Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ανάλογα τι ψάχνει ο καθένσς μας,η Θεανώ είναι όμορφη γυναίκα αλλά για light session,και ειλικρινέστατη δεν έχει σηκώσει υφάκι,είναι νέα στον χώρο και μαθαίνει ακόμα αλλά δεν μπορεί να υποτάξει ακόμα ούτε στράπ κάνει καλό θέλει τον χρόνο της,.

Light session ?  Χμμ γνωστος μου εκτός του στραπ που τη βρήκε εξαιρετικη εφαγε και ολοκληρο πόδι από πίσω  :grin: :grin: και κατενθουσιαστηκε. Αν αυτα ειναι light παω πασο  :grin: :grin: :grin:

 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Γνωστός σου γράφεις,εσύ έχεις κάνει?Το καλύτερο στραπάρισμα το κάνει η Μπέττυ και δεν το λέω μόνο εγώ,όσοι έχουν πάει την ίδια άποψη έχουν είναι και είναι χρόνια βέβαια στον χώρο και φυσικό είναι να είναι πιο έμπειρη.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Πολύ καλή παρουσίαση από τον ivispet, μπράβο!

Η Λόλα που αναφέρει, είναι αυτή?

%ce%b1%ce%b3%ce%b3%ce%b5%ce%
bb%ce%af%ce%b1/

Όχι, αυτή είναι καινούριο φρούτο και είναι εντελώς άγνωστη.
Η Λόλα που λέει ο φίλος είναι αυτή
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Γνωστός σου γράφεις,εσύ έχεις κάνει?Το καλύτερο στραπάρισμα το κάνει η Μπέττυ και δεν το λέω μόνο εγώ,όσοι έχουν πάει την ίδια άποψη έχουν είναι και είναι χρόνια βέβαια στον χώρο και φυσικό είναι να είναι πιο έμπειρη.

Ναι αλλά επειδή δεν είναι το κυριως μου φετιχ συνεπώς δεν μπορω να εκφέρω την πιο κατατοπιστιη αποψη για αυτό και αυτή η αναφορά στον γνωστό μου.
Τεσπ η Μπεττυ που λες ποια είναι ; Στο 104  ?
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
Δωστε και αλλες πληροφοριες για Θεανω plz...
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ναι αλλά επειδή δεν είναι το κυριως μου φετιχ συνεπώς δεν μπορω να εκφέρω την πιο κατατοπιστιη αποψη για αυτό και αυτή η αναφορά στον γνωστό μου.
Τεσπ η Μπεττυ που λες ποια είναι ; Στο 104  ?
[/quote
Ναι στην φυλής είναι η Μπέττυ,όσο για την Θεανώ πήγε γιά μία ημέρα μόνο σε γνωστό νέο dungeon  και την κοπάνησε αμέσως,δεν της άρεσε καθόλου,δουλεύει μόνη της σε ξενοδοχείο.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Για την Μπετυ, για να εκφερω και εγω μια αποψη, είναι παρα πολυ καλη στο αυταρχικο και με υπομονη. Ειχα παλιοτερα παρα πολλες εμπειρίες μαζι της. Για επιπεδο στουντιο πιστευω είναι κορυφη!
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Και εγώ αν και δεν είμαι λάτρης του στράπ έχω ακούσει καλά σχόλια όσο αφορά για στούντιο.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ναι αλλά επειδή δεν είναι το κυριως μου φετιχ συνεπώς δεν μπορω να εκφέρω την πιο κατατοπιστιη αποψη για αυτό και αυτή η αναφορά στον γνωστό μου.
Τεσπ η Μπεττυ που λες ποια είναι ; Στο 104  ?
[/quote
Ναι στην φυλής είναι η Μπέττυ,όσο για την Θεανώ πήγε γιά μία ημέρα μόνο σε γνωστό νέο dungeon  και την κοπάνησε αμέσως,δεν της άρεσε καθόλου,δουλεύει μόνη της σε ξενοδοχείο.


Τι δε της αρεσε ο χώρος ; Αφέντρα να παει σε dungeon και να μην της αρεσει πολύ περίεργο !
 

stonecold

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
links για τις ανωτέρω κορασίδες συναγωνιστές έχουμε?
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1

Τι δε της αρεσε ο χώρος ; Αφέντρα να παει σε dungeon και να μην της αρεσει πολύ περίεργο !
:hi:
Που είναι το περίεργο ρε φίλε? Και γω πήγα σε μια που μου είπε πως έχει dungeon και αυτή εννοούσε πως είχε ένα δωμάτιο με ένα σταυρό της κακιάς ώρας, ένα κρεβάτι, δυο μαστίγια και ένα δονητή. Επειδή μου αρέσουν dungeon θα έπρεπε να μου αρέσει και αυτό το κατάλυμα? Η κυρία Θεανώ μάλλον είναι γυναίκα με γούστο και άποψη.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
:hi:
Που είναι το περίεργο ρε φίλε? Και γω πήγα σε μια που μου είπε πως έχει dungeon και αυτή εννοούσε πως είχε ένα δωμάτιο με ένα σταυρό της κακιάς ώρας, ένα κρεβάτι, δυο μαστίγια και ένα δονητή. Επειδή μου αρέσουν dungeon θα έπρεπε να μου αρέσει και αυτό το κατάλυμα? Η κυρία Θεανώ μάλλον είναι γυναίκα με γούστο και άποψη.

Ναι έχεις δίκιο δε το είχα σκεφτεί έτσι. Dungeon απο Dungeon σίγουρα έχει διαφορά.
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
Την στιγμή που κάθε αποτυχημένο call-girl κοτσάρει μια φωτογραφία με ένα μαστίγιο και υπόσχεται λαγούς με πετραχείλια σε συνδιασμό με την απαξίωση του θέματος σε αυτό το σαιτ από τρολ που εξυπηρετούν δικά τους συμφέροντα παραθέτω τις δικές μου απόψεις και γνώσεις που ελπίζω να βοηθήσουν όσους πραγματικά ενδιαφέρονται

Ξεκιναμε λοιπό την ενημέρωση αρχίζοντας από τα dungeon…έχουμε πρώτα το

LIMIT-UP
Το dungeon αυτό ανήκει στην Αφέντρα Despain αυτό και μόνο αποτελεί εγγύηση καθώς η πορεία της χώρο είναι τέτοια που πολύ εύκολα  το πιστοποιεί. Είναι η πιο ιστορική μορφή του χώρου με ενεργή παρουσία και το όνομα της είναι συνώνυμο της ελληνικής bdsm κοινότητας. Είναι η  ιδρύτρια ενός από τα πρώτα bdsm club στον πειραιά και έπειτα του Same Place από το οποίο αποχώρησε για δικούς της λόγους και μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα έστησε ένα πλήρως εξοπλισμένο dungeon ικανό να ανταποκριθεί σε οποιαδήποτε απαίτηση ή επιθυμία κάθε υποτακτικού. Καθώς η Αφέντρα Despain έχει επιλέξει να έχει συμβουλευτικό ρόλο και στο χώρο αυτό βρίσκουμε την Lady Afrodyte, Mistress Persa και την  Domina Kirki

Η Αφροδίτη έχει δεχτεί εδώ μέσα τον μεγαλύτερο πόλεμο από τα γνωστά τρολάκια που έχουν χρησιμοποιήσει θεμιτά και αθέμιτα μέσα με σκοπό την δυσφήμιση της αλλά  μάλλον οι προσπάθειες τους πέφτουν επαννηλημένα  στο κενό αφού συνεχίζει με επιτυχία την πορεία της στο χώρο αλλά και την συμμετοχή της όλα στα κορυφαία ελληνικά event και  που αφορούν το  bdsm.  Η Αφροδίτη είναι πολύ όμορφη και αισθησιακή συνδυαζει εμπειρία και φρεσκάδα καθώς είναι αρκετά χρόνια στον χώρο και σχετικά νεαρή ηλικιακά. Δεν είναι ούτε σνομπ ούτε ψώνιο όπως την περιγράφουν εδώ μέσα οι γνωστοί κακεντρεχείς αλλά αντίθετα είναι πολύ γλυκιά και άσχετα με το αν αρέσει σε κάποιον το μόνο σίγουρο είναι πως θα δώσει τον καλύτερο της ευατό για να ικανοποιήσει τον αποδέκτη αφού αγαπάει αυτό που κάνει. Είναι σχεδόν δέκα χρόνια στο χώρο και μπορεί να ανταποκριθεί επιτυχημένα σχεδόν σε όλα τα παιχνίδια υποταγής προσδίδοντας την sexy πινελιά που την διακρίνει κατά την άποψη μου.  Έχει όλα τα φόντα να οδηγήσει κάποιον σε σκοτεινά μονοπάτια που δεν έχει τολμήσει να σκεφτεί. Τα δυνατά της σημεία είναι τα υπέροχα πατουσάκια της, ο εξευτελισμός, το smoking fetish και το strap-on . Όλα τα υπόλοιπα που ακούγονται από τα γνωστά τρολάκια εδώ μέσα μπορούν να προκαλέσουν μόνο γέλιο ως προς την αλήθεια τους αλλά και θλίψη για αυτούς που καλύπτονται πίσω από την ανωνυμία και εξαπολύουν λάσπη θίγοντας την αξιοπρέπεια και την προσωπικότητα ανθρώπων για να κερδίσουν λίγα ευρώ παραπάνω καθώς τους έχει πονέσει πολύ όπως φαίνεται  η επιτυχημένη πορεία της Αφροδίτης.  Φαντάζομαι πως όλοι αυτοί θα καταναλώσανε πολλά υπογλώσσια όταν μάθανε την πιο πρόσφατη διάκριση της Αφροδίτης που επιλέχθηκε στην ομάδα των performer από την kinkywonderland!! Μπορεί να μην είμαι οπαδός της άποψης ότι πολεμάνε αυτόν που αξίζει αλλά…μάλλον στην περίπτωση της Αφροδίτης αυτό ισχύει απόλυτα!!

Η Πέρσα είναι το next big thing στο χώρο του bdsm μπορεί η ελληνική γλώσσα να είναι πλούσια αλλά όταν προσπαθήσεις να βρεις τις κατάλληλες λέξεις για να την περιγράψεις φαντάζει πολύ φτωχή. Η ενασχόληση της με τον χώρο οφείλεται στην  Αφέντρα Despain καθώς είναι προσωπική της ανακάλυψη…συνήθως ο πρωτοπόρος σε ένα χώρο έχει την απαιτούμενη γνώση-εμπειρία να αφουγκραστεί τις ανάγκες και τη διορατικότητα να επιλέξει το κατάλληλο μέσο για να απογειώσει σε υψηλότερα επίπεδα τον χώρο, οι υπόλοιποι απλά ακολουθούν και αντιγράφουν!!. Η ελληνική κοινότητα του bdsm είναι πολύ τυχερή που η νέα φουρνιά στο πρόσωπο της Πέρσας δείχνει να έχει όλα τα φόντα να ξεπεράσει την προηγούμενη και να δώσει νέα πνοή φρεσκάδας.  Η Πέρσα είναι πολύ όμορφη εμφανισιακά, έχει υπέροχο, αψεγάδιαστο σώμα και επιβλητική παρουσία είναι πολύ μικρή ηλικιακά αλλά έχει έμφυτο το ταλέντο της κυριαρχίας και ουσιαστικά μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα έχει καταφέρει να ταράξει τα νερά. Προσωπικά πιστεύω ότι μέρα τη μέρα γίνεται καλύτερη καθώς η εμπειρία είναι κάτι που κερδίζεται μόνο με τον χρόνο όμως όταν έχει καταφέρει μέσα σε λίγο καιρό να πρωταγωνιστήσει στον χώρο του bdsm και να στέκεται ισότιμα δίπλα στις κορυφαίες Aφέντρες του χώρου δηλώνει την ικανότητα της να κυριαρχεί και να επιβάλεται. Το μόνο σίγουρο γι αυτόν που θα έχει μια συνάντηση με την Πέρσα ανεξάρτητα με το τι θα επιλέξει να του κάνει είναι πως θα μείνει με το στόμα ανοιχτό όταν ανοίξει η πόρτα και δεί το πόσο όμορφη είναι…πως ‘’θα του κοπούν τα γόνατα’’ στην διάρκεια της συνάντησης όταν διαπιστώσει την ενέργεια,  την ευστροφία, το πόσο kinky μυαλό και φαντασία διαθέτει…και στο τέλος θα έχει για καιρό αυτό το ηλίθιο χαμόγελο ευτυχίας κάθε φορά που θα σκέφτεται το πώς πέρασε στον χρόνο που του αφιέρωσε. Ίσως η περίπτωση της Πέρσας να είναι από τις λίγες που ισχύει πως…ΟΤΙ ΛΑΜΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ!!

Η Κίρκη είναι το πρόσφατο απόκτημα του Limit-Up δεν έχω σαφή άποψη για την συγκεκριμένη Αφέντρα καθώς μπορεί να την έχω δει από κοντά αλλά δεν έχω συνευρεθεί μαζί της ακόμα. Από μια πρώτη ματιά διακρίνεις εύκολα ότι είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα με στυλ, επιβλητικό βλέμμα και υπέροχα πόδια που σε γεμίζει υποσχέσεις αλλά αυτό πρέπει να και να αποδειχθεί. Αν δεν στραβώσει η άδεια μου σκέφτομαι σύντομα να την επισκεφθώ οπότε θα επανέλθω με κριτική για σωστή ενημέρωση…

Στη συνέχεια το  SAME PLACE
To dungeon αυτό είναι σαν όνομα το πιο παλιό που έχει παραμείνει ενεργό και  όπως είναι φυσικό στο παρελθόν έχει γνωρίσει μεγάλες στιγμές δόξας καθώς από εκεί έχουν περάσει πολλές Αφέντρες που τώρα δραστηριοποιούνται ως ανεξάρτητες. Πλέον  ανήκει αποκλειστικά στην Κυρία Εύα μετα την αποχώρηση της Αφέντρας Despain. Η κυρία Εύα έχει επιλέξει μετα από ένα προσωπικό γεγονός να έχει πια συμβουλευτικό ρόλο και να μην συμμετέχει σε συνεδρίες…και αυτή με την σειρά της έχει μεγάλη ιστορία στο χώρο αφού ουσιαστικά αποτελεί με βάση την εμπειρία και την προσφορά της το νούμερο 2 στην ελληνική ενεργή  bdsm κοινότητα. Η αλήθεια είναι πως η ένδοξες στιγμές του παρελθόντος φαντάζουν δύσκολο να επιστρέψουν καθώς υπάρχει μια σημαντική πτώση τα τελευταία χρόνια αντίθετη με την αυξητική τάση του bdsm χωρίς αυτό απόλυτα να σημαίνει ότι υπάρχει παρακμή. Λίγο οι συχνές αλλαγές των Αφεντρών, λίγο η επιλογή Αφεντρών με κύριο χαρακτηριστικό την διεκπεραίωση, λίγο οι φήμες που έχουν μείνει αναπάντητες και αιωρούνται ίσως έχουν επηρεάσει αρνητικά. Παρόλα αυτά ο χώρος είναι σε πολύ καλό επίπεδο με επαρκή εξοπλισμό που μπορεί να ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό επισκέπτη. Στο συγκεκριμένο dungeon φαίνονται να εργάζονται η Αφέντρα Νανά, η Domme Nadine και η Godess Naomi. Για τις δύο τελευταίες δεν έχω καθόλου άποψη καθώς εμφανίστηκαν ξαφνικά τον τελευταίο καιρό αλλά υποψιάζομαι ότι συμπληρώνουν το ρόστερ με διεκπαιρωτικό ρόλο καθώς δεν συμμετέχουν πουθενά αλλού(κάποιο event για παράδειγμα) εκτός από το facebook και όχι πάντα με δικές τους φωτογραφίες, για την Νανά όμως έχω άποψη και είναι θετική παρόλο που δεν έτυχε να συνευρεθούμε ποτέ γνωρίζω από συναγωνιστή που τον εμπιστεύομαι απόλυτα. Η Νανά είναι πολύ όμορφη εμφανισιακά και υποστηρίζει αρκετα παιχνίδια υποταγής και διαθέτει μεγάλη εμπειρία…παρόλο που ηλικιακά πλησιάζει τα 40 διαθέτει την απαιτούμενη φρεσκάδα και διάθεση για προσφέρει μια αποδοτική συνεύρευση. 

Τέλος το UNDERGROUND
To dungeon αυτό ανήκει στην Mistress Alexandra είναι και αυτό πλήρως εξοπλισμένο αλλά είναι το μόνο για το οποίο δεν έχω σαφή άποψη παρά μόνο όσα έχω δει στο διαδίκτυο καθώς δεν έτυχε να συνατηθούμε ποτέ σε κάποιο από τα event που υπάρχουν. Η αλήθεια είναι δεν μου αρέσει  να πηγαίνω στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα…οπότε δεν έχω τολμήσει ως τώρα κάποια συνάντηση. Ο χώρος όπως φαίνεται στην σελίδα είναι σε πολύ καλό επιπέδο με πλήρη εξοπλισμό για την διεξαγωγή σεναρίων κυριαρχίας.

Περνάμε τώρα στις ανεξάρτητες Αφέντρες

Domina Lola…η απόλυτη ελληνίδα σουπερσταρ του χώρου, ότι και να πεις για τη Λόλα φαντάζει λίγο είναι πάρα πολύ όμορφη με πολύ ενέργεια και με ιδιαίτερα αυξημένη kinky διάθεση σε απογειώνει από την αρχή και είναι ικανή να σε ταξιδέψει και να σου χαρίσει ονειρεμένες στιγμές. Διαθέτει εμπειρία καθώς είναι χρόνια στο χώρο και μπορεί να διαχειριστεί με επιτυχία πολλά παιχνίδια υποταγής. Επιπλέον είναι η πιο αναγνωρισίμη ελληνίδα Αφέντρα στο εξωτερικό αφού έχει συμμετάσχει  σε πολλά διεθνή και μεγάλα event με ιδιαίτερη επιτυχία αφού τα show της είναι το ένα καλύτερο από το άλλο. Με λίγα λόγια η παρουσία της Λόλας κοσμεί  την ελληνική bdsm κοινότητα δίνοντας της χωρίς καμία αμφιβολία μια ιδιαίτερη λάμψη.

Εύα Λιαπάκη…μια από τις πιο αμφιλεγόμενες προσωπικότητες του χώρου έχουν ακουστεί πολλά που είτε ισχύουν είτε όχι. Το σίγουρο είναι πως είναι γυναίκα 100% παρόλο που ορισμένοι ακόμα επιμένουν για το αντίθετο. Από την άλλη για την σχέση της με το ποτό δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν ισχύει. Η αλήθεια είναι πως στα Spank και τις τρείς φορες που την είδα ήταν εμφανώς έντονα μεθυσμένη αλλά βρισκόταν εκεί ως επισκέπτρια και όχι ως performer οπότε ήταν περισσότερο προσωπική στιγμή. Σίγουρα διαθέτει εμπειρία και γνώσεις στο αντικείμενο της κυριαρχίας, μπορεί να αποδώσει και να υποστηριξει αρκετές πτυχές του bdsm αλλά θεωρώ ότι συστήνεται για τους πιο σκληροπυρηνικούς του είδους. Προσωπικά δεν θα επέλεγα ραντεβού μαζί της λόγω της ηλικίας της καθώς όπως υπολογίζω είναι κοντά στα 45.

Katia-Michelle…απίστευτο δίδυμο, είναι ζευγάρι στη ζωή και αυτό από μόνο του αποτελεί μια πικάντικη πινελιά που εξιτάρει. Από όσο γνωρίζω όσο και να προσπαθήσει κάποιος δεν θα πετυχει συνάντηση με την κάθε μια ξεχωριστά…ή και οι δύο ή καμία. Η Μισέλ είναι γυναικάρα η Κάτια είναι ομορφούλα…και ο δύο αγαπάνε αυτό που κάνουνε είναι φιλικές  βγάζουν πολύ ενέργεια, όπως είναι φυσικό έχουν τρομερή χημεία μεταξύ τους και απογειώνουν την φαντασία του αποδέκτη με την kinky διάθεση και τα παιχνίδια τους. Έχουν μεγάλη εμπειρία και είναι ιδιαίτερα γνωστές στο ευρύ κοινό λόγω της επιτυχημένης συμμετοχής τους σε πολλά show στα μεγάλα ελληνικά event.Αν και απολαμβάνουν την ποδολαγνεία μπορούν να διαχειριστούν με επιτυχία πολλά σενάρια υποταγής ενώ διαθέτουν και τον απαρραίτητο εξοπλισμό.
 
Θεανώ…δεν γνώριζα την ύπαρξη της ώσπου διάβασα γι αυτή εδώ μέσα, οι γνώμες επι το πλείστον είναι θετικές αλλά δεν έχω προσωπική άποψη για την συγκεκριμένη οπότε θα αφήσω κάποιον να μιλήσει που θα γνωρίζει καλύτερα.

Αναστασία και Αιντα Βαρονες…Αφέντρες απ’ τα Lild όποιος κατάλαβε…κατάλαβε
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Μόλις δεύτερο σου μήνυμα για να υποστηρίξεις το limit up,Η Κυρία Θεανώ έφυγε τρέχοντας θα έχει τους λόγους της και την γνωρίζουν αρκετοί εσύ πως δεν την ξέρεις και την ακούς πρώτη φορά ποιός θα το πιστέψει?δεν έχεις διαβάσει πιό πάνω? συνέχεια γράφουνε για την Κυρία Θεανώ πανέμορφη και ανεξάρτητη, όσο για την Αφροδίτη άστα διάβασε όλα όσα γράφονται και θα καταλάβεις αν και είμαι σίγουρος ότι ξέρεις πολύ καλά και πόσα χρόνια ασχολείται 10 σαν τί?,για την Πέρσα στο Ερώτικα που έκανε σόου ήταν βαρετό δεν το έχει αλλά είναι όμορφη,το same είναι πολλά χρόνια το ξέρουν όλοι, φυσικό είναι να έχουν περάσει και κοπέλες που δεν έκαναν αλλά κρατάει γερά,το limit up για να το πεί η Κυρία Θεανώ τρώγλη κάτι θα ξέρει η κάτι θα της έκαναν,γιατί δεν έχει αναφερθεί ποτέ για άλλο dungeon ούτε αρνητικά για άλλη Αφέντρα,όσο για την Ευα η domina erica  έχουν γραφτεί τα καλύτερα από τα κανονικά προφίλ εκτός τον baggo που ξέρουμε όλοι τι ρόλο βαράει και αυτή έχει γράψει όλα αυτά για αλκοόλ,τότε γιατί ο ιδιοκτήτης της έκανε πρόταση και του χρόνου θα κάνει σόου και στα spank και στο Ερωτικα?Την γνωρίζω προσωπικά την Έρικα και δεν κάνω σκληρά,πόδια και μπότες μέχρι εκεί,ούτε ισχύουν βέβαια αυτά που γράφεις ούτε για αλκοόλ ούτε για την ηλικία της,ασχολείται απο πιτσιρίκα και δεν κάνει αρπακτές,όσο για την Αναστασία χάθηκε από τότε που έφυγε από το same όχι ότι δεν ήταν καλή μια χαρά ήταν.Και η Κάτια και η Μισέλ πολύ καλές και δεν κάνουν αρπακτές και λογικές τιμές,για την Λόλα που ξεκίνησε από το same τα καλύτερα αλλά τσιμπάει στην τιμή,δύσκολες εποχές.
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
Περίμενα αυτή την αντίδραση και περιμένω και άλλα...μηνύματα από τα γνωστά προφίλ εδω μέσα που μόνο σκοπό έχουν την απαξίωση του θέματος και την προώθηση συγκεκριμένων συμφερόντων.
Προσπάθησα πολύ να βγάλω νόημα από το μήνυμα σου γιατί προφανώς συγχύστηκες από τις αλήθειες που ακούστηκαν και δεν σε βολεύουν. Από που να ξέρω την Κυρία Θεανώ??...Έχει εμφανιστεί σε κάποιο event??...Έχει παρουσία σε κάποιο από τα δρώμενα που αφορούν το bdsm εκτός από τα ραντεβού που κάνει?? Φυσικά και όχι...σου απαντώ εγώ αλλά επειδή διάβασα πιο πάνω έγραψα γι αυτή και μάλιστα εξέφρασα την θετική άποψη των υπολοίπων που επικρατεί. Μάλλον θόλωσες από τις αλήθειες και δεν πρόσεξες τι γράφω...οπότε θα σου συνιστούσα να το ξαναδιαβάσεις και να έχεις το θάρρος να αναγνωρίσεις το λάθος σου!!!

Επίσης το limit-up τρώγλη δεν είναι σε καμία περίπτωση...είναι πλήρως εξοπλισμένο dungeon όπως και τα άλλα δύο που ανέφερα στην κριτική μου.
Τώρα για την Πέρσα...ότι και να πεις, όση λάσπη και να ρίξεις δεν μπορείς απλά να την ακουμπήσεις και το έχει...και το ξέρεις πολύ καλά και το σόου της ήταν πολύ καλό και αυτό το ξέρεις και μεγάλη ζημιά σου έχει κάνει αλλά σου είναι πολύ δύσκολο να το παραδεχθείς δημόσια αφού είναι στημένη η κριτική σου.

Τώρα για την Έρικα...μακάρι να συμμετέχει στα επόμενα σόου χρειάζεται ο χώρος όλα τα μεγάλα ονόματα να παίρνουν μέρος για να αποκτά την αίγλη που του αξίζει. Εγώ δεν μίλησα αρνητικά για την Έρικα η ηλικία της είναι εκεί που είπα περίπου αλλά αυτό δεν είναι αρνητικό για όλους άσε που κρατιέται και πολύ καλά εμφανισιακά. Αν παρατηρήσεις πάλι τι έγραψα...θα δεις πως είπα ότι ήταν μεθυσμένη αλλά ήταν με την παρέα της και δεν θα την κρίνω για αυτό...δικαίωμα της και για να το καταλάβεις καλύτερα θα την έκρινα αρνητικά μόνο αν ήταν εν ώρα επαγγέλματος. Κατάλαβες???...άλλο ένα λάθος που έκανες και έβαλες λόγια στο στόμα μου...περιμένω να το διορθώσεις!! Εμένα πάλι η Έρικα μπορεί να μου είπε ότι γουστάρει τα σκληροπυρηνικά...έχεις πρόβλημα και με αυτό??ή θα της ζητήσεις τον λόγο??...άσε που μπότες και πόδια κάνουν όλες ακόμα και στα μπουρδέλα ποια μπορεί να σε πάει παραπέρα είναι το θέμα...Ξέρω ότι άλλο είναι αυτό που σε πείραξε και όχι αυτά που είπα για την Έρικα...που στο κάτω κάτω εγώ τα βρίσκω θετικά μιας και ξεκάθαρισα ότι είναι γυναίκα και είπα ότι έμπειρη και μπορεί να πάει το παιχνίδι πιο πέρα. Όπως ο βάγγος έτσι και εσύ και τα όμοια τρολ προφίλ γράφετε ανακρίβειες που όσοι θέλουν το καλό της bdsm κοινότητας οφείλουν να διαλύουν τις φήμες...αυτό έκανα και εγώ αντικειμενικά και χωρίς κανένα όφελος...αφού είμαι ένας απλός θαυμαστής των Κυριών.

Είπα εγώ ότι Κάτια και Μισελ κάνουν αρπαχτές??...πες μου που το διάβασες??...πάλι προσπαθείς να βάλεις λόγια στο στόμα μου!! έχω την καλύτερη άποψη για αυτό το δίδυμο και τις γουστάρω πολύ για την τρέλα(με την καλή έννοια το λέω...σε έχει φοβηθεί το μάτι μου άλλα διαβάζεις άλλα καταλαβαίνεις) και την ενέργεια που κουβαλάνε

Τα αγαθά κόποις κτώνται...και η Λόλα αξίζει όσα κι αν ζητήσει παρόλο που πιστεύω ότι δεν ζητάει πολλά σου απαντάω για να μην δεχθεί το κορίτσι την λάσπη που πλαγίως της έριξες.

Τώρα για την Αναστασία...δεν αλλάζει η άποψη μου, έτσι είναι με τα προιόντα από το lild μόλις τελειώσει η προσφορά...χάνονται

Και τέλος προς αποκατάσταση της αλήθειας...είμαι μέλος από 2009...δεν έφτιαξα προφίλ για να υποστηρίξω συγκεκριμένα συμφέροντα απλά έγραψα για την σωστή ενημέρωση του κόσμου σύμφωνα με τα προσωπικά μου κριτήρια είχες μπει στο προφίλ μου θα το ήξερες και δεν θα είχες εκτεθεί.Επειδή δηλώνουμε άνδρες...και τα παντελόνια μας πρέπει να τιμάμε συνεχώς όχι μόνο μπροστά στις Αφέντρες μας...περιμένω από εσένα να ξαναδιαβάσεις την κριτική μου...να κατανοήσεις τι έγραψα...να πνίξεις τον θυμό σου που δεν είμαι στην γραμμή που θες να περάσεις και να παραδεχθείς τα λάθη σου και τον ύπουλο τρόπο που προσπάθησες να βάλεις λόγια...στο στόμα μου!!
Σε περιμένω...
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Την στιγμή που κάθε αποτυχημένο call-girl κοτσάρει μια φωτογραφία με ένα μαστίγιο και υπόσχεται λαγούς με πετραχείλια σε συνδιασμό με την απαξίωση του θέματος σε αυτό το σαιτ από τρολ που εξυπηρετούν δικά τους συμφέροντα παραθέτω τις δικές μου απόψεις και γνώσεις που ελπίζω να βοηθήσουν όσους πραγματικά ενδιαφέρονται

................
:hi:
Φιλάρα εγώ λέω να πας τίποτε διακοπές να ξεκουνηθεί το κεφάλι σου, να κάνεις και κανένα μπανάκι για να συνέλθεις. Είσαι ένας βαλτός, αναξιόπιστος προμοτοράκος και αυτό είναι οφθαλμοφανές για όσους ξέρουν πως έχουν τα πράγματα και γνωρίζουν τα πρόσωπα που έχεις αναφερθεί. Πρέπει κάποιος να είναι ηλίθιος ή άσχετος για να δώσει σημασία σε αυτά που έγραψες με το που έκανες εγγραφή και είναι κρίμα γιατί έφαγες τόσο χρόνο για να θάψεις αυτές που μάλλον δεν σου δίνουν ψίχαλο ή σου κάθονται στο λαιμό για δικούς σου λόγους. Εσύ πάντως έκανες το καθήκον σου και θα σε επιβραβεύσουν αυτές που επευφημείς και θα πάει χαλάλι ο κόπος σου. Θέλω να πιστεύω πως κέρδισες κάτι σε είδος από όλο αυτό. Αλλά μεταξύ μας τώρα, σοβαρέψου.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Περίμενα αυτή την αντίδραση και περιμένω και άλλα...μηνύματα
Σε περιμένω...

Μια που περιμένεις, εγώ θα σου αποδείξω πως είσαι αναξιόπιστος, γιατί από αυτές τις κυρίες που ανέφερες κάποιες εχουν έρθει σε event και μια που ξέρω έχει κάνει και αρκετά show.
Η κυρία Θεανώ ας πούμε μπορεί να μην έχει κάνει σόου αλλά την συνάντησα σε ένα event SPANK τελευταία και είναι μια όμορφη λαμπερή γυναίκα, όπως επίσης συνάντησα και την κυρία Αίντα που ήρθε διακριτικά με την παρέα της. Ξεχασαν να ανάψουν οι προβολείς με την παρουσία τους βεβαια για να το μαθεις εσύ ο άσχετος, ο βαλτός.  Όσο για την κυρία Ναντίν έχει πάρει μέρος και σε SPANK σαν performer και ξέρω πως είναι στον χώρο χρόνια και ζαμάνια. Οπότε φιλάρα δεν ξέρεις την τύφλα σου και άραξε. Μεταξύ άλλων έγραψες και πολλές άλλες ανακρίβειες και δεν σε παίρνει να μιλάς. Που ακούστηκε όμως, πως για να είναι κάποια καλή αφέντρα πρέπει να κάνει εμφανίσεις και σόου? Τι παπαριά είναι αυτή?
Μην γράψεις παλι κανένα κατεβατό. Βαριέμαι να διαβάσω τόσες πολλές μαλακίες μαζεμένες. Την κάνω για ύπνο. Άντε και συ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom