αίσχος :vomit:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Ivispet (ωραίο nick ρε μπαγάσα!) την είδα σε ένα fetish ball και μου άρεσε, έκανα σεσσιον μαζί της διότι είναι πανέμορφη όπως σωστά λες και σχημάτισα την εντύπωση πως είναι καλά τροποποιημένη τράνς. Στον παρακάτω υπερσύνδεσμο οι εικόνες μιλάνε και ο αναγνώστης κρίνει. Παλαιότερα υπήρχε και εικόνα στην οποία φαινόταν καθαρά η στενή της λεκάνη. Τα μεγάλα πόδια και το ύψος φαίνονται ακόμα.




 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Τώρα τι να πω ρε Τζίμη, αν έπεσα τόσο έξω όχι για session δεν είμαι, αλλά ούτε για να κυκλοφορώ στον δρόμο. Πάντως εγώ τις δύο - τρείς φορές που την είχα δει, ούτε που το σκέφτηκα καθόλου. Όντως ψηλή, αλλά με καθαρά γυναικεία φωνή, ωραιότατο στήθος, και κανονικότατο ΜΟΥΝΙ. Επίσης όμορφη και ελκυστική, αλλά ας μας απαντήσει και η καθ' ύλην αρμόδια που σε ρώτησε κιόλας. Οπως θα έχεις καταλάβει δεν έχω κανένα λόγο να υποστηρίξω καμία, προτιμώ να δίνω το 80αρι και να λέω ελεύθερα την γνώμη μου, παρά να ξεφτιλίζομαι. Κάνω το κέφι μου, και μπαίνω εδώ μόνο και μόνο για να ανταλάσσουμε καμία γνώμη με άτομα του χώρου με τα ίδια πάθη. Δεν θα διστάσω να γράψω μία καλή κριτική σε κάποια με την οποία πέρασα καλά, ενώ τις αρνητικές εμπειριες (που δεν ειναι και λίγες), τις κρατάω συνήθως για τον εαυτό μου. Πάντως η Ηβη, όπως προδίδει το nickname μου άφησε κουσούρι..
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Ivispet (ωραίο nick ρε μπαγάσα!) την είδα σε ένα fetish ball και μου άρεσε, έκανα σεσσιον μαζί της διότι είναι πανέμορφη όπως σωστά λες και σχημάτισα την εντύπωση πως είναι καλά τροποποιημένη τράνς. Στον παρακάτω υπερσύνδεσμο οι εικόνες μιλάνε και ο αναγνώστης κρίνει. Παλαιότερα υπήρχε και εικόνα στην οποία φαινόταν καθαρά η στενή της λεκάνη. Τα μεγάλα πόδια και το ύψος φαίνονται ακόμα.

 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έχεις πλάκα ρε συ jim28. Η Ηβη όχι μόνο ήταν και είναι γυναικάρα, όπως λέει καιο ivispet, αλλά είναι και μαμά ενός παιδιού. Την συνάντησα τυχαία πριν λιγους μήνες στο Ατικό πάρκο και τα παιδιά μας έπαιξαν για λίγο μαζί όσο μιλάγαμε. Δεν έιναι στην Ελλάδα πια και είχε έρθει μόνο για να δεί τους δικούς της. Εμαθα επίσης πως ύστερα απο την εμπειρία της στο Same, ήθελε για προσωπικούς της λόγους να εγκατασταθεί στην Ολλανδία και η κυρία Εύα της έκανε κονέ με κάποια αφέντρα που γνώριζε εκεί. Τώρα δουλεύει σαν αφέντρα στο Rotterdam. Αυτά μου τα είπε η ίδια η διμέτρη καλονή. Όταν ήταν Ελλάδα την είχα υπηρετήσει αρκτές φορές και ποτέ δεν μου έδωσε την εντύπωση πως ήταν τρανς. Κρίμα για σένα που στο session που έκανες μαζί της, έχασες την ουσία μετρώντας τις αναλογίες την λεκάνης της. 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βρε τι παθαίνει κανείς!!
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Με την ευκαιρία Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως δεν έχω βάλει κανένα υποστηρικτή του χώρου μου και των κυριών που τον πλαισιώνουν. Όσους φίλους το κάνουν τους ευχαριστώ, αλλά θα ήθελα να το σταματήσουν γιατί δεν βρίσκουν άκρη. Αν θέλω να πω ή να γράψω κάτι, το κάνω από μόνη μου. Δεν με ενδιαφέρει και δεν πιστεύω σε αυτού του είδους την διαφήμιση, επειδή αυτόματα μπορεί να γίνει και δυσφήμιση. Είναι ολοφάνερο πως γεμίσαμε τρόλ, που έστω και αν ένας λέει κάτι καλό για κάποια, άλλος θα βγει και θα γράψει κάτι κακό. Διαφήμιση για κάθε Κυρία είναι οι ίδιες οι πράξεις της, ο χαρακτήρας της, γενικά ο τρόπος ζωής της....οι πράξεις και το έργο της.

:s&m_2:
:hi:
Κυρία! 
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Παρα το γεγονός ότι  το ΣΚ ήταν δροσερό καποιοι φαίνεται οτι η ζέστη τους εχει επηρεάσει . Βεβαια τρολακια και promoter σταθερά επι το εργω !!!
Λοιπόν ας βάλουμε καποια πράγατα στη θέση τους :

1) Η Ερρικα με 20 χρόνια στο χωρο είναι δύσκολο να γίνει 45 σε 15 χρόνια δεν γίνεται να ξεκινησε τα αυταρχικά στα 10 :grin: :grin:  Ναι ειναι 45 ε και ; Πόσες και πόσες 45αρες είναι κλάσεις καλύτερες απο 20αρες ;

2) Καποιος που επιμένει οτι μειώσαν την κα Θεανώ μάλλον τα εχει λίγο μπλεγμενα, για την κα Θεανω μόνο καλά λόγια ακούγονται. Μάλιστα παρατηρώ να υπάρχει και μεταστροφη από καποιους που στο ιδιo thread παλαιότερα την έλεγαν "καλή μονο για ποδολαγνείες που ειναι ευκολάκι "  "καλη μόνο για Light  sessions" τωρα έχουν κανει στροφή 180 μοιρες. Ευτυχώς η στροφή τους ειναι προς τη σωστή κατευθυνση. Δεν πειράζει αργήσατε λίγο αλλά ποτέ δεν ειναι αργά παιδιά .

3) Οσο για την "Τρανς Αφεντρα ΗΒΗ" τι να πω κρίμα που δεν ειχε και ενα "μαρκουτσι" οχι τίποτε αλλο για τους μερακλήδες του χώρου !!!!  Φιλε δεν ξέρω πως νομισες ότι ηταν τρανς αλλά απείχε πολύ απ αυτο υπάρχει άλλη πολύ γνωστή τρανς Αφεντρα η Ηλιανα αλλά δε νομίζω να πέρασε ποτέ από SaMe Place
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Trelobourdeliari δεν μας πείθεις ότι και να γράφεις,και για την Νανά έγραψε το τρόλ ότι είναι 40,τις έχω δεί από κοντά και τις δύο δεν παίζει αυτό που γράφεις,τι πίνουν και δεν μας δίνουν και διατηρούνται έτσι?όσο για την Έρικα γράφει πότε ξεκίνησε βάλε και τα χρόνια που είναι στον χώρο,πήγαινε στο προφίλ της και διάβασε έτσι θα βγάλεις και την ηλικία που δεν είναι αυτή που γράφεις,δείχνει πρόσωπο και σώμα κανονικά,Όσο για την Κυρία Θεανώ έφαγε τα μούτρα του ότι και να έγραψε.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
βρε trelobourdeliari εσυ και το αλλο το troll γιατι τοσο μεγαλο κολλημα με την DOMINA ERICCA και την ηλικια της για να ξεκαθαρισω τα πραγματα την γνωριζω προσωπικα και οπως εχω γραψει ειναι απο τις καλυτερες του χωρου μαζι με την ΑRTEMIS DIANA.αν εχεις διαβασει το web σαιτ της γραφει αναλυτικα το ποτε ξεκινησε (απο τα 19}και ποσα χρονια ειναι στο χωρο (16 το γραφει στο προφιλ της}οποτε αν ξερεις μαθηματικα κανε την προσθεση,δεν ειναι ουτε 30 που λεει ο ivispet ουτε 45αρα που γραφεις εσυ,οποτε πως την ανεβαζεις μια 10ετια πανω δες μια ματια στην σελιδα της
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
βρε trelobourdeliari εσυ και το αλλο το troll γιατι τοσο μεγαλο κολλημα με την DOMINA ERICCA και την ηλικια της για να ξεκαθαρισω τα πραγματα την γνωριζω προσωπικα και οπως εχω γραψει ειναι απο τις καλυτερες του χωρου μαζι με την ΑRTEMIS DIANA.αν εχεις διαβασει το web σαιτ της γραφει αναλυτικα το ποτε ξεκινησε (απο τα 19}και ποσα χρονια ειναι στο χωρο (16 το γραφει στο προφιλ της}οποτε αν ξερεις μαθηματικα κανε την προσθεση,δεν ειναι ουτε 30 που λεει ο ivispet ουτε 45αρα που γραφεις εσυ,οποτε πως την ανεβαζεις μια 10ετια πανω δες μια ματια στην σελιδα της

Κανενα κολλημα φιλαράκο μαθε να διαβαζεις ελληνικά . Η Ερρικα πρόλαβε και το Γαλακο να παιζει στον Ολυμπιακό αμα δεν ξερεις μη μιλάς. Ειδες τι εγραψα ;  " Και τι εγινε που ειναι 45"  Εμένα προσωπικά το ηλικιακό δε μου λεει απολύτως τίποτα. Ασε που εχω αδυναμία και στα Milf γενικότερα. Συνεπως τις πααριές για τρολαρισματα κτλ κράτησε τις για εσένα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Trelobourdeliari δεν μας πείθεις ότι και να γράφεις,και για την Νανά έγραψε το τρόλ ότι είναι 40,τις έχω δεί από κοντά και τις δύο δεν παίζει αυτό που γράφεις,τι πίνουν και δεν μας δίνουν και διατηρούνται έτσι?όσο για την Έρικα γράφει πότε ξεκίνησε βάλε και τα χρόνια που είναι στον χώρο,πήγαινε στο προφίλ της και διάβασε έτσι θα βγάλεις και την ηλικία που δεν είναι αυτή που γράφεις,δείχνει πρόσωπο και σώμα κανονικά,Όσο για την Κυρία Θεανώ έφαγε τα μούτρα του ότι και να έγραψε.

Να κάτσω να πεισω εσένα για πιο πράγα ; Εσυ δεν κόβεις ουτε με βαλέ. Εσύ με τα γραφόμενα σου νομίζεις ότι πουλάς εκδούλευση  στην Ερρικα και στη Θεανώ. Ασε καμία από τις δύο δεν το εχει αναγκη. Η μεν Ερρικα  εχει μια πορεια 20 χρόνια στο χώρο αν δεν αξιζε θα την ειχε αποβάλλει ο χώρος οπως έγινε με αρκετές άλλες .

Η δε Θεανώ είναι το rising star της δεκαετίας. Μπορεί να ακουστεί υπερβολικό αλλά προσωπικά και χωρις να κάνω εκδούλευση οπως καποιοι άλλοι η Θεανω μαζί με τη Λόλα μοιράζονται το χρυσό μετάλλιο. Μπορει καποιοι να το πειτε υπερβολή αλλά αυτή ειναι η αποψη μου.

Και όσο και αν σου φαίνεται απίθανο εάν πας λίγο πιο πανω σε αυτό το thread υπάρχουν άνθρωποι που ρώταγαν για τη Λόλα ! Ναι δεν την ήξεραν παρά το γεγονός ότι η Λόλα έχει κανει αρκετές δημόσιες εμφανίσεις τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό. Δε νομίζω να θίχτηκε η Λόλα προφανώς χέστηκε όπως αντιστόχως χέστηκε και η Θεανώ εάν καποιος δεν την ήξερε υπάρχουν 100αδες άλλοι που την ξέρουν.

Τέλος θα συμφωνήσω  με αυτό που γράφει η Κυρία Ευα  ότι οι δημόσιες εμφανίσεις δεν είναι το παν και θεωρώ ότι ήταν λίγο άκυρο αυτό που έγραψε αυτός με τον οποίο έχει ανοιξει μέτωπο. Μεχρι εκεί όμως.

Για να πάμε παρακάτω ας επανέλθουμε λίγο στο θέμα του Thread γιατί μάλλον ξεφύγαμε αρκετά
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Κανενα κολλημα φιλαράκο μαθε να διαβαζεις ελληνικά . Η Ερρικα πρόλαβε και το Γαλακο να παιζει στον Ολυμπιακό αμα δεν ξερεις μη μιλάς. Ειδες τι εγραψα ;  " Και τι εγινε που ειναι 45"  Εμένα προσωπικά το ηλικιακό δε μου λεει απολύτως τίποτα. Ασε που εχω αδυναμία και στα Milf γενικότερα. Συνεπως τις πααριές για τρολαρισματα κτλ κράτησε τις για εσένα.
ξερω πολυ καλα να διαβαζω ελληνικα μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις,εγω δεν κρυβομαι την ξερω και το προσωπικο της προφιλ αλλα πανω απο ολα ξερω την ιδια ξερω την ηλικια της και την ακριβη ημερομηνια γεννησεως της οποτε αυτες τις παπαριες που γραφεις για 45αρα ειναι μονο στην φαντασια σου, ουτε σε ληξιαρχειο να δουλευες και ασχολησε με τις ηλικιες
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Να κάτσω να πεισω εσένα για πιο πράγα ; Εσυ δεν κόβεις ουτε με βαλέ. Εσύ με τα γραφόμενα σου νομίζεις ότι πουλάς εκδούλευση  στην Ερρικα και στη Θεανώ. Ασε καμία από τις δύο δεν το εχει αναγκη. Η μεν Ερρικα  εχει μια πορεια 20 χρόνια στο χώρο αν δεν αξιζε θα την ειχε αποβάλλει ο χώρος οπως έγινε με αρκετές άλλες .

Η δε Θεανώ είναι το rising star της δεκαετίας. Μπορεί να ακουστεί υπερβολικό αλλά προσωπικά και χωρις να κάνω εκδούλευση οπως καποιοι άλλοι η Θεανω μαζί με τη Λόλα μοιράζονται το χρυσό μετάλλιο. Μπορει καποιοι να το πειτε υπερβολή αλλά αυτή ειναι η αποψη μου.

Και όσο και αν σου φαίνεται απίθανο εάν πας λίγο πιο πανω σε αυτό το thread υπάρχουν άνθρωποι που ρώταγαν για τη Λόλα ! Ναι δεν την ήξεραν παρά το γεγονός ότι η Λόλα έχει κανει αρκετές δημόσιες εμφανίσεις τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό. Δε νομίζω να θίχτηκε η Λόλα προφανώς χέστηκε όπως αντιστόχως χέστηκε και η Θεανώ εάν καποιος δεν την ήξερε υπάρχουν 100αδες άλλοι που την ξέρουν.

Τέλος θα συμφωνήσω  με αυτό που γράφει η Κυρία Ευα  ότι οι δημόσιες εμφανίσεις δεν είναι το παν και θεωρώ ότι ήταν λίγο άκυρο αυτό που έγραψε αυτός με τον οποίο έχει ανοιξει μέτωπο. Μεχρι εκεί όμως.

Για να πάμε παρακάτω ας επανέλθουμε λίγο στο θέμα του Thread γιατί μάλλον ξεφύγαμε αρκετά
Έχεις ξεφύγει εντελώς,καμία δεν το έχει ανάγκη αλλά όχι τόσες ανακρίβειες,ιδίως για άτομα που γνωρίζω προσωπικά  και έχω κάνει και αρκετά ραντεβού μαζί τους.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Κανενα κολλημα φιλαράκο μαθε να διαβαζεις ελληνικά . Η Ερρικα πρόλαβε και το Γαλακο να παιζει στον Ολυμπιακό αμα δεν ξερεις μη μιλάς. Ειδες τι εγραψα ;  " Και τι εγινε που ειναι 45"  Εμένα προσωπικά το ηλικιακό δε μου λεει απολύτως τίποτα. Ασε που εχω αδυναμία και στα Milf γενικότερα. Συνεπως τις πααριές για τρολαρισματα κτλ κράτησε τις για εσένα.
Παπαριές trelobourdeliari γράφεις,η Έρικα γνωστή στον Ολυμπιακό και όνομα σε όλη την 7,δεν είναι όμως εποχή γαλάκου,το ξεφτύλισες το θέμα,εποχή Κόκκαλη πήγαινε,δεν πέρασε το τραβέλι γιατί είναι γυναίκα εκατό τοις εκατό,μετά έγραψαν για τον χώρο της και εκεί δεν θα διαφωνήσω,τον έφιαξε τον χώρο της και έκανε και δεύτερο,δεν ήξερες τι άλλο να γράψεις  και έγραψες ότι είναι 45 χρονών και 20 χρόνια στον χώρο,δουλεύεις στο ληξιαρχείο και δεν το ξέρουμε? η βάζει ένσημα για το πόσα χρόνια ασχολείται?Ρώτα η κάνε session μαζί της και θα καταλάβεις η καλύτερα ρώτα την ίδια,εκτός την εμφάνιση έχει και φοβερές αντοχές που μία 45άρα δεν μπορεί να έχει.Οι περισσότερες 45άρες το ρίχχνουν στο τσατσιλίκι και βάζουν άλλες να δουλεύουν και να τους τα παίρνουν.Πάμε τώρα σε μία άλλη κοπέλα την irina Kazakova,34 ετών,χρόνια φίλη με την έρικα,συνεργάστηκαν για αρκετούς μήνες αλλά κακώς η Έρικα την έδιωξε,κουκλάρα Ρωσίδα και πολύ καλά εκπαιδευμένη,δουλεύει μόνη της στο la coba,είχε ανεβάσει το προφίλ της για 5 μέρες και έγινε χαμός,θα το ξανανεβάσει μεθαύριο και θα το σηκώσω και εγώ εδώ γιατί την έχω γνωρίσει,είμαστε μαζί και την στηρίζω ανοιχτά.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Πάμε τώρα σε μία άλλη κοπέλα την irina Kazakova,



Με την αθλήτρια της ρυθμικής έχει συγγένεια τύπε?


74ce96d8e4b4a63892f5a1e752efc91e.jpg

d60046_ead80dedec454feaab3704da38734de6~mv1.jpg_srz_2849_2332_85_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Παπαριές trelobourdeliari γράφεις,η Έρικα γνωστή στον Ολυμπιακό και όνομα σε όλη την 7,δεν είναι όμως εποχή γαλάκου,το ξεφτύλισες το θέμα,εποχή Κόκκαλη πήγαινε,δεν πέρασε το τραβέλι γιατί είναι γυναίκα εκατό τοις εκατό,μετά έγραψαν για τον χώρο της και εκεί δεν θα διαφωνήσω,τον έφιαξε τον χώρο της και έκανε και δεύτερο,δεν ήξερες τι άλλο να γράψεις  και έγραψες ότι είναι 45 χρονών και 20 χρόνια στον χώρο,δουλεύεις στο ληξιαρχείο και δεν το ξέρουμε? η βάζει ένσημα για το πόσα χρόνια ασχολείται?Ρώτα η κάνε session μαζί της και θα καταλάβεις η καλύτερα ρώτα την ίδια,εκτός την εμφάνιση έχει και φοβερές αντοχές που μία 45άρα δεν μπορεί να έχει.Οι περισσότερες 45άρες το ρίχχνουν στο τσατσιλίκι και βάζουν άλλες να δουλεύουν και να τους τα παίρνουν.Πάμε τώρα σε μία άλλη κοπέλα την irina Kazakova,34 ετών,χρόνια φίλη με την έρικα,συνεργάστηκαν για αρκετούς μήνες αλλά κακώς η Έρικα την έδιωξε,κουκλάρα Ρωσίδα και πολύ καλά εκπαιδευμένη,δουλεύει μόνη της στο la coba,είχε ανεβάσει το προφίλ της για 5 μέρες και έγινε χαμός,θα το ξανανεβάσει μεθαύριο και θα το σηκώσω και εγώ εδώ γιατί την έχω γνωρίσει,είμαστε μαζί και την στηρίζω ανοιχτά.


Εισαι βαθια νυχτωμένος φίλε μου. Δεν είμαστε στην εποχή του Δεσποινίς ετών 39. Τραβα σε κανα γυμναστήριο να δεις πόσες 45αρες φυσάνε.Οσο για τον Γαλάκο το 81 που εφυγε απο τον Ολυμπιακό και πήγε στον Βαζελο ήταν γεννημένη Τέλος ο Κόκαλης ανέλαβε το Γαυρο τον 1993 πριν 23 χρόνια δλδ. Do the math. Για την Ερρικα εγω μόνο καλά σχόλια εχω να κάνω σαδιστρια γνήσια κατα τη διαρκεια του session και ωραίος τυπος γενικότερα. Τωρα τι σκαλωμα εχετε φαει με το ηλικιακό εγω δεν τον καταλαβαινω . Και η Παλατσινου είναι 46 χαλια σου φαινεται ; Η Χριστινα Πολίτη 47 και αυτή χάλια σου φαίνεται ; Μενεγακη , Μπακοδημου πόσες θες να σου αριθμησω ακομα.  Τεσπα επειδη ξεφευγουμε αναμενουμε πληροφορίες για την Ιρινα. Αν και αυτο το La Coba δεν ειναι και ότι καλύτερο για αυταρχικά
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα παιδιά ποιο στούντιο και ποια κοπέλα μου προτείνεται για αυταρχικό;;
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
τι είναι αυτό το la coba βρε παιδιά;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom