Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
124
Πόντοι
1
κουκλάρα Ρωσίδα και πολύ καλά εκπαιδευμένη,δουλεύει μόνη της στο la coba,είχε ανεβάσει το προφίλ της για 5 μέρες και έγινε χαμός,θα το ξανανεβάσει μεθαύριο και θα το σηκώσω και εγώ εδώ γιατί την έχω γνωρίσει,είμαστε μαζί και την στηρίζω ανοιχτά.
[/quote]
αναμενουμε πληροφοριες
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά ποιο στούντιο και ποια κοπέλα μου προτείνεται για αυταρχικό;;

Ειναι πολύ γενικό το ερωτημα σου φίλε. Εάν θες να πάς καπου να ρίξεις ένα τεμαχιο και να κανεις και καποια ψιοαυταρχικά παιχνίδια, διαλεξε ποιά σου αρέσει και τράβα όλα τα studio την προσφέρουν την υπηρεσία. Τωρα εάν ψαχνεις για καθαρά αυταρχική εμπειρία που να διαρκεί μια ολόκληρη ώρα αλλά ξεχνάς το τεμάχιο που θα έριχνες η κουβέντα αλλάζει  ;)
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Ειναι πολύ γενικό το ερωτημα σου φίλε. Εάν θες να πάς καπου να ρίξεις ένα τεμαχιο και να κανεις και καποια ψιοαυταρχικά παιχνίδια, διαλεξε ποιά σου αρέσει και τράβα όλα τα studio την προσφέρουν την υπηρεσία. Τωρα εάν ψαχνεις για καθαρά αυταρχική εμπειρία που να διαρκεί μια ολόκληρη ώρα αλλά ξεχνάς το τεμάχιο που θα έριχνες η κουβέντα αλλάζει  ;)
. Εγω φιλε μου θελω αυταρχική φάση με όλη τη σημασία της...
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Με την αθλήτρια της ρυθμικής έχει συγγένεια τύπε?


74ce96d8e4b4a63892f5a1e752efc91e.jpg

d60046_ead80dedec454feaab3704da38734de6~mv1.jpg_srz_2849_2332_85_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz
Όχι αλλά έχει το καλύτερο κορμί από όλες,γυμνάζεται κάθε μέρα,το προφίλ της είναι ενεργό.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Εισαι βαθια νυχτωμένος φίλε μου. Δεν είμαστε στην εποχή του Δεσποινίς ετών 39. Τραβα σε κανα γυμναστήριο να δεις πόσες 45αρες φυσάνε.Οσο για τον Γαλάκο το 81 που εφυγε απο τον Ολυμπιακό και πήγε στον Βαζελο ήταν γεννημένη Τέλος ο Κόκαλης ανέλαβε το Γαυρο τον 1993 πριν 23 χρόνια δλδ. Do the math. Για την Ερρικα εγω μόνο καλά σχόλια εχω να κάνω σαδιστρια γνήσια κατα τη διαρκεια του session και ωραίος τυπος γενικότερα. Τωρα τι σκαλωμα εχετε φαει με το ηλικιακό εγω δεν τον καταλαβαινω . Και η Παλατσινου είναι 46 χαλια σου φαινεται ; Η Χριστινα Πολίτη 47 και αυτή χάλια σου φαίνεται ; Μενεγακη , Μπακοδημου πόσες θες να σου αριθμησω ακομα.  Τεσπα επειδη ξεφευγουμε αναμενουμε πληροφορίες για την Ιρινα. Αν και αυτο το La Coba δεν ειναι και ότι καλύτερο για αυταρχικά
Ξέρεις όλες τις τηλεπερσόνες μόνο που αυτές έχουν 10 άτομα από πάνω τους,άσε τις πλαστικές που έχουν κάνει,η έρικα δεν έχει κάνει πλαστικές και επειδή δεν την ξέρεις μάθε ότι πρωτοπήγε στον Ολυμπιακο ανήλικη για αυτό και καθάριζε από όλα,μετά τα 18 της ανέλαβε ο θείος,όσο για την irina χρόνια φίλες κολητές αλλά πλέον χώρια,η irina είναι κουκλάρα και έχει πολύ γυμνασμένο σώμα,κάνει κολύμπι κάθε μέρα όλο τον χρόνο,το προφίλ της είναι ενεργό,μπορείς να μπείς να δείς,η καλύτερα να το ανεβάσω να το δουν όλοι,στο la coba θα κάνει τα session της,την βολεύει γιατί είναι κοντά στο σπίτι της.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Την έχω δει και εγώ στην Έρικα,σώμα όντως έχει πολύ καλό,περίμενα όμως να κάνει νέο προφίλ,θα ξέρεις τους λόγους Τάκη.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056

Γεια σας παιδιά. Ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει για Θεσσαλονίκη υπάρχει κάποια Κυρία ή πάλι στην απέξω έχουμε μείνει;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά. Ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει για Θεσσαλονίκη υπάρχει κάποια Κυρία ή πάλι στην απέξω έχουμε μείνει;

Ειναι λίγο γιαλαντζι Αφέντρες απ ότι λένε :-) Δοκίμασε να δεις στο FB Αριαδνη Κυριαρχη αυτή απ ότ ακουω είναι λίγο γεματουλα αλλά αν μη τι άλλο ειναι πιο Αφεντρα απο κάτι ψωνισμένες τυπου Κλεοπάτρα κα Σια
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ξέρεις όλες τις τηλεπερσόνες μόνο που αυτές έχουν 10 άτομα από πάνω τους,άσε τις πλαστικές που έχουν κάνει,η έρικα δεν έχει κάνει πλαστικές και επειδή δεν την ξέρεις μάθε ότι πρωτοπήγε στον Ολυμπιακο ανήλικη για αυτό και καθάριζε από όλα,μετά τα 18 της ανέλαβε ο θείος,όσο για την irina χρόνια φίλες κολητές αλλά πλέον χώρια,η irina είναι κουκλάρα και έχει πολύ γυμνασμένο σώμα,κάνει κολύμπι κάθε μέρα όλο τον χρόνο,το προφίλ της είναι ενεργό,μπορείς να μπείς να δείς,η καλύτερα να το ανεβάσω να το δουν όλοι,στο la coba θα κάνει τα session της,την βολεύει γιατί είναι κοντά στο σπίτι της.

Ρε συ Τακη αν και πολυ αμφιβάλλω κατά πόσο είσαι Τακης ,θες να συντηρείς θέμα γυρω από την Ερικα πολύ ωραία συντήρησε το δε θα σου κανω το χατήρι να σε αβαντάρω  πάμε για φρέσκα κουλουρια
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ρε συ Τακη αν και πολυ αμφιβάλλω κατά πόσο είσαι Τακης ,θες να συντηρείς θέμα γυρω από την Ερικα πολύ ωραία συντήρησε το δε θα σου κανω το χατήρι να σε αβαντάρω  πάμε για φρέσκα κουλουρια
Εγώ να δείς πόσο αμφιβάλλω για εσένα,για όσες έχω γράψει τις έχω δεί  αρκετές φορές,Πληροφορίες για την irina δεν ήθελες να μάθεις,δες το προφίλ της και θα καταλάβεις,όσο για το la coba μια χαρά είναι για συνεδρίες,η κοπέλα έχει όλο το πακέτο αυτό μετράει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056
Ειναι λίγο γιαλαντζι Αφέντρες απ ότι λένε :-) Δοκίμασε να δεις στο FB Αριαδνη Κυριαρχη αυτή απ ότ ακουω είναι λίγο γεματουλα αλλά αν μη τι άλλο ειναι πιο Αφεντρα απο κάτι ψωνισμένες τυπου Κλεοπάτρα κα Σια

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, το έψαξα λίγο και είδα ότι τουλάχιστον με την Αριάδνη μπορείς να ανταλλάξεις και ένα μήνυμα, οι άλλες που αναφέρεις το μόνο που σου γράφουν είναι το πόσα θέλουν
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Εγώ να δείς πόσο αμφιβάλλω για εσένα,για όσες έχω γράψει τις έχω δεί  αρκετές φορές,Πληροφορίες για την irina δεν ήθελες να μάθεις,δες το προφίλ της και θα καταλάβεις,όσο για το la coba μια χαρά είναι για συνεδρίες,η κοπέλα έχει όλο το πακέτο αυτό μετράει.

Τωρα αβανταρεις και το la coba  :2funny: :2funny: :2funny: Κοιτα προσωπικά θα προτιμουσα τον Πριαμο της παραλιακής ουτε 1,5km δεν απέχει από το la coba . Καλό το προφιλ της Irina και ωραια γυναικα πρέπει να είναι ,αλλά εγώ θα εκφράσω μια προτίμηση προς το προφιλ της Θεανούς. ιδιως οι τελευταίες photos που εχει ανεβασει με κάτι latex είναι να σου κόβουν την ανάσα
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, το έψαξα λίγο και είδα ότι τουλάχιστον με την Αριάδνη μπορείς να ανταλλάξεις και ένα μήνυμα, οι άλλες που αναφέρεις το μόνο που σου γράφουν είναι το πόσα θέλουν

Δυστυχώς φίλε έτσι είναι έχουν βγει εκεί πάνω κάτι τσόλια που είναι για την αρπακτή και μόνο. Ασε που απ ότι μαθαινω δε φτάνει που στα παιρνουν και δεν προσφέρουν και τίποτα συμπεριφέρονται λες και κανουν αγγαρεια !!!!!!!!!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
. Εγω φιλε μου θελω αυταρχική φάση με όλη τη σημασία της...

Ο.Κ στείλε μου ένα pm  να σου πω τι θα πρότεινα εγω, γιατι κυκλοφορούν και κατι κατινες εδω που εχουν χομπι το τρολαρισμα και αμα στα γράψω δημόσια δε θα βγάλεις και άκρη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
έχει πέσει νέκρα, τι έχει γίνει παίδες; δεν κινείται τίποτα;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
έλλειψη χρημάτων στάση εμπορίου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom